•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

200 поранених на Майдані - хто винен і що робити?

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2013, 16:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
а то ж бо як в 19тому році поставе вас новітня ЧК до стіни, і впритул в потилицю з нагана й бахнуть.

це не по європейськи
Максим07

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2013, 16:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну тоді ви сам собі суперечите

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2013, 16:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ну тоді ви сам собі суперечите

це є основа самопізнання
по Німеччині є зауваження?
давайте я за Вас спробую -
Ви: Так в Німеччині стала демократія, з бігітолітніми традиціями, там чесні судді і непідкупні поліцейські. Нам (диким) до такого ще йти і йти, а перемога Майдану - це перший крок до побудови такого суспільства і правової держави.
Я: ...тобто поліцейської?
Ви: тобто?
Я: Ну, де Вас заарештують лише за спробу несанкціонованого протесту...
Ви: Так.
Я: Ну тоді ви сам собі суперечите!
Ви: це є основа самопізнання
і так по колу
Максим07

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2013, 17:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Суперечити самому собі це не є основою самопізнання, це є основою появи брехні.
По Німеччині ви запропонували що перевіряти не будемо, думаю що тієї ночі навряд підходив усміхнений беркутівець та казав про заборону акції або її несанкціонованість.

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2013, 17:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Максиме, не годуйте троля. Воно вам треба?

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2013, 17:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Трохи мав вільного часу, пішов послухаю що люди на мітингу кажуть. Якось дуже сумно все.

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2013, 17:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А що там в Запоріжжі?

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2013, 17:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[як п'ятниця, так у Вані напад флудовиверження. І що з тим поробиш ? Адміністрація.]
Максим07

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2013, 21:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В Запоріжжі збирається чоловік 200-300 кожного вечора, стоять години 2, слухаєм провідників (місцевих депутатів, лідерів громадських об*єднань) простих громадян, поетів, на завершення співаєм гімн та розходимось. Вчора був затриманий даїшник в штацькому (згодом преса знайшла його сторінку в соцмережах) котрий ходив номери машин переписував. Впринципі все мирно - тітушок поки не спостерігалось, беркуту також. В неділю кажуть було чол. 3000-6000. Цієї буду обов*язково. Сьогодні чоловік зі спілки офіцерів сповістив, що нажаль є інформація про жертви тієї ночі.

ПовідомленняНаписане: 07 грудня 2013, 14:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Євген- написав:
Я вважаю "Свобода" повинна взяти на себе частину відповідальності за кров людей, яких кидає беззбройними на беркут.

Ви, дядьку, цими словами справляєте враження ідіота.

Барабас. Я поясню Вам, що він мав на увазі. Якщо не можемо очоліти революцію, не маємо плану дій та програми революції, не можемо перемогти, тоді не треба людей підставляти. Навіщо роздягати дівку, якщо імпотент. Політичний імпотент. Або трус.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 07 грудня 2013, 15:17 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Чорний Сотник - мені не треба нічого пояснювати. Бо Свобода нікого беззбройним на Беркут не кидала, а якщо щось було, то це Беркут кидався на беззбройних людей, що вимагали дотримання законів України.

А якщо можете очолити, маєте план дій і програму і можете перемогти - вперід !
А як нє, то кидайте флудити і займіться чимось корисним для справи.

Бо останнім часом Ви занадто нагадуюте надмірно ініціативного триндуна-провокатора. Можу лише нагадати - революції робляться не на форумі, а дівок, зазвичай, роздягають без порадників.

Шо ще не ясно ? А то "почув дзвін, та не знає де він"

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2013, 22:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені байдуже питання, яке я задам. Але одна людина цікавилась: чи було дозволене мирне зібрання-протест на Майдані? Чи було воно зареєстроване і дозволене згідно законодавства України? Чи воно не було дозволене із самого початку?
Євген-

ПовідомленняНаписане: 16 грудня 2013, 00:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прошу адміністратора закрити тему
Томагавк

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2013, 13:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Покарання "беркутівців", які брали участь в кривавому побитті людей, не обговорюється. Це закон. І всіх інших, як по вертикалі, так і по горизонталі. Те, що Тягнибок заявив про те, що нам потрібна така силова структура, означає тільки одне: такі силовики повинні нести повну кримінальну відповідальність за те, що виступили проти мирних протестувальників, чим порушили присягу на вірність українському народу. Ті формування "беркута" повинні бути повністю розформовані як такі, що повністю аморалізовані та антипатріотичні. Це не захисники Вітчизни, а терористична структура, яка виконує злочинні накази. Крапка.
З іншими підрозділами необхідно вести інтенсивне патріотичне виховання та перевіряти їх на психологічну стійкість. Кажуть, що бив людей кримський "Беркут". Отже, такої структури, яка ділить державу на "своїх" і "чужих" серед силовиків не має бути. При найменшому відхилені від патріотизму серед цих вишколених бойовиків, повинно бути звільнення без фінансової компенсації через непридатність до виконання службових обов'язків.
А як визначити, хто конкретно приймав участь у побитті дітей і людей в ті кримінальні дні? Перш за все, до вияснення цих обставин, вони всі повинні сидіти в сізо. По-друге, їх всіх перевірити на детекторі брехні. По -третє, хай кожен вкаже де і коли вони знаходились на тих відео доказах, які є в наявності. При бажанні кожен епізод можна відтворити посекундно. Треба тільки "політична воля".

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2013, 13:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Приязному неприязне.
Думав проігнорувати, але почуття відповідальності за заблукавшу душу взяло верх. Не терплю надмірної бюрократизації та формалізму.
Коли тобі затиснуть пальці в двері, в тебе є дозвіл кричати? А коли тебе душать за горло, в тебе є дозвіл дихати? А коли з твоїх яєчок жарять яєшню, в тебе є дозвіл на нащадків? А коли тебе спалюють на вогнищі, в тебе є довідка на життя?
Так які ще треба дозволи, щоб вийти протестувати проти корупції, казнокрадства, свавілля. Які?! В тебе питаю?!!!!
Слава Всевишньому Господеві нашому!
Слава Україні!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику