•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Проєкт Закону "Про заборону комуністичної ідеології ...

Автор Повідомлення
Слав


Повідомлень: 2151
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2013, 02:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ВО "Свобода" зареєструвала Проєкт Закону України "Про заборону комуністичної ідеології в Україні"

Чи неважливо ще в цьому проекті коротко вказати:
1. Що більшовицький путч з назвою "актябрьская гевалюція" не був революцією більшості народу для більшості народу, а саме був узурпацією влади агресивною та активною меншістю більшовиків та люмпену. Сам ч- ленін визнавав:
"Россия наибо­лее мелкобуржуазная страна из всех европейских стран. Гигантская мелкобуржуазная волна захлестнула все, подавила сознательный проле­тариат не только своей численностью, но и идейно, т. е. заразила, захватила очень ши­рокие круги рабочих мелкобуржуазными взглядами на политику." http://vilenin.eu/t31/p156
В Україні та інших національних республіках більшовиків настільки не підтримували, що вони, щоб хоч якось підняти свою популярність, змушені були здійснювати політику українізації та коренізації, відповідно.

2. Реалізовуючи ленінський лозунг «грабуй награбоване», більшовики в масовому порядку здійснювали поголовну конфіскацію (експропріацію) у власників приватну власність, яку вони вважали набутою за рахунок експлуатації трудящих, тобто, пограбування трудящих. При цьому більшовики ніколи не виясняли, чи здобута приватна власність власною працею, чи за рахунок визиску, експлуатації інших людей, чи власники адекватно оплачували найману працю, яку частину конфіскованої приватної власності власник створив власною працею. Фактично більшовики в основному здійснювали пограбування дрібних власників, які свою власність створили власною працею. Після захоплення влади більшовики організували настільки жорстоку експлуатацію трудящих, яка призвела до створення концтаборів та голодоморів, що з якою не йде у жодне порівняння потенційна експуатація трудящих при дикому капіталізмі ?

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET