•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Пропонуємо реальні дії

Автор Повідомлення
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2017, 21:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Відповідь одна - мусить бути Лідер нації.
Український Пілсудський, Маннергейм. Як йому з'явитися, коли всіх конкурентів засувають подалі? Але, припустімо, він у нас є, і треба переконати папєрєдніка, що він не на своєму місці, і слід дати дорогу тому, хто піклуватиметься про країну, народ, національну безпеку, а не про власний бізнес з усіма наслідками для країни.
Все це здається фантастичним наразі. Народ деморалізований, розпорошений (ха-ха-ха). Але й донецькі, здавалося, прийшли надовго. І так не може тривати без кінця-краю, бо не може.


А якщо не буде лідера?
І вчителів то отців не буде - бо не може бути!
Бо прийшов час кожному персонально складати заліки та екзамени!

І ЗАЛІКОВА СЕСІЯ ВЖЕ РОЗПОЧАЛАСЯ...
а лектор свідомо подав невірну формулу -
і всі відмінники колективно-невірно рішають всі завдання.

Чи отримають хоча б допуск до екзаменів?

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2017, 13:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Здивувала мене Марушевська. Скаржиться, описує подробиці звинувачення, тощо. А досі не надіслала до НАБУ дві пари шкарпеток, тих, що по 300 грн., і можна було би ще трусів, для підтримування яєць. Така була би волонтерська допомога! Нашим дорогим, героїчним борцям з ким накажуть! Непремінно із супроводжувальним листом, з поясненнями, для чого шкарпетки, куди вдягати труси, і що все куплено з премії, і Героям - Слава! Можна шоколадку вкласти.
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2017, 21:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А мене дивує, що досі нема відповіді на таке простеньке запитання:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=284824#284824

Виходить, що або невідомо хто і невідомо коли...
Або ж ті невідомо хто - сотворені Богом шостого дня пюди,
а те невідомо коли - день Божого відпочинку!

Правильно - це означає, що Адам із Євою не були першими людьми на землі, а тільки у Раю.
І сотворив їх Бог тільки для того, щоб допомогти обдуреним і пограбованим під час дня Божого відпочинку людям визволитися з під влади лукавого. Ото і вся "богообраність" Адама та його нащадків.

Тому вони такі ж богообрані, як і сонце обертається навколо землі.
Саме так і сказав Коперник, але його чомусь змусили доводити останнє.
Хоча майже всі духовні особи того часу бачили праці Аристарха Самоського з геліоцентризму.
Не вірите - попросіть вільний доступ до папських архівів того часу...

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2017, 12:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про Крим
https://www.unian.ua/politics/1829021-misiya-povernuti-krim.html

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2017, 14:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Про Крим
https://www.unian.ua/politics/1829021-misiya-povernuti-krim.htmlТак, написано справедливо і дуже академічно.

Я вчора послухав кацапів, що вони кажуть про Донбас і Крим. Маю власні враження.

Перше, у них паніка і метушня, через Трампа, санкції і блокаду.

Друге, оті спазматичні рухи в Лугандосі, як визнання документів, конфіскація певних підприємств із заходом туди кацапського СОБРа - то від розгубленості і схоже, що просто здійснили власні плани на найближче майбутнє.

Чи щось заважало би Москві визнати документи Лугандосу, якби Київ слухняно федералізувався? Це визнання - такий самий чинник гібридної війни і федералізації, як і все, що було досі московською політикою.

Причини паніки в тому, що кацапи втрачають контроль над ситуацією. Ахметов, їхній інструмент впливу, спалився і посипався, і, намагаючись зберегти залишки впливу в материковій Україні, став неслухняним.

Дбайливо збудовані пасочки "Мінського процесу" поламані бешкетниками - блокувальниками. Поламані безнадійно, і у жахливо непідходящий момент, напередодні зустрічі Меркельші з Трампом. Я собі уявляю, як на тлі зашквару Вальцманових гешефтів з окупантами, приїздить Меркель, і пропонує Трампу услишать Бомбас і підтримати Мінський процес, взагалі, зберегти літсо Путіну. І всі попередні "мирні плани", від Пінчука і до отого плану Порошенка, що мав би вже з'явитися, але поки що тільки анонсований, бо терміново переписується, оскільки концепція помінялася, усі оті плани - в ту саму яму. Між іншим, добре, що засвітилися всі наші "доброзичливці" у цьому процесі, треба їх запам'ятати.

"Доброзичливці" верещать, як обпечені, навіть у публічному просторі, можна собі уявити, що відбувається у телефонних перемовинах. Як тільки на цій окупації лусне презерватив "АТО" і вона стане окупацією де-юре, стане явним лузерське, сутенерське колаборантство наших єврогейських "партнерів". А в них на носі вибори, і запроваджувати справжні санкції щодо країни - агресора, і визнати, що три роки минькували з нульовим результатом, сприяли фіксації результатів агресії на користь агресора і виводу його з-під повної відповідальності - страшно, страшно невигідно економічно, катастрофічно для політичних перспектив. Як вони той прибор зараз штопатимуть - я хочу подивитись. Там спочатку Вальцмана штопати доведеться. А забалакати, зробити вигляд, ніби нічого не трапилось - не вийде, кацапи вже "Роттердам+" товчуть і мелють, з величезним задоволенням.

Обмовки спікерів свідчать, що також у неписані договорняки входило розширення ОРДЛО до адміністративних меж Луганської і Донецької областей, що зробило би маріонеткові утворення більш економічно самостійними зі зрозумілих причин. Зрозуміло, що для цього Моторола, Гіві, і подібні - мають поїхати ліфтом пити каву, "переміщення товарів" має бути безперешкодним, мусора мають бути сєпарські, візитерів з чужих областей там не повинно бути, українське теле-радіомовлення мінімальне, не кажучи вже про добробати першої хвилі. Що ми, власне, і спостерігаємо. І тоді українська окупація буде тимчасовою, як і обіцяв Вальцман. Зауважте, хто прибіг до Верховної Ради, терміново вимагати у законодавців захисту від блокувальників, іменно сєпарські мусора, абсолютно переконані у своєму праві, світлому майбутньому, без страху за те, що їх впізнають. А їхній шеф Барбоськін, калірований сєпар - тепер зам Авакова (!!!). Підтримує ідею побиття битами депутатів - і Аваков мовчить. Отримує регулярно час на телебаченні в прайм-тайм, коригує Конституцію. Барбоськін, панове, і є справжнє обличчя "Мінського процесу". А не Меркель, Штайнмайєр, Лавров, чи, навіть, Вальцман.
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2017, 21:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дещо про перемовини фрау Меркель із Трампом.
Янкі не дуже любязно повівся із дамою, не подавши їй руки. Так кажуть журналюги. Мене колись учили, що дама вирішує: подавати руку чи ні мужикові.
Трамп нагадав фрау Меркель (принаймні, у Twitteri) про великі борги німців американцям і НАТО за військову допомогу і захист (від Раші, треба думати)

Поки невідомо, про що домовились два лідери, але, судячи із безцеремонної поведінки, Трамп міг сказати: "Не учіть мене жити!"

https://news.yandex.ua/yandsearch?cl4url=asn.in.ua%2Fru%2Fnews%2Fnews%2F92259-tramp-vystavil-merkel-schet-za-zashhitu-germanii.html&lr=143&rpt=story

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2017, 00:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:

Дбайливо збудовані пасочки "Мінського процесу" поламані бешкетниками - блокувальниками.


"Мінський процес" нічого не вартий без змін до Конституції України.

Поскільки "на ура" Конституцію почеркати не вдалося - перейшли до плану "Б":
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=284829#284829

Без вимоги віддавати громадянам України 50% вартості корисних копалин
блокувальники скоріше допомогають, ніж заважають втілювати план "Б".

50% вартості корисних копалин - це сотні мільярдів гривень, які недоотримають олігархи (а відповідно і бойовики та терористи!) - зате отримають громадяни України.

Блокада - це декілька мільярдів збитків в основному для мирного населення, яке просто змушене буде покидати домівки і втілювати план "Б"!
А терористи як отримували сотні мільярдів - ТАК І БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ!

То ж не дуріть самі себе, шановні...

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2017, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще один важливий момент у кацапських теоретизуваннях. Побіжно, опосередковано, кацапи підтверджують небажання, чи неможливість тотального наступу, коли виправдовуються за те, що не пройшли таким тотальним маршем до Києва в 2014 році.

Я почув цікаве виправдання, мовляв, захоплення переможним маршем було можливе тільки там, де місцеві верхівка обласної ланки і обласні ради на таке хоча би погоджувалися. Отак-то, панове.

Отже, висновки.
1) У цій війні стан обласної ланки самоврядування і державної структури має вирішальне значення.
2) Не можна дозволяти Вальцману без воєнного стану запроваджувати вздовж лінії фронту незаконну поліцейську диктатуру, якою він може замаскувати що завгодно. А я вже здогадуюсь, що саме.
3) Кацапи не мали ресурсів на тотальний марш і в 2014 році, матеріальних, людських, організаційних, політичних. Зараз про таке годі й говорити.
4) Протидія, спротив українських державних структур у 2014 році кацапами взагалі не згадується і не обговорюється. Не розглядається взагалі. Чого б це?
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2017, 14:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якась чудернацька ситуація з МВФ. З одного боку, він співпрацює тільки з урядами і президентами, і це, начебто, записано в його уставі. З другого боку, держава у нас є парламентсько - президентська, коаліції нема, і при цьому Гнойсцмандт з Вальцманом і Сатановською набирають боргів, ще й під нікому невідомі зобов'язання, за котрі ми всі будемо розплачуватися.

Чому процедура співпраці з МВФ досі не унормована законом? Хто несе відповідальність за вже набрані борги і за "умови" в стилі шекспірівського Шейлока, що вимагав "фунт плоті"?

Чому корупціонери виходять, заплативши 10% "відступного" від вкраденого, а МВФу українці десятиліттями віддають проценти і кредити, що невідомо куди пішли, на які глюкативні процедури, а скоро, завдяки Яценюку і Джареска будемо віддавати ще й частину ВВП? Що це за пропорція? Українців одночасно здали в оренду і місцевій корупційній біомасі і міжнародній? Чи не час Болівару збрикнути?
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2017, 15:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По теле і радіоетерах говорящі голови узялися скаржитися, що ні в кого немає планів. На диверсифікацію енергетики, розвиток промисловості на принципах ХХІ століття, визволення Криму і Донбасу, облаштування 2000000 біженців, належне фінансування і забезпечення армії, відновлення флоту, авіації, формування резервної армії...

Ні на що нема планів. Чому? Бо крадії. Ні на що більше нездатні. Не можуть же вони презентувати суспільству плани щодо того, як вони крастимуть найближчий рік чи п'ятирічку? Що віджиматимуть, у скільки разів ще підвищать тарифи, скільки банків обвалять, скільки мільярдів перекинуть на офшори? Як ви це собі уявляєте? Ну, от, для сміху, уявіть собі, що Вальцман 2014 року запрезентував би усе, що дотепер намутив. І що було би?

Злодій ніколи не попереджає жертву про напад, панове! Інше буває тільки в радянському пародійному мультифільмі. Злодій надто добре знає ціну власним планам і намірам, тому мовчить про них.

Оголошення планів є актом і свідченням доброї волі суб'єкта, можливо, з поправкою на зміст тих планів. Відтак, регулярне оголошення принципів, планів, чергових завдань - слід зробити обов'язком для всіх урядовців, президентів, тощо. Без доброї волі - вони суспільству непотрібні, підозрілі, небезпечні. Отже, розумно буде вважати їх професійно непридатними для політики і урядування.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 26 березня 2017, 16:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кацапи модернізують танки Т-72 з урахуванням досвіду саме війни з Україною. Вже готові більше 150 машин.

Модернізація стосується блоків управління вогнем, захисту від ручних протитанкових засобів, типу РПГ-7, тощо.

Тобто, кацапи готовлять наступ, конкретно в умовах, коли реально протидіяти їм буде лише піхота, старими гранатометами зразка 1961 року. Без всяких "Джавелінів". Без артилерійської підтримки і протитанкових ракет.

http://censor.net.ua/blogs/5599/rossiya_moderniziruet_tanki

1) Це, безумовно, визнання, комплімент українській піхоті.

2) Сахтьоли, зеки, трахтористи у кацапів закінчилися, а кадрові дорожче обходяться, і не хотять горіти, спалені піхотою. Не по понятіях.

3) Кацапи готовляться кинути в бій кадрових. Вже готові більше 150 машин Т-72Б3. Сюди слід додати Т-90, і можна приблизно уявити, які завдання кацапи собі поставили.

4) Треба продумати відповідь і приготуватися. Українській піхоті - окремо приготуватися, бо її знов кинуть під оці танки, без гранат, щоб потім виправдати чергове паскудство, мінське, нормандське, не суть важливо. Не подобається мені оцей акцент на захист від ручних засобів, щось кацапи знають.

5) Відповідальність офіцерів ланки рота - батальйон за достатню забезпеченість протитанковими засобами і навченість підлеглих. Бо доведеться разом вмирати під траками. Далеко від штабів. Доводилось читати в мемуарах німецьких артилеристів, як від начальства приховували неврахований, зверхнормативний БК, який витрачали за обставинами. Схоже, що це не виняток, а правило. Виживання.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2017, 11:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені здається конче необхідною електронна картотека життєписів українських чиновників і політиків. Така, щоб була доступною в мережі, засвідчена відповідальними істориками, економістами з репутацією.

Перелік розділів характеристики, принципи оцінювання - можна обговорювати. Щоб ніколи нізвідки не вигулькнули більше "новиє літса" зі старими довгими хвостами. Досить.

Ідея, строго кажучи, не зовсім моя. Я лише з'ясував, що всі більш - менш значні фірми, при наймі працівників, одержують на них інформацію по лінії МВС і СБУ. Судимості, походження, суспільна активність, характер.і темперамент, тощо. Зрозуміло, що міністр, або депутат - посада більш відповідальна, ніж якийсь провідний конструктор, і суспільний інтерес до кандидатів має бути відповідно забезпечений інформаційно.

Особи, які в минулому діяли на шкоду економіці України, добробуту народу - мають бути на майбутнє відсторонені від всяких державних посад, як такі, що зловживали становищем, і втратили довіру народу. І це буде економічна суспільна люстрація.
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2017, 00:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тепер у зворотньому порядку:

- Особи, які в минулому діяли на шкоду економіці України, добробуту народу - мають високі урядові нагороди, або стали олігархами.

- тому така особа буде дуже надійно захищена інформаційно!

- і електронна картотека теж характеризуватиме її якнайкраще...

А "щоб ніколи нізвідки не вигулькнули більше "новиє літса" зі старими довгими хвостами." потрібно щоб кожен свідомий громадянин віддавав свій голос тільки за того, кого особисто давно і добре знає.
Тоді всі "новиє літса" змушені будуть реєструватися тільки там, де їх давно і добре особисто знають і жодних їхніх картотек та характеристик не потребують...

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2017, 22:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені дуже хочеться знайти тварюку, яка вигадала двоїсту класифікацію новин, "зрада - перемога". Сам ніколи не використовую, не сподобалося від початку.

Це був сезон гібридних текстів, написаних гібридними журналюшками, із сепарською "аккредитацією", одержаною після співбесід з офіцерами експедиційного корпусу ФСБ. І у мене було надто мало сумнівів щодо походження цієї спроби перекодувати в "0 - 1" будь - яке нове явище, чи подію. Результатом чого, по-перше, буде невідворотно загрублена, неточна оцінка, бо факторів часто більше, ніж один, чи навіть три, а по - друге, суть оцінки здвигається десь подалі, а на перший план висувається, звідкись, начебто необхідність негайно визначитись, "0", чи "1", і відповідно, журитися, чи святкувати.

Суспільству, таким чином, штучно нав'язувалася дебілкувата система координат, згідно якої кожного разу треба з усієї сили або радіти, або тужити, замість зважити все і скоригувати поведінку, що суттєво знижувало можливість адекватної оцінки подій. На спроби адекватного комунікування така система оцінок накладала своєрідний спотворюючий "рожевий шум". Я би цих винахідників прив'язував до дерева.

Що цікаво, далі "зрада" пішла у вжиток окремо. Прикметно, що переважно - у лексиконі kampfgruppe "Valzmann". Досі існують створені ними демотиватори з цим словом, один із характерних - де гарбуз із характерними українськими вусами, у вишиванці і шароварах, скаржиться на печію в дупі і підвищену сльозотечу, саме через "зраду".

Чому так? Бо їх припікало. Котли, сєпарство на кожному кроці, що в уряді, що в Генштабі, телефонні бесіди з Путіним, Ліпєцкі пєцкі, і, головне - справжня зрада без лапок, капітуляція в Мінську. Два рази, щоб уже напевно. Тобто, вони абсолютно розуміли, що робили, і пропагандонський апарат отримав завдання на блокування розмов про "зраду". Завдання було виконане оригінальним способом, створенням і розкруткою через мережу ботів механізму дискредитації самого слова "зрада". І "перемога" за одним рипом. Бо нащо нам перемога?

Від усього цього мерзенного іскусства, за наші гроші, сильно тхне ще давнішими схемами розподілу України на сорти, і т.д. Ну, бо робили ті самі люди, не могло бути нічого іншого.

Уявіть, блокування реакції суспільства на державну зраду - на рівні запрограмованої стигматизації, маргіналізації певної лексики. Ну, як не можна "єврея" називати жидом, приблизно. Або "гєя" - педерастом. Штучка, насправді, не нова, як бачимо, Логічно виглядала би гіпотеза, що вчергове її застосували ті самі люди.

Контрольна думка, в службовому лексиконі цих людей зовсім відсутнє слово "офшор", і вони навіть думки не припускають щоб якось це слово спаскудити, демотиваторів наробити.
Ліна


Повідомлень: 4403
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2017, 11:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Гаккен, я те саме обмірковую вже добу.
Вчора про дещо дізналася, і відразу це визначила як зраду, без усяких лапок і нав'язаної суспільству дихотомії. Що ці спритні політтехнологи з Банкової вигадали? "Зрада - не зрада, перемога - не перемога". І так воно, зрештою, і є. Якщо на найвищому рівні перебувають люди, які під час воєнних дій обирають не інтереси України, а свої власні, це називається державна зрада. І вирок був би більш м'яким і менш однозначним за відсутності ворожих військ на наших теренах і за відсутності щоденних втрат на російсько-українському фронті.
Вважаю, що кожен громадянин стоїть нині перед вибором "зрада - перемога", хоч би як дешеві цинічні журноповії це не обставляли. Але пацани, які за конституцією України несуть відповідальність за стан речей, мають бути оціненими відповідно до стану речей і відповідно до своїх всім притомним людям очевидних рішень.
Що робити? А нічого, крім дії у правді. Говорити, як є, називаючи речі своїми іменами. І діяти всупереч поведінці млявої і брехливої маси, яка мовчить, відсторонюється і тікає з країни. Цей постмайданний Апокаліпсис не триватиме вічно.
Пробудження буде! У суспільства немає іншого шляху. Як немає іншого шляху для владної братії, окрім того, щоб чіплятися зубами, кігтями, дограбовуючи останнє і здираючи останню сорочку з посполитих. Тим швидще все це закінчиться.
Зрада? Так, панове, це зрада. Зрада Майдану, зрада всіх тих, хто пролив за Україну свою кров, зрада вдів і сиріт, зрада інвалідів, покалічених на війні, бо їм зараз найгірше. Хихотіть собі і далі. Сміх може перейти у плач.

До слова, почитайте цей опус:

https://censor.net.ua/blogs/6209/tri_goda_nazad_prezidentom_ukrainy_stal_predatel

Цікаво, автор відчуває сором за цю маніпулятивну маяню? Але нам цікавіше інше: однотурові пацани тішать себе надіями щодо другого терміну. Вся братія політтехнологів уже йде в атаку на слабку свідомість посполитих. Серіал дуже захопливий. Але ця комедія може змінити жанрову приналежність.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET