•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 єдиний кандидат опозиції

Автор Повідомлення
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2014, 22:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Останнім часом нав’зується думка про необхідність висування єдиного кандидата від опозиції.
Найдивніше, що і від противників опозиції робиться це в виді дитячого підбурювання: «а ось і не зможете визначитись з єдиним кандидатом».
Дивно це чути при наявності результатів екзитполів, які говорять, що будуть два тури і в першому всі опозиціонери йдуть рівно з яником, а якщо внести корекцію на результат майдану, то може тільки опозиціонери пройдуть в другий тур.
То навіщо тоді єдиний кандидат?
Напевно аналітики яника прорахували, що прихильники кандидатів від опозиції, які не стали єдиним від неї, в переважній більшості не прийдуть на вибори.
Подумайте самі. Чи буде голосувати за Кличка людина, яка хоч трохи знає правду про Бандеру і УПА? Звичайно ні. Він вже не один день перебуває разом з патріотами, які постійно борються за визнання УПА і Бандери героями, але не спромігся осмислити, що вони боролись за визволення свого народу і, тільки з точки зору окупанта, недостойні звання герїв.
Ні, навіть з точки зору його функціональної непридатності на цю посаду, а саме приймати правильні рішення на основі пропозицій радників.

Не будуть голосувати ще і тому, що він, як Яценюк і ВОНА, 100% підуть протореною дорогою Ющенком – нічого не робити для блага українців і остотачно закріплять правоту противсіхів - «вони всі однакові». І тим остаточно відіб’ють бажання в українців щось змінити.
Припустим.
В першому турі Яник -30%, опозиція (3 кандидата ) -65%.
Якщо не прийдуть прихильники опозиції, кандидат яких не став «єдиним», то в першому турі 30% Яника стануть 52 % і його перемога вже в першому турі без всяких фальсифікацій.
Перший тур без Єдиного опозиційного кандидата. Якщо в другий тур і пройде Яник, то виборці кандидатів, які вибули будуть мотивуватись вже боротьбою з яником , а не образами в недооцінці їх кандидатських уподобань.
І 30 % яника залишиться, а прохідний кандидат опозиції -65%.

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2014, 22:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тому пропоную: або щоб йшли всі три кандидата, або, коли дуже свербить "єдиний"- ніхто з них, а висунути, наприклад, Ярему, або Катеренчука.
Після перемоги нашого кандидата якось обнулити всі його попередні гріхи, які він зробив перед своїм новим життям народного президента (щоб унеможливити шантаж дуже проінформованими).

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
Влад555


Повідомлень: 78
Звідки: Dnepr

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2014, 10:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я вважаю потрібно одного, що не партійного.Которого запропонує опозицію Якщо ці 3 йтимуть, кожен з них набере недостатньо голосів.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET