•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Механізм , який зробить Україну благополучною.

Автор Повідомлення
Серафи


Повідомлень: 34
Звідки: Украина

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2014, 04:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Механізм, який зробить Україну благополучною. Про те , що створить справжню демократію

Для всього існує умовне минуле , сьогодення і майбутнє. Так от , будучи реалістом , дивлячись на сьогодення і пам'ятаючи минуле , не важко уявити майбутнє . Для України його просто немає , цього майбутнього . Поправлю себе , благополучного майбутнього. Виходячи з існуючих умов в часі теперішньому , воно ( благополучне майбутнє для України ) просто не заплановано. Лише шлях у небуття ...

Але поки існує сьогодення, яке не дійшло до свого критичного рубежу , у нас є шанс , внісши кардинальні зміни в часі теперішньому , змінити наше майбутнє. Зробивши це майбутнє благополучним. У цьому тексті буде описано пристрій , завдяки якому це саме майбутнє можна буде змінити , для того щоб не тільки в України з'явився шанс на благополучне майбутнє , але згодом і у всього цивілізованого світу.

Перед тим як почати говорити про цей пристрій варто було б представитися , але не буду такою формальністю віднімати ваш час. Тим більше , якщо для Вас це буде мати сенс , Ви , глянувши сюди http://vestrumvirtus.livejournal.com/ зможете і мене побачити. Тому перейду відразу ж до суті.

Отже , пристрій (надалі " ідентифікатор ") , про який піде мова , є одним з механізмів , розробленої мною раніше економічної та соціальної системою нового типу. Для цього пристрою є певне призначення . Фактично це пристрій для створення справжньої демократії , а так само необхідна умови для можливості подальших кроків у перетворенні цивілізації людей. Так, у світі існує демократія , але вона умовна , а по суті її немає , лише ілюзія , завдяки якій ми вважаємо себе вільними.

Ідентифікатор

Для того , щоб в Україні були реальними взагалі будь зміна , введення на території України ідентифікаторів. Паспорт нового рівня. Завдяки цим паспортом з'явитися можливість технічно прибрати в Україні всі політичні сили. А так же поняття депутат. І перше і друге пережиток минулого , завдяки якому неможливо благополучне майбутнє. Так як політичні сили розривають країну зсередини. А окремо взята людина ( в даному випадку депутат) по суті своїй слабкий і аморальний, не повинен мати права вирішувати долю країни чи світу. Тим більше політичні сили в Україні здебільшого складаються з мерзотників , розуму яких вистачає лише на те , щоб продавати і зраджувати свою Батьківщину. З введенням цієї системи ідентифікаторів, політики і депутати підуть в історію. Завдяки ідентифікаторам з'явитися дійсна демократія , а не ілюзорна. Громадяни України будуть вирішувати майбутнє своєї країни безпосередньо і моментально. Це буде можливо завдяки системі електронного голосування , яке з'явитися завдяки ідентифікаторам. Фактично мова йде про референдум , але на постійній основі. Практично без витрат коштів , але з максимально можливою ефективністю .Як це буде виглядати на практиці? На території України будуть встановлені термінали , приблизно такі ж, які Ви бачите на вулицях або в підземних переходах. Люди будуть підходити до терміналу , використовуючи ідентифікатор , заходити на свою сторінку , і з неї починати голосувати за те чи інше . Це буде займати мінімум часу. Фактично пару кліків. Крім того , завдяки цьому пристрою ми зможемо вноситися свої ідеї , проекти (але з дещо іншою механікою і в даному випадку з пк , або планшетів ) , реалізація яких буде збільшувати ефективність нашої країни. Іншими словами кожен громадянин України відчує себе людиною, яка не живе безглуздо. А є людиною , від дій і розуму якого залежатиме благополуччя нашої Батьківщини. У людей зникне апатія , з'явитися бажання жити і робити щось хороше , осмислене для суспільства , мобілізується мозкова діяльність.

Як виглядатиме процес, пов'язаний з внесенням своїх ідей , чи проектів


Ми зможемо вноситися свої ідеї , проекти з будь-якого пристрою , пересилаючи файли з вашими ідеями, або готовий проект. Якщо проект буде мати сенс , він виноситися на розгляд громадянам України . З усіма розглянутими проектами , або законами , люди зможуть ознайомитися з пк (або планшета ) , в зручній обстановці будинку , або під час відпочинку на роботі (у кого є подібні умови) . Для того , щоб була можливість вивчити той чи інший проект заздалегідь, не витрачаючи свій і чужий час у терміналу для вивчення матеріалу , а відразу голосуючи за той чи інший закон або пропозицію , прийнявши попередньо заздалегідь зважене рішення. В один із днів , наприклад , вранці йдучи на роботу , підходите до терміналу і голосуєте , вибираючи, що для Вас потрібно , важливо . І те, яким Ви бажаєте бачити своє майбутнє і майбутнє ваших дітей.

Крім цієї досить важливої функції , ідентифікатор буде виконувати інші функції. Наприклад , у зв'язці з іншими механізмами вирішувати проблеми з незаконною міграцією. Це, наприклад , особливо актуально для Росії.

Сам по собі пристрій багаторазово підвищить ефективність взаємодії між суспільством і державою. Істотно зменшивши невдоволення народу . Комплексно вплине на внутрішній світ громадян України , стабілізувавши психологічне та духовне стан людей за рахунок ряду факторів , таких наприклад , як розуміння того , що від кожної окремо взятої людини вирішується багато чого. У кожної людини з'явитися реальний шанс зробити свою країну благополучною , і якщо Ви зможете внести пропозицію, яка буде прийнято і благотворно вплине на нашу Батьківщину , Ваше життя вже буде прожите не дарма. Хіба це не мотивування для розумної людини ? Для людської одиниці немає нічого важливішого , ніж розуміння своєї значущості , потрібності для цього світу , для ближнього свого. Ідентифікатор дасть подібну можливість кожному.

Завдяки своїй механіці , ця система ідентифікаторів зможе економити величезні суми грошей

(якщо ввести подібну систему повсюдно у світі , вже цей один інструмент призведе до глобальних світових змін )

Крім того , система ідентифікаторів це ще й платіжна (фінансова) система , яка буде одним з інструментів боротьби з корупцією.

Введення ідентифікаторів буде зводити до мінімального показника рівень бюрократії. За рахунок впровадження ідентифікаторів у всі галузі взаємодії між людиною і державою.

Цей ідентифікатор буде одночасно і паспортом нового зразка. Для роботи з терміналами , в цілях безпеки , буде використовуватися введення ідентифікатора і одночасна перевірка вашого відбитка пальця. Після чого допуск до системи і подальше голосування . Серед громадян України , швидше за все , будуть ті люди , хто не побажає купувати такий паспорт. Це необов'язково . Але без ідентифікатора ці люди не зможуть брати рішень , які впливатимуть на майбутнє України . Іншими словами вони не будуть приймати участь у голосуванні. Наприклад , літні люди. Навіщо їх турбувати подібним , та й мислення цих людей дещо інше . Їм важко орієнтуватися в поточних реаліях. Все що їм потрібно, це благополучні умови для життя , тим більше вони гідні кращого, хоча б тому , що дали Вам життя. А ми , з введенням ідентифікаторів , зможемо створити подібне благополуччя.

Про ідентифікатор багато чого можна було б сказати . Але думаю , що сказано і без того достатньо. За Вами вибір. Чи бажаєте Ви благополуччя , або бажаєте жити в існуючій реальності без змін , тим самим прирікаючи себе й майбутні покоління на просто жахливе безпросвітне життя , вірніше існування...

Крім того , якщо говорити про поточні представниках влади і представниках опозиції , між ними практично немає різниці. Фактично є лише одна. І вона полягає в тому , що опозиція харчується нашими бідами, а представники влади нашою слабкістю.

У доповненні ще кілька важливих слів

Ідентифікатор це лише перший крок для того щоб Україна могла перетворитися. Є інші кроки . Якщо перший етап це введення ідентифікаторів, то другий крок , етап очищення , без якої знову ж неможливі подальші кроки . Про інші поки немає сенсу говорити . Але всі вони , в разі реалізації , зможуть змінити світ. Україна буде початком для цього нового , світлого , осмисленого , творчого життя . Якщо Ви зможете почути мене, ми зможемо піти по цьому новому шляху.

Що стосується поточного часу. Частина громадян України бажає бути частиною Євросоюзу , інші бажають стати частиною Росії . Нагадаю , не за це боролися наші предки століттями , щоб після того як ми отримали шанс на незалежність , зраджувати себе , дітей , нашу Батьківщину , і предків , які життя своє віддавали в боротьбі за незалежність нашої Батьківщини. Не зраджуйте тих , завдяки кому ми зараз живемо.

Та й вступ до Євросоюзу не створить благополуччя для громадян України. Тільки ми , громадяни України зможемо це зробити. А чи не хтось за нас.

І зрозумійте, та ненависть , яка живе в ваших душах , насамперед Вас руйнує зсередини. А вже після тих , на кого спрямована . Наприклад , ненависть якоїсь частини Українців до Росіян. І навпаки , ненависть деяких Росіян до Українців . Зрозумійте , Ми брати , одне ціле. Ненависть яку Ви відчуваєте один до одного знищує нас .Поки будете жити минулим, в минулому і залишитеся.

Відпустіть Вашу ненависть, звільніть від неї Ваші душі, розум.

Не забувайте, цей світ, світ людей, з безліччю держав і націй не щось окреме , а одне ціле. Розділяти людей, нації, держави, на хороші чи погані, вигідні чи не дуже, це наче розділяти єдиний організм, відрізаючи частини тіла , або вирізаючи органи. Що буде з Людиною, якщо у нього відрізати руку чи ногу? Він стане інвалідом , виріжете серце , він взагалі помре. Ми, Українці, Росіяни і представники країн Євросоюзу вирізаємо один одного. Тому всі Ми фактично самі того не розуміючи інваліди , а можемо взагалі померти ...

Україна не повинна вступати куди-небудь, бо це шлях в нікуди. Повинна бути незалежною. Стабільність , благополуччя світу залежить від цього безпосередньо . Навіть якщо Ви це ще не розумієте . Поруч з нею сестри Росія і Білорусія . А також друзі - країни Євросоюзу і весь інший світ.

Ми всі єдині , просто в цьому світі є друзі , а є сестри , брати. І між нами не повинно бути ненависті і підлості . Світ підходить до небезпечної межі , тисячоліттями люди жили лише ненавистю і руйнуваннями , настає час , коли потрібно змінити наше життя . Обравши шлях світла, розуму , добра. У нас насправді просто немає іншого вибору. Тому що той шлях , яким ми зараз йдемо , приведе нас в нікуди.
Юрій Шевчук


Повідомлень: 82
Звідки: Костопіль Рівне

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2014, 10:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А що робити з тими "сестрами і братами", які вбивають нас; зневажають нашу мову; ні за що саджають у тюрми; спалюють наші авто; пускають кров з невинних протестувальників і журналістів; фальсифікують вибори; продаються за гроші аби тільки собі було добре; беруть хабарі, щоб винести незаконне рішення; розкрадають бюджет; викривляють історію; займаються свавіллям і корупцією, і т. д.... Дозволити їм і далі правити бал на нещастях українського суспільства!?
Ми щиро і безмірно любимо українських громадян і бажаємо їм Божих благословінь. Наша боротьба пронизана любов'ю до рідної Вітчизни та її героїв. Наші прагнення утвердити на теренах України правову державу, де живуть гідні співгромадяни і шанують культури один одного.
А наша ненависть - тільки до наших ворогів!

Слава Всевишньому!
Слава Україні!

_________________
процвітання і справедливість
Гапон


Повідомлень: 353
Звідки: Саудія

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2014, 11:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пане Серафи з Украини: Ваша ідея не нова = мрія для тотального контролю за людьми. Електронний паспорт іншими словами.
1. Що має бути в ньому ?
ПІБ, дата та місце народження, стать, сімейний стан.
можливо оцифрований відбиток пальця/ців, Податковий номер( хоча може бути номер паспорта-ідентифікатора=податковому)
Так звана "Прописка" а по-модньому Реєстрація вважаю непотрібно. ще може національність І все!!! більш нічого не має там бути
2 Хто у Вашому "механізмі" збиратиме, аналізуватиме, відбиратиме ідеї та пропозиції?
3 Кому буде доступ до даних Вашого ідентифікатора? І чи ви самі матимете змогу перевірки записів у ідентифікаторі?
4 Як бути з віруючими?
5 Чи вкрай потрібно це зараз?
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2014, 12:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Серафи написав:


політичні сили в Україні здебільшого складаються з мерзотників , ...

системі електронного голосування , яке з'явитися завдяки ідентифікаторам.
... будуть ті люди , хто не побажає купувати такий паспорт,
представниках влади і представниках опозиції , між ними практично немає різниці. Фактично є лише одна. І вона полягає в тому , що опозиція харчується нашими бідами, а представники влади нашою слабкістю.
ненависть якоїсь частини Українців до Росіян. І навпаки , ненависть деяких Росіян до Українців . Зрозумійте , Ми брати , одне ціле.

Україна не повинна вступати куди-небудь, бо це шлях в нікуди. Повинна бути незалежною. Навіть якщо Ви це ще не розумієте . Поруч з нею сестри Росія і Білорусія . А також друзі - країни Євросоюзу і весь інший світ.

Якщо будувати теорію на неправдивих данних, то отримаєте хибний результат. Візьміть до уваги:
"Таким чином, зараз погано ставляться до Росії в Україні 5% опитаних, а в Росії до України – 62%."(http://uagolos.com/v-rosiji-zroslo-nehatyvne-stavlennja-do-ukrajiny/)
А ми ж їм ніц поганого не робили, а вони нас мільйонами вирізали, голодом морили, в Сибір висилали, мову забороняли, заставляли мільйони пацанів з палками їти на німецькі кулемети, до 60-х розмістили жити в бараках, зробили в Україні хліб дефіцитом...
То яка з переважно релігійно байдужої і 14%
мусульманської Росії нам сестра?
І по суті.
Вже всі українці з ноутбуком і інтернетом?
Всі готові платити Вам за "винахід" "паспорта"?
В владних колах патріоти, які справедливо впровадять позитивні для країни проекти?
Чи при голосуванні враховуватимуть тільки вал економічно темної, технічно безграмотної, культурно непродвинутої, в основному, маси населення?

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
Серафи


Повідомлень: 34
Звідки: Украина

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2014, 18:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Здравствуйте!

Дякую тим людям, хто витратив свій час на читання того, про що я написав в цій темі. Дякую за питання, на них я відповім трохи пізніше. Головне щоб Ваш розум був відкритий. Бо якщо він буде закритим, навіть якби Бог прийшов до Вас, для того щоб сказати свої істини, Ви і його тоді не почули б. Тому нехай Ваш розум буде відкритий...

Сьогодні вночі я напишу про подальші кроки, які варто зробити для того щоб Ми перетворили Україну за досить короткий термін (зараз не маю часу для того щоб написати деталі)

Припускаю, форум переглядають модератори, прохання, розкажіть про цю тему лідерам вашої партії. Послухають якщо мене, у нас є реальний шанс зробити те, про що століттями мріяли і за що в боротьбі своїй вмирали Українці. Віддаючи життя свої за свободу і незалежність нашої Батьківщини.

Те, що зараз робиться опозицією не принесе дійсних змін, вони від початку приречені на провал. Так як ці кроки позбавлені будь-якої механіки, дійсної осмисленості і планів. Одні шаблони, які не будуть працювати, та ненависть. Тому народ України глобально не підтримуватиме дії опозиції, незважаючи на те, що по суті своїй практично весь народ України ненавидить, або в кращому випадку не любить представників поточної влади України.
Одружений


Повідомлень: 422
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2014, 23:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Колись читав "Стальну крысу" фантаста Гаррі Гаррісона, то там дещо схоже на Вашу пропозицію було. ) Такі диски у кожного були, як паспорт, з електронними грошима - ввірами. Але, навіть у фантастичному світі, расою керував штучний інтелект, уособлюючи в собі бога, мудру людину та лідера.

Я не вважаю Вашу пропозицію повним безглуздям, оскільки невідомо як змінитися людина та суспільство в майбутньому. Але щодо нашого сьогодення, переконаний, що реалізація подібного управління державою не можлива! Є багато підстав так вважати. Назву декілька:
складнощі первинного вводу подібної системи. Поясню. Для безпеки терміналів, точності ідентифікацій треба проводити серйозні випробування, витрачаючи гроші не тільки на паспорти, термінали, але і на наукові роботи. Під час вводу системи, країна через ще невідомі афери, опиняється на межі існування і вкрай вразлива;

неможлива безпека підрахувальника. Оскільки прийняття державницьких рішень повино залежати від обладнання, яке можна знищити, або взломати. Ви ж самі бачили як лягали сайти урядових органів. Все можна взломати, заддосити, підірвати і таке інше;

неможливе відсортування пропозицій
, які надходитимуть від людей, як гарних, не дуже гарних, поганих. Як результат, усі пропозиції будуть вкупі, як сміттєзвалищний форум без модерації, у якому, навіть корисні речі будуть засмічені фігнею та нісенітницею, несвідомо, або на заказ;

неготовність суспільства вбивати час свого життя безкоштовно. Розумієте, це зараз головна проблема у нас. Життя з грошами ставить певні взаємостосунки.

Це далеко не все!
Серафи


Повідомлень: 34
Звідки: Украина

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 04:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Постараюся коротко описати можливі подальші дії, в тому випадку, якщо ваша партія мене сприйме правильно. Але перед цим наведу невеликий абстрактний приклад.

Уявіть, що Ви можите потонути. Кричіте при цьому, або робите це мовчки, не важливо. Важливо інше, Вам в цей момент потрібна допомога. І ось до вас підпливає людина на човні. Чи будете Ви розпитувати цю людину про те, з якого матеріалу зроблен його човен , чи безпечний він. Ні, тому що Ви можете потонути. А значить, Ви будете хапатися за кожну соломинку.

Зараз наша Батьківщина тоне. Тому прошу Вас, не критикуйте те, що я пишу зараз, і напишу потім. Не тому що я боюся критики, або не терплю її . А тому що, критикуючи мене, закриваючи свій розум, Ви закриваєтеся від того, що зможе нам дійсно допомогти. Те, що зможе врятувати Батьківщину нашу.

Саме зараз від вашого сприйняття і бажання врятувати нашу Батьківщину залежить багато чого. Ніхто не зможе це зробити за нас. Зараз у цій темі я пишу про те, що зможе змінити життя наше. Заради Батьківщини готовий життя своє віддати, але якщо Вам не потрібно благополучне майбутнє , що я зможу зробити хорошого , навіть в тому випадку, якщо я буду готовий віддати всього себе без залишку Вам , моїй Батьківщині.

Кожна людина здатна на багато що, але якщо людину ніхто не чує, не сприймає, що зможе зробити ця людина заради ближнього свого? Зовсім нічого, навіть якщо всього себе буде готовий віддати. Ми закриті один від одного, живемо байдужістю, недовірою, ненавистю. Кожен вважає себе занадто розумним для того, щоб чути і взагалі сприймати ближнього свого. Але як підсумок , не дивлячись на те, що всі такі розумні, живемо ми дуже погано. А Батьківщина наша, основа всього вмирає...

Ті з нас, хто бажає благополуччя для нашої Батьківщини. Кожен бачить це благополуччя по- своєму. Але у благополуччя немає альтернатив. Воно однакове для всіх. Я кажу про справжне благополуччя, а не про ті ілюзії, якими живуть люди.
Ви запитаєте, що таке справжнє благополуччя? Це коли ти готовий всього себе віддати ближньому своєму, не вимагаючи, не чекаючи щось натомість. І немає нічого важливіше цього. Лише це робить людину дійсно щасливою. А життя осмисленим . Адже це так просто і так очевидно.

Крім того, хочу сказати Вам про те, що від благополуччя України залежить благополуччя всього світу. Ви це зараз не усвідомлюєте, так як звикли до того, що Україна в занепаді. І весь світ теж не розуміє до кінця значущості України. Чи бажає того світ і Ви, але Україна(территория України) є центром світу людей. Центром стабільності, центром знань і центром духовності для всього людства. Я не буду зараз пояснити причин. Скажу лише одне , якщо людству судилося благополучне майбутнє , воно буде можливо лише тоді , якщо це благополуччя для світу буде брати початок з України.

Росія, наші брати, між нами величезна нерозуміння і ворожнеча які культивувалися століттями. Але реальність полягає в тому, що якщо Москва є столицею Росії, то Київ, Україна, душею Росії. Без нас Росія помре духовно. І так, вона зараз вмирає. Я кажу про души Росіян . Від нас залежить майбутнє Росії , від Росії майбутнє світу . Ось так все пов'язано.

Тому на нас, Українцях лежить величезна відповідальність за майбутнє не тільки нашої Батьківщини, а й усього світу.

Зараз настає той час, коли старі методи і механізми які використовували люди на протязі всього часу свого існування не діють. Я кажу про ненависть , злість, війни. Настає інший час, коли злість і ненависть повинні змінитися любов'ю і розумом. Ми Українці, незважаючи на сумне, трагічне минуле , розташовуємо великою, глибокою душею . У ній зможе жити велика любов , добро, світло, якими ми охопимо весь світ.
Розум наших людей спить, але настає той час, коли через тисячоліття ми повинні нарешті прокинутися ...

Про подальші кроки

На початку цеї теми було описано пристрій , завдяки якому можна буде зробити реальні зміни не тільки для України , а й для всього світу. Впровадження ідентифікатора це перший крок. Але перед цим, в даний момент потрібно зробити наступні кроки.

1 Я пишу Вам(видбуваеться)

2 Ви, ваша партія сприймаєте мене правильно.

3 Диалог с лидерами партії Свобода
Після того як буде можливий діалог між мною і лідерами вашої партії , Ми розповідаємо Україні про цей механізм за допомогою репортерів.
У разі якщо Українці справді бажають змін з'являється 4 пункт

4 Об'єднання Українців
Бачачи реальні перспективи для змін ( а не те, що зараз робить опозиція) ми Українці об'єднуємося єдиною метою.

5 Всеукраїнський мітинг
Після того як Ми будемо розуміти що Українці готові до змін, показуємо представникам поточної влади те, як нас багато. Мітинг, але вже масовий який охопить всі міста України. Мета цього мітингу, показати представникам поточної влади неминучість змін. І друге, щоб це могли побачити інші країни. Після того як звернемо увагу інших держав , з'являється 6 пункт

6 Звернення
Написати звернення до Росії , Євросоюзу , США (я напишу це зверненя , так як буду знати що писати )
Фактично в цьому зверненні йтиметься про те, щоб нас підтримали. Для того щоб не допустити кровопролиття на території України в момент зміни влади. Крім того, пояснити братнії Росії, друзям Європі та США, що взаємодія з чесною Україною буде для них вигідніше в усіх аспектах, ніж із злочинцями , представниками поточної влади. Крім того, пояснити в цьому зверненні що незалежна сильна Україна буде основою стабільності для всього світу.

7 Зміна влади
Для того щоб перехід з одного агрегатного стану в інший був максимально комфортним і взагалі був можливим , буде кілька специфічним.
Якийсь період часу представники поточної влади будуть при владі. Але обмежено. У їх завдання входитиме наступне. Підтримування стабільності. Краще ніж вони в даному випадку ніхто не зможе це зробити. Як би це для вас дивно не звучало. Одночасно з цим на території України повинні будуть знаходитися представники Європи, Росії, США. Потрібно розуміти, Україна знаходитися в дуже поганому стані, і потрібно все максимально контролювати, для того, щоб не завдати шкоди для нашої Батьківщини. Я вже не кажу про те, що дестабілізація в Україні призведе до небажаних наслідків для іншіх країн. Через духовний зв'язок з людьми мира цього, перш за все. У разі якихось перекосів, представники Росії, Європи, США, надаватимуть необхідну допомогу нашій Батьківщині.
Одночасно з цим я зроблю звернення до Українців . Тема цього звернення буде наступною. Фактично пошук патріотів серед молодих людей. Фахівці, які зможуть замінити представників поточної влади. Упевнений таких людей буде достатньо багато. Чому саме молодь? ЇХ розум гнучкий і вони не живуть минулим ( ненавистю, образами ) Отже, вони зможуть жити справжнім, заради майбутнього нашої Батьківщини.
Так як такі люди ( молодь ) не матимуть належного досвіду, якийсь період часу вони працюватимуть разом з представниками поточної влади. Для того щоб адаптація пройшла м'яко і безболісно. Поступово представники поточної влади передадуть свої повноваження молодим фахівцям. Як підсумок перехід з одного агрегатного стану в інший станеться безболісно.
До цього часу буде розпочато реалізацію системи ідентифікаторів . Подальше тестування . Після введення ідентифікаторів для України починається абсолютно інше життя.


Про наступні етапи поки не буду писати . Скажу лише, що наступний етап буде етапом «очищення» (тут йдеться про радикальну боротьбу з злочинністю всіх типів)
Крім того, перегляд всіх існуючих договорів. А так же повна заборона на продаж або оренду території України.

За рахунок підтримки інших держав, в найкоротші терміни, в перспективі перетворення України у високотехнологічне государство . Включаючи реалізацію поточних світових технологічних розробок . Це буде можливо завдяки наявності ідентифікатора. Нагадаю, Україна є центром світу, тому важливо зробити Україну стабільною , технологічно розвиненою . Про духовні аспекти я не буду згадувати. Так як це є взагалі основою всього . Єдино що , В Україні буде заборонено все те, що як-небудь пов'язано з релігійними сектами. Люди і без того живуть ілюзіями.

Вище я навів послідовність кроків. Думаю, все написано досить зрозуміло.

Як бачите зараз я виконую перший пункт, другий пункт буде залежати від Вас. Більше того, зауважу наступне. Зараз все буде упиратися в Вас. Від Вас буде залежати майбутнє України. Якшо не сприймете мене, Україна буде приречена. А через час територія України не належатиме нам взагалі. Запитаєте кому ? Наприклад, хороша кандидатура, Китай. За гроші у цьому порочному (в даний момент часу) світі купується все. Включаючи Ваше майбутнє і майбутнє ваших дітей. А разом з цим, і земля наша ...

Тепер відповім на ваші коментарі

Юрій Шевчук написав:

А що робити з тими "сестрами і братами", які вбивають нас; зневажають нашу мову; ні за що саджають у тюрми; спалюють наші авто; пускають кров з невинних протестувальників і журналістів; фальсифікують вибори; продаються за гроші аби тільки собі було добре; беруть хабарі, щоб винести незаконне рішення; розкрадають бюджет; викривляють історію; займаються свавіллям і корупцією, і т. д.... Дозволити їм і далі правити бал на нещастях українського суспільства!?

Вище сказано про те , хто змінить представників поточної влади. Молодь . Патріоти України. Крім того , невелика деталь , представники влади ( молодь ) отримуватимуть невелику зарплату. Середню по Україні . Для таких людей повинна бути важлива не зарплата а те, що вони мають таку величезну честь служити народу. Ті люди , для кого важливіше зарплата відсіються за замовчуванням. Що стосується президента України , він буде отримувати мінімальну зарплату. Це буде справедливо. Президент України повинен відчувати те як живуть люди України. Ті кому особливо важко жити на свою мізерну зарплату.
Юрій Шевчук написав:

А наша ненависть - тільки до наших ворогів!

Єдиний ворог, який існує у людини це він сам. Кого в такому випадку Ви будете ненавидіти? Себе, вірно, тому ми так погано живемо ... Що стосується ненависті. Ми, люди живемо ненавистю тисячоліття. Що доброго це дало людям? Зрозумійте, шлях ненависті, це шлях в нікуди.

Гапон написав:

пане Серафи з Украини: Ваша ідея не нова = мрія для тотального контролю за людьми.

Для будь-якого механізму є як хороше застосування , так і погане. Наприклад , поїзд , може перевозити людей , а може їх вбивати. Або Плоскогубці . Хороший інструмент вірно? Але ж їм і зуби можна виривати , катуючи людей. Або Сонце, яке дає життя нам всім. Воно разом з тим з легкістю може нас вбити . Іншими словами у всього може бути як хороша , так і погана сторона . Ви заздалегідь бачите в ідентифікаторі погане щось . У нашому ж випадку все буде робитися для блага людей. Ви не вірите цьому? У такому випадку хіба можна буде змінити наше майбутнє , якщо у Вас немає до мене довіри спочатку, прямо зараз .
У Вас немає довіру до поточного президенту України і взагалі до представників влади? Я розумію Вас.

Але мені Ви можете вірити. І знаєте чому? Не тому що я щирий і чесний. А тому що система ідентифікатора влаштована так , що все залежатиме від Вас , громадян України . Якщо громадян України щось не влаштовує , вони кажуть про це і прибирають завдяки ідентифікатору , за допомогою голосування . І цьому ніхто не зможе перешкодити. Наприклад президент. Якщо Вас не буде влаштовувати президент України, Ви, за допомогою голосування зможете його взагалі прибрати до того моменту, поки не з'явитися гідний кандидат. До слова президент в нових умовах буде взагалі нести специфічну роль. Але про це поки писати не буду.
Гапон написав:

1 Що має бути в ньому ?

Ваші дані і все. Що стосується відбитка пальця, або надалі можливе сканування сітківки ока, буде реалізовано лише для вашої безпеки, так і системи голосування. Щоб за вас хтось інший не голосував наприклад.

Гапон написав:

2 Хто у Вашому "механізмі" збиратиме, аналізуватиме, відбиратиме ідеї та пропозиції?


Ви задаєте питання, які мають очевидні відповіді. Скажіть самі собі про те, хто зараз займається тим чи іншим. Людина.
Гапон написав:

3 Кому буде доступ до даних Вашого ідентифікатора? І чи ви самі матимете змогу перевірки записів у ідентифікаторі?


Я розумію суть вашого питання, і кажу відразу по суті, без Вас ніхто і ніщо не зможе зробити ті чи інші дії з вашим ідентифікатором, або вашими даними. Включаючи банківські рахунки.Гапон написав:

4 Як бути з віруючими?


Ви маєте на увазі прийняття числа диявола, або щось подібне, включаючи продаж душі дияволові? Так я чув подібні побоювання. Не зовсім розумію, на чому грунтується подібне. Враховуючи, що у Вас спочатку є ідентифікатори вашої особи у вигляді паспортів і цифр. Чому це Вами сприймається нормально, а інший формат, електронний, спріймаеться інакше? Ви що думаєте, що якщо ваші дані будуть внесені на якійсь матеріал, це якось вплине на ваш внутрішній світ(душу) Пронумерують Вас? Так повторюся, у вас вже є номер у ваших паспортах і ідентифікаторах.
Крім того, Вас не зобов'язують мати ці ідентифікатори. У Вас же є паспорт. Просто Ви не зможете брати участь в голосуваннях. Для людей релігійних я думаю це не треба взагалі. Якщо вони до такої міри релігійні.
Крім того, скажу наступне, ніхто і ніщо не зможе убити Вашу душу. Лише Ви самі знищуєте себе, свій внутрішній світ.
Гапон написав:

5 Чи вкрай потрібно це зараз?

Так, поясню чому. Ви, сподіваюся, частково розумієте увесь комплекс невирішених проблем, з якими зіткнулося людство, приміром, в останнє століття. Крім того система життя яка вже давно не працює. Взагалі, якщо говорити про багатих і бідних, сам факт наявності подібного, а окрім того величезного перекосу у людей, у вигляді багатих і бідних говорить про те, що система економічного і соціального життя невірна і абсолютно незбалансована. Звичайно, ця система придумувалася в середньовіччі, тому це не дивно. Але ось пройшли віка, а що змінилося? Та нічого, просто декорації змінились.
Але світ навколо людини змінився, зрозумійте це. А людина ні, він як був в первісно громадському ладу, так і залишився в ньому. Причому комплексно, як розумом, так і духовно.
Ви любите цитати? Ось я бачу, як люди люблять цитувати, де тільки можна і кого можна. Я розумію, люди завжди бажають бути розумними. Я не знаю, можливо для людей цитувати когось це показати свій розум, для мене, приміром, цитати не показник розуму, а лише індикатор, поясню чого. Ось Сократ, він говорив щось віки тому. А його слова донині актуальні. Про що це говорить. Чи добре це. Ні, це дуже погано. Час йде, а людина як була в первісно громадському ладу, досі знаходитися в цьому стані. Але про це вже було вище сказано.
Ідентифікатор буде першим кроком для переходу до нової системи життя. Причому на світовому рівні. Просто початок цього буде в Україні. Ідентифікатор як вже було сказано раніше, створить умови для справжньої демократії. Не озвучував раніше однієї деталі, але ідентифікатор зможе запобігти війнам. Шляхом того ж голосування(якщо система ідентифікаторів буде реалізована глобально)
Що стосується України, поточного положення, ідентифікатор це єдиний механізм який буде здатний створити умови для перетворення України. Немає інших механізмів. Думаю, краще за мої слова буде те, що Ви можете зараз бачити в Україні. Цей кращий доказ того що механізмів немає. Є лише набір шаблонів, але вони не працюють. А головне довіри у громадян України вже немає до цих шаблонів. Час йде і перспективи для України йдуть разом з ним.

Верба написав:

Вже всі українці з ноутбуком і інтернетом?

Добре, припустимо, існує десь в горах населений пункт, в ньому досі немає взагалі нічого, навіть про електрику не знають. А раз так, давайте будемо жити реаліями цього населеного пункту. Відштовхуватися у всьому будемо від можливостей цього пункту. Ви це пропонуєте. Сподіваюся, що ні.

Так не у всіх є комп'ютер, інтернет. Це проблема? У бабусі немає комп'ютера? Ще раз скажу, бабуся не голосуватиме, їй це не треба. Та і по суті, у неї для цього немає належного рівня розуму. Я не намагаюся зараз образити когось. Просто я говорю про реальність.
Поясню детальніше те, як виглядатиме термінал. Два сенсорні монітори, на одному люди можуть ознайомитися з матеріалом, на іншому голосувати. У тому випадку, якщо людина не має в розпорядженні комп'ютера для того, щоб ознайомитися з матеріалами спочатку.
Просто тим у кого є комп'ютер і інтернет це буде зробити зручніше, сидячи дома, приміром.
Іншими словами, Ви зараз робите проблеми з порожнечі.
Важливі закони, або голосування заздалегідь взагалі озвучуватиметься по телебаченню у вигляді реклами. Для того, щоб люди не пропустили особливо важливих голосувань.

Верба написав:

Всі готові платити Вам за "винахід" "паспорта"?

А ви готові платити за те, що зараз роблять представники поточної влади. Ваші діти будуть готові платити за подібні помилки, але вже не грошима, а своїм життям?
Але якщо по суті. Виготовлення будь-якого виробу вимагає ряду ресурсів. Нам треба буде за це заплатити. Принцип існування створений людьми працює поки що по таких принципах. Хіба ні?

Верба написав:

Чи при голосуванні враховуватимуть тільки вал економічно темної, технічно безграмотної, культурно непродвинутої, в основному, маси населення?


Розумію ваше побоювання. Поясню. На жаль, в даний период часу існують певні принципи взаємодії між людьми. Певні шаблони. Після введення ідентифікаторів життя буде абсолютне інше. Зараз Ви спираєтеся на поточні шаблони і багато що зрозуміти важко і навіть більше. Багато що здаватиметься нереальним, або безглуздим в реаліях поточної системи.
Але все буде інакше, буде абсолютна прозорість в державі. Ми, кожен громадянин України знатиме наші поточні проблеми. Бачитиме картину того, що відбувається такою, яка вона є. Ви в цей період часу, приміром, не знаєте про поточний стан речей в Україні. Все змінитися. Більше того, кожен закон за який голосуватимуть Українці, кожен проект буде максимально пояснений. Так щоб навіть дитина могла зрозуміти плюси і мінуси того або іншого закону, проекту, пропозиції. Саме по собі голосування теж буде простим

Одружений написав:


складнощі первинного вводу подібної системи. Поясню. Для безпеки терміналів, точності ідентифікацій треба проводити серйозні випробування, витрачаючи гроші не тільки на паспорти, термінали, але і на наукові роботи. Під час вводу системи, країна через ще невідомі афери, опиняється на межі існування і вкрай вразлива;

не все так погано як Ви собі уявляєте. Тим більше для переходу з одного стану до іншого застосовуватимуться заходи безпеки, які зможуть звести до мінімального показника рівень небезпеки. Ви знаєте скільки проблем у людства існує, приміром, з польотом на марс. А подальше створення бази на марсі? Проблем так багато, що за це не варто взагалі братися. Але люди беруться. Зрозумійте, це людська суть. Просто хтось повинен починати першим. Ми, Україна будемо першими в цьому. Маю на увазі введення ідентифікаторів такого уровня, а не політ на марс :)

Одружений написав:

неможлива безпека підрахувальника. Оскільки прийняття державницьких рішень повино залежати від обладнання, яке можна знищити, або взломати. Ви ж самі бачили як лягали сайти урядових органів. Все можна взломати, заддосити, підірвати і таке інше;

Ця система не буде підключена до інтернету. Крім того існують системи шифрування і передачі даних. Єдина взаємодія з цією системою, це взаємодія за допомогою ідентифікатора і відбитку пальця. Що стосується законопроектів і пропозицій, так, люди зможуть ознайомитися з ними за допомогою інтернету вдома чи на роботі. Або у терміналів голосування, але в цьому випадку вже не через інтернет
Одружений написав:

неможливе відсортування пропозицій, які надходитимуть від людей, як гарних, не дуже гарних, поганих. Як результат, усі пропозиції будуть вкупі, як сміттєзвалищний форум без модерації, у якому, навіть корисні речі будуть засмічені фігнею та нісенітницею, несвідомо, або на заказ;

Розумію, але ті, кому буде що запропонувати своїй Батьківщині, зможуть зробити це дещо іншим шляхом. Так, просто пересилка своїх проектів за допомогою інтернету зручна. Але ж можна принести свою пропозицію безпосередньо до тих, хто розглядатиме подібне. Що стосується спаму, Ви все вірно кажете. Але спам можна відсіяти завдяки прив'язці пропозицій до ідентифікатора.
У космосі умовно вакуум, ми у вакуумі не можемо жити, нам треба залишити через цю перешкоду думки про космос?

Одружений написав:

неготовність суспільства вбивати час свого життя безкоштовно. Розумієте, це зараз головна проблема у нас. Життя з грошами ставить певні взаємостосунки.

Розумію, а хто бажає зараз щось робити в державі, де все продається і віддається? Звичайно, люди палець об палець не вдарять при поточних реаліях. Але із змінами умов життя і люди поміняються. Самі побачите ...
Але якщо припустити що Ви не бажаєте голосувати, брати участь у створенні благополуччя для своєї Батьківщини, вас ніхто не буде змушувати голосувати, живіть так, як жили, для себе.

Одружений написав:

Це далеко не все!

Вірно, але і ідентифікатор дає далеко не все те, що я озвучував раніше. У всьому можна знайти погане. І хороше теж. Ідентифікатор змінить наше життя. З боку держави будуть зроблені усі необхідні дії для того, щоб це були благополучні зміни. Але те яким буде життя, залежатиме лише від самих людей.
Якась частина людей зараз бажає приєднатися до Європи. Завдяки ідентифікатору ми зможемо побудувати нашу державу такою, що Європа(громадяни Європи) побажає потім приєднатися до нас.

Підсумую

Написав те що планував сказати. Від Вас залежить подальше. Маю на увазі від партії Свобода. Пам'ятайте пункт номер 2
Так, ідентифікатор прибирає поняття партій. Я розумію як для Вас важлива ваша партія. Для лідерів "Свободи" партія взагалі є їх життям. Але Ви патріоти, завдяки Вам, вашій жертві(оскільки, втративши партію, Ви втратите частину життя свого, а це дійсно жертва) Ми, Українці зможемо почати писати нову історію. Не лише України, але і всього світу. Тому від Вас зараз залежить наше спільне майбутнє.
Добрий Котигорошко


Повідомлень: 175
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 10:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для початку нам треба навчитись відстоювати прості результати виборів, зараз таку систему вводити просто нереально. Теоретично така система підвищує шанси на фальсифікацію, так як робота з цифровими даними набагато простіша.
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2014, 11:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Серафи написав:Верба написав:

Чи при голосуванні враховуватимуть тільки вал економічно темної, технічно безграмотної, культурно непродвинутої, в основному, маси населення?


Розумію ваше побоювання. Поясню. На жаль, в даний период часу існують певні принципи взаємодії між людьми. Певні шаблони. Після введення ідентифікаторів життя буде абсолютне інше. Зараз Ви спираєтеся на поточні шаблони і багато що зрозуміти важко і навіть більше. Багато що здаватиметься нереальним, або безглуздим в реаліях поточної системи.
Але все буде інакше, буде абсолютна прозорість в державі. Ми, кожен громадянин України знатиме наші поточні проблеми. Бачитиме картину того, що відбувається такою, яка вона є. Ви в цей період часу, приміром, не знаєте про поточний стан речей в Україні. Все змінитися. Більше того, кожен закон за який голосуватимуть Українці, кожен проект буде максимально пояснений. Так щоб навіть дитина могла зрозуміти плюси і мінуси того або іншого закону, проекту, пропозиції. Саме по собі голосування теж буде простим


Ви підпадаєте під
Третій закон Чізхолма:
Навіть якщо моє пояснення настільки ясне, що виключає будь-яке хибне тлумачення, завжди знайдеться Серафи, що зрозуміє мене неправильно.

Коли б користувались Вашим прозрінням в затвердженні картини Всесвіту, то ми б досі жили на плоскій Землі, яку тримають три кити.
Передбачаю Вашу відповідь:
"А хіба це не так?!"
)))

[/quote]

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
Серафи


Повідомлень: 34
Звідки: Украина

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2014, 01:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні напишу про досить очевидних речах. Думаю, після цього не буду писати, віднімаючи ваш час. Так як написано було достатньо. (Винятки можливі у випадку моєї відповіді на ваші можливі питання, але по суті, я буду очікувати конкретного діалогу з лідерами партії Свобода)

Наступна дія має бути за партією Cвобода. Не буде цієї дії, відповідно не виконаний пункт номер 2 виключає можливість для подальших кроків. А це, в свою чергу виключає можливість перетворення України. Багато це чи мало, важливо чи ні, вирішувати Вам.

Розумію що лідерам партії зараз не до форумів. Але в будь-якому з випадків повинні бути ті представники партії Свобода, хто спостерігає за тим, що відбувається на форумі. Треба думати, ці люди в свою чергу мають зв'язок з лідерами партії. У кожному з випадків, наступний крок за Вами.

Я буду чекати, так як можу, але час не чекає. Далі може бути просто пізно...

Тепер про те, що бажав сказати. Опозиція України зробила досить важливі кроки. Це такі кроки, зробивши які, виключаєш будь-яку можливість повернутися до початкової позиції. Зараз у опозиції достатньо мало альтернатив для якихось дій. Одна з альтернатив, просто здати позиції. З усіма витікаючими наслідками. Друга йти до кінця. Але чи є можливість у опозиції робити подальші кроки, оперуючи своїми методами? По ряду причин немає.

Так, опозиція може продовжувати робити те, що робить зараз, іншими словами, рівним рахунком нічого дійсно суттєвого. Завдяки чому, як сніг навесні , так само швидко тане надія Українців на будь-які зміни. Так як народ України бачить, що опозиція з ряду причин не може принести такі зміни. А кожен наступний день лише підтверджує це.

Доведете народ України до крайнього ступеня відчаю, від їхнього розуміння власного безсилля, створите тим самим необхідні умови для того, щоб розум людей остаточно закрився. І кожен окремо взятий українець з психологічною, та душевною травмою, трансформувався в безмовного, покірного раба. Як підсумок, дії опозиції, які можуть привести Українців до такого стану, набагато гірші, ніж дії поточної влади. Не добивайте наш народ, послухайте мене і у нас з'явиться все необхідне для змін.

Але давайте повернемося до поточної реальності. Що буде далі?

Можливо, опозиція розраховує на вибори 2015 року. Знаєте, враховуючи що сталося тепер, представники поточної влади весь 2014 будуть знищувати всіх тих, хто має якесь відношення до представників опозиції, для того щоб прибрати будь-який шанс на зміни в 2015 році. Це єдине, чим будуть займатися представники поточної влади. Що робитиме опозиція? Не важко здогадатися. Спроба триматися на плаву.

Тепер до суті. До того, що дійсно важливо. Що в цей період буде з Україною?

Я маю на увазі тоді, коли представники влади будуть знищувати загрози для свого правління. А опозиція буде зайнята тим, щоб як-небудь убезпечити себе від дій поточної влади. І зауважу, все це буде відбувається в той період, коли Україна знаходитися в критичному стані. Хто буде займатися Батьківщиною нашою тоді, коли вона вмирає, продається, предаеться? Хто буде думати про благополуччя громадян України в той час, коли політики будуть вирішувати свої особисті проблеми?

Ви, ті, хто буде це читати, уявляєте собі майбутнє за таких умов? Ось тут, у коментарях, мені писали про можливу небезпеку пов'язану з введенням нових технологій, та системи життя. А як Вам те, що відбувається зараз. Як Вам поточна реальність. Це нормально ? До чого це призведе ? А діти Ваші, що буде з ними? Заради чого Ви взагалі живете ? Чим і заради чого будуть жити діти ваші? Це не небезпечно?

Бажаєте заперечувати. Не бачити в даних умовах фактично єдиний шанс на порятунок, те, що принесе благополуччя. Для Вас краще те, що звично. А що звично ? Абсолютно неможливе для людини розумної життя. Звично те, що відбувається зараз. Так, це те чим Ви живете. Є кого критикувати, тому що, за таких умов є кого звинувачувати. Поточну влада наприклад. А найголовніше, нічого при цьому не потрібно робити самим.

У підсумку Ви нічого не робите взагалі для свого благополуччя, для Батьківщини своєї. Для майбутнього своїх дітей. Ви просто кожен день вранці йдете на роботу, опустивши свою голову, а ввечері з роботи. Так проходить все ваше життя. Абсолютно безглуздо і безцільно. Тому що Ви заробляєте гроші лише для того, щоб у Вас була можливість працювати далі. Так якщо Ви нічого не бажаєте робити, що в такому випадку чекаєте? Що отримаєте?

http://vestrumvirtus.livejournal.com/4122.html

Якщо Ви не бажаєте заради себе, заради ближнього свого зробити дійсно важливі кроки, що тоді Ви будете заслуговувати. Ви бажаєте асоціації з Європою? Думаєте, шо сам факт цього дасть Вам благополуччя. І це тоді, коли Вам реально без різниці те, яким буде Ваше майбутнє і майбутнє ваших дітей. Це тоді коли Вам без різниці що буде з нашою Батьківщиною. Хоча так, Ви можете багато і часто говорити про те, що любите нашу Україну. Так, хтось щирий у словах цих, але хтось просто говорить. Мабуть більше тих, хто просто говорить...

Ви хочете жити в цивілізованому суспільстві? Усе залежить не від Європи, а від Вас особисто. Від кожної, окремо взятої людини. Те, що я Вам зараз пропоную, зможе створити необхідні умови для того, щоб Ми могли створити благополуччя. Але все в будь-якому з випадків залежить від ваших дій, щирості, ваших бажань.

А що з опозицією. Ви розумієте, що якщо зараз Ви визнаєте поразку, завтра на Вас зможуть завести кримінальні справи. Хоча б з цієї причини у Вас немає ніякої можливості відступати, лише вперед. І я допоможу Вам в цьому. Якщо зможете позбутися від забобонів, консерватизму і да страхів, які заважають раціонально мислити. Ось те що я зараз пишу, вже за це при бажанні на мене змогли б завести кримінальну справу. Що говорити про Вас, враховуючи те, які кроки були раніше Вами зроблені. Зрозумійте, у Вас немає шляху назад.

І ще, Росія не віддасть так просто Україну. Це треба розуміти. Але головне правильно розуміти причини цього.

Поточна влада України не найкраще, з чим бажала б мати справу Росія, але чи є вибір у Росії? У поточних умовах цього вибору просто немає. І Росія буде змушена підтримувати поточних представників влади. Я вже говорив про те, що благополуччя України безпосередньо впливає на Росію.

Враховуючи примітивні , аморальні методи , якими оперують представники поточної влади України, все що залишається робити Росії, це адаптуючи свої можливості під такі підлі дії нашої влади, надавати Україні свою допомогу так, як може це робити, враховуючи умови в Україні, Росії і відповідно можливості взагалі. Крім того потрібно пам'ятати, Росії зараз дуже важко, набагато гірше ніж нам, Україні. Але навіть за таких умов Росія бажає допомагати Україні, віддаючи себе нашій Батьківщині.

Зробимо нормальні умови для України, позбавимо Україну від підлості і зрадників. Тоді Росія, яка зараз відносно нас як їжачок, наїжачений своїми колючками, зможе відкрити нам себе, прибравши свої колючкі, не боячись отримати ніж у спину. Зрозумійте це.

Так, хтось скаже , що століттями Росія робила нам погано. А що робили Ми ? Постійні зради. Де шукати правду?

Ще раз скажу, не варто жити минулим. Є справжнє. Давайте жити цим справжнім заради нашого майбутнього. Так, нам не варто забувати те, яким жахливим було минуле. Але це не означає, що ми повинні жити цим минулим. Зрозумійте.

Хтось із Вас ненавидить Росію і конкретно Путіна Володимира Володимировича.
Вважаючи його головним злом для України. Я поважаю цю людину. Знаєте чому? Ось Ви весь час говорите про патріотизм. Так от, Путін справжній патріот своєї країни. Мало того що йому доводиться випробовувати на собі постійний тиск від того рівня відповідальності, яка лежить на ньому. Повірте, це колосальний тиск, одиниці людей зможуть подібне витримати, тим більше так довго. Так йому ще доводиться жити з думками про те, що якась частина народу Росії, якому Путін реально віддав все своє життя без залишку, ненавидить і проклинає його. Люди часто говорять про те, що все в світі цьому несправедливо, ось вам приклад такої несправедливості.

Ця людина зовсім одинока. Йому навіть не на кого покластися. Нема кому довіритися. Що він один може зробити? Все що йому вдається, це хоча б якось підтримувати свою Батьківщину, але його одного просто не вистачає і Росія вмирає. Росія це величезна країна, в ній багато національностей. Відповідно люди однієї частини Росії своїм менталітетом абсолютно не схожі на людей інших частин величезної Росії. Думаєте легко створити благополуччя в такій величезній країні. Або взагалі просто підтримувати порядок. У нас країна в рази менше. Але що, як підсумок у нас? Одні злочинці при владі. А міліція, яка повинна бути на захисті народу, захищає злочинність від народу.

Ще раз запитаю, чи легко створити в Росії благополуччя? І це з урахуванням того, що мерзотники, яких в Росії так само багато, як і на Україні , постійно розкрадають свою Батьківщину. Але хто крайній? Вірно, Путін Володимир Володимирович. Як підсумок росіяни його звинувачують у тому , що у Росії багато проблем.

Але знаєте. Ми Українці настільки убогі , що навіть ми звинувачуємо його в бідах нашої Батьківщини.Вам не здається подібна дія з нашого боку елементарної ницістю?

Перестаньте відчувати ненависть до Путіна. Він такий же патріот своєї країни як і Ви, але вже Батьківщини нашої.

Якщо Ми зможемо допомогти нашій Батьківщині, зробивши її стабільною, благополучною, позбавивши її від аморальності і злочинів, повірте, Володимир Володимирович Путін буде надавати братньому народу максимально можливу підтримку. І так, він буде щиро радий тому, що братська країна буде сильною, стабільною, благополучною державою. Адже завдяки цьому і Росія буде благополучна. Цей світ, в ньому все взаємопов'язано.

Путін, це людина честі. Просто в цьому світі, світі страхів, підлості та тваринних інстинктів важко залишатися людиною. А іноді взагалі можна помилитися в чомусь. Серед Вас є той, хто не помилявся у житті? Чи є той, хто за життя своє не зробив підлість стосовно ближнього свого? Чи ті, хто не піддавався стану ненависті?

Ми люди, кожен з нас нескінченно слабкий. Сила, яку всі бажають набути, це всього лише один з різновидів слабкості , яка бере свій початок з страхів наших . Це потрібно розуміти і приймати. Так як наші страхи, слабкості є нашою основою. Це те, що заважає нам жити. Але одночасно і те, завдяки чому ми живемо.

Давайте приберемо нашу ненависть до ближнього свого, перестанемо шукати причини наших проблем в інших людях, або країнах. Тому що всі ці проблеми в нас самих. І якщо Ми дійсно бажаємо благополуччя для Батьківщини нашої, а значить і для ближнього свого, так як ми, кожен з нас і є Україна, давайте тоді перестанемо жити страхами, відкриємо свої серця і розум один для одного. І створимо благополуччя. Те благополуччя, якого гідні, у нас для цього є всі необхідні умови.
Добрий Котигорошко


Повідомлень: 175
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2014, 09:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І тут Остапа понесло :-) Про путіна це реально шедевр.
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2014, 15:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Серафи написав:


Перестаньте відчувати ненависть до Путіна. Він такий же патріот своєї країни як і Ви, але вже Батьківщини нашої.

..повірте, Володимир Володимирович Путін буде надавати братньому народу максимально можливу підтримку. І так, він буде щиро радий....завдяки цьому і Росія буде благополучна. Цей світ, в ньому все взаємопов'язано.

Путін, це людина честі. Просто в цьому світі... зробив підлість стосовно ближнього свого?

Давайте приберемо нашу ненависть до ближнього свого, перестанемо шукати причини наших проблем в інших людях, або країнах. Тому що всі ці проблеми в нас самих. І якщо Ми дійсно бажаємо благополуччя для Батьківщини нашої, а значить і для ближнього свого, так як ми, кожен з нас і є Україна, давайте тоді перестанемо жити страхами, відкриємо свої серця і розум один для одного. І створимо благополуччя. Те благополуччя, якого гідні, у нас для цього є всі необхідні умови.

Чого ,коли ми вже вкрай натерпівшись від вашої "дружби", ви робите очі сірка і розказуєте який рай може бути з вами.Але чомусь не настав за всю історію вашої дружби?
І президент у вас найкращий і газ найсолодший і мова найвживаніша в світі(правда росіянами. через незнання іноземного. Навіть української.Приклад-Азаров), але про це ви тільки говорите, коли до чортиків набридли.
Подружіться для прикладу з чеченцями взасос, а не всевинищення.
Чомусь у вас є надія що ваші многабукаф ми маєм прочитати, а звертати уваги на декілька речень:
Цитата:
Візьміть до уваги:
"Таким чином, зараз погано ставляться до Росії в Україні 5% опитаних, а в Росії до України – 62%."(http://uagolos.com/v-rosiji-zroslo-nehatyvne-stavlennja-do-ukrajiny/)
А ми ж їм ніц поганого не робили, а вони нас мільйонами вирізали, голодом морили, в Сибір висилали, мову забороняли, заставляли мільйони пацанів з палками їти на німецькі кулемети, до 60-х розмістили жити в бараках, зробили в Україні хліб дефіцитом...
То яка з переважно релігійно байдужої і 14%
мусульманської Росії нам сестра?

Вам необов"язково?

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
агов


Повідомлень: 69
Звідки: атавсюду

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2014, 15:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну Путька то звичайний шабес-гой, як і всі ПРезиденти(Поставлені Резиденти), чого про нього говорити? А росіяни самі по собі непогані, але більшість з них, на жаль, шовіністи. Наслідок "імперської величі". Лікується дуже важко. Причому, найгірше це для них же самих, хоча б тому що "енергетична супердержава" це насправді не є велика держава, а просто велика сировинна колонія.
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2014, 16:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

агов написав:
.. А росіяни самі по собі непогані, але більшість з них, на жаль, шовіністи. ...

Але їх безхребетність і небажання зрозуміти що під " за вєлікую дєржаву чєсть умєреть" їх гонять на смерть для поневолення інших народів і тим, хто вкинутий в цю необхідність умєрєть, ніц з того не перепаде. Ні якщо виживе, ні коли загине. І не дай Бог сильно поранять.
Нікому до того в вєлікай і нєдєлімай, крім старенької мами , не буде діла.
З величезних багатств, загарбаних Росією, простим виконавцям цього загарбання не припало.Мало того, їм ще брешуть про справжні причини загарбання.
Ось навіть "афганців", переважна частина яких живе на Україні, скинули на плечі українців. А це ж була їх загарбницька війна!
І вони це признають, коли говорять, що вони правонаступники срср.

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
Гапон


Повідомлень: 353
Звідки: Саудія

ПовідомленняНаписане: 04 січня 2014, 18:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли кажу росіянам, що я відношусь до них НІЯК ( і для мене все одно папуас, монгол чи росіянин = чужинці). То вони починають чомусь біситись і бризкати слиною... Чому?
Дивні люди....
"За край світу заглядають
Чи нема країни
щоб загарбать..."
а порядок вдома ніяк не наведуть... Зате люблять повчати.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET