•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Союзники ВО Свобода на Волині

Автор Повідомлення
ТарасКовель


Повідомлень: 3
Звідки: Ковель

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2014, 00:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні представники Волинської обласної та місцевих організацій ВО Свобода та прихильники даної політичної сили Українського народу. Звертаюся до Вас з приводу занепокоєння в нинішній ситуації, щодо співпраці ВО Свобода з депутатом Волинської обласної ради Ігорем Гузем. Судячи з акцій протесту навколо Волинської Облдержадиіністрації 24.01.2014 року хамська, невігласька поведінка останнього щодо значно старшого Бориса Клімчука та інших (політична приналежність тут нідочого йдеться про елементарну толерантність) у присутності досвідченого, виваженого, націоналіста від Свободи пана Євгена Мельника несе смуту на ідеологію націоналізму загалом та ВО Свобода зоктема.
Це лише щодо останніх подій за участю Ігоря Гузя. Не згадуючи інших варто лише зазначити, що пан Ігор з початку своєї політичної кар’єри змінив ряд політичних партій і врешті опинився в Батьківщині. Таким чином став націоналістом в партії солідаристів. Він хоч і демонструє послідовність в своїх діях, але його методи, зокрема зверхнє, нетолерантне ставлення до оточуючих (не лише до політичних опонентів), не прикрашає знаходження разом з ним представників Свободи.
Закликаю представників ВО Свобода у Волинській області у разі зміни влади та політичного курсу країни не допустити Ігоря Гузя та людей з його оточення до державних посад та посад в органах місцевої влади. Це не лише через його людські якості, ай насамперед виходячи з того, що селом, містом та областю повинен керувати господарник, а не політик. Основною діяльністю пана Гузя з молодих років були політичні акції, мітинги та протести, а отже і досвіду господарської діяльності йому точно бракує. І тому у випадку приходу його до реальної влади може скластися ситуація як з відомим жителям Луцька та Турійського району паном Шибою за якого все ставало "гавніше і гавніше".

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET