•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Клятва борця за чисте майбутне України

Автор Повідомлення
Таня Танюша


Повідомлень: 672
Звідки: Одесская обл.

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2014, 13:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ВВС987 написав:
Тоді вже ,мабуть, не прем'єр-міністром , бо ніхто йому нічого не дасть зробити , а тимчасовим верховним гетьманом з чітко розписаним завданням - вимести усіх крадіїв і реформувати усю структуру , а також трансформувати систему у народовладдя контракт строком на 2 роки , з повним набором повноважень і закінченням через 2 роки без права подовження і оплатою згідно результату. Так скажемо - підряд на роботи.
Якщо виживе і виконає завдання - нагородимо званням герой України і поставимо бронзовий бюст замість Леніна, хоча якщо не виживе , то Героя теж можна дати посмертно за проявлену мужність у боях з внутрішнім ворогом.

Казки є... казки, але ж блін, як хочеться казку зробити реальністю.
Тільки питання: чому це прем.єру не дадуть працювати? Адже в нормальних країнах парламентська більшість формує уряд, чи не так?
Тому , підтримую пропозицію тримати місце на постаменті вільним і спорудити пам.ятник людині, що принесе найбільшу користь і виведе країну з кризи. Тільки не бронзовий, дорого і так багато міді не набереться:) Тож -велик-и-и-ий і сти-и-и-ильний... Можна скульптора Церітеллі позвати, він гаразд на такі штуки.
І нехай це тільки фантазії, а чому б не пофантазувати.


Редаговано: Таня Танюша (12 лютого 2014, 13:39)
ВВС987


Повідомлень: 53
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2014, 15:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це був так, напввприкол ,але якщо серйозно, то у нас справжньої більшості у парламенті ще довго не буде. Парламент це орган компромісів , а не реформ. Зважаючи на склад України більшість буде з невеликою перевагою , тимчасова, нестійка , ситуативна. З такою більшістю не одна серйозна реформа не пройде , бо завжди знайдуться депутати,які будуть боятись зробити радикальні кроки. Нашу систему судоустрою треба міняти , хіба вірить хтось ,що ті коррумповані судді , що останні 10 років не прийняли ні одного рішення без підмазки отямляться і почнуть приймати рішення по закону і совісті ? А що це за суд , якому не вірять люди. Коли Колісніченко по телевізору на усяких шу говорить ідіть у суди і доказуйте , я завжди вставляю слова - у наші суди , відомо чиї.І кому доказівати? Все це треба вичищати і робити нове , і суддів треба обирати громадю ,де він судить, і якщо приймає неправомірні рішення , то ніхто його не переобере. ю реформу зробить парламент ? Як? А міліцію ? Ви отримали за останні 10 років якусь поміч від неї? Усі мої звернення були марними ! Якось я 5 разів викликав міліцію , бо у житловому будинку магазин робив вночі ремонт , включав дрель і спати було неможливо. Після 3 разу , вони перестали реагувати на виклики! Це закон? кщо ми хочемо змінти портрет президента на стіні і ,можливо, імена депутатів, то краще шукати нову Батьківщину , а якщо хочемо жити нормально , то треба все те робити , що я казав. Як це зробить арламент? Та ще й бе контролю громади?

_________________
Краще коротка мить свободи, ніж бескінечність рабства!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET