•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Олександр Семенович Пресман. Регіонал що перефарбувався.

Автор Повідомлення
Любов до України


Повідомлень: 5
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2014, 05:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Розчарування. Невже демократичні сили в Україні не настільки потужні, щоб відшукати розумних, чесних людей чия біографія була б зрозуміла? Невже у демократичних сил України немає іншого аніж приймати у свої ряди найгірших, найкривавіших з клану партії регіонів та заплямованих кримінальних особистостей? Хіба може Держава піднятися, нормально розвиватися та відбудувати нормальне суспільство, коли державні діячи мають заплямоване, кримінальне минуле?
Ще три тижні тому, я з гумором писав про те, що Олександр Пресман, що втікав тоді з партії регіонів опиниться у ВО «Свобода». Це було б безглуздо уявити, це було б смішно, якби цього не сталося. Цьому взагалі немає пояснення. Немає виправдання для руху, який пропагує відстоювання національних цінностей України, коли в ньому знаходять прихисток недобиті бандити з колишньої правлячої сили, які ще місяць тому грабували весь український народ, всю державу.

Зараз Пресман увійшов до коаліції «Європейський вібір», депутатської групи «Економічний розвиток». Уявіть собі цей економічний розвиток України саме зараз, коли на початку 90-х років Олександр Пресман програбував громадян України у споживчому товаристві «Меркурій», пов’язаний з криміналітом та продовжував свою справу у партії регіонів. Про це досить багато публікацій. Також, Пресманом цікавиться ФБР за його зв’язки с Семеном Могилевичем, який переховується у Росії.
Але навіть, якщо Пресман і вийшов з ПР (насправді, кому він з його минулим більше був потрібен, як не ПР?), це йому навряд чи допоможе врятуватися від людської пам"яті та кари Господньої за втрачене людське здоров'я, кров, біду та сльози тисяч і тисяч людей, які постраждали від нього в 90 -х роках.

На початку 90-х, Пресман був керівником споживчого товариства "Меркурій" і заступником Семена Юфи - тодішнього голови с/т "Меркурій". Пресман, разом з Юфою пограбував десятки тисяч людей в Києві та по всій Україні, після чого, приховавши награбоване, втік з України в США. Пресман відбував покарання в Україні за скоєні злочини. Але, йому вдалося вийти з тюрми завдяки певним зв’язкам і втікти до США. Про це є детальна інформація в статтях. Депутатство в партії регіонів отримав в Одесі в 2010 році. А як могло бути інакше? Це ж його братки регіонали, які так само як і він грабували і вбивали людей в 90-х знайшли собі прихисток в сучасній партії регіонів. Але як пояснити його перехід зараз до коаліції «Європейський вибір»? Хіба Герої на Євромайдані загинули за такі зміни в нашій Державі?


ГАНЬБА Олександру Пресману в якій партії він би не опинився!
Люди, запам'ятайте це прізвище: Пресман Олександр Семенович! На ньому сльози, здоров'я і кров людей в 90 -х роках ! Він від цього ніколи не відмиється.
Любов до України


Повідомлень: 5
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 15 березня 2014, 19:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тож, шановне товариство, сталося те, що мало статися. 14 березня, в Австрії було заарештовано Дмитра Фірташа. Дмитро Фірташ був заарештований на вимогу ФБР за зв'язки та участь у бандитському формуванні Семена Могилевича. Саме зв'зки з угрупованням Могилевича пов'зували Дмитра Фірташа і Олександра Пресмана.

ФБР Лос Анжелеса розшукує Олександра Пресмана. І якщо Пресман залишить межі України за своїм паспортом, його очикує така сама участь, як і Фірташа. Нагадаю, що Пресман має п'ять українських паспортів, інформація про які є в публікаціях.

Лишається без відповіді запитання, навіщо після повалення режиму Януковича, Свободі та всім демократичним силам України, колишній депутат від партії регіонів, Олександр Пресман?
Впевненний, що серед тих Патріотів України, які боронили Майдан, та які загинули за майбутнє нашої Держави, є люди, які з гідністю і совістю могли б заняти місце цього покидька і впевненно вести Україну до кращого життя! Без корупції, бандитизму, пограбування людей і нашої Держави!

Слава Україні!
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 15 березня 2014, 19:26 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

чого ви так завзято приплітаєте того Пресмана до Свободи ?

Самі ж пишете : "Зараз Пресман увійшов до коаліції «Європейський вібір», депутатської групи «Економічний розвиток»."

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Любов до України


Повідомлень: 5
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2014, 06:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
"Шановний пане Барабас, відповідаю на Ваше запитання.

Працюючи редактором відділу новин 1997-2000 роках на радіо «Континент», разом з Г. Гонгадзе, В. Сюмар, ми завжди подавали правдиву, викриваючу інформацію про корупцію, зловживання, порушення існуючого законодавства, т.і.. І той Пресман був одним з підопічним. І що саме головне, тоді це спрацьовувало. Ми дійсно могли впливати. Ви пам'ятаєте чим закінчилась історія радіо «Континент» і де зараз керівництво та співробітники? Ситуація в країні змінються, але персонажі мало того що лишаються, вони повертаються в Україну з небуття і займають державні посади.

Створена владна коаліція «Європейський вибір» фракціями «Батьківщина», «Удар», «Свобода». Метою коаліції «Європейський вибір» є формування Уряду народної довіри, Програми підтримки Кабінету Міністрів України. Який Уряд народної довіри може сформувати нинішній смотрящий по Одесі, колишній депутат від партії регіонів Олександр Пресман, який пограбував Громадян України в 90-х роках будучи представником криміналу, та пограбувавший Державу Україну будучи депутатом від партії регіонів?

1. Ми, ваши виборці, обирали вас для того, щоб бачити конкретні зміни в Державі.

2. Майдан, який надав вам шанс, та самі високи повноваження, щоб ви провели жорстку люстрацію і очистили нашу Державу від криміналітету, яким наводнила країну партія регіонів, смотрящих, хабарників, корупціонерів, і т.і. Для того, щоб залучивши суспільну думку, надали громаді можливість приймати участь у справах які відбуваються в Державі, щоб ви спиймали суспільну думку і діяли. Тому я, як свідомий громадянин, як врешті решт ваш виборець повідомив вас, як владну силу, повідомив громадськість України через засоби масової, щоб громадськість це бачила, залишивши двома повідомленнями вище важливу та хвилюючу інформацію. Яка мала б зтурбувати ВО «Свобода».

3. ВО «Свобода» має зараз вагомий та потужний вплив через своїх членів, а саме: заступника Голови Верховної Ради України, Генерального Прокурора України, міністрів Кабінету Міністрів України, народних депутатів України, щоби впливати на те, хто зараз опинився при владі, яка мала б уже пройти певну люстрацію. Тому, прислів «Моя хата з краю», вже не працює. У вас є сильний, впливовий політик, Олег Тягнибок, який, сподіваюсь, отримає цю інформацію, який разом з зазначиними вище чиновниками, може поганої мітлою вичистити Державне управління від усіх пройдисвітів так, що й мокрого місця не лишиться від їхньої присутності.

4. Ми всі, вся Україна, увесь нарід спостерігаємо за тим, що відбувається і яка ваша участь у тому. Вибори не за горами, якщо звичайно, екстраординарна ситуація не завадить, покажуть наскільки ви були ефективними. Люди дадуть оцінку, чи справдили ви сподівання та кредит довіри спільноти та Майдану.

5. Впевнений, що залишки партії регіонів та їх найбагатіші в Україні спонсори, які хутко перефарбувалися, як згаданий вище Пресман, причетні до дистабілізиції ситуації в країні, яку ми зараз спостерігаємо у східних та південних областях України. За їхньої підтримки в т.ч. фінансаової з награбованого, реалізується план руйнування України.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2014, 10:31 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дякую за змістовну відповідь.

Оскільки Генеральним прокурором України є представник Свободи, можемо сподіватись, що найближчим часом у прокуратури дійдуть руки до таких "діячів".

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET