•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Якщо завтра - ві...

Автор Повідомлення
куркуль-відлюдник


Повідомлень: 4
Звідки: глухий полтавський хутір

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2014, 17:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

...Війна .
Ми всі боїмося смерті . Це процес неповернення . Життя закінчується смерю так чи інакше . Причина смерті не важлива . Важливий сам факт . Ми не хочемо вмирати . Ми не хочемо вбивати . Ми хочемо жити . Але ...

Але , якщо завтра настане час війни . Час масової загибелі людей . Повторюю - причина не важлива , важливий сам факт . Вибір як вмерти , або як жити . Хтось обере смерть за свої переконання , свою землю , свій народ . Хтось обере тактику боягуза - тікати , імітувати , прогинатися під сильнішого . Ці всі роздуми жахають , вони нестерпні і їхню цинічну фактичність буття не сприймає розум .

Розум . Розум ! Найсильнішою силою людства є розум . Вже зараз ми мусимо продумати тактику ймовірних боїв з ворогом . Потрібно врахувати всі основні і дрібні моменти , щоб упередити втрати людей . Ще хочу сказати , що то все не для "інтернетного джедаїнгу" , а хоч просто заради власного просвітлення у мистецтві вбивати чи зберігати життя . Життя варте того , щоб жити - якщо не фізично , то хоч у спогадах тих , котрим пощастить пережити непрості часи .

Отже почнімо .
Статистика . В сучасних бойових протистояннях переважну більшість бойових втрат є вогнепальні поранення . Нам порібні снайпера . Багато кваліфікованих снайперів . АКМ - то зброя ближнього бою до 100 метрів , а СВД - це вже кілометр . Озброєння російської армії переважно АКМ . Ми мусимо просити поставити нам сучасну снайперську зброю . Вести бої великими групами з тої ж статистики не вигідно . Значить група 3-5 чоловік : 1 добрий снайпер , 2 клоуна з акм і можна 1 гранатомет для створення димо-пилової завіси під час відходу .
Логістика . Хочеш жити - рухайся . Для сучасних систем залпового вогню нерухома мішень це - подарунок . Жодних броньованих гробів на колесах ! Мотоцикли ? Так ! В умовах міського бою прориватися чи тікати крізь завали , барикади , затори краще на одномісних прохідних мотоциклах . Звичайно у повній амуніції .
Тактика . Коротко . 5 хвилин бою і відступ . Армія зелених чоловічків не навчена реагувати на короткі наскоки . Вони так само як і німці 70 років тому назад мусять нести втрати від партизанських набігів . Диверсії . Усе , що можна зробити проти ворога - мусить бути зроблене . Це може робити навіть не вояка . Ворог мусить втратити сон від набігів і диверсій . Ми мусимо деморалізувати його і вбити його дух . За нами правда - отже ми сильніші .

продовження буде (потрібне?) .
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2014, 18:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

які нафіг снайпери
літаки потрібні
паливо і гроші
і допомога НАТО - якщо вже серйозно кортить комусь воювати
але нагадаю - коли Захід нам "допоможе" - України вже не буде, згадаємо як минулі рази нам "допомагали"
і от коли завшивілі будемо сидіти в окопах куцої "України" - можливо тоді прийде роузміння - а чи потрібно воно було оце все взагалі?
але надіюсь до того не дойде
куркуль-відлюдник


Повідомлень: 4
Звідки: глухий полтавський хутір

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2014, 19:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З якими цілями воюватимуть літаки , і головне - яким озброєнням ?
Літаки - то проти танків і артилерії . А ще більше питання - де взяти в короткі строки хоч із пару сотень не дилетантів , що крокуючи вздовж злітної смуги усно здавали екзамен вищого пілотажу , а справжніх льотчиків ? Може варто говорити про реальні речі , котрі ми можемо самі зробити ?
Мабудь не варто пояснювати чому ймовірна війна буде зосереджена в містах , а не на відкритому просторі десь посеред поля . Тому вивчати теорію міського бою необхідно насамперед .
Ніхто не хоче війни . Але на тлі театральної анексії Криму думки про те , що росіяни не полізуть далі , здаються юродивими . Самообманюватися нині - це рівноцінно самогубству , або завчасній капітуляції . Ми маємо повне моральне і юридичне право захищати власну країну .
Зараз є час , але він зрадливий . Бо (не дай Бог) завтра можемо прокинуться в "і в огні її окраденую збудять" - які тоді слова виправдання своїм дітям ми скажемо ? Ми мусимо вивчати принаймі теорію військової оборони , інакше нас навчить "братерський" народ .
Ювелір


Повідомлень: 34
Звідки: з народу

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2014, 15:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Майте мене на увазі,я вже старий,мені втрачати майже нічого.Меншенький надіюсь довчиться самотужки та і мама доможе чим зможе...
На заставі ,строкової служби ,був старшим стрілком,окрім АК носив СВД.Без оптики кулеметника за 0,5 км.одним патроном.Як піонер завжди готовий,до сьгодні тренуюсь,правда з іншої зброї,але коли доведеться - пару магазинів,щоб пригадати думаю вистачить.

_________________
Слава УКРАЇНІ!!!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET