•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Хто керує Украіною?

Автор Повідомлення
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2016, 19:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не та мова, нелегітимні слова. Але суть...

Image
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 30 грудня 2016, 21:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Не та мова, нелегітимні слова. Але суть...

Image


Ну, так. Але сильно мені здається, що тут, як і раніше, у випадках з Савченко, Луценком, Тукою, Геращенкою, Муженком, тепер уже Пінчук, вголос, на увесь світ, декларує те, що Вальцман боїться прошепотіти. і що він уже третій рік робить. Нє?

Коли Луценко ляпнув пропозицію дати кацапам коридор на Крим по суходолу - що то було? При тому, що він був головою Вальцман - партай у Верховній Раді, а потім без досвіду і освіти став особистим Генпрокурором Вальцмана?

Коли Муженко заявив, що це він сам домовлявся з Путіним про "зелений коридор" під Іловайськом, то ми всі, канєшно, повірили. Аякже, Путін подзвонив, запропонував коридор, довго вмовляв, довелося погоджуватись. Це було до того, як Муженко у Верховній Раді з трибуни сказав, що ми не воюємо з Росією, чи вже після того? От я не пам'ятаю...

Ну, і так далі, і от тепер - Пінчук. Ясно, що сам Вальцман стосунки з новою адміністрацією Трампа вже, власноручно, з усієї сили обістрав. Хана, ні кредитів, ні довіри, ні, навіть, запрошень до овального кабінету. Ані, навіть, півдулі. І тепер Вальцман намагається наново здобути прихильність звичним способом - купити.

Що і кому пропонується на продаж у даному разі? Згода України на умови Путіна, в зручній для Путіна формі, в зручний для Путіна час, в комплекті із запевненнями, що оце є саме те, про що українцям можна було лише мріяти. Втрата територій, суверенітету, честі, майбутнього. А запропоновано це проросійським колам штатського істеблішменту, які останнім часом мають небагато козирів. Бо кому ще? Невже проукраїнському лоббі, яке підтримувало Незалежність, Майдани, фінансову, консультативну допомогу Україні, організовувало пайки, приціли, "Баррети", "Хаммери", контрбатарейні радари? Я уявляю зараз реакцію цих людей, доречі.

І це робить Пінчук, черговий кандидат на розкуркулення, після Бені. Начебто від власного імені. Начебто просто так ляпнув, як Луценко про коридор, чи Савченко про понять і простіть.

Класична схема кримінальних спільнот, коли пахан робить брудні справи чужими руками, залишаючись формально непричетним і непідсудним. Ми вже бачили, як руки нічого не крали, як підтримували страусів, так що - нічого нового.

Треба ставити питання про колабораціонізм Пінчука. Доказ - стаття у WSJ. СБУ має з'ясувати мотиви, спільників. Пожиттєве, з конфіскацією.

Під Новий Рік підгадували, падлюки, сподіваючись, що народ нетверезий, номер прокотить.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2016, 02:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вчора на одному з каналів (не вкажу, де, бо буде те, що спітакло Плюси) висловили геніальну річ: ПОП - це розумний Янукович, який володіє англійською. У мене запитання щодо наявності здорових мрій... Невже у когось є думка, що можна без кінця-краю так гратися з народом, вичавлювати конкурентів на всіх рівнях, від добровольців до дрібних підприємців з олігархами, і тишком-нишком втілювати в життя безум кремлівського гопника? Принаймні, словесно-психологічний ґрунт для цього готується. Бо де ж реакція СБУ на бурхливу діяльність Савченко, на "раптове осяяння" Пінчука? Таке враження, що в АП витає ТіньБатькаГамлета в той час, як навкруги коїться казна-що.
Невже можна марити білоруською моделлю? Для цього тут мусять бути не українці. Українці, на відміну від сусідів, здатні до несподіванок.

Святослав Гординський (30 грудня 1906, Коломия — † 20 травня 1993, Верона, Нью-Джерсі, США).
З «КНИГИ СКИТАЛЬЦЯ»


Прокинулися всі ми окрадені,
Без рідних, дому. Горе нам, зрадженим,
Нам, обеззброєним підступно
Воїнам Правди, жадібним волі!

Нас голос кликав. Ніч не жахала нас.
Аж мить прийшла та: в бурях узріли ми –
Вогонь священний Прометея
Згас, і серця огорнула темінь.

З віків забутих, у підсвідомості,
Виття озвалось. Душі зв’ялило нам
Гарчання хиже, вовкулаче:
Знову пустиня розкрила пащу.

На бій останній вийшли герої. Бив
Їх, непокірних, час, щоб скорити. Вже
Не повернулися з виправи –
Крик бойовий їх замовк у хузі.

Кругом руїна, дике пустарище...
Вбогі вигнанці, юрби ізгоїв ми.
Лишень ідея ще нам світить,
Віра ще кличе: не піддавайся!
В усе бо в світі, все найдорожчеє,
Могли навік ми гірко зневіритись –
У Правду, в Бога і в Людину,
Лиш в Україну ще вірим твердо.

В чужі країни, в землі безрадісні,
Її з собою винесем, зранену,
Вогнисту мрію, що її ми
Кров’ю своєю споїли щедро.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 31 грудня 2016, 11:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1.
Дмитро Ярош
13 ч ·

Вибачте, що не про Новорічне…

Побачив сьогодні «тези» Віктора Пінчука впливовій американській газеті про здачу Криму і Донбасу. Нічого нового не почув…

Моє ставлення: «Олігарх-тварина. Він - компрадорський злодій, який вірно служить Путіну, заробляє свої 30 срібняків (перепрошую за нетолерантність). Пінчук, як і інші коллаборанти-олігархи, має бути покараний, згідно законів військового часу».

Бажано для всіх нас: «Влада припинить бавитися в «демократію» і дасть відповідь українцям на злободенні питання боротьби не тільки із зовнішнім ворогом, але й з внутрішнім… Запровадить національні справедливі принципи та дасть можливість людям не бути жебраками.»

Важливий аспект: "Ми, всі разом, зупинили просування московської Орди в глиб України… Були б не разом – втратили би вже Державу…"

Один з можливих шляхів: «Влада, або стане реальним захисником українських національних інтересів, або втратить легітимність в очах народу (що відбувається зараз), і ця ситуація призведе до чергового етапу Національної Революції.»

Для мене, та й більшості з хлопців, які воюють, цей варіант геть не бажаний, бо можемо втратити Державу не тому, що "Путін прийде", а тому, що перегриземо один-одному горлянки…

Ми всі бачимо, що більшого розгойдування ситуації, ніж то робить влада, проросійські олігархи і всяка політична парламентська і позапарламентська, типу опозиційна, шушера, у нас, в Україні, ніхто не робить.»

І, як би нам, українцям, не було складно, ми все одно переможемо!…

Врешті, ті, хто не заслуговують на владу, будуть покарані, а ті, хто гідні – піднімуть Державу з прірви.

Так буде.

Сьогодні без закликів…

Новий 2017 рік - «на носі»...

Все буде «Україна»!

Інакше не може бути…
https://www.facebook.com/dyastrub/posts/1232191493524399%D0%92%D0%B8%D0%B1%D0%B0%D1%87%D1%82%D0%B5

2.
AZOV.PRESS. План Пінчука – ПНХ

Зять другого президента України Л.Кучми Віктор Пінчук отримав «під ялинку» кремлівський карт-бланж на дії. Він оголосив своє бачення завершення «конфлікту» на Сході та деокупації Криму. Ймовірно, кум Путіна Віктор Медведчук не справився з завданнями, а отже, політтехнологи агресора підказали іншу фігуру для переговорів. Прикметно, що обидва «регулятори» - люди, що виросли з рук Кучми.

Озвучені Пінчуком тези – замилювання очей, що було прописане без будь-якого розуміння реалій і є цілковитою продукцією Москви. Неймовірне нахабство з яким вийшов у люди олігарх, чиє багатство є наслідком грабунку України, вражає. Таким політичним порадникам від народу України має бути лише одна відповідь – ПНХ.
http://azov.press/ukr/plan-pinchuka-pnh

3.
Юрій Касьянов. Пінчук невинуватий
http://censor.net.ua/blogs/4785/pinchuk_ne_vinovat
Шкода


Повідомлень: 6588
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 04:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Бажано для всіх нас: «Влада припинить бавитися в «демократію» і дасть відповідь українцям на злободенні питання боротьби не тільки із зовнішнім ворогом, але й з внутрішнім"

Це що Ярош сказав?

То тоді він взагалі не думає,що каже.
Не дає звіт своїм словам.

Влада підніме питання боротьби із внутрішнім ворогом. Тобто сама з собою?

Ліно, сонечко ,читай уважно. Ну сама подумай....вже нема політиків,яким можна вірити.Жодного.

_________________
Незалежність! Екологія! Здорова нація!
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 05:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкодо, з Новим роком!
Зичу нам у цьому році побачити того/тих, кого не можна було б віднести до категорії: "У нас нема політиків". І в такому побажанні немає нічого від ідолопоклонства з черговими розкрученими "героями" і недогероями. Здоровий глузд і потреба часу спонукають до таких побажань.

Яроша в цій ролі не бачу. А передрукувала його пост, бо стосувався смішних "пропозицій ЗятяКучми".
Всі розуміють, що це не прості побрехеньки найбагатшого олігарха, це щось більш серйозне.
А сьогодні зауважила ще один неприємний факт. Українські ватні ресурси (Страна) почали поширювати думку про велику ймовірність громадянської війни в Україні. І тут важливо, хто що говорить, хто взагалі нічого не говорить. Можливо, щось пропустила, та, здається, ані слова не пролунало з вуст чільних осіб держави. Але стаття Пінчука - це скандал, на який не можна не реагувати.

Веселі, брате, ігри настали. Сьогодні ввімкнула телевізор - і побачила комедію онлайн. ПОП з американцями був в Широкіному, і тут з'явилася звідкілясь "волонтерка в шоколаді" Тетяня Ричкова і, закочуючи очі", почала співати осанну: "Ах ви, спасителю наш! Ах скільки ж ви зробили для фронту!" Як можна опускатися нижче плінтуса людині, що постраждала сама, втративши на війні чоловіка?! Це про тих, хто міг би стати гідним політиком, прийшовши нізвідки з досвідом добрих справ.
Але не став...

Натрапила на новорічний вірш десятирічної давнини. Що змінилося?!

Петро Скунць. Прощання з 2006-м
Ще з одним я прощаюся роком,
і прощатися зовсім не жаль.
Він до мене ходив лжепророком,
піп-розстрига чи просто мужлан.
Все прекрасне обмежене строком,
ба,й по цвіту посиплеться град.
Ще з одним зустрічаюся роком –
і стрічатися зовсім не рад.
Він гряде, починає бенкети,
лиш родився, а вже одурів.
Моє небо діравлять ракети,
крім космічних, – на честь гендлярів.
Єсть у мене сьогодні держава,
вірю в неї, немов маніяк,
та якась ця держава іржава,
що не зрушить із місця ніяк.
І стоїть, як машина без тяги.
Вже я вірю, здається, марі:
розбрелись по світах роботяги,
навкруги – лайдаки й крамарі.
Викидаю останні купюри,
де їдять однодумці і п’ють...
І ніхто вже мене не купує.
А мене продають. Продають...
із 31.12. 2006 на 1. 12. 2007

--------------------------------------------------------------------------------------------

Вітаю всіх з першим днем 2017 року. Нехай усе, про що тут написано, залишиться в минулому. Нехай побачимо людей, які здатні змінити найсильніші негативні обставини!
Шкода


Повідомлень: 6588
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 06:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Важко щось взагалі святкувати.
Тим більш якісь рік півня.
Це взагалі капець,ми шо корейці чи китайці?
Люди з"їхали з глузду.
Бидло вирішило,що вони півні і пішли салюти тут запускати.
Гидко. І телебачення гидко.
Якого хріна хлопці на фронті роблять?
Ніхуя не розумію.

Якщо вже на то пішло,то у нас,у слав"ян рік Бога переможця Перуна.

(а півня собі у жопу заткніть).

_________________
Незалежність! Екологія! Здорова нація!
Пані Луся


Повідомлень: 1556
Звідки: Каховка-Краматорськ

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 11:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
...(а півня собі у жопу заткніть).

Ні-ні, геть відмовлятися від півника не варто. У нас, українців, є такий вислів – пустити півня. Підпалити тобто. Отже півень ще може стати в нагоді. Треба лише точно вибрати, куди саме "затикати".

_________________
...І нехай вони повиздихають, наші вороги!
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 11:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні наші дівчата, жіночки! Тетянки, Ліни, ЛЮсі (Лусі), одним словом, Лебідоньки! Вітаю Вас із Новим роком, бажаю Вам мужності, щоб витримати все, що напророкувала неукраїнська влада для українського люду, і надіюсь, що ця мерзотна кошерія згине, як роса на сонці! Слава УКРАЇНІ і ГЕРОЯМ - УКРАЇНЦЯМ!
Вітаю з тим роком, у якому Україна святкуватиме 75 річницю народження Української Повстаньської Армії!!!

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!
Пані Луся


Повідомлень: 1556
Звідки: Каховка-Краматорськ

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 12:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, пане Леоніде! Навзаєм! Оце правильний настрій щодо предмету святкування! А то в багатьох розгубленість, хай йому грець...
***
Луся - то мене в інституті так називали, у Києві ))
***
А ще, відчуваю, колись святкуватимемо ВІДРОДЖЕННЯ Української Повстанської Армії.

_________________
...І нехай вони повиздихають, наші вороги!
Шкода


Повідомлень: 6588
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2017, 18:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліно,перечитала твій пост уважніше ще раз.
Не бачила сюжета з Тетяною Ричковою.
То вже і вона?
Тоді вже геть не знаю кому вірити.
А вірша твого зараз викладу на фейсбук.
Якийсь дуже він пророчий.

_________________
Незалежність! Екологія! Здорова нація!
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2017, 23:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Тоді вже геть не знаю кому вірити.


От саме цього наші воріженьки і очікують вже 100 років поспіль...
І прикладають титанічні зусилля, щоб змусити нас до цього!

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2017, 11:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Затримали Насірова. Громадськість святкує невеличку перемогу, місцевого значення. Вже кілька днів.

А чому він досі не звільнений з держслужби, після того, як гівно поспливало наверх, три паспорти, квартири в Лондоні і все решта? Де реакція його начальників, де реакція парламентських комітетів, де відповідальність СБУ, яке провтикало вчергове, припустимо навіть, що безплатно? Де цілий пгокугог? Де РНБО, у нас війна іде, де аналіз корупційних загроз безпеці Держави? Вони всі не бачать жодних проблем? Тоді по якому праву вся ця шобла в дорогих пінжаках жре наші податки і палить їх у двигунах дорогих тачок і котельнях кількасотметрових заміських маєтків?

Чи вони просто кинули Насірова натовпу, щоб дешево з'їхати з теми?
А нахріна нам ці дешеві сенсації, якщо система залишається незмінною?
Що, хтось досі не розумів, що таке Насіров? Що воно наскрізь гниле?
От, зараз ми вже в суді бачимо, що воно отаке гниле, і Що???
Далі Що???
Він один має жменю паспортів? Маєтки в Лондоні? Він сам збудував і підтримував у робочому стані систему ДФС?

Чому НАБУ зробило крок і зупинилося? Де наступні? Де каравани непритомних, закутаних у клітчасті ковдри клептоманів? Щоб Феофанія була переповнена, і не вистачало бланків на діагнози? Щоб не вистачало дорогих адвокатів і вони змушені були перейти на дешевих? А суддям щоб осточортіло грати в дурника, і вони почали тупо саджати, просто за Кодексом, бо спати хочеться?

Замість цього нам показують марлезонський балет, із перервами на каву.
Правдослов


Повідомлень: 2857
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2017, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні всі святкують важливіше свято - день вигнання Адама з раю:

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=284832#284832

Ще трішечки посвяткують - і доведеться і з грішної земельки так само топати!
Надіюся, не потрібно пояснювати куди...

_________________
Досить відповідати за злочини і гріхи влади! Вимагаймо щорічні референдуми про довіру усім, кого ми обираємо.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2017, 20:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Балога про фінансові втрати Порошенка.

http://antikor.com.ua/articles/155849-baloga-poroshenku_cherez_vash_deriban_krajina_ne_dootrimuje_do_300_miljjardiv_v_rik._ne_duritj_narod

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET