•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Причини недооцінки Свободи на виборах

Автор Повідомлення
Томагавк


Повідомлень: 87
Звідки: Рівне

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2014, 13:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо осередок Свободи не поповнюється новими молодими членами організації, це приводить до застою і виродження, хоча ідея націоналізму і патріотизму поширюється на все суспільство. Як провідник ідеї націоналізму ВО "Свобода" має все активніше залучати молодь до пропаганди та ідеологічної боротьби. Тоді, причетність до спільної справи, коли українську націю і державу будуть підтримувати широкі верстви населення, може привести до значної підтримки на виборах.
Широкорозрекламовані акції з поваленням бовванів і замовчування в ЗМІ законопроектів і законів, які були прийняті ВР тільки завдяки фракції "Свободи", знизили планку довіри до ВО "Свобода" серед необізнаного населення. А, по суті, Президент та Уряд реалізовують програму ВО "Свобода". Зняття пільг, люстрація, перезавантаження влади, тощо.
Тому варто "Свободі" активізувати і покращити кадрову роботу серед своїх членів, підвищувати їх репутацію та освіченість, світоглядне мислення на всіх рівнях діяльності.
І не слід І.Фаріон зарозуміло кичитись своєю зверхністю до людей. Боляче програвати, але причина криється у власній егоїстичності. Читайте Новий Завіт, Перше Послання від Петра, Розділ 2. Збережи нас, Господе!

Хай благословить нас Господь. Слава Всевишньому! Слава Україні!

_________________
Лупайте сю скалу. Нехай ні жар, ні холод не спинить вас...
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2014, 21:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Томагавк написав:
...Президент та Уряд реалізовують програму ВО "Свобода". Зняття пільг, люстрація, перезавантаження влади, тощо.
..

Вірніше озвучує це як свою програму і робить вигляд що її реалізовує.
Дуже продуктивно спрацювала влада проти Свободи:
-Істерія навколо пресування свободівцями редактора-сепаратиста. (Хоча об"єктивно це справедливий вчинок, бо цей редактор один з сотні інформаційного воїнства, яке в першу чергу винне в війні, в втраті Криму)
Для прикладу більш агресивна і брутальна акція Ляшка з побиття одного з тисяч суддів, які підневільно збирають дань для просування її по вертикалі, розтрубили йому в позитив.
-Звинувачення Свободи в тому, що своїм мовним питанням дали привід до агресії любителів язика.
Тут про аргумент Росії з слів Глібова:"Ты виноват уж тем, что хочется мне кушать".
- Повне замовчування всіми "демократичними" силами в ефірах слів "Свобода," Тягнибок".
-Дозвіл таємного керівництва України створити проект "Ляшко" - дескридитації програми Свободи озвучкою її блазнем.
Видно замовлення Європи на ВР України- "без націоналістів, тих хто любить людей України. В ВР тільки патріоти- тільки ті, хто любить і володіє землею України і її надрами, і бажано без українців-аборигенів( щоб не було кому подумати, що це має належати нації).
Правда і Свобода майже не пручалась на нові "прийомчики" братніх партій.

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
Томагавк


Повідомлень: 87
Звідки: Рівне

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2014, 14:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тепер відвертіше. Тактичні прорахунки.
1. Насильницькі методи мають бути добре захищені морально, і щирістю.
2. Витрачені 18 млн гривень на телерекламу і надмірні білборди тільки поставили під сумнів щирість намірів ВО "Свобода", коли ці кошти так необхідні для бійців АТО. Люди дуже прискіпливо слідкують за діяльністю депутатів ВО "Свобода" лише через те, що на неї покладали багато надій. І ці надії ще жевріють. Слід тільки не зациклюватись на поверховості своїх вчинків. Ця ВР, з сьогоднішньою "опозицією" недовговічна.
3. Активісти Свободи мають бути ближчими до людей, знати про їх проблеми і в силу можливостей їх вирішувати. В час війни свободівці віддають найдорогоцінніше, - Життя, - заради захисту Вітчизни, але забувають, що варто звертати увагу і на цивільне населення, яке разом зі Свободою приймає на себе всі тяготи цього лихоліття.
4. Кадрове питання. Прийом нових членів. Позаяк партія перетворюється в ЗАТ.
5. Часопис ВО "Свободи" має бути відкритішим для патріотичних дописувачів.
6. Рекламні листівки з фотографіями відомих постатей тільки розсердили перспективних прихильників. "Вже розбагатіли, нікуди більше грошей витрачати!". Простий ксерокс зі здобутками у ВР і можливий перспективний прогрес у покращенні життя і бізнес клімату для громадян міг принести більше користі в День виборів.
7. Рішучіше і радикальніше впливати на діяльність місцевих осередків партії задля вирішення нагальних потреб і звернень громадян. Тільки поголос про те, що надійшла допомога вчасно надасть більше користі, ніж крикливий білборд про якісь недосяжні для пересічних громадян цілі. Треба бути ближчим до народу!
8. Коли люди відчують реальні зміни на краще, тоді й Ідеологічне питання буде вирішуватись швидше і невідворотно. Тактовніше, панове, тактовніше і прихильніше до громадян, які рвуться на допомогу. Проте цю допомогу треба вміти організувати, а не відштовхувати.
9. Вперед! Ми ще вам довіряємо!
Слава Всевишньому! Слава Україні!

_________________
Лупайте сю скалу. Нехай ні жар, ні холод не спинить вас...
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2014, 15:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Активісти Свободи мають бути ближчими до людей

просте питання - коли хтось з публічних активістів "Свободи" останній раз був на офіційному форумі "Свободи"?
Мічений


Повідомлень: 361
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 31 жовтня 2014, 09:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1/ Втрата комунікації з народом.
2. Ігнорування ресурсів народу.
3. Можливо відсутність "ліфтів" у самій партії.
Багато хто каже, що чимало свободівців, які на багато питань відповідають "на горі знають".

Погугліть і знайдете масу конфліктів з автоперевізниками, яких за часів хама впхнули на маршрути замість муніципальних автопарків.
До кого можна звернутись за юридичною допомогою в питаннях автоперевезень пасажирів? Проїзні документи не видаються, люди набиваються в маршрутки, як кілька в банку, автоперевізника призначає держадміністрація на "тендерах".
Автоперевезення пасажирів це чорний нал, корупція, приниження гідності людей. Для політичної партії це місце реальної справи з побічним ефектом "не треба агітації".
Програму партії мають доносити до широкого загалу не так партійці, а свідомі виборці партії. Це і в їх інтересах.
Це лише одна з сфер, де партія може прикласти руку. Зміняться люди то зміниться і вершина піраміди. А коли люди лобом в зачинену браму б'ються, то опускають руки. Дія має давати позитивний результат.
Удачі!

_________________
Неправда гнобить протидії, але тим дужче бажання боротися з нею. Григорій Сковорода
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2014, 05:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Юрій Сиротюк: «Свобода» не повинна орієнтуватися на Галичину
http://vgolos.com.ua/articles/yuriy_syrotyuk_svoboda_ne_povynna_oriientuvatysya_na_galychynu_162463.html

_________________
ImageImage

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET