•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Оточення під Дебальцево

Автор Повідомлення
Ліна

ПовідомленняНаписане: 22 лютого 2015, 10:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image

Image

Image

Cлава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
Ліна

ПовідомленняНаписане: 22 лютого 2015, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мешканка Артемівська розповідає, як містяни зустріли вояків, що вийшли з Дебальцевого.

Світлана Кравченко. Як Артемівськ зустрічає своїх захисників
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=410286269147910&id=100004996217471

Цитата:
Хто ще не переконаний, що український народ уже виграв у цій підлій війні? Аби тільки довести почате до кінця...

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
Ліна

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2015, 13:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віктор Шевчук. Чому Дебальцеве?
http://obozrevatel.com/blogs/50421-pochemu-debaltsevo.htm

дід Володя

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2015, 15:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В районі Дебальцево знайдено тіла 159 загинувших українських військових.

http://ukropnews.com/news/_9288.html

Редаговано: дід Володя (26 лютого 2015, 19:22)
Ліна

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2015, 18:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Переоцінка ситуації волонтером Віталієм Дейнегою...

Цитата:
Повернись живым
9 ч. · отредактировано ·

Я забираю свои слова про провал в Дебальцево назад

Так уж вышло, что я теперь знаю гораздо больше чем должен и гораздо больше, чем большинство фейсбучных экспертов. Мне повезло общаться с людьми игравшими одни из главных скрипок в этой операции.

Из того, что говорить можно.
Первое (хорошее): операция действительно была хорошо спланирована. Вывести такую толпень из полукотла это очень непростое дело. НО спданировано все было на высшем уровне

Второе (плохое): полностью реализовать план не вышло. Причин на то много. Первая – нехватка толковых офицеров, которые в критический момент готовы принимать быстрые решения. Вторая – бегство отдельно взятых командиров до начала вывода войск. Третья – паника, которую начали представители отдельно взятого подразделения (отличавшегося до этого многочисленными нарушениями дисциплины. Они в какой-то момент начали паниковать и сваливать раньше времени и не так, как должны. В итоге паника пошла дальше и вместо организованных колонн с прикрытием получились толпы и мракобесие. Представители этого же подразделения ходят вусмерть пьяные сейчас по Артемовску и кричат о том какие они герои. С одной стороны, я считаю героями всех, кто с оружием защищает там нас с вами и условия «работы» там крайне тяжелые. С другой многие умудряются воевать нормально, в тех же условиях и не бухать. К сожалению, именно они потом отдуваются за пьяные геройства и панические настроения других. Иногда отдуваются своей жизнью. Генштаб сам сделал многое, чтобы ему в войсках не доверяли. Это сыграло с войсками злую шутку. Не будь паники – жертв было бы меньше.

Третье и главное – я сегодня смотрел Киселева. Они как обычно видят ситуацию зеркально. По их «данным» у нас погибло около 3000 человек. Так вот – это правда. Погибло до 3000 солдат, но... не у нас. Урон, полученный «индейцами Донбасса» (так называют бурятов, которых прислала сюда Россия) колоссален. Ребята, которые оттуда только вернулись сказали, что арта работала очень круто.

Есть еще много хорошего, увы, не обо всем я могу написать.

На прощания развенчаю миф – котла действительно не было. Вплоть до последнего дня в Дебальцево подвозилась вода и БК. Была альтернативная «дорога жизни» и она работала по полной.

Очень жаль, что столько было жертв. Но они оправданны. Очень жаль, что 70% из них реально было избежать. Сепары очень сильно выгребли. Теперь даже Киселев говорит, что они за «Минск» и за мир. А это значит – им нужно зализывать очень большие раны. Жаль наших пацанов, жаль что была паника, безумно жаль нести такие потери и так. Но у нас действительно не было сил держать и дальше такой карман. Многое можно было сделать иначе, но битва за Дебальцево способна стать нашим «Бородино». После него русская армия тоже отступила и сдала Москву. И мы все знаем, что было дальше. В той битве Наполеон потерял столько же войск, как и Кутузов, под Дебальцево Путин потерял больше людей и техники чем мы. Раз в 5 или 10 больше.

Если бы мне это сказали Генштабовцы – я бы не поверил. Но мне это сказали люди, которым я верю на 100%, которые были там и принимали самое активное участие. Простите что не могу сказать больше

Мы выровняли линию фронта и теперь ее легче будет оборонять. А значит все будет хорошо. Главное работать, верить и помогать-помогать-помогать

Виталий Дейнега
Проект «Повернись живим»
https://www.facebook.com/backandalive/posts/445020912322018:0

дід Володя

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2015, 19:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А.Цаплієнко про Дебальцево.

http://nv.ua/opinion/tsaplienko/chto-na-samom-dele-proizoshlo-v-debalcevo-36215.html

Редаговано: дід Володя (14 березня 2015, 22:48)
Слав

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2015, 15:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Военные требуют уволить виновных в поражении под Дебальцево: Открытое письмо президенту:
http://112.ua/statji/voennye-trebuyut-uvolit-vinovnyh-v-porazhenii-pod-debalcevo-otkrytoe-pismo-prezidentu-202968.html

Офицеры ВСУ требуют отставки начальника Генштаба Муженко за поражение в Дебальцево
http://censor.net.ua/news/328152/ofitsery_vsu_trebuyut_otstavki_nachalnika_genshtaba_mujenko_za_porajenie_v_debaltsevo

Рабою московських катів!
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2015, 15:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
Военные требуют уволить виновных в поражении под Дебальцево: Открытое письмо президенту:
http://112.ua/statji/voennye-trebuyut-uvolit-vinovnyh-v-porazhenii-pod-debalcevo-otkrytoe-pismo-prezidentu-202968.html

Офицеры ВСУ требуют отставки начальника Генштаба Муженко за поражение в Дебальцево
http://censor.net.ua/news/328152/ofitsery_vsu_trebuyut_otstavki_nachalnika_genshtaba_mujenko_za_porajenie_v_debaltsevo
Там не лише відставка потрібна, а показовий військовий трибунал! Причому над УСІМА винними в поразках нашої армії і "котлах", де масово загинули і потрапили в полон українські вояки - починаючи з верховного головнокомандуючого.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
верба

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2015, 19:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Там не лише відставка потрібна, а показовий військовий трибунал! Причому над УСІМА винними ...

Треба дати їм можливість кров"ю на передовій в званні рядового довести свою відданість Україні.
Про Дебальцеве не так все очевидно, як з Іловайськом.
От Ви б від якого удару краще захистились - від того,про який знаєте куди буде направлений, чи від втаємниченого?

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2015, 13:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
ХіВі написав:
Там не лише відставка потрібна, а показовий військовий трибунал! Причому над УСІМА винними ...

Треба дати їм можливість кров"ю на передовій в званні рядового довести свою відданість Україні.

Ото вже і справедливіше і правильніше.
Крім того треба дати право вибору:

а) без права на ротації та відпустки, але з правом відновлення звань після повного звільнення українських земель (із Кримом включно) від окупантів;

б) Без права на відновлення звань, але з правом на ротації та відпустки.

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
І МИР УСІМ НА ЗЕМЛІ!

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2015, 13:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панове, про які до стобіса права Ви говорите? Яке відновлення звань чи надання відпусток може бути для осіб, винних у загибелі наших воїнів??? Можу погодитись із "штрафбатом" для товстодупих генералів і "верховного" (хоча, підозрюю, що ті **** навіть на фронті куплять собі "теплі місця"), але показовий трибунал був би дієвішим і відновив би віру українців у справедливість.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2015, 17:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Де адміністрація, що роблять на сайті ВО Свобода українофоби Брехослови з Хівами і Дядями Ванями усілякими ?Ні щоб акцентувати увагу на винуватцях війни так вони гавкають на своїх, дуже легко пустодзвонити на когось і я ще розумію тих хто справді воював, а так ці виродки які просто звичайні популісти і сцикуни, а якщо точніше то путлєровські тролі. Хлопці на війні люди гинуть ви того не знали, чи можуть гинути лише окупанти, а захисники ні ?

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2015, 19:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:
Ні щоб акцентувати увагу на винуватцях війни так вони гавкають на своїх,

Як назвете тих "своїх" поіменно - може і ми думку змінимо.

Гуманойд написав:

Хлопці на війні люди гинуть ви того не знали, чи можуть гинути лише окупанти, а захисники ні ?

А заградотряди для захисників чи для окупантів пропонуєте?

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2015, 22:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ПТРК «Стугна-П» — Український «Javelin».

http://m.inforesist.org/ptrk-stugna-p-ukrainskij-javelin-infografika/

ПовідомленняНаписане: 15 березня 2015, 03:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:

Як назвете тих "своїх" поіменно - може і ми думку змінимо.

Поіменно ви їх тут вже назвали, я не кажу що хтось там ні у чому не винний але той тон у якому ви взагалі пропонуєте наказувати вказує на те, що ви граєте на руку москалям, бо лише дурепа або зрадник може писати таку відверто популістську річ, я вже таких як ви в живу зрадників зустрічав, хто от так казав і на Порошенка і на інших, а при нагоді ще й звав "Путін прийди"

Правдослов написав:

А заградотряди для захисників чи для окупантів пропонуєте?

Для тих з банди Януковича хто проник у нову Верховну Раду, якщо конкретно то тих хто має якийсь стосунок до так званого Опозиційного блоку інші мають робити свою справу там куди їх вибрав народ, бо інше є теж звичайним тупим популізмом який лише на руку москалям адже не буде влади в Україні то й Путлеру не складно буде захопити Україну, бо не буде кому керувати у тому числі й військами

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,