•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Причина програшу у виборчих перегонах.

Автор Повідомлення
мирун


Повідомлень: 342
Звідки: вінниця

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2015, 17:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хотів би почути тверезу думку стосовно програшу партії "Свобода " у передвиборчих перегонах. якщо причини не будуть усунуті,популярність партії буде падати а це дорога у політичну могилу. Маю свої особисті думки та питання чи зацікавлене керівництво партії до перегляду своїх власних прорахунків.

_________________
що посіємо тей пожнем!
007


Повідомлень: 39
Звідки: Слобожанщина

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 18:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що ж тут незрозумілого? Хвороба відома. Задравши догори носа побігли аби щось руйнувати замість збудувати хоч прибиральню громадську. Не зрозуміли за що і для чого народ обрав їх. А ще деструктивні "кадри вирішили все"... і долю партії також. Шкода тільки нормальних партійців, на шиї яких їхали пройдисвіти і бандючки, кар'єристи і невігласи... поки що висновків і змін у партії немає, далі побачимо. Наступні місцеві вибори багато чого покажуть. А чергові парламентські можуть стати "отаннім шансом" зійти з дороги у небуття. А загалом то я оптиміст. Життєздатні ідеї не вмирають а партії це тільки інструментарій...

_________________
Ідея нації проти деградації!
Чорний Сотник


Повідомлень: 159
Звідки: Крим

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2015, 10:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

мирун написав:
Хотів би почути тверезу думку стосовно програшу партії "Свобода " у передвиборчих перегонах. якщо причини не будуть усунуті,популярність партії буде падати а це дорога у політичну могилу. Маю свої особисті думки та питання чи зацікавлене керівництво партії до перегляду своїх власних прорахунків.


Основна причина - застаріла, не актуальна програма.
Пропоную сучасну програму:
Кроки досягнення національної та соціальної справедливості
Кроки досягнення національної та соціальної справедливості в Україні, або мрії націоналіста (мрії людини це плани бога).
1. Об'єднання всіх українців на основі права самовизначення народів в Велику Україну з Молдовою, Сибіррю, Дальнім Сходом, Доном і Кубанню.
2. Досягнення рівноправності для Української нації нарівні з іншими націями і відміни положень мирних договорів з участю СРСР, Росії, З’єднаних Штатів Америки («ленд ліз»), сталінського, гітлерівського, путінського і натовського режимів.
3. Повернення українського життєвого простору: територій і земель, що належали української нації, де панував український етнос, проживало українське населення.
4. Закріплення положення, що Громадянином України може бути тільки той, хто належить до української нації, в чиїх жилах тече українська кров, незалежно від релігійної приналежності і статків. Жоден єврей, німець, африканець або росіянин не може бути віднесений до української нації і бути громадянином України, тому що у них є своя Батьківщина, своя країна, своя земля, в якій проживає їхня нація.
5. Той, хто не є справжнім етнічним (генетичним) українцем по крові, не належить до української нації, може проживати в Україні як гість, на правах іноземця.
6. Право обирати і бути обраним повинно належати винятково тим, хто належить до української нації. Тому ми вимагаємо, щоб всі посади будь-якого рівня - державні, обласні або муніципальні займали тільки ті, хто належить до української нації. Ми боремося проти ганебної парламентської практики заняття посад тільки в залежності від партійної приналежності без врахування волі української нації, національності, національного характеру і хисту.
7. Ми вимагаємо, щоб держава зобов'язалася в першу чергу піклуватися про можливості для роботи і життя справжніх українців – представників української нації. Якщо неможливо прокормить все населення держави, забезпечити їхнє благополучне, гідні людини умови життя, те особи чужих націй, чужоземці, повинні бути позбавлені громадянства і вислані з країни.
8. Вся подальша імміграція в Україну осіб неукраїнської національності повинна бути зупинена. Ми вимагаємо, щоб всі особи неукраїнської національності, що іммігрували в Україну після 2 серпня 1991 року, негайно покинули Україну.
9. Всі українці повинні володіти рівними правами і обов'язками. Повинна бути встановлена національна і соціальна справедливість, націоналізовані всі великі підприємства і важливі для нації галузі, не повинні допускатися розриви в рівні соціального забезпечення людей, великі різниці в прибутках громадян.
10. Першим обов'язком кожного громадянина України повинно бути виконання роботи, інтелектуальної або фізичної. Діяльність кожного громадянина не повинна розминатися з інтересами української нації в цілому, повинна протікати в рамках інтересів української нації і, отже, бути направлена для загальної користі української нації. Праця на добро української нації повинна бути обов'язком громадян, жидівсьтво (дохід без праці), діяльність на користь іншої нації, вивіз капіталу і природних ресурсів, отримання зверх прибутків повинні бути визнано кримінальним злочином.
11. Ми вимагаємо оголошення безжалісної війни тим, діяльність кого шкодить загальним інтересам української нації. Злочини влади та олігархів проти української нації повинні каратися примусовими роботами, незважаючи на расу, націю і переконання. Ми вимагаємо знищення нетрудових прибутків і процентного рабства.
12. Зважаючи на величезні людські жертви української нації і майнові збитки, понесенні українською нацією в результаті тоталітарних режимів СРСР, Росії і Російського царату, особисте надмірне збагачування в Україні повинно розглядатися як злочин проти української нації. Ми вимагаємо, отже, безжалісної конфіскації прибутків і капіталів, нажитих шляхом безжалісної експлуатації і пограбування української нації, української землі, вивезення капіталу і природних ресурсів.
13. Ми вимагаємо націоналізації промислових трестів, банків, великих підприємств.
14. Ми вимагаємо участі робітників у прибутках великих комерційних підприємств.
15. Ми вимагаємо значного збільшення та вирівнювання пенсійного забезпечення для стариків.
16. Ми вимагаємо створення здорового середнього класу і його збереження, негайного вилучання з приватної власності великих крамниць і здачі їх в найом по дешевим цінам дрібним виробникам, самого строго врахування того, щоб дрібні виробники одержували б суспільну підтримку всюди - на державному рівні, в областях і общинах.
17. Ми вимагаємо проведення земельної реформи в відповідності з інтересами української нації, прийняття закону про безоплатну передачу землі справжнім українцям, про заборону продавати землю не українцям по крові і громадянству, анулювання відсотків по закладним, заборона спекуляцій землею.
18. Ми вимагаємо проголосити безжалісну боротьбу зі злочинністю. Ми вимагаємо ввести кримінальну відповідальність для злочинців проти української нації, спекулянтів, поза залежністю від суспільного положення, релігійної і національної приналежності.
19. Ми вимагаємо заміни римського права, що служить інтересам імперіалістичного банківського єврейського світового порядку, українським народним правом (присяжних засідателів), коли судять рівні підсудному.
20. Щоб забезпечити кожному здатному і старанному українцю можливість отримати вищу освіту і зайняти керівне положення, держава повинна піклуватися про всебічний широкий розвиток всієї нашої системи освіти української нації. Програми всіх навчальних закладів повинні бути приведені в відповідність з вимогами практичного життя нації. З самого початку розвитку свідомості дитини школа повинна цілеспрямовано навчати розумінню ідеї української нації по крові і держави для нації. Ми вимагаємо, щоб особливо талановиті українські діти бідних батьків, незважаючи на їхнє положення в суспільстві і рід занять, одержували б вищу освіту за рахунок держави.
21. Держава повинна направити всіх зусиль на оздоровлення нації: заборонити міжнаціональні шлюби, матеріально і морально стимулювати народження дітей матерями до тридцять п’ять років, заборонити народження дітей матерям за тридцять п’ять років, заборонити народження генетично хворих діточок, налагодити сучасний безкоштовний генетичний аналіз і селекційний контроль ембріонів, забезпечити захист материнства і дитинства, заборонити дитячу працю, покращити фізичний стан населення шляхом обов'язкових ігор і фізичних вправ, підтримки клубів, що займаються фізичним розвитком молоді.
22. Ми вимагаємо ліквідації військової повинності і створення народної української армії на контрактній основі і на основі гарного технічного оснащення.
23. Ми вимагаємо відкритої політичної боротьби проти завідомої політичної брехні і її розповсюдження в пресі і на телебаченні. З метою створення української національної преси і телебачення ми вимагаємо, щоб: а) всі редактори і видавці українських газет і телепрограм були б українцями по крові і представляли інтереси тільки української нації; Б) не українські газети і телебачення повинні одержувати спеціальний дозвіл держави на видання і мовлення. При цьому обов'язково, щоб вони видавалися і віщали тільки на українській мові і дотримувались пошани і благоговіння до української нації; В) негромадянам України, не справжнім українцям заборонити за законом мати будь-який приватний фінансовий інтерес або вплив на українські газети, телебачення і радіо. В покарання за порушення даного закону така газета буде заборонена, а іноземці негайно депортовані. Ми вимагаємо оголошення непримиренної боротьби з літературними і культурними течіями, що здійснюють розтлінний вплив на українську націю, а також заборони всіх заходів направлених на розтлінний вплив на українську націю.
24. Ми вимагаємо свободи всім релігійним християнським конфесіям в державі до тих пір, доки вони не представляють загрози для української нації і не виступають проти моралі і почуттів української нації. Ми діємо на позиціях позитивного християнства, але при цьому не зв'язані переконаннями з будь-якої конфесією. Але не можна допускати, щоб будь яки церкви в Україні були матеріально, духовно, мовне або організаційно підпорядковані іноземним церквам і націям або впливам та течіям інших націй та держав. Треба боротися з азійним націоналістичним мусульманством, єврейсько-матеріалістичним і проросійським московсько-імперським духом всередині і поза Україною і ми переконані, що українська нація може досягнути постійного оздоровлення всередині себе тільки на принципах пріоритету загальних інтересів української нації над приватними.
25. Для здійснення всього цього в інтересах української нації ми, справжні українці, вимагаємо: створення сильної централізованої української національної влади в державі, завдання якої управляти суспільством в інтересах нації шляхом референдумів кожен день. Ми за авторитет центрального політичного національного українського парламенту на території всієї України в усіх її організаціях самоврядування але з поступовим переходом до влади референдумів, бо справжній націоналізм і націократія – це референдуми кожен день, це свобода кожного у інтересах свобідної нації.
Лідери української нації – це ті, що беруть на себе забезпечення виконання вищезазначених пунктів будь-якою ціною, навіть жертвуючи, в випадку необхідності, своїм життям.
Пан Микола


Повідомлень: 92
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2015, 16:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Чорний Сотник"]
3. Повернення українського життєвого простору: територій і земель, що належали української нації, де панував український етнос, проживало українське населення.

Пане Чорний Сотник, а як Ви повернете український життєвий простір?
Так, як на Донбасі та Луганщині?
Комуністи хоч і всесвітньовідомі пройдисвіти, але робили все правильно: починали з АГІТАЦІЇ.
Якщо громаду переконати в чомусь, то ця громада гори переверне.
В ВО "Свобода" агітації практично немає. Та й під час Майдану "Свобода" не проявила себе передовою силою.
А за вибори - моя думка така: "Свободі" не дали пройти, замість "Свободи" "протащили жулькин БЮТ, бо там - полукровки, а в "Свободі" - націоналісти, ЧОГО НАЙБІЛЬШЕ БОЇТЬСЯ ОЦЯ "ВЛАДА", яка в більшості своїй - полукровки.
Починати потрібно з повернення людям відібраної в них Кравчуком національності та зі зміни складу виборчих комісій.
"Не важно, как проголосовали, важно, как подсчитали" - Й. Сталін.
Слава Україні!
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2015, 17:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Причина не одна, то було би занадто просто.

Програма має бути актуальною і зрозумілою і відомою загалу.

Команда, яка йде на вибори має бути готовим кабінетом міністрів, ну, хоча б половиною кабінету. І так себе показувати.

Що це за партія, яку хотять - пускають, а не хотять - не пускають? Які механізми "не пускання"? Хто "не пускає"? То ми вже Гондурас, чи ще ні, але вже скоро? Охендовський ще один орден одержав, то що, будемо заздалегідь опускати вуха і лапки? Спосіб формування виборчих комісій не міняється вже скоро 100 років, то звідки візьметься інша достовірність результатів?

Хто союзники? Тактика ворога полягає, між іншим, і у роздробленні націоналістичних лав. Не треба ворогові допомагати.

Харківського Гєпу Гройсман поздоровляє з днем народження. Того самого, що друкував бюлетені в друкарні своїх бізнес - партнерів, фальшував вибори своїми головами комісій, і своєю міліцією та охороною не допустив нікого до перерахунку голосів. Тобто, сумнівів не повинно бути жодних, ні в кого. Саме лише здивування, що це за люди? Чому вони засіли там, де має бути українська влада?

А вони ж, дивіться, на свій, звичний манєр, ведуть підготовку до виборів.

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET