•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Російські розвідники, яки знаходяться у лавах МВС

Автор Повідомлення
Чорний Сотник


Повідомлень: 159
Звідки: Крим

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2016, 16:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джерело повідомляє, що 24 березня 2016 року, повертаючись без зброї з фінансовою допомогою бійцям, були захоплені у 21.00 на вокзалі Харкова п’ятьма невідомими у формі МВС України. Дві години обшуків, погроз підвалами СБУ та погроз вбивством «від інсульту або інфаркту» – домоглися немало грошей та відпустили. Але головне те, що основні питання були направлені на розуміння того, 1. Чому у лугандонії не вийшло захоплення без війни «як у Криму», 2. Можливо чи ні захоплення Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Запоріжжя, Маріуполя та Одеси без війни, 3. оцінка можливих втрат РФ у випадку такого захоплення найближчим часом, 4. Багато чи буде націоналістичних батальйонів у такому випадку, 5. Скільки грошей платить Захід та США націоналістам у батальйонах. З чого можна було зробити висновок, що це були російські розвідники, яки знаходяться у лавах МВС Харкова на вокзалі.
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2016, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний Сотник написав:
Джерело повідомляє, що 24 березня 2016 року, повертаючись без зброї з фінансовою допомогою бійцям, були захоплені у 21.00 на вокзалі Харкова п’ятьма невідомими у формі МВС України. Дві години обшуків, погроз підвалами СБУ та погроз вбивством «від інсульту або інфаркту» – домоглися немало грошей та відпустили. .....................................


Давній, традиційний спосіб мусорського заробітку.

Моїх знайомих випасли, коли вони зняли в банку значну суму зі свого рахунку, зупинили за 150 метрів від банку, машину на штрафмайданчик, їх - у відділок, мурижили до тих пір, поки не змусили віддати частину готівки. Написали акт, у присутності підставних понятих, у якому вказано було вже суму готівки після вилучення податі. Відділок біля вокзалу, здається "Ленінський". після чого вже просто відпустили.

Інший випадок, наїхали на фірму, після довгих розмов запропонували принести талони на 800 літрів бензину, 20 кв. метрів плитки, 100 кв. метрів шпалєр. Це вже на Основі були охороняльці законності.

Фрунзенський відділок, забрали монтажників і зварювальника, передали, щоб прийшов прораб. У прораба забрали документи, залякували криком і пістолетом. Пояснювали так, що зарплата мала, і десь треба взяти ще. "А ти ведеш роботи на нашій території, і ми з цього нічого не маємо!"

Випадки, скоріше, давні. Я їх навів саме як показник безперервності традиції. Хтось сумнівається, що саме мєнти організовували вільні і успішні "гастролі" тітушок, з підконтрольних дрібних торговців і дрібних порушників закону, спортсменів? Безплатно? Вільний заїзд автобусів з Воронежа і Бєлгорода, з Моторолою і т.п.? Теж безплатно? Що змінилося? "Непідкупний поліграф" за 3000 доларів добавився?

Така "реформа", як зробили старій мусарні, у торговців беушними авто зветься "накрасити губи".

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET