•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Справжній ринок і сьогодняшній базар.

Автор Повідомлення
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 14 липня 2016, 19:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня! От, експозе. Дивлюсь панораму новин, прогресує полювання на крадіїв, хабарників, відкатників, пухнуть мильні бульбашки звинувачень, вже публіка трохи отупіла від райдужно - надувального видовища, до завершення нічого не доходить, максимум - суди відпускають за малую долю вкраденого. І "довольні хами, ситі в них @бала" <C> Л.П.

Хто-небудь, із тих кабмін-радівських дешевих комедіантів, вчив щось із менеджменту, економіки, організації виробництва? Особливо з тих, найдорожчих курв, по мільйону за тваринку? Особисто я переконаний, що - НІ. В них папірці, куплені заочно за сало, тому їм і поставили Гнойсцмандта начальником. Для кращого взаєморозуміння.

Вся ця гонитва за тими, хто кількась років тому щось, начебто, вкрав - справа правильна, але занадто декоративна і видовищна. Як середньовічні королівські лови, з гарними кіньми, костюмами, гавканням і біганиною різнокольорових собак, дорогою зброєю, шкарпетками за 300 гривень.

Зверніть увагу, максимум зусиль направлено на пошук і можливе покарання винних у минулих порушеннях. Тоді, як пересічний підприємець, командир роти, студент перед сесією - в один голос вам скажуть, що найважливішим є негайна правильна організація поточного процесу, продаж - закупівель, позицій РОПу, плану здачі завдань і проектів, відповідно. Якість і конкурентоспроможність продукції забезпечується не поліцією, не прокуратурою, не НАБУ, а правильно організованим виробництвом, починаючи від закупівлі сировини і аж до продажу виробу.

А біржі в нас нема. Вже 25 років незалежності, а нема. І, між іншим, як у старому анекдоті про жида - шахтаря, "не просто нема, а принципово нема!". І от, ми вже вугілля купуємо - з Роттердамським плечем, потім вже - з Варшавським, газ - за цінами Мюнхенського хабу, щось там намагаємося зробити з індикативними цінами, КМ-собі, митниця - собі, на газ донедавна мали півдюжини різних цін, на електрику - і дотепер, селяни ростять пшеничку, і не знають - чи продадуть?

Це все, що, спеціально, випробування, протре НАБУ шкарпетки за 300 гривень, чи ні? Може їх, падлючих симулянтів, дуркувателів, прогнати примусово через іспит, з економіки і організації виробництва? Бо я, поки що бачу виключно сценічні етюди, "ПапА! Ваш син убіт! Доктора! Скорєє, доктора!", бачу сильну конкуренцію в розмовному жанрі, шліфування сценічної майстерності. Доречі, чому досі тижневий творчій доробок політиків по суботах не коментують театральні критики, викладачі з Карпенка - Карого, тощо - я щиро не розумію.

Потрібен законопроект, про організацію бірж, сировинних, фондових, спеціалізованих. Справа, як зазначено вище - принципова і небезпечна. Ю.В. одного разу турнули з уряду саме за це, за продаж е.е. на відкритих торгах, і обіцянку перевести всю торгівлю вугіллям на відкриті торги. Як бачимо, з тих пір видовище стало більш мальовничім, а годівничка лишилася та сама. Мутна водичка нашої економіки є спеціально створена, культивована, від 1991 року. 25 років розповідають нам про "ринок", і нічого не зробили для створення елементарної інфраструктури "ринку". Як варіант - використати філію Варшавської біржі, для початку, хоч це тхне колоніальними стосунками.

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET