•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Про укрсучінформполітику

Автор Повідомлення
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 15 липня 2016, 14:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Укрсучінформполітика - суцільне провалля, чорна діра. Особливо дошкульно і небезпечно це у приграниччі, прифронтовій полосі, у так би мовити, "глибинці", тощо.
І це відбувається під час війни.
По селах ще є, залишилися клуби, т.п. будівлі, що належать громаді.
Пропозиція наступна: ставити на даху таких будівель приймальні антени, супутникові, УКХ, FM діапазонів, залежно від умов, і звідти ж розповсюджувати сигнал, принаймні в межах села. За часів, коли вся територія України має покриття кількома операторами мобільного зв'язку, відсутність аналогічного покриття радіо - телесигналом з можливостями загальнонаціонального оповіщення про надзвичайні події, погоду, виступи збірних команд України, зведення з фронту, штормові попередження, передвиборчі дебати, трансляції українського культурного і освітнього контенту , т.д. як це вже давно зроблено в Японії - залишається незрозумілим, актом саботажу з боку наших "семи товстунів", злонаміреною диверсією проти національної єдності.

Кошти супутникового комплекту зовсім не космічні. пристрою Wi-Fi так само. Або передавача малої потужності. Якщо ліквідувати Мінстець, то відповідну програму можна реалізувати за зекономлені гроші.

Тенденція розвитку такого проекту має бути - тотальна інтернетизація 100% українського громадянства, мережевий уряд, мережева Рада, мережевий контроль 100% громадських коштів і статків посадовців, можливість мережевої освіти для кожного у довільному обсязі.

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET