•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Пропала грамота. Власне, рапорт.

Автор Повідомлення
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 25 липня 2016, 11:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня Олеже Ярославович, і все товариство!

Вчора, при спробі знайти текст рапорту групи польських волонтерів під керівництвом Малгожати Госєвської, про злочини кацапської воєнщини на Донбасі, я зіткнувся з тим, що тексти позникали з ресурсів, де були минулого року. Саме цей рапорт завдав Кремлю удар такої сили, що протягом трьох - п'яти днів тортури полонених, за багатьма свідченнями, практично припинилися, принаймні, на деякий час. Вся наша дипломатія і всі переговорники, включно з мінськими - не змогли добитися співставного результату.
Рапорт було презентовано в Києві. Наша офіційна влада, відтак, має первинний текст документу, який демонструє справжню тваринну сутність кацапських окупантів, їх методи і цілі, і множить на нуль всі разом брехні про святість узкого міра, духовность, тощо.
Рапорт також було подано до суду в Гаагу. Але боротьба з окупантом ведеться тут, в Україні. Тож незрозуміло, як могло статися, що така зручна і замашна ідеологічна зброя, що вже довела свою ефективність, і не використовується? Чому дослідження військових злочинів в "зоні АТО" монополізовано Матіосом і HRW, цим гуртком младофрейдистів? Де їхні результати?
Працю групи Госєвської, судячи з усього, згорнуто. Текст рапорту сховано. Матіос и HRW кидаються на добробати, як скажені цуцики. То чи не можна було би, використовуючи можливості депутатів, міжпарламентської комісії, бо Госєвська від Сейму там є - зробити хоча би текст рапорту доступним для громадськості? Зробити один, простий, зрозумілий крок? Який одразу покаже ціну всяких "мирних" мантр, "мирних ініціатив", усмішок і поцілунків з окупантом. І навіть деяких карамельок. Вважаю, що така справа є обов'язком націоналістів перед українцями і актом боротьби проти запеклого ворога.

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET