•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Електронне декларування статків можновладців

Автор Повідомлення
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2016, 18:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Електронне декларування статків можновладців

Змінити, але не зірвати. Деталі закритих переговорів з ЄС про е-декларації
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Київ-Страсбург _ Середа, 12 жовтня 2016, 12:39
Минулого тижня Європейський Союз надіслав два термінових листи до України.
5 жовтня датований лист посла ЄС Хюга Мінгареллі на адресу голови Верховної ради Андрія Парубія. Дипломат офіційно попередив парламент про те, що йому відомо про наміри депутатів зірвати електронне декларування.
Пізніше з Брюсселя, за підписами двох комісарів (комісара з політики сусідства Гана та комісара з міграції Аврамопулоса, відповідального за безвіз), надійшов лист, адресований міністрам Петренку та Клімкіну.
Попередження – ті самі.
http://www.eurointegration.com.ua/articles/2016/10/12/7055747/

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2016, 18:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дві технології зриву

Нові креативні ідеї Києва ставлять під сумнів усі попередні домовленості. А якщо їх втілять в життя – будуть зруйновані не лише ці домовленості, але й стосунки Україна-ЄС в цілому.
Виходячи з листів на адресу Парубія, Петренка та Клімкіна, саме цей сигнал зараз намагаються донести до Києва європейські партнери. Причому послання до спікера Верховної ради завершується проханням, щоби він доніс цей сигнал до всіх лідерів фракцій.
Якщо донедавна найімовірнішим вважали зрив декларування через зміни до закону, то тепер в роботі – інші технології. Міцно переплетені одна з одною.
Перший шлях – технологічний зрив. І недолугий Держспецзв’язок, який не може пояснити, коли система повноцінно запрацює, та постійно вносить зміни до програмного продукту, тут дуже до речі.
Другий шлях має назву "саботаж". Його логіка проста. Неможливо покарати всіх, чи не так? Тому в разі, якщо ніхто не подасть декларацію, ніхто й не буде покараний.

Зверніть увагу: в системі досі відсутня декларація Порошенка.
Хоча, здавалося б, чого боятися йому, бізнесмену з офіційними мільярдними статками?

І цей факт помітили не тільки ми. Один з європейських посадовців, з яким ми говорили на умовах анонімності, навів це в якості одного з найбільших приводів для занепокоєння: "Якби президент справді щиро хотів запуску системи е-декларування, він мав би подати приклад. Зараз все більше питань, чи не свідомо він затягує процес. Звісно, Порошенко навряд піде на відкритий конфлікт і проігнорує систему декларування, але якщо він зробить це в останні дні – це буде дуже промовистий сигнал".

http://www.eurointegration.com.ua/articles/2016/10/12/7055747/

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!
Леонід Шокало


Повідомлень: 1573
Звідки: Холмщина

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2016, 19:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У ГПУ порівняли відомості, вказані в е-деклараціях, з інформацією, розміщеною у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

В результаті було встановлено, що 7 народних депутатів України порушили обмеження, передбачені ст. 25 закону України «Про запобігання корупції», щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності. Зокрема, зауважили в ГПУ, незважаючи на набуття депутатських повноважень, ці особи продовжили займатися іншою оплачуваною діяльністю, входити до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, підприємств, організації, що мають на меті одержання прибутку.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1638286-genprokuratura-za-pidsumkami-perevirki-e-deklaratsiy-viyavila-7-deputativ-sumisnikiv.html

_________________
"Боже Великий Єдиний! Нам Україну храни!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET