•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Свобода в Одесі

Автор Повідомлення
Златояр


Повідомлень: 327
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 02 травня 2007, 13:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю пане Олег !
Питання з Одеси. Десь у березні місяці на вулицях Одеси помітив плакати з рекламою зустрічі співголови ВО Свобода Б. Бенюка з Одеситами. Нажаль бути присутнім не мав можливості. Але після цього не міг віднайти ніякої інформації про те, як відбулась ця зустріч, чи відбулась взагалі.
Чи збираєтесь Ви найближчим часом відвідати Одесу ?

Вважаю, що агітаційна робота Свободи на півдні та сході України, а саме в Одесі, наразі ведеться слабо.
Що потрібно для цього, щоб посилити цю роботу та укріпити довіру людей на сході та півдні до націоналістів ?

Чи є у Вас якийсь особливий "рецепт", як розвіяти совіцьки міфи та пробудити народ на сході та півдні від сну, викликавши довіру до націоналістів ?

Наразі вважаю, що ВО Свобода є однією з найбільш реалістичних сил національного спрямування.
Чи вдастся все таки колись подолати тенденцію до дроблення національно зорієнтованих сил та виступити єдиним фронтом ?

Нажаль вже починає здаватись, що мабуть ніколи не позбавимось хворобливої самодостатності у наших маленьких "гетьманчиків", котра тільки на руку антиукраїнським силам.
Олег Тягнибок
ВО Свобода
ВО Свобода

Повідомлень: 1090

ПовідомленняНаписане: 24 травня 2007, 13:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю Златояр!

По-перше, я не ігнорую і не ігноруватиму жодних питань, які будуть задані на цьому форумі (в тому числі і щодо Земельного кодексу).

По-друге, оскільки особисто відповідаю на Ваші запитання, а через зайнятість особливо в цей період, мої відповіді можуть надійти до Вас дещо пізніше. Так що не гнівайтесь.

Щодо Одеси.
Дійсно, Богдан Бенюк планував провести зустріч в Одесі в березні місяці, але через хворобу ця зустріч перенесена на невизначений термін. Тільки но буде знайдено "вікно" в його напруженому графіку, Богдан обов'язково буде у Вас.

Я також незабаром проведу ряд зустрічей в Одеській області. Час і місце залежатиме від готовності Одеської обласної парторганізації, а також моїх можливостей і планів.

Агітаційна партійна робота на Сході і Півдні України дійсно вимагає особливого підходу. Тим більше, що ми вважаємо, що нова національна революція повинна розпочатися саме з цих теренів. Захід і Центр має підготувати грунт. На Сході і Півдні, думаю, треба більш гармонійно поєднувати партійні заходи як соціального, так і національного спрямування.

Зокрема, хорошим починанням є ідея наших одеських партійців організовувати в далеких селах так звані "націоналістичні поселення", де завдяки впровадженню новітніх технологій в сільському господарстві, можна переагітовувати селян на наш бік. До речі, ця ідея запозичена в однієї з Болгарських правих партій і потребує серйозних інвестицій. Хоча, в Арцизькому районі Одеської області ми вже пробуємо реалізувати цей проект.

Так само маємо позитив від проведення акцій в Одесі щодо захисту української мови, показу українських фільмів, захисту віруючих та будівель Української Церкви.

Якщо у Вас є ідеї і натхнення - пропонуйте, вдосконалюйте і долучайтесь до наших акцій. Для контакту - голова Одеської обласної організації ВО "Свобода" Павло Кириленко (067 776 03 43).

Щодо дроблення, єдиного фронту і "гетьманчиків". ВО "Свобода" вважає, що сьогодні треба не об'єднувати збанкрутілі політичні партії, а єднати українців на основі спільного світогляду, національної ідеї. Об'єднавши трьох калік - Геракла не зліпиш. А сьогодні нам потрібен Геракл для боротьби з антиукраїнськими силами як зовнішніми, так і внутрішніми.
Ми послідовно ідейно укріплюємося, розбудовуємо наші структури, шукаємо симпатиків і прихильників.

Приєднуйтесь!
Златояр


Повідомлень: 327
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2007, 18:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую. Пане Олег ! У мене назріло дуже важливе питання. Незаперечний факт: Українець, якщо він не приховує свою ідентичність, розмовляє українською, та бажає виховувати українцями своїх дітей, почуває себе абсолютно не комфортно в сучасній державі під назвою Україна, більше того, в деяких її областях, така людина почуває себе майже зовсім безправно.
Якщо в райцентрах, східних та південно-східних областей, ще можна почути у спілкуванні українську мову (хоча й дуже засмічену русизмами), то в великих містах, таке трапляється тільки як вийняток. Але такий стан речей це наслідок русифікації, який мусимо пережити.

Та що далі ?
Який закладаємо грунт для зміни такого стану ? На сході, південному-сході майже відсутня якісна початкова українська освіта !
Наведу приклад власного негативного досвіду. Хочу щоб моя дитина відвідувала український дитячий садок. Але такої можливості в Одесі я не віднайшов. Вірніше, формально більшість дитсадочків ніби україномовні, але практично усі вихователі спілкуються з дітьми на російській мові. Український культурний дух в таких навчальних закладах відсутній повністтю. У кращому випадку української мови дітей навчають на додаткових заняттях, ніби іноземну, і навіть це не на кращому рівні.
Тобто, якщо узагальнити, висновок такий: Українці на території власної держави опинилися в становищі нацменшини.

Але навіть представники нацменшин більше піклуються про виховання своїх дітей у рідному культурному середовищі та мають більше можливості для цього. У приклад (дуже неприємний, але це факт) можна навести наявність у тій самій Одесі, з десяток жидівських дошкільних та шкільних навчальних закладів. Відвідування таких установ, у яких, мушу признати, усе на найвищому рівні, або безкоштовне, або за символічну оплату. Дітей відвозять з дому у садок та назад на спеціальних автобусах централізовано.
Не секрет, що ці заклади щедро фінансуються з за кордону.
Так ось, Ви щось казали про ініціативу ВО Свобода, щодо "націоналістичних" господарств у районах області.
А як, що до створення мережі національних українських дитячих садочків та шкіл у містах ?
Невже наша діаспора не виділить на таку "святу" справу грошей ? Тим більше у діаспорі вже давно переконались, що гроші вкинуті у політику, це гроші вкинуті на вітер. Хіба діаспора мало фінансувала наших псевно-національних політиканів ?
Не має часу чекати та надіятись на те, що колись влада в Україні стане українською !
Потрібно діяти приватними засобами. Наші діти вже виростають, та виростають дуже швидко. Згубно гаяти час, краще використати будь яку можливість виховати їх українцями, адже це наше майбутне.

Впевнений, що створення, під протекторатом ВО Свобода, мережі дійсно справжніх українських дитячих садочків та шкіл у русифікованих містах, навчальних закладів у котрих викладання та відношення до дітей буде на найвищому європейському рівні, де до викладання будуть залучені спеціалісти з діаспори (невже за кордоном мало свідомих українців, які не згодяться стати своєрідними культурними місіонерами, та й за одно навчать дітей не тільки рідної, але й англійської мови, що дуже цінується, зокрема у портовому місті Одеса), принесе набагато більше прихильників націоналістам, ніж сотні безглуздих мітингів та акцій !

Але головніше за все, що такий крок закладе фундамент на майбутне та впевненість, що якщо не ми, то наші діти, як носії української культури та особистості не спотворені совковою отрутою, побудують дійсно українську міцну державу.

Скажіть, чи можливо реалізувати такий проект ?
Невже діаспора не допоможе ?
Чи всілякі ...енкі вже усіх переконали там, що на Україні, за їхні (діаспори) попередні кошти вже все стало українським ?!!! Вибачте за емоції та складні речення. Дякую.

P.S.: http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_1886.php

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET