•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Чи можливе об"єднання правих?

Автор Повідомлення
класик


Повідомлень: 1
Звідки: Харківька область

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2007, 19:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сшановний пане ОЛЕЖЕ!
На Сході є багато патріотів,які боролися за Незалежність ще за радянських часів. Склалося так. що ми розкидані по різних партіях. і рядові не можуть вплинути на політику партійнихвождів, які через власні амбіції не бажають хочаб символічного об"єднання, не говорячи вже про єдиний виборчий блок. На мою думку, визначення типу " крайнІ правІ" І просто "правІ" є зараз,як ніколи.згубними . Ви особисто як лІдер "Свободи" ,молода , енергійна людина могли б вплинути на ситуацію,якби з"являлися не лише у себе на ЛьвІвщинІ,але й у нас на СлобожанщинІ. Так само й інші лідери "Свободи". І взагалі,на ващу думку, чи припинемо ми колись РУЙНУВАТИ САМИХ СЕБЕ?...
Олег Тягнибок
ВО Свобода
ВО Свобода

Повідомлень: 1090

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2007, 01:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Класик!

Вже не раз мені доводилося відповідати на запитання про об'єднання в різних аудиторіях. Особливо останнім часом. Наша офіційна позиція висвітлювалася неодноразово на нашому сайті, в нашій газеті і т.д.

Не маю жодних сумнівів, що на Сході України є багато патріотів. Більше того, вважаю, що третя революція, яка має стати національною, обов'язково розпочнеться зі Сходу і Півдня України. Бо українців, як націю, там щемлять, не даючи реалізовувати свої соціальні і національні права.

Шкода, що Ви розкидані по різних партіях і тим більше не можете впливати на політику Ваших партвождів.
Але, якщо Ви бачите, що Ваш партійний керівник хворий амбіціями, веде неправильну, на Вашу думку, політику партії - то поміняйте або його, або партію.

ВО"Свобода" - це політична сила, яка утворена 13 жовтня 1991 року і ніколи за час свого існування не об'єднувалася з неідеологічноблизькими структурами. Ми ніколи не були частиною якоїсь іншої політичноі партії і відповідно з ніким ніколи не роз'єднювалися. Наша партія утворилася і існує як самодостатня ідеологічна політична сила. Ми сповідуємо світогляд соціального націоналізму і втілюємо в життя Програму Захисту Українців.

ВО"Свобода" не є ні партією нафтової труби, ні партією газової труби, ні партією теперішнього чи колишнього прем'єр-міністра. Ми пропагуємо і намагаємося реалізувати свою ідеологію не залежно від політичної кон'юнктури.
Нас не посади владні цікавлять, а можливість зміни системи влади та побудови держави і суспільства на засадах соціальної і національної справедливості.
Заради реалізації мети - ми використовуємо різні тактичні кроки. Тому якщо об'єднання з кимось посприяє нам у цьому - ми підемо на нього.

Наша позиція - якщо вже об'єднуватися, то обов'язково на засадах спільної ідеології і внутрішньої люстрації. А єднати треба не збанкрутілі партії, а УКРАЇНЦІВ.

Останнім часом я провадив перемовини з лідерами чи представниками багатьох політичних сил. Мало хто хоче боротися за свої ідеали. Переважно це намагання вчепитися за посади будь-яким способом, навіть через приниження.

Сьогодні багато що треба розпочинати спочатку. Треба навчитися тримати свою принципову послідовну позицію. Тоді і не буде у Вас відчуття знищення самих себе.

Приєднуйтесь до нас - ми поступово міцніємо, а не руйнуємося.

Я був нещодавно у Вас на Слобожанщині з зустрічами. І якщо мені чи іншим лідерам "Свободи" їх якісно організовують в будь-якій області, обов'язково туди приїзджаємо.

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET