•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Брак патріотів або кадрова криза?

Автор Повідомлення
Маяк


Повідомлень: 61
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 04 травня 2007, 15:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добрий день Олег, вибачте за можливо незручне питання, але мене весь час підмулює задати його саме Вам...
Пам"ятаю за часів Ярослава та Юрія була така структура яка мала назву СОІ, здогадуюсь яку зазвичай вона виконувала функцію на той час, але назву мала досить вірну. З часів її зникнення в організації почали з"являтися незрозумілі елементи, які дуже часто та досить відверто провокували ситуацію на загальних зборах, а в своїх регіонах вели м"яко кажучі антипартійну діяльність. Згодом дехто з них звісно пішов ("не витримавши шаленого тиску" :)), але зробив це у зрадницький спосіб (я не маю на увазі тих з ким просто розійшлися). Багато хто і лишився... Чи конролюєте Ви питання в цьому напрямку? А саме в напрямку, дисципліни, охорони інформації (а саме ії потоки), моральної стійкості та психологічного здоров"я ЧП та ПРади?
Але це так, - преамбула...
Ми всі дорослі люди, і розуміємо, що сучасна політика робиться не на громадських засадах. Особисто я бачу багато позитиву у створенні розвиненної політичної структури з членством. Вона корисна, не тільки з точки зору економічної та політичної привабливості - вона стрижень певного шару суспільства... Але хто створює ті осередки у "віддалених регіонах" ? За якою схемою? З якою результативностю? Поодинокі націоналісти на громадських засадах? Купки альтруістичних ідеалістів-бариг у вільний від роботи час без жодних ознак централізації? То який може бути результат - та жодних суттєвих результатів! Ви бачите, скільки схожих питаннь зі сходу, центру та півдня. Це питання векторності в стратегії розвитку партії. Це постале питання створення саме Всеукраїнського об"єднання, а не регіонального. Від того, що ментально Захід має свої відсотки апріорі, він не повинен бути домінантою, бо схід та південь хоче бачити у списках "своїх героїв"(а відверто він не бачить взагалі нікого).
Та і взагалі в сучасних умовах чисельність не є визначним фактором у перемозі. На прикладі "проектів" ми бачимо, що можна і не мати розвиненної структури на місцях. Маючи тільки "оперативну" групу (ядра) та певну кількість "liberty vilence", можна досягти непоганого результату в будь якому регіоні з будь якою програмою. То по якому шляху (МИ ЙДЕМО!)? Шляху оперативних передвиборчих команд з належним фінансуванням? Або по шляху розвитку партійного членства з професіоналами і тим самим належним фінансуванням? Або існуємо далі як орден ідеалістів для яких боротьба заради боротьби? Це чисто риторичні питанння, - відповіді на них не потребую, оскільки здогадуюсь які вони будуть. Тільки хочу від Вас, від людини яку я знаю (вже досить років), почути, що все під контролем.
Олег Тягнибок
ВО Свобода
ВО Свобода

Повідомлень: 1090

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2007, 01:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дійсно, раніше в партії (до 1997 року) існувало декілька силових структур, які підпорядковувалися різним Уповноваженим. Одна з них - Служба охорони інформації (СОІ) була в структурі Уповноваженого з питань ідеології. Після переходу Ю.Криворучка в Народний Рух України, частина його колишніх підлеглих з СОІ відійшла з ним. Ця служба припинила своє існування.
Оскільки СОІ виконувала специфічні завдання і була нечисельною, її діяльність не поширювалася на всі територіальні партійні організації.

Сьогодні за питання кадрової чистоти в партії відповідають Центральна служба обліку кадрів та голови обласних організацій. Кожен член партії зобов'язаний заповнити облікову картку, яка ретельно перевіряється.

Питання охорони інформації в компетенції Секретаріату.

Дисципліну та моральну стійкість членів партії мають підтримувати найвищі партійні керівники та керівництво територіальних організацій. У своїй діяльності вони повинні використовувати "Положення про заохочення та дисциплінарні стягнення у ВО"Свобода".

Окрім того, згідно з новим Статутом ВО"Свобода", місцевим парторганізаціям надано право виключення з партії, що підсилює роль місцевих керівників і укріплює дисципліну. Рішення про виключення може бути оскаржено до Партійного Суду.

Але у зв'язку із збільшенням чисельності і впливу партії, виникла необхідність створення Служби Безпеки. Сферою її діяльності буде, впершу чергу, кадрова чистота і перевірка усіх можливих кандидатів у депутати та інших посадовців, яких рекомендує партія.

За створення і реєстрацію нових осередків відповідає мій заступник з загальних питань, Секретаріат і голови обласних організацій.

Стратегія розвитку партії передбачає розгалужену структуру до кожного населеного пункту, побудову саме загальноукраїнської масової партії.

Через 4 місяці вибори. Це той час, що є у Вас не тільки для агітації, а й для максимального забезпечення членами дільничних комісій і спостерігачами. Краще щоб це були ідейні люди, бо найняті є малоефективними.

Буде результат - будуть і "свої герої" в списках.

Щодо фінансування - якщо воно буде, то краще вкладати гроші в світоглядові структури, а не в політичних заробітчан.

Ми прагнемо йти по шляху розвитку партії з ідейними професіоналами і належним фінансуванням.
Маяк


Повідомлень: 61
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2007, 10:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олег Тягнибок написав:
...Стратегія розвитку партії передбачає розгалужену структуру до кожного населеного пункту, побудову саме загальноукраїнської масової партії.
...Щодо фінансування - якщо воно буде, то краще вкладати гроші в світоглядові структури, а не в політичних заробітчан.
...Ми прагнемо йти по шляху розвитку партії з ідейними професіоналами і належним фінансуванням.


Дякую за вичерпну відповідь. Ми з побратимами теж немогли зрозуміти минулих помилок щодо розгалуженої структури і цілком згодні, що керівництво партії не мало морального права на "відчуття комфорту", в той час, поки структурою вважалися зібрання у парках та підвалах. Цілком Вас підтримуємо і у питанні формування світоглядових структур з ідейних професіоналів, а не з професійних ідеалістів-заробітчан-тимчасовиків (яких доречі вже чимало в лавах не дивлячись на роботу Секритаріату).
І на останнє ще декілька питань... Чи погоджуєтесь Ви з тим, що для подолання стереотипу "партії регіонального характеру" владу треба "традиційно брати" з Сходу? Як ви оцінюєте в решті решт кадровий потенціал центру, сходу та півдня у виборчому процесі? Зробіть невеличку оцінку електорального потенціалу південно-східного регіону у розрізі "Програми захисту Українців"?

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET