•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

9 травня - свято чи жалоба?

Автор Повідомлення
учитель

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2007, 21:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про перемогу бльшовитського Радянського Союзу над Третім Рейхом.

Нажаль є ще багато українців, які досі вважають 9 травня днем перемоги. Якби я був росіянином, а тим більше членом комуністичної партії, я б гордо заявляв що це найвеличніше з усіх свят – велика перемога, тріумф комунізму. А так, слава Богу, я є українець, і гордий з того. Проте я не знаю чого радіти? Можу порадіти за англійців, французів та інших країн, які звільнилися від кривавого фашистського панування. За свою націю радіти не маю підстав, так як ми лишились з тою самою диявольською системою влади, яка до середини 50-х років продовжувала винищувати борців за волю України як в Україні так і за її межами, коли в нас був голодомор 33-х років, та після війни у 46-ому, вчиненими тими „визволителями” України як нам твердили і продовжують твердити. 6 млн. Українців у складі радянської армії причетні до повалення фашистського режиму. Із поваленням фашизму вони свідомо чи не свідомо остаточно вкорінили на території України комуністично-репресивну антиукраїнську ідеологію, продукти якої ми відчуваємо і досі. Якщо сучасні керівники Німеччини, Італії та Японії усвідомили прорахунки своїх попередників, і для того щоб впливати на світ вони замість використання „заліза і меча” вправно використовують науково-технічний реванш, то сучасні керівники пострадянського табору не зробили і досі належних висновків. Досі не відбувся суд над злочинами комунізму та заборона комуністичної ідеології як людиноненависницької в Україні. Таким чином після розвалу СРСР не провівши люстрації влади, бувші комуністичні діячі змінивши колір та назву, отоваривши радянську касу, узурпували владу в Україні. Замість того, щоб дбати про розвиток Національної Держави, вони навпаки роблять все можливе для дискредитації національних сил та недопущення українців до влади.
Сьогоднішній парадокс полягає у тому, що ті герої, завдяки яким ми сьогодні маємо незалежну державу із їхнім синьо-жовтим прапором та тризубом, керівництво цієї держави не тільки їх ігнорує, а й дозволяє окремим політичним силам паклюжити їхню пам’ять.
Сьогодні складається таке враження, що вина вояків УПА не в тому, що вони воювали проти фашистських та більшовистських загарбників, вина їх у тому, що кожен вояк УПА давав присягу на вірність не Сталіну чи фюреру, а українському народові. Що тепер цей український народ , подекуди зросійщений та зомбований московськими партіями в Україні, продовжує до сьогоднішнього дня паклюжити святу пам’ять та героїчні вчинки вояків Української Повстанської Армії.
Не можу стримати своїх емоцій, коли мою націю звинувачують в колабораціонізмі. Як могло таке статися, що в 1941 році українці зустрічали німців із хлібом та сіллю? Чи маємо ми моральне право судити їх за це? Чи не варто осудити ту нелюдську комуністично-репресивну машину, яка довела до того, щоб українці шукали допомоги від німців? Та вже у 1943р. ситуація змінилася: Гітлер за 1,5 роки примусив українців полюбити радянську владу, чого не зміг зробити Сталін за 23 роки. Тому висновок один - українцям ніколи не було притамане таке явище як колабораціонізм, вони лише завжди шукали слушної та зручної нагоди використати одну силу проти іншої, щоб в кінцевому результаті мати свою омріяну Національну Державу.

Тому на мою думку 9 травня повино стати для України днем жалоби за 6 млн. Українців, які воювали в лавах червоної армії, та за всіма українцями, що постраждали від людиноненависницьких тоталітарних режимів.

14 жовтня має стати державним святом української зброї. Саме в цей день, а не на 9 травня повино проходити вшанування українських ветеранів за незалежну Національну Державу.

З повагою Олександр Мартинюк

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2007, 16:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

9 травня це точно не перемога України та українців. Нічого святкувати.

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2007, 16:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З такою категоричною заяваю я сумніваюсь що Ви з Донецька :)

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2007, 16:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

учитель написав:
З такою категоричною заяваю я сумніваюсь що Ви з Донецька :)

Чому це?

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2007, 18:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Декілька статей про війну, у яких розповідається, як жидомоскальська, комуністична влада нас знищувала:

http://www.dt.ua/3000/3150/51068/

http://www.dt.ua/3000/3150/46808/

Внизу статей є посилання на інші цікаві статті автора.

Рабою московських катів!
учитель

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2007, 22:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Взагалі то я писав Паладину. Доречі в кінці поставив знак :)

Протягом 16 років незалежності, за допомогою псевдоеліти України Москва окуповує нашу державу. Схід та Південь майже увесь окупований. Я впевнений національно свідомих людей є багато і на сході, в центрі і на півдні країни. Але їх не чути на фоні жидо-москальської окупації.

Тому наша мета зробити так, щоб нас почули, створюючи потужні місцеві осередки. ВО "Свобода" дає такий шанс. Я буду створювати осередок у Вінниці, так як його ще не має, Ви у Донецьку і т.д.

Я розумію, чим далі на схід, тим складніше. Але не має нічого не можливого. Якщо буде потрібна моя допомога, звертайтесь: моя ел.адреса zesson@maul.ru

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2007, 13:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не треба плакати. 9 травня - це свято Перемоги над фашизмом і я буду його святкувати поки живий (а я ще молода людина). Взагалі, щось у вас тут невесело, дуже багато мінору, може хтось помер?
Чорний

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2007, 14:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вівцедав написав:
Не треба плакати. 9 травня - це свято Перемоги над фашизмом і я буду його святкувати поки живий (а я ще молода людина). Взагалі, щось у вас тут невесело, дуже багато мінору, може хтось помер?

Шановний, вчіть мат. частину. 8 травня - це день перемоги над державою Третій Рейх.

До чого тут 9, і до чого тут ідеологія національного солідаризму - "фашизму", невідомо.

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2007, 19:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вівцедав написав:
Не треба плакати. 9 травня - це свято Перемоги над фашизмом і я буду його святкувати поки живий (а я ще молода людина).

Але наскільки вже зазомбована...

Рабою московських катів!
Громенко

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 11:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

8 чи 9 - особливої різниці немає. Так, акцент саме на 9 поставлено Москвою, щоб чимось відрізнятись від іншого світу - але суть питання в іншому: чи є перемога над третім райхом корисною?

Як на мене, відповідь - так. Перед початком другої світової існували дві людожерські держави, завдяки війні світ позбувся однієї з них.

На жаль, інша залишилася та продовжувала мордувати українців - саме тому і є в нас інше свято - День Незалежності, свято звільнення від комунячої Москви...

Тож 9 травня чи 8 травня - це не свято, а якщо й свято - то треба зробити його днем пам'яті українців, загиблих в усіх війнах...наголошувати на "вєлікай пабєде савєтского народа" - аморально.
Джміль

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 14:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
9 травня - свято чи жалоба?

Це ганьба.
Для України ганебно святкувати другу московську окупацію, яка призвела до Голодомору 1946-47 років (близько 800 тисяч загиблих від голоду в східних областях).
Урядовці, які в січні покладають вінки на шану Героїв Крут, а в травні - червоним загарбникам (проти яких якраз і билися Герої-крутянці) є без перебільшення шизофрениками.

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 18:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

та ні це явище називається роздвоєння особистості :)

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2007, 01:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Міфи російсько-німецької війни 1941-45 років :

http://cun.org.ua/ukr/content/view/1719/31/

Рабою московських катів!
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2007, 07:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

9 травня ..то скоріш горе ..горе по тих хто загинув за сволоту Сталіна проти ідіота Гітлера.

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2007, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

9 чи 8 травня має бути днем Пам’яті. Пам’яті того, як українці знищували одне одного, на користь різних паразитів.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,