•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Лібералізм. Початок. Нова сторінка.

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 09:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановне панство! Звертаюсь з повагою та надією що Ви мене зрозумієте!!! Сучасні події в Україні потребують сучасної політики ,та сучасного вирішення проблемних питань. Націоналізм повинен бути зрозумілим рухом усіх українців. Потреба у новому світі приймати нові рішення. Кумедно читати на форумі гасла зневаги и призиви до знищення жидів та москалів. Моя теза ,це просто дикунство. Пропоную віслухати мої думки . 1. Требя (на мою думку)закрити питання що до громадян України. Всі рівні .Громадяни мають права і обмежувати їх на ознаках національності - НЕЦІВІЛІЗОВАНО.2.Жорстко слідкувати за еміграцією.Тут повинна діяти держава чітко і послідовно. Приїхали ,погостили..і додому.3. Впроваджувати політику ліберальними методами. Неможливо переслідувати инші нації...але змушувати їх жити по українським законам - потрібно.4. Змусити усіх платити податки. Дивують мене ,наприклад цигани з іх будівлями і їх діяльністю. Зрозуміло ,що вони майже не роблять свій внесок у державу. Проста річь...та і це влада не може вирішити.5. Прикласти зусиль для освіти громадян. 6. Залучати до лав партії не фанатиків а більш ліберальних громадян. Що ж ...Україна для Українців!!! Але життя каже ,що мешкають тут багато народів. Їх що ???? повбивати? чи депортувати? Це безглуздя!Історична правда полягає в тому ,що громадяни повинні бути рабами закону! ЗАКОНУ !А на підгрунті закону націоналізм буде розвинутим у нову силу. Культурна і зважена політика допоможе Україні стати національною державою. Без насильства .. Інколи гасла членів партії нагадують мені дикунів людожерів. Вибачте...бо так воно і вигляда. Я думаю ,що націоналіст ,це людина виважана ,розумна і мислить реаліями світу. Націоналіст повинен усвідомити ПРАВДУ про свою країну і її місце у світовій цівілізації. Не дуже ми і ВЕЛИЧНІ у порівнянні з іншими народами. Треба сміливо викривати в собі ганебні пристрасті и ганебній вчинки. Єднатись треба навколо ПРАВДИ ! А вона бува дуже болюча. Коли я чую про величь України я розмірковую дуже самокритично. Я хочу бачити Україну ВІЛЬНОЮ.Це головне! Та ворогами волі народу часто віступають і самі Українці. Жадоба до влади деяких укр.політиків мене лякає...це жах! Жадібність,хамство ,жорстокість....має місце у людей і з українським корінням. Починати требе з себе. Це стара істина..яка може і набридла. Та воно так! Я просив у форумі спілкування..та бачу замозакоханих хлопьят ...Партійна праця у вас дуже слабка.Я так хтів ВАС зрозуміти. Допомогти... Марна справа. Дуже шаную свою Україну та бачу ії у світі більш ліберальною... Маю надію знайти тут ЛІБЕРАЛЬНИХ НАЦІОНАЛІСТІВ !!!Почнемо? Чекаю спілкування! З повагою до ВАС!!!!!

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Маю надію знайти тут ЛІБЕРАЛЬНИХ НАЦІОНАЛІСТІВ !!!

Марно сподіваєшся.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний, в вас все в порядку з елементарною логікою?

Кілька дефініцій.

Націоналізм - ідеологія, що основною своєю цінністю ставить націю.

Нація - група кровно- та культурно- споріднених людей.

Ліберальний націоналізм == квадратне сонце. Поясніть будь ласка логічно, чим, на вашу думку, ліберальний націоналізм відрізняється від лібералізму. Якщо ви не зможете пояснити, я закриваю тему - нема чого дурниці писати. Тут форум ВО "Свобода", яка сповідує націоналізм - перший і останній - радикальний, український, інтегральний.

Проповідувати ліберастництво і називати рибу ковбасою прийдеться в іншому місці.

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 11:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Спробую особисто ВАМ відповісти. Я маю надію на те ,що ідею Націоналізму треба просувати ЛІБЕРАЛЬНО...Тобто ...зважено,утримуючись від жорстокості,радикалізму. Це не квадратне сонце..це сучасний світ.Якщо уважно ви читали ,то помітили що я закликаю в першу чергу до дуже обережного просування націоналізму. Треба робити цю справу телерантно. Не руйнувати а відроджувати повагу між людей. Потім зверніть увагу...Я маю наголосити ,що треба дивитись правді у вічі! У нас Українців багато є недоліків.Я писав ,що не такі ми вже і ВЕЛИЧНІ ...маю на увазі наш внесок у світову культуру і Історію... Тут моя не неповага а тверезий аналіз.Вибачте , але я сподіваюсь ,що Ліберальним шляхом НАЦІОНАЛІЗМ можна просувати на теренах України! Факт перший .Це мала численність Націоналістів. Факт другий . Націоналістів не сприймає більшість українців. ПРИЧИНА !!! Радікальний націоналізм. Я шукаю ліберальний шлях. Я ВАС розумію та маю надію ,що світова спільнота з осторогою дивиця на хлопьят яки верещять тут ..Імперії створити бажають та різати жидів.Це дикунство!Згоден , що крові пролито забагато.. та шлях вперед потрібен без крові! Миру і злагоди треба..Спокійніше и уважніше дивитись на світові події. МИР ТОБІ добра людина!

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 12:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Прошу не плутати ідеологію та методи на кожному, коремо взятому випадку. Ви заплутуєте себе та людей.

Якщо кінцевою метою є панування титульної нації на своїй землі, - то це націоналізм, без будь-який дурних приставок, незалежно від методів досягнення.

Якщо кінцева мета не панування титульної нації на своїй землі - то це не націоналізм.

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 12:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

група кровно- та культурно- споріднених людей. Я розумію ВАС ЧОРНИЙ!!! Та ця группа живе у світі новому... Вже настали інші часи.Поруч еврей,росіянин,циган...відштовхнути їх НЕМОЖЛИВО...Світ затісний. Зрозуміли? Тому , Націоналізм повинен жити в нових умовах,де Москаляку на гілляку вже посміховисько! Жидва(це слово )виглядає як образа.. так сталося ! це ФАКТ ! навіщо повторювати образливе слово . Хоч воно і цілком історичне і звичайне..Зрозумій ЧОРНИЙ істина десь поруч...та хто зна істину?

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 12:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо кінцевою метою є панування титульної нації на своїй землі, - то це націоналізм, без будь-який дурних приставок, незалежно від методів досягнення.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ Та може все трохи інакше?Титульна нація повинна не панувати а жити вільно и відчувати повагу іншіх націй до себе. Напанувались.... Землю захищяти треба , та інколи від саміх українців. Сволоти вистачає.Чи я не правий?

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 12:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

нема чого дурниці писати.\\\\\\ твої слова? Дякую що в дурні мене записав.Думка моя не образлива а має право на обговорення! Чи ні?

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 12:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чоловіче, йди краще полікуйся!:)
Навіть не раджу тобі читати класиків українського націоналізму, адже погано спатимеш, ввижатимуться примари зарізяк, а змісту ідеології все одно не осягнеш через куций інтелект. А ще свою нереалізовану енергію витрачай на дівчат. Сезон, однако:)А на форумі брижчання слиною, чи то пак спермою ніхто не сприймає. До тебе тут вже такі були.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 12:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
група кровно- та культурно- споріднених людей. Я розумію ВАС ЧОРНИЙ!!! Та ця группа живе у світі новому... Вже настали інші часи.Поруч еврей,росіянин,циган...відштовхнути їх НЕМОЖЛИВО...Світ затісний. Зрозуміли? Тому , Націоналізм повинен жити в нових умовах,де Москаляку на гілляку вже посміховисько! Жидва(це слово )виглядає як образа.. так сталося ! це ФАКТ ! навіщо повторювати образливе слово . Хоч воно і цілком історичне і звичайне..Зрозумій ЧОРНИЙ істина десь поруч...та хто зна істину?

Тоді те що ви називаєте, це не націоналізм.

Не вам міняти означення ідеологічних та філософських термінів, що проіснували століття.

Я міняю назву теми, оскільки ви пропагуєте звичайний лібералізм.

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 12:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не зрозумів! Дивуюсь консерватизму. Чорний ти мене здивував!

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 12:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний ..залиши до 20 години мою тему. Може я знайду співчуваючих.... А ще.. ось читай що пише хлопець мені! Ну то як? Це нормально?

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 13:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Це нормально до ненормальних!:)
Друже, Чорний! Прохання банити таких форумчан, щоб не склалося враження в оточуючих, що в нас відкрилася якась палата №6 для, перепрошую, душевнохворих.
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 15:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Stem Я дуже прошу тебе...не ображай людей в форумі.Чому впевнений у тому ,що я хвора людина? В тебе є АСЬКА чи СКАЙП ? я готовій з тобою окремо поговорити ...чи злякався? Чекаю на відповідь! Давно не спілкувався з фанатиками...тож чекаю адреси!

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2007, 15:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

1. Аська є.
2. Спілкуватися з тобою не буду через значну зайнятість. Спілкуюся з адекватними. А тобі бажаю підвищити інтелектуальнй рівень:)
3. Так, фанатик:)

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"