•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як залучати симпатиків націоналізму у регіонах? Роздуми .

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2007, 07:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Зіг написав:
Знаєте, шановні. Мені набридло кривити душею і говорити всілякі дурниці, з кимось погоджуватись, з кимось ні. Почитайте книгу "Моя боротьба". Не дивлячись на певні анахронізми, ця робота є надзвичайно актуальною і розумною. Просто почитайте, а потім висловлюйте свої міркування. Навчіться думати та аналізувати. Мене не цікавить різниця термінів "нацизм" та "націоналізм". Я розумію лтше одне - нема місце ніякій ліберальній маячні у якихось спробах тлумачення ідеї націоналізму. Є ще одна парадоксальна ідея - "НАЦІОНАЛІСТИ ВСІХ КРАЇН - ЄДНАЙТЕСЯ!!! Саме цього бояться жидомасони. Цим їх треба бити!
Твоя істерична знервованість мене дивує.Однополярність твого світогляду просто жахлива і куца.Думай ти , в першу чергу. Не будь сухим фанатиком.

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2007, 08:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Твоя істерична знервованість мене дивує.Однополярність твого світогляду просто жахлива і куца.Думай ти , в першу чергу. Не будь сухим фанатиком.

Іване, шо ти можеш говорити про світогляд людини побачивши тільки один її коментар на форумі??

Мені молодим помирати
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2007, 09:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Іван Бодхідхарма написав:

Іване, шо ти можеш говорити про світогляд людини побачивши тільки один її коментар на форумі??
Помилка. Не один. Слідкуй за спілкуванням..і меньше три Бодхідхарму..я не порушую правил форуму.

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2007, 09:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Іван Бодхідхарма"]
Кайзер написав:
Помилка. Не один. Слідкуй за спілкуванням..і меньше три Бодхідхарму..я не порушую правил форуму.

Один-два-три, суті справи не змінює. Зіг говорить правильні речі, і головне, що свої слова від доводить справою.

Мені молодим помирати
Лісник

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2007, 13:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Народні маси можуть досягти поступу у розумінні культурного розвитку лише своєю рідною мовою. В цьому основа розвитку національних форм культури, у цьому ж основа політики й опіки цієї культури - націоналізація апарату тощо, проти великоруського шовінізму"

Чия цитата, хлопці?
Карафа

ПовідомленняНаписане: 04 жовтня 2007, 20:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, і як же залучати прихильників у регіонах?

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2007, 14:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чесно кажучи, дивно бачити таке: ПРИХИЛЬНИКИ партії вимушені закликати іі ЧЛЕНІВ до партіїної дісципліни. А вони закликають саме до партійної дісципліни, а не до поміркованості, чи там якогось ревізіонізму! Навіщо ви демонізуєте "Свободу"?
Програма пана Тягнибока не містить в собі нічого занадто радикального для більшості українців. Її нормально сприймають і на сході, але тільки тоді, коли її доносять нормальні люди.
Ви свідомо пішли парламентським шляхом? То поводьтеся як члени парламентської партії. А радикалізм і без вас не засохне!
Я - Карафа -вільний козак та гайдамака можу при нагоді натовкти пику ідейному малоросу, або якому жидку,можу писати отаке по всяких форумах або газетах. Але ж я не член "Свободи",
і дію керуючись не уставом, і навіть не карним кодексом, а лише власним сумлінням. Мені не потрібно три мільйони симпатиків і місце у вр. А на вас люди сподіваються.
Хлопці, прислухайтесь!

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2007, 17:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Карафа написав:
можу при нагоді натовкти пику ідейному малоросу, або якому жидку

Жидку теж ідейному або якому завгодно?
Лісник

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2007, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лісник написав:
"Народні маси можуть досягти поступу у розумінні культурного розвитку лише своєю рідною мовою. В цьому основа розвитку національних форм культури, у цьому ж основа політики й опіки цієї культури - націоналізація апарату тощо, проти великоруського шовінізму"

Чия цитата, хлопці?

Ну добре. Я розумію, що мало хто вчив Історію КПРС.
Це сказав Й.Сталін. Ви його дуже поважаєте, шановний Zig?

Що ви відчуваєте тепер?

Хочу дати пораду.

Звісно можна цитувати все що завгодно і кого завгодно, але, шановні хлопці та дівчата, коли ви цитуєте якогось історичного діяча, то треба зважувати на те, в якому суспільстві ви його цитуєте і через що це суспільство пройшло у недавньому історичному минулому.

Цитата може бути дуже правильною і по справі, але так влаштовано пересічну людину, що вона не може обійтись без узагальнень і якщо ви цитуєте Маркса, Леніна, то вам будуть ліпити ярличок галімого комуняки, а якщо ви цитуєте Гітлера, то вам будуть ліпити ярличок відмороженого націка.

Таким чином, ви робите ведмежу послугу Форуму і відштовхуєте людей до того, як вони хоча б спробують розібратись по суті, а також даєте привід професійним демагогам українофобам з різних форумів (наприклад на Коррі, ФУП-і і т.п.) радісно маніпулювати безконтекстними посиланнями.

Ніхто з наших ворогів не буде настільки шляхетним, щоб в інформаційній війні проти української нації знехтувати такою чудовою нагодою розпалити пристрасті.
Карафа

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2007, 20:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Такому жидку,який занадто вільно себе поводить в моїй країні.

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2007, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Карафа написав:
Чесно кажучи, дивно бачити таке: ПРИХИЛЬНИКИ партії вимушені закликати іі ЧЛЕНІВ до партіїної дісципліни. А вони закликають саме до партійної дісципліни, а не до поміркованості, чи там якогось ревізіонізму! Навіщо ви демонізуєте "Свободу"?
Програма пана Тягнибока не містить в собі нічого занадто радикального для більшості українців. Її нормально сприймають і на сході, але тільки тоді, коли її доносять нормальні люди.
Ви свідомо пішли парламентським шляхом? То поводьтеся як члени парламентської партії. А радикалізм і без вас не засохне!
Я - Карафа -вільний козак та гайдамака можу при нагоді натовкти пику ідейному малоросу, або якому жидку,можу писати отаке по всяких форумах або газетах. Але ж я не член "Свободи",
і дію керуючись не уставом, і навіть не карним кодексом, а лише власним сумлінням. Мені не потрібно три мільйони симпатиків і місце у вр. А на вас люди сподіваються.
Хлопці, прислухайтесь!
+1

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2007, 19:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Карафа написав:
Хлопці, прислухайтесь!

+ 2!
Добре сказано. Підтримую обома руками.

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2007, 18:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Карафа написав:
Такому жидку,який занадто вільно себе поводить в моїй країні.

"Занадто вільно" - це як саме?
Устим

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2007, 17:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лісник
Ніхто з наших ворогів не буде настільки шляхетним, щоб в інформаційній війні проти української нації знехтувати такою чудовою нагодою розпалити пристрасті.
Це найголовніша теза !!!
Як на мене то пропоганда та агітація повинна бути ненав'язливою .
Як то кажуть розповідати треба лише тим хто хоче слухати !
Просто Олександр

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2007, 01:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Андріша написав:
На основномі форумі я відкрив таку тему!

Вирішив згуртувати свої думки і внести дієву пропозицію.

Преамбула.
Свобода пролетіла на цих виборах, я програв ящик пива! :(
Які цьому причини. У Свободи, слабкість організації взагалі і виборів зокрема. У мене, не треба спорити з людьми які шаряться у ЦВК, вони все знають ще до виборів! :)

Ну тепер амбула.
Аби створити потужну організацію на місцях за кілька років є один доволі дешевий рецепт:
беремо активістів які вже є в усіх регіонах, даємо завдання організувати дитячо юнацьки гуртки у місці свого проживання. Гуртки мають бути різносторонніми аби зацікавилось якомога більше підлітків. Загальний напрямок гуртків має збігатися з основною лінією партії.
Як це може виглядати на практиці, по пунктах:
а) на форумі, сайті у газеті Свободи вішаються об*яви про створення таких гуртків і запрошення усіх не байдужих до участі, в першу чергу як ведучих якихось підрозділів.
б) засилаються активісти у ВНЗ і там проводиться агітація серед студентів 3-5 курсів, аби вони вели гуртки;
також люди засилаються до майстрів народних ремесел, у інші можливі організації;
засилаються люди у райради, школи і т.д. для вибивання приміщень, куточків тощо.
в) набравши охочих і забезпечивши собі якість приміщення починається ходіння по школах, і запрошення дітей у організацію Свобода юген! :)
От наприклад чим можна зацікавити дітей: походи, СПАС, комп*ютери і все що з ними пов*язано, вишивання, в*язання, готування, танці, фото, відео, гончарство, ковальство... список можна продовжувати.
Ідеально аби дитина ходила у кілька гуртків, ну так чи інакше викладачі гуртків мають бути ідейно підкованими і максимально позитивними і успішними людьми.

Набравши дітей від 13 до 16 років, зацікавивши їх, розвиваючи їх, запрошуючи до співпраці батьків, можна вирішити оті 2 проблеми з організацією і виборцями.
Гуртки мають бути платними, але оплата має бути поміркованою, аби не заможні люди могли собі дозволити, або відпрацьовувати участтю викладачами і т.д.
Уявимо собі свобода має кілька сот тисяч прихильників по Україні, дієвих як завжди 4-5% не більше, значить 15-20 тисяч активних членів у нас є. Кожен веде гурток або організаційні питання. У гуртку 5-15 людей, нехай буде 10 в середньому і лише 10 тис. практично працюють з дітьми. Виходить 100 тисяч діток. За умов нормального розвитку і залучення студентів, на наступний рік цифра має подвоїтись, і так кожен рік. А у 2011му вже цьогорічні Свободенята вестимуть свої гуртки. Одже при неоптимістичному, а доволі прагматичному погляді маємо:
2008 рік 100 тис. діток + ~ 200 тис. батьків. + 10 тис. активістів.
2009 рік 200 тис. діток + ~ 400 тис. батьків. + 20 тис. активістів.
2010 рік 400 тис. діток + ~ 800 тис. батьків. + 40 тис. активістів.
2011 рік 800 тис. діток + ~ 1 600 тис. батьків. + 80 тис. активістів.
З діток частинка вже може голосувати!

Одже у 2011 році за такої схеми маємо: 1600 + 80 +50(частина перших діток що не пішла у активісти)= 1730 тис. голосів, і це не рахуючи бабусів дідусів та інших родичів.
На доданок надпотужну організацію по усій Україні з вишколеними бійцями патріотичного фронту!
От вам і фракція, а в місцевих радах то взагалі!
От вам робота на перспективу, при такій політиці Свобода ніколи не буде ні у кого розпорошувачем голосів чи технологічним проектом!

По цьому все.

Про результати, можна втішатися 2х разовим підйомом проголосувавших, проте не забуваймо що з права нікого не залишилося окрім Свободи, у 2006му ситуація була інша, я голосував за консервативну...
Якщо Свобода не працюватиме з молоддю на наступних я за неї не голосуватиму.

Аби не бути голослівним теоретиком от вам моя практика, я займаючись профессійно фото і відео пропоную свої послуги як ведучого гуртка про фото і про відео. Наразі маю обладнання, маю навіть приміщення у якому йде в*ялотекучій ремонт під студію. Все це на Подолі у Києві. По закінченні ремонту(не відмовлюсь від допомоги) згідний у себе проводити заняття з дітьми двічи на тиждень. Маю педагогічну освіту, з чудовим синеньким дипломом. :)

Запрошую усіх інших до практичної дискусії, а керівництво партії до конкретних кроків.

Все супер :)) Мені сподобалося, але я хочу сказати, що нам почастіши потрібно було б згадувати історію. Єдине із чим я погоджуюсь кількість виборців дійсно навіть таким простим методом виросте, але я думаю хибно думати що перемогти систему, ворогів %) можна по їх правилам.
У грі де всі шулери :)) виграє ТОЙ-- ХТО встановить ПЕРШИЙ правила гри.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,