•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Сучасне трактування націоналізму.

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 15:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Усвідомлюючи зміну політичного становища в Україні маю надію на появу сучасного трактування націоналістичної ідеї.Чи є праці сучасних ідеологів? Можє настав час для доданкових тез враховуючи сучасні тенденції та події у світі?

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 15:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сайти мнк, на, кун - це і є нове, толерантне трактування. Головне, Бодхідхарма, не піддавайся на провокації!!!
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 15:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іване, ти прочитай "Націократію" Миколи Сціборського, якщо не знайдеш - напишеш, я тобі короткий виклад відсканую і перешлю

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 15:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Праці є, але вони не сподобаються. Занадто радикальні:)
Чорний

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 16:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вчора по телевізору видів сучасне трактування Шекспіра. Монтеккі - негри, Капулетті - латиноси, Ромео - наркоман, Джульєтта - курва. Події в містечку Верона коло Ню-Йорка.

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 16:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Stem написав:
Праці є, але вони не сподобаються. Занадто радикальні:)

кинь мені посилання, будь ласка, раз вони такі радикальні :)

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 16:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В асю заходь. Кину
Слав

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 18:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Усвідомлюючи зміну політичного становища в Україні маю надію на появу сучасного трактування націоналістичної ідеї.Чи є праці сучасних ідеологів? Можє настав час для доданкових тез враховуючи сучасні тенденції та події у світі?

Не забувайте заглядати і на головну сторінку:
http://www.tiahnybok.info/
Тут є відповідi на вашi питання:
http://www.tiahnybok.info/inshi_zmi/dokument000782.html

Рабою московських катів!
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2007, 07:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

stem! Інтервью Тягнибока зважене і стримане... не то що туть верещять... дуже стримане і обгрунтоване..Зверни увагу що він жорстко не критекує Юлю.

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2007, 08:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Олега за це люблять і поважають:) Для преси так і треба![/quote]
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2007, 10:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іване, ти ж сам повинен розуміти, що висдовлювання на публіку, на широкі маси, то одне і взагалі всі ми різні люди зі своїми поглядами, але об'єднані спільною ідеєю та метою

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2007, 12:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

в тому і річ, що слова не повинні відходити від діла. Я думаю , що Тягнибок це усвідомлює..і можливо дикунськи заклики у форумі тільки погіршують його рейтинг. Не бува так ...говоре одне , думає друге,робить третє... Майбутнє за цівілізованим правим рухом. Ось я написав Націоналіст не расист. Ото вірний рух(на мою думку) зараз треба як стіну поставити ...там бруд і дикість а у націоналістів цівілізована думка і чисті наміри. зневажати інші раси це дикунство ..

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2007, 13:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

stem!!! Твій комент розцінюю як невдалий жарт. Та якщо ти серьёзно... то вибач. станете мікро партією ..клюбом для радикальних фанатиків. Це хибний шлях. Тягнибок через пресу показує свою культуру і цивілізованність...а от ВАШІ викрики і смішні мрії тільки знижують його рейтинг у наших містах і селах. Інколи ви настільки не усвідомлюєте свою неповагу до людей ..що мені на це дивитись огидно.Доречі!!! Я весь час чую ----- ЗАБАНИТИ ІВАНА БОДХІДХАРМУ----це дивний заклик ...ось чекаю ...ото буде прикол! Цензуру не поважаю...і вам не раджу користатись нею , якщо навідь коменти ВАС незадовольняють.

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2007, 13:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
в тому і річ, що слова не повинні відходити від діла. Я думаю , що Тягнибок це усвідомлює..і можливо дикунськи заклики у форумі тільки погіршують його рейтинг. Не бува так ...говоре одне , думає друге,робить третє... Майбутнє за цівілізованим правим рухом. Ось я написав Націоналіст не расист. Ото вірний рух(на мою думку) зараз треба як стіну поставити ...там бруд і дикість а у націоналістів цівілізована думка і чисті наміри. зневажати інші раси це дикунство ..

Ніхто не зневажає інші раси. але кожна нація, з чого власне і складається раса, повинна жити у своїй національній державі, в гості - як турист чи у справах неналовго - будь ласка, але жити представникам іншої раси в Україні - ні

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2007, 13:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Борисфене! То є утопія! Назви мені стовідсоткову моно націю хоча б в одній державі! Є речі нездійснені! Мрій про можливе!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,