•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Для пана Олега Тягнибока! З приводу...

Автор Повідомлення
Стіфлєр

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2007, 21:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Здрастуйте, п. Олеже! Я Вас дуже поважаю, як мужнього патріота Української землі. Божої помочі бажаю Вам у праведних діяннях.
Й вибачте за не дуже коректний нік:)
Насамперед хочу висловитись щодо невірності дій (розумію вашу реакцію на ці слова:)) Вашої партії. Ви дієте лишень на Українському Заході й трішечки у Києві. Чи не бажаєте Ви радикально скерувати всі свої сили у напрямку іншої "землі-гетто" України. Я розумію, Ваше ставлення од відвідин Сходу, однак не час для розчарувань і, відтак, пасивності. Чи не чули Ви таку Біблійну тезу, як "спасати людей проти його волі" ЛИШ БИ ДІСТАВСЯ ЇМ РАЙ! На каолінах українці Наддніпрянщини народжуються, так само й гинуть! Ваша допомога тут вкрай необхідна.
Іще хочу закликати Вас і "Свободу" йти саме у форматі Правиці на вибори. Адже Правиця без "Свободи" - не правиця! Ви усі разом мусите створити національну, націоналістичну стратегію задля порятунку українців. Отже Бог у поміч!

Р.S. Вибачте, забув найголовніше. Сьогодні в Одесі перенесли пам*ятник потьомкінцям для встановлення меморіалу Єкатєрінє ІІ лютому ворогу України! Той хай переносять, але, персонально Вам кажу, сконцентруйте всі власні сили, щоб не допустити такого приниження!!! Уночі сьогодні чорноморських козаків, що вони не давали звільнити місце під пам*ятник, побили (намагались) козачки-найманці від міліціянтів. Подекують, що багато каратистам відвалила міліція, коли ходила по клубам. Нація чекає духовного визволення, хоч і всупереч її волі.[/quote]

Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"