•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Націократичні режими

Автор Повідомлення
Вареник

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 15:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Василь написав:
А Я уявив нашу країну, якби нею керувала "Свобода". Вийшов би тоталітарний, по типу комуністичного, але з українським обличчям режим. Режими такого типу були в Чилі за Піночета, Португалії за Салазара, Сербії за Мілошевича, !
О, нарешті дойшло. Наші труди марно не пропали:)))

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 15:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Василь написав:
А Я уявив нашу країну, якби нею керувала "Свобода". Вийшов би тоталітарний, по типу комуністичного, але з українським обличчям режим. Режими такого типу були в Чилі за Піночета, Португалії за Салазара, Сербії за Мілошевича, !

В тому то й біда, що Ви вважаєте що це добре! :-(
І я не бачу тут причин для сміху! А "смех без причины, признак ........!
Якщо треба буде переклад, я зроблю!
Чорний

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 15:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Василю, ви мазохіст? Вже втретє спросите, що б вас терли. Та кому ви потрібні? :)

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 15:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Василь написав:
Вареник написав:
Василь написав:

В тому то й біда, що Ви вважаєте що це добре! :-( І я не бачу тут причин для сміху!

В тому то й біда, що вам так запудрили мізки, що ви вважаєте що це погано. Націократичні режими - найефективніші з існуючих. Тільки вони дуже невигідні зовнішнім ворогам та "громадянам світу".

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 16:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Василю, ви мазохіст? Вже втретє спросите, що б вас терли. Та кому ви потрібні? :)

Тим не менш, ви ж чомусь прореагували на мій допис! :-) А це означає, що, можливо, ще не все втрачено... І я не просив, щоб мене терли, просто дав дозвіл! ;-)
Чорний

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 16:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Василь написав:
Чорний написав:

Тим не менш, ви ж чомусь прореагували на мій допис! :-) А це означає, що, можливо, ще не все втрачено... І я не просив, щоб мене терли, просто дав дозвіл! ;-)

Не думаю, що ваш дозвіл комусь потрібен :)

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 16:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
В тому то й біда, що вам так запудрили мізки, що ви вважаєте що це погано. Націократичні режими - найефективніші з існуючих. Тільки вони дуже невигідні зовнішнім ворогам та "громадянам світу".

Та ні, "найбільш ефективними" були режими Гітлера і Сталіна... :-) ; :-(

Редаговано: Василь (27 червня 2007, 16:31)
Василь

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 16:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Василь написав:
Чорний написав:

Не думаю, що ваш дозвіл комусь потрібен :)

Ну гаразд, згода!
Чорний

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 16:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Василь написав:
Чорний написав:

Та ні, найбільш ефективними були режими Гітлера і Сталіна... :-) ; :-(

Навіщо цю дурницю писати? Режим Сталіна був абсолютно неефективним в довготривалій стратегії. А режим Гітлера завдяки Гітлеру значно переоцінив свої можливості, почавши війну з всім цивілізованим світом одночасно.

Це не відміняє того, що завдяки Піночету Чилі - найрозвиненіша країна Південної Америки, а націоцентрична традиціоналістична Японія нарівні конкурує з світовими лідерами.

Вже не кажу про очевидну видну неозброєним оком перевагу націоцентричних мусульманських країн. Через років 50 вся "цивілізована" Європа буде їхня.

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 16:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Навіщо цю дурницю писати? Режим Сталіна був абсолютно неефективним в довготривалій стратегії. А режим Гітлера завдяки Гітлеру значно переоцінив свої можливості, почавши війну з всім цивілізованим світом одночасно.

Ще й як ефективний! При сталіні знищили біля 40 мільйонів людей! У Гітлера результати скромніші, десь мільйонів 20, але це також цілком ефективний результат!
Чорний

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 17:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Василь написав:
Чорний написав:

Ще й як ефективний! При сталіні знищили біля 40 мільйонів людей! У Гітлера результати скромніші, десь мільйонів 20, але це також цілком ефективний результат!

Якщо для вас кількість знищений людей є ознакою ефективності, то немає про що далі говорити.

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 17:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Viva Піночет!
Василь

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 18:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Василь написав:
Чорний написав:

Якщо для вас кількість знищений людей є ознакою ефективності, то немає про що далі говорити.

Та ні, це для деяких інших форумчан...
Василь

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 18:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Андрій Іллєнко написав:
Viva Піночет!

Хай живе тиран! Хай живе тиран!Хай живе тиран!Хай живе тиран!Хай живе тиран!Хай живе тиран!Хай живе тиран!
Пілітолог...
Дещенко

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2007, 19:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Василь написав:
Андрій Іллєнко написав:
Viva Піночет!

Хай живе тиран! Хай живе тиран!Хай живе тиран!Хай живе тиран!Хай живе тиран!Хай живе тиран!Хай живе тиран!
Пілітолог...

Хай живе визволитель свого народу, який винищив червоних виродків, підняв свою країну з багна, зміг перетворити її на розвинену і потужну державу!

А скиглення хворих на лібералізм і пацифізм нікого не хвилюють.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,