•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Зустріч Тягнибока .Черкаси.

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2007, 08:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Зал у будинку політосвіти був переповнений.Приємно здивували журналісти.Прес конференція пройшла жваво і цікаво.Олег був дуже точний у відповідях.Сама зустріч пройша відвертою ...на всі 100.Черкаси прокидаюця від сплячки.

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2007, 10:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Це добре. ніхто не сумнівався в успіху в Черкасах. Козацький край все таки. Єдина проблема, щоб ці люди на виборах за нас проголосували, а не казали: "вони хороші, чесні, порядні, гарний лідер", але не пройдуть, тому проголосуємо за БЮТ чи Н.У.
На мій погляд, Черкащина маєж потужний потенціал
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2007, 11:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Stem! Я майже самотужки організував заходи для зустрічи. Скажу відверто , що неочікував такої кількості людей. Та Тягнибок блискуче провів зустріч...Просто Супер!!! Після роботи з громадою ,залишились активісти і симпатики ..та прийняли рішення відкрити в Черкасах осередок ВО СВОБОДА. Пройшли збори і вже на 4 липня є 16 заяв про вступ у ВО Свобода. Є і (поки що тимчасовий лідер нашої маленької організації) Я продовжу вирішувати питання по відкриттю штабу та початку агітаційної роботи.Мені було дуже приємно спілкуватись з Олегом.То є лідер!

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2007, 15:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Про те і мова. Черкащина стратегічний регіон. Скажу більше: на парламентських виборах 2006 р. Черкащина набрала стільки ж скільки і моя Рівненщина:) Так що, є порох у порохівницях козків.
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2007, 15:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тим більше, що там Холодний Яр поруч

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2007, 17:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну що ж, привітаємо себе із створенням осередку ВО "Свобода" тепер вже і в Черкасах! Міцного життя й реальної роботи!

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2007, 18:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Іван Бодхідхарма"]Зал у будинку політосвіти був переповнений.Приємно здивували журналісти.
Особливо здивувала журналіст із "Молоді Черкащини" своїм останнім реченням у статті: " ...і стовідсотково пролетять..." Некоректна журналістка, яка не знає про поняття журналістської етики! А ось у "Вечірніх Черкасах" матеріал наскільки об"єктивний, настільки й правдивий.

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2007, 18:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

НазарСтодоля написав:

Особливо здивувала журналіст із "Молоді Черкащини" своїм останнім реченням у статті: " ...і стовідсотково пролетять..." Некоректна журналістка, яка не знає про поняття журналістської етики!

Жидівська преса... Чума українського суспільства

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2007, 08:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Особливо здивувала журналіст із "Молоді Черкащини" своїм останнім реченням у статті: " ...і стовідсотково пролетять..." - це друже називається оціночним судженням:) До жидівської преси це немає жодного стосунки. Інколи дава оціночні судження політикам, які не подобаються. В рамках Кодексу журналістчької етики та відповідних меж.
Добре те, що про нас пишуть:) А акценти - то вже особисте. Хто як сприймає. Всім не догодиш. навіть в Христа кидали камінням
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2007, 09:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Сюжет по місцевому телебаченню був цікавим і позитивним.

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2007, 01:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Тягнибок дійсно виступив блискуче, якби побільше таких людей!
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2007, 20:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановна! заходь у гості!

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"