•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Центр.Черкаси.Дії.Перші висновки.

Автор Повідомлення
Вареник

ПовідомленняНаписане: 14 серпня 2007, 09:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А тема то про Черкаси

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2007, 18:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні члени черкаського осередку "Свободи"! Будь ласка з"являйтесь на форумі хоча б зрідка за для того, аби знати, як працює осередок, які новини у ньому. Та й взагалі, оповістіть через цей сайт, де вас можливо знайти.

ПовідомленняНаписане: 17 серпня 2007, 11:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

80977054782 Телефонуйте!
Тетяна

Рудий

ПовідомленняНаписане: 28 вересня 2007, 16:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці а у Запоріжжі є якісь центри партії. Як дізнатися?

ПовідомленняНаписане: 28 вересня 2007, 18:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Рудий написав:
Друже.. телефонуй координатору Руслану . Він повинен допомогти.

ПовідомленняНаписане: 29 вересня 2007, 12:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Рудий написав:
http://www.zaporizhzhya.vosvoboda.info/ там є телефон штабу.

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2007, 13:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пропоную Черкащанам зібрати розширені збори всіх членів ВО Свобода та симпатиків.Черкаси!!! Не спати!!! Чекаю запрошення.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 20:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До расистів на цьому форумі.

Завжди всілякі покидьки, прихильники расизму компрометували націоналістичний рух. Власне із-за таких дегенератів, сьогодні в більшості громадян формується думка, націоналізм = фашизм. А все завдячуючи вам, "шановні" расисти.

14 жовтня цього року в Києві було багато скінхедів та окремі особи з "Патріоту України" тягнули руки до гори. А як підійдеш до них ближче, то зрозумієш: спілкуються вони російською, прославляють Гітлера. То за кого і за що вони боряться??? Вони напевно і самі не знають. Їхній рівень це рівень нечисельних субкультур (панків, рокерів, емо, готів), які розчинилися в світовому океані глобалізації і є по суті жертвами космополітизму, бо не знають і знати не хочуть, до якої традиції належать.

Націоналізм - справжні ліки від цього явища. Нація понад усе. Звичайно я проти міграції з третіх країн світу. Я за збільшення плати на навчання в Вузах для іноземних студентів в 7 раз. Найкращі місця в гуртожитках - виключно українцям.

Націоналіст - це людина яка дійшовши до влади, буде приймати такі закони, створючи такі умови, за яких його нація буде господарем на власній землі.

Расист - це тварина. Рівень побиття негра на вулиці. Від цього нічого не зміниться, а якщо змінится, то не на краще а навпаки.

Дякую за увагу.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 20:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

учитель написав:

Завжди всілякі покидьки, прихильники расизму компрометували націоналістичний рух. Власне із-за таких дегенератів, сьогодні в більшості громадян формується думка, націоналізм = фашизм. А все завдячуючи вам, "шановні" расисти.

14 жовтня цього року в Києві було багато скінхедів та окремі особи з "Патріоту України" тягнули руки до гори. А як підійдеш до них ближче, то зрозумієш: спілкуються вони російською, прославляють Гітлера. То за кого і за що вони боряться??? Вони напевно і самі не знають. Їхній рівень це рівень нечисельних субкультур (панків, рокерів, емо, готів), які розчинилися в світовому океані глобалізації і є по суті жертвами космополітизму, бо не знають і знати не хочуть, до якої традиції належать.

Націоналізм - справжні ліки від цього явища. Нація понад усе. Звичайно я проти міграції з третіх країн світу. Я за збільшення плати на навчання в Вузах для іноземних студентів в 7 раз. Найкращі місця в гуртожитках - виключно українцям.

Націоналіст - це людина яка дійшовши до влади, буде приймати такі закони, створючи такі умови, за яких його нація буде господарем на власній землі.

Расист - це тварина. Рівень побиття негра на вулиці. Від цього нічого не зміниться, а якщо змінится, то не на краще а навпаки.

Дякую за увагу.

+9, справді, я теж помітив, що чим менше зв,язку у націоналістичної партії з скінами і т. п. Тим більша в них підтримка. А підтримка скінів, справді компроментує націоналістів.

Борисфен

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 23:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:
учитель написав:

Дякую за увагу.

+9, справді, я теж помітив, що чим менше зв,язку у націоналістичної партії з скінами і т. п. Тим більша в них підтримка. А підтримка скінів, справді компроментує націоналістів.

Дістали. У кого є якісь питання і претензії до Патріоту України, то ми можем зустрітись - приїжджайте, звертайтесь, приходьте, ми поясним за що і за кого боремось.

Для тих хто з Вінниці - можу дати контакти Житомира, для тих хто з Києва - приходьте, адресу знаєте.

ПМ. Звичайно, легше всього за компом трудитись, заробляючи мозолі від клавіатури і перепрошою, попросту самоцензуровано

ППМ. Особисто я підтримую скінів, шо не ясно, га (с)

ПовідомленняНаписане: 29 листопада 2007, 00:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Скінів не засуджую. Хлопці роблять те, що в їхніх силах, розуміючи як проблеми злиття крові, так і проблеми наркотиків, що завозять чорнопикі до нашої країни. Єдине чого не розумію, так це російськомовний "патріотизм" і ікону Гітлера на стіні(так, класний товариш, нема питань, але ж як з мільйонами вбитих українців?). Може хто пояснить? Бо в Києві не скоро буду.

ПовідомленняНаписане: 29 листопада 2007, 09:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

учитель написав:

Дякую за увагу.
Тоді ти звичайнісінький боягуз. Не расист, боронь боже, і не тварина, а боягуз. А знаєш чого? Бо коло твого будинку стоїть здоровенний гуртожиток, де живуть негри, араби і інші. Дай вгадаю. В вас там завжди тьрапляються випадки, коли чорні зачеплять білих, коли вони загидять під'їзди, продадуть наркоту. Не вірю, що в вас там все гладко і нема конфліктів. А ти вибрав для себе роль спостерігача з вікна кухні. Нормально. Расисти ж не тварини.

ПовідомленняНаписане: 29 листопада 2007, 09:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Пропоную Черкащанам зібрати розширені збори всіх членів ВО Свобода та симпатиків.Черкаси!!! Не спати!!! Чекаю запрошення.
Чого тут на форумі розпропонувався? Є голова міської організації, запропонуй. Узгодиш все, коли, де, з якою метою, а тоді на форумі дамо оголошення.

ПовідомленняНаписане: 29 листопада 2007, 19:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Іван Бодхідхарма написав:
Чого тут на форумі розпропонувався? Є голова міської організації, запропонуй. Узгодиш все, коли, де, з якою метою, а тоді на форумі дамо оголошення.
Написане: 01 жовтня 2007, 13:27

ПовідомленняНаписане: 29 листопада 2007, 21:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
учитель написав:

Дякую за увагу.
Тоді ти звичайнісінький боягуз. Не расист, боронь боже, і не тварина, а боягуз. А знаєш чого? Бо коло твого будинку стоїть здоровенний гуртожиток, де живуть негри, араби і інші. Дай вгадаю. В вас там завжди тьрапляються випадки, коли чорні зачеплять білих, коли вони загидять під'їзди, продадуть наркоту. Не вірю, що в вас там все гладко і нема конфліктів. А ти вибрав для себе роль спостерігача з вікна кухні. Нормально. Расисти ж не тварини.

Напевно зачепив за живе??? )))

Ні, тут негри з арабами білих не зачіпають, наскільки я знаю. Якби вони зачіпали то впевнений, що в нас би зявилися і свої скіни. І невже ти думаєш, що я б їх не знав або не хотів знати? Та я тільки шукаю в Вінниці радикальних людей. Але мене ніколи не будуть цікавити ті скіни які спілкуються російською та хвалять Гітлера.

І як цікаво скіни можуть реально вплинути, змінивши ситуацію, де негри торгують наркотою? Якщо вони прикриті тою неукраїнською владою? Ті українці які будуть боротися такими методами, будуть ворогами як і власне наших ворогів та самих українців(методом жидівської пропаганди), які ніколи не підтримають політику расизму.

Тому потрібно дійти до влади будь-якими методами, щоб створити законодавчо такі умови, щоб навіть Ваш ультра- рух виправдати!

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,