•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Електронне урядування

Автор Повідомлення
Іван Шостак


Повідомлень: 49
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 15 серпня 2007, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня, пане Олеже!

Передовсім дякую Вам за відгук на мою статтю http://www2.maidan.org.ua/n/free/1186135773 , а саме - за Вашу зацікавленість "черговістю" голосів на виборах.

Запитання 1: Чи планується ВО "СВОБОДА" після її приходу до парламенту розпочати розгортання Національної мережі електронного урядування? Йдеться про український аналог того, що вже запроваджено у країнах Скандинавії та Прибалтики. Детальніше - тут: http://maidanua.org/static/mai/1187163732.html .

На даний час в Україні діють кілька розрізнених систем ЄДАПС, податкові реєстри (ідентифікаційні номери) і ще десятки різних реєстрів. Я вже не згадую про Реєстр виборців. Мені важко збагнути чим він повинен відрізнятися від реєстру платників податку з урахуванням вікового цензу. Може нехай голосують тільки ті хто має ідентифікаційний номер/код? І тоді питання формування реєстру виборців стане неактуальним...

Запитання 2: Чи має ВО "СВОБОДА" в своїй структурі ідеологічну групу, яка розвиває цей актуальний напрям?

Окрема проблематика є щодо застосування Закону України "Про ... вільний вибір місця проживання". На разі, внаслідок чинності підзаконного акту - постанови КМУ - цей закон перетворює процедуру реєстрації місця проживання з повідомчої на дозвільну. З цього приводу мною запланована публікація статті на "Майдані".

Запитання 3: Чи члени ВО "СВОБОДА" (в т.ч. Ви, пане Олеже) зможуть підтримати мій вмотивований позов проти КМУ шляхом подання аналогічних позовів?
Олег Тягнибок
ВО Свобода
ВО Свобода

Повідомлень: 1090

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2007, 21:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний пане Іване!

1. Ідея правильна, цікава і своєчасна. Звичайно, те, що Ви пропонуєте значно зменшить бюрократизацію суспільства і змусить кожного чиновника переглянути принципи своєї роботи. Дійсно, набагато простіше відіслати якусь довідку по електронній пошті, ніж, приміром, цілий день простояти в черзі у міськраді.

2. В нашій партії в структурі Центрального штабу працює група ідеологів, яка корегує наші програмні принципи відповідно до усіх актуальних питань сучасності. Я дам доручення вивчити підняте Вами питання і зробити певні напрацювання.

3. Попередньо не маю жодних заперечень. Коли ознайомлюсь більш детально, зможу дати остаточну відповідь.

Готові до співпраці з Вами.
Іван Шостак


Повідомлень: 49
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2007, 22:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний пане Олеже!

1. Дякую за Ваші наміри щодо сприяння в майбутньому (з приміщення ВР) в розбудові Національної мережі електронного урядування. Ось для прикладу, якісь невідомі спритники http://www.vykonkom.com створили кістяк одного з напрямків майбутнього проекту. Правда, досить не погано (?) http://www.vykonkom.com/QueryView.aspx?id=33 - є запит - є відповідь (там, при написанні звернення, можна обирати опцію оприлюднення/публічності). Я радий, що є люди, які взялися за цю справу, проте, на разі залишається таємницею: хто саме з державних службовців замовив такий проект, і яке відношення це має до офіційної влади. Чомусь воно завжди так: Україна зі своїм могутнім кіберпотенціалом не може силами державних структур організувати такий портал, а послуговуватиметься (так собі прогнозую) послугами кишенькових фірм.

2. За цим посиланням http://www2.maidan.org.ua/n/free/1188677589 міститься прелімінарія (проект) моєї статті присвячений тематиці реєстрації місця проживання. Там ще будуть світлини стенду та фотокопії матеріалів листування. Мені навіть було би приємно (як і багатьом Вашим прихильникам), якби Ви тут взяли роль "першої скрипки" - перший позов Ваш, а ми приєднаємося. Прошу обговорити це питання з Вашими юристами. Це був би праґматичний піар ВО СВОБОДА, бо вже за кілька хвилин після публікації свого матеріалу там появився допис http://www2.maidan.org.ua/n/free/1188678123 , який підтверджує актуальність проблеми. Це може стати багатьом виборцям на користь, і водночас (це теж важливо і цього не потрібно приховувати/соромитись) це буде вдалий інформаційний привід.

3. Мої координати є в пані Антоніни. Можете задіювати мою "праґматичну ідейність" на всі "100". Я готовий до розмови з Вашими юристами. Справа стара /мова про реєстрацію/, але її потрібно довершити. Сподіваюся, що разом з Вами та ВО СВОБОДА це питання знайде своє розв"язання. Наперед вдячний.

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET