•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

СС «Галичина»: Громадянська війна 1941-1945

Автор Повідомлення
Деррик

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2007, 12:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нажаль російською мовою, але цікаво

СС «Галичина»: Гражданская война 1941-1945

http://sd.net.ua/2007/08/16/ss_galichina_grazhdanskaja_vojjna_19411945.html

В исторической литературе, описывается такой случай, - в 1944 году Муссолини был свергнут и арестован. После его освобождения гитлеровцами, часть итальянских частей подконтрольных его противникам вела бои против немцев. Услышав по радио сообщение об их успехе, Муссолини был чрезвычайно обрадован. Один из его соратников в недоумении поинтересовался – чему так радуется дуче? Ведь это успех его врагов?
- Они итальянцы и воюют храбро, вот что главное, - с удовлетворением ответил Муссолини.
Именно с такой позиции Украина сегодня обязана оценивать поступки своих предков в условиях, когда у нас еще не было своего государства, и украинцы были вынуждены воевать под чужим флагом. В истории украинских дивизий Вермахта есть и мужественные страницы битвы под Бродами, победа над частями 7-й польской дивизии и победа возле замка Гляйхенберг.
Рихт Ойхь

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2007, 13:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

і шо далі ???

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2007, 23:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В истории украинских дивизий Вермахта я чомусь вважав що СС-Галичина підпорядковувалась відомству Гімлера. як 14 дивізія Ваффн-СС.... но то таке....
Січовий стрілець

ПовідомленняНаписане: 01 березня 2008, 13:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Російські і радянські джерела однозначно називають бійців 14-Ї ваффен-гренадерської дивізії СС "Галичина" "зрадниками", "нациськими прихвостями", але й самі забувають, що 370000 росіян (включаючи 70000 козаків) воювали на стороні німців в пілрозділах Вермахту, військ СС, зондер-командер СД, поліції і це не враховуючи допоміжних підрозділів Вермахту, де преважно служили росіяни.

ПовідомленняНаписане: 01 березня 2008, 16:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

За кількістю військ СС після німців були саме росіяне. Перераховувати ці частини довго, але: 29 дивізія СС (перша російська), 30 дивізія СС(2-га російська), 15-й козацький кавалерійський корпус СС, 1-а національна бригада "Дружина", добровольчий полк "Варяг", та багато інших малих формувань. Мали місце безліч російських фашистських організацій, зокрема Російська Фашистська Партія, Всеросійська Фашистська організація, Російський соціал-націоналістичний рух тощо. І це все не враховуючі "банальні" вермахтовскі РОНА, РННА, РОА, БСРН, що нараховувало не одну сотню тисяч вояк.
Орій

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2008, 14:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=5671
спогади дивізійника
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2008, 14:28 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Пацифік написав:
За кількістю військ СС після німців були саме росіяне. Перераховувати ці частини довго, але: 29 дивізія СС (перша російська), 30 дивізія СС(2-га російська), 15-й козацький кавалерійський корпус СС, 1-а національна бригада "Дружина", добровольчий полк "Варяг", та багато інших малих формувань. Мали місце безліч російських фашистських організацій, зокрема Російська Фашистська Партія, Всеросійська Фашистська організація, Російський соціал-націоналістичний рух тощо. І це все не враховуючі "банальні" вермахтовскі РОНА, РННА, РОА, БСРН, що нараховувало не одну сотню тисяч вояк.
За підрахунками В. Суворова в німецькій армії, з урахуванням втрат, за час війни воювало понад 5 мільйонів громадян СРСР.
Орій написав:
спогади дивізійника
Шановний Орій, будь-ласка, зробіть якусь можливість для того, щоб можна було відмічати помилки в текстах "Кримської світлиці" (як на УП наприклад)

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2008, 14:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Орій написав:
спогади дивізійника

справді дуже цікава стаття, було цікаво дізнатися деякі факти про цю дивізію.

чесно кажучи я про СС галичина нічого не знав...

лише те, що казала офіційна пропаганда совків.
Справа в тім, що для мене все одно сс залишиться у підсвідомості, як вороги, каральні війська, що знищували і розправлялися з мирним населенням, а також виявляли шпигунів і т п....
НКВД = СС - це особисто моя думка.

Але про СС Галичина я можу сказати, шо це люди, які свого часу потрапили у складне тстановище і повірили, що гітлер нестиме добро на Україну, вони не знали, що він і його штаб планує просто використати їх з метою винищення всіх інших народів - українців, поляків, білорусів, росіян...

Взагалі наразі я бачу СС Галичина - негативним явищем, а от УПА для мене - це безумовно герої.

Взагалі я згадав опитування тут на форумі: "хто для вас СС галичина"
і там була одна дуже коректна відповідь "люди, що загубилися у тих часах.." чи щось подібне, точно не пам,ятаю.
назвати героями війська СС у мене чесно кажучи не повертається язик.

я вважаю, що це дуже делікатна тема, бо поки ще є люди що вважають УПА зрадниками, то говорити про СС Галичина взагалі неварто.

Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2008, 17:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:

Взагалі наразі я бачу СС Галичина - негативним явищем, а от УПА для мене - це безумовно герої.

Нобелівського лауреата з економіки забули спитатися, що він думає про Дивізію. Ти, шмаркач, жодного морального права не маєш говорити про НАШИХ хлопців, які з Бродівського котла виходили, пробиваючи шлях багнетами.

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2008, 17:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:
Киянин-патріот написав:

Нобелівського лауреата з економіки забули спитатися, що він думає про Дивізію. Ти, шмаркач, жодного морального права не маєш говорити про НАШИХ хлопців, які з Бродівського котла виходили, пробиваючи шлях багнетами.

то розкажіть мені про котел.
про багнети.

розкажіть.
мені справді цікаво.
я ще не маю ствердженої думки про цю дивізію.

Допоможіть розібратися, напишіть якісь факти...

Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2008, 17:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Image

Український офіцер Дивізії "Галичина". НАШ.

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2008, 17:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ну про офіцерів і про склад я знаю..

мене більше цікавить їхня діяльність.

Що робила дивізія, де воювала, чи взагалі воювала...

ну і таке інше...

мене просто цікавить їхня діяльність.

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2008, 18:02 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:
Нобелівського лауреата з економіки....
Так приходить слава. Авансом.

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2008, 19:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image

Гарно. Чи не так?

Вірю, що за Україну боролись. Вірили у державу на уламках імперій...
мир

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2008, 23:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вважаю героями всіх, хто не кинув зброю і знав защо воює. Героям Слава!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,