•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Національність в паспорті

Автор Повідомлення
Вареник

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2007, 22:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Львів написав:
Нахтігаль написав:
Дивіться сьогодні ввечері, 1 вересня, о 19.10 на 5-му каналі програму Романа Чайки "5 копійок". Гості програми: Олег Тягнибок, Олег Зарубінський (заступник Литвина) та конотопська відьма....Буде цікаво.
дивився було приємно дізнатись про деякі ідеї ВО Свобода. Але деякі з них мені незрозумілі наприклад те що українська нація це лише етнічні українці. Невже для прикладу в ОУН-УПА не було людей які мали інше етнічне походження але політично були справжніми українцями!
Ага, був гагаузький політично-український батальйон. Але їх першої ж зими перестріляли, бо чорний писок було важко замаскувати на фоні снігу.

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2007, 22:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Львів написав:
Нахтігаль написав:
Дивіться сьогодні ввечері, 1 вересня, о 19.10 на 5-му каналі програму Романа Чайки "5 копійок". Гості програми: Олег Тягнибок, Олег Зарубінський (заступник Литвина) та конотопська відьма....Буде цікаво.
дивився було приємно дізнатись про деякі ідеї ВО Свобода. Але деякі з них мені незрозумілі наприклад те що українська нація це лише етнічні українці. Невже для прикладу в ОУН-УПА не було людей які мали інше етнічне походження але політично були справжніми українцями!
Ага, був гагаузький політично-український батальйон. Але їх першої ж зими перестріляли, бо чорний писок було важко замаскувати на фоні снігу.
я маю на увазі галичан багато з яких були до прикладу німецького походження.
Вареник

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2007, 22:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чому вчепився тієї "політичної нації"? Яскравий приклад - французька політична нація. Ті німці, які воювали в УПаА вже асимілювалися і є етнічними українцями. А чорні, яких вдягають в вишиванки, виставляютьь на кожному телеканалі тощо - то і є перші паростки політичної нації. Україна - Центр Європи, а не задвірки африки.

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2007, 22:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А мені сподобалось, як Тягнибок з Вітренко розмовляв. Їй нічого було відповісти, стояла як вкопана. Особливо мені сподобалась його фраза: "про Вітренко ще Шевченко писав: "раби, підножки, грязь Москви""

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2007, 22:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Чому вчепився тієї "політичної нації"? Яскравий приклад - французька політична нація. Ті німці, які воювали в УПаА вже асимілювалися і є етнічними українцями. А чорні, яких вдягають в вишиванки, виставляютьь на кожному телеканалі тощо - то і є перші паростки політичної нації. Україна - Центр Європи, а не задвірки африки.
а де гарантія що після введення рядка національність її заповнювати будуть не дивлячись на прізвище адже воно навіть в асимільованих не змінилось.
Вареник

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2007, 22:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Будуть дивитися. І що? Тобі встидно, що маєш німецьке коріння?

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2007, 22:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Будуть дивитися. І що? Тобі встидно, що маєш німецьке коріння?
ні , але я українець і хочу щоб саме такий запис був в моєму паспорті!
Дещенко

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2007, 23:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

2Львів

Ти українець. Якщо в тебе німецьке коріння, але ти відчуваєш себе українцем і твої предки давно живуть в Україні - ти такий самий українець, як і я або Вареник.

Приміром, в Київському Патріоті і Свободі є хлопець на ймення Герман Вайзе (батько німець, мати українка) і він є нашим побратимом.

Просто мова йде про те, що під "політичною нацією" ліберали намагаються проштовхнути в нашу свідомість думку, що негр у вишиванці і Рабіновіч - це українці.
оселедець

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2007, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ультраправий написав:
А мені сподобалось, як Тягнибок з Вітренко розмовляв. Їй нічого було відповісти, стояла як вкопана. Особливо мені сподобалась його фраза: "про Вітренко ще Шевченко писав: "раби, підножки, грязь Москви""

:)

ПовідомленняНаписане: 01 вересня 2007, 23:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

люди може запис хоть в когось є, а то я немав можливості подивитись...

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2007, 18:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Львів написав:
Нахтігаль написав:
\\\\\\\Вареник. Ти дуже цинічна людина , якщо пишеш відверто такі огидні коменти.

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2007, 19:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Вареник написав:
Львів написав:
Нахтігаль написав:
\\\\\\\Вареник. Ти дуже цинічна людина , якщо пишеш відверто такі огидні коменти.
А ти нашо жидів в казці дурив?

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2007, 22:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник, не на "фоні" (калька з рос), а на тлі!

Ультраправий

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2007, 22:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Вареник, не на "фоні" (калька з рос), а на тлі!
Та ти прямо як Фаріон :)

ПовідомленняНаписане: 02 вересня 2007, 22:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка і в Ірини помилку знайшла:)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"