•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Національність в паспорті

Автор Повідомлення
Папко Денис

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2007, 15:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пане, щось мені підказує, що якщо б у Вашому паспорті було написано "Громадянин України" та "Citizen of Ukraine", то Ви б так не хвилювалися, бо то, як Ви кажете, то не "кацапська". От цікаво, Ви кажете, що бьєте по пиці тих хто каже на нас "хахол", а от самі кричите на них "кацапи". Зрозумійте ж Ви, що, якщо Ви не навчитеся поважати інші мови, інші народи (хай навіть російський), то ніхто і нас поважати не буде. Зло породжує зло!
Так-так, я не спорю, що те керівництво, яке було в СРСР надто багато зла поробило українському народові, але якщо ми будемо жити спогадами про те, що було, то ми не побудуємо Українську Державу. З оточуючих нас народів хто тільки не робив нам зла. Навіть наші такі теперешні друзі, поляки, століттями пригнічували українців. Але жити тими спогадами - це помилка, досить може вже звинувачувати в своїх проблемах когось іншого. Треба жити майбутнім і з повагою до усіх. Може це Вам ріже вуха, але росіяни теж люди, як до речі і євреї, а напис у паспорті, хай хоч на суахілі зроблять, бо як у тому анекдоті:

- Ізя, що трапилось куди ти біжиш?
- Та кажуть, що там йдуть євреїв бити!
- Так ти ж по паспорту українець!
- Так бьють же ж не по паспорту, а по пиці!

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2007, 21:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я написав чітко. Я хочу, щоби в паспорті було написано українець. В свідоцтві про народження так написано, хочу, щоби і паспорт, як основний документ, засвідчував, що я українець.

Зараз я по паспорту ніхто. Там навіть не все держапвною мовою написано. В росіянина написано російською, в ляха польською. А в українця російською, якийсь абсурд виходить.

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2007, 08:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ну так мені зрозуміла Ваша позиція. Тільки скажу Вам таке, що нічого для Вас не зміниться, якщо Вам напишуть, що Ви Українець і від того що там зникнуть написи російською. Ні я не проти того, хай буде аби не перегнути з тими написами та не довести до абсурду.
Є в мене знайомий депутат Верховної Ради, доречі він родом з Львівської області, так от я його якось спитав:
- А як Ви відноситесь до того, що хочуть зробити другу державну мову?
Він відповів мені так:
- Знаєш, Денисе! Одним законом стан речей в державі не змінити, бо той хто говорив українською, той і бкде нею говорити, а хто говорив російською, той теж нічого не змінить. Тому сама ідея про другу державну - це голий популізм, бо насправді воно нікому не треба.

Так от я хочу сказати, що ті написи російською в паспорті, та національність нічого суттєво не змінять. Але якщо заради одного бажання про напис міняти понд 39 мільонів паспортів, то є дурня, бо не справджує себе по витратах. Чи може Ви відчувши себе українцем почнете працювати втричі більше? Чому мені і ще с десятку моїх друзів для того, щоб відчувати себе українцями не треба ніякого паспорту? Чи може Ви вважаєте, що в батальону Степана Бандери були паспорти з написом "Українець"? Думаю не було, бо в Радянському Союзі такий напис з'явився після 1961, а німці взагалі паспортів не давали.

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2007, 10:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Та не в паспорті річ, не треба так поверхнево думати.

Депутат був не правий. Коли з села студент їде навчатися, скажімо, до Києва, потрапляє в російськомовне середовище і вертається додому. Влаштовується на роботу, а тут і друга державна. А таких "свідомих" в нас в державі ой як багато. Не на Україну буде працювати друга державна.

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2007, 09:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Папко Денис написав:
Тут багато говорять про правильність писання, так от: хочу поправити Терориста: а саме Папко - це моя фамілія, а Денис - ім'я, тобто я чоловік, а чоловічі фамілії, що закінчуються на -ко українською мовою відміняються. Тобто, якщо Ви пишете для мене, то правильно: "для Папка Дениса".
Це не для того, щоб показати який я розумний, я знаю, що сам можу робити багато помилок, бо все ж таки українська для мене не рідна, але є таке правило.

Вибач, що неправильно написав Твоє прізвище (наступного разу виправлюся!) Так, саме прізвище, а не "хвамілію". Бо "фамілія" в Українській мові - це синонім до слова "родина".

Я не кажу що я не роблю помилок в словах. Ми всі помиляємося... Але розумні люди на помилках вчаться, а дурні - ні.

Чи почуваю я себе чужинцем в Україні? Звичайно що так! А починається все від банального вмикання телевізора чи радіо, коли там я чую москальську попсу і бачу тупорилі кацапські серіали. Я є спраглий Українського на Українській землі! Чи це не є злочином проти Нації? Чому Поляк, Німець, Француз, Італієць має задоволені культурні потреби, а Українець - ні?

А щодо того, що "національність не в мові навіть, національність - це душа! Знання мови прикладеться, якщо ти відчуваєш себе українцем.", то щось ніяк не хочуть вивчити цієї мови так-звані "рускаязичьниє украінци"... Вибачте за порівняння, але скільки би себе не ідентифікувала з Людиною мавпа, мови вона ніколи не вивчить. Слава і хвала Вам, що Ви вивчили Українську і спілкуєтеся нею, але ж більшість просто цю мову не вважає мовою, а "нарєчієм". Цього тепер вдосталь і у Львові. Про яку повагу до Українців може йти мова, коли у Львові, Тернополі, Ів.-Франківську і т.д. чуєш в транспорті "Астанафіцє пажалуста!".

Я не маю наміру когось переконувати. До цього потрібно кожному прийти самому.

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2007, 10:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Тут я повністю згоден з Вами. Я нещодавно їздив до друга у Львів. Я його одразу питаю: То у вас дійсно треба розмовляти лише українською, бо можна по пиці схопити? Він каже, що це все несенітниці. І дійсно я просто був до глибини вражений тим, що гуляючи по центру Львова я чув російську річ від майже половини зустрічних мені лудей. Коли я зайшов до магазину і спитав про батарейки українською, то мені відповіли чомусь російською.
Я зрозумів свою наївність. Я російськомовна людина, я все життя розмовляв російською, я гадав, що їду в центр української культури, місто Львів і що я чую? Пів міста розмовляє російською. Я питав друга чому так, але він не знає. То чому так, хтось може відповісти?

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2007, 10:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Можливо тому що не дають по пиці... :)

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2007, 10:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Та щось мені здається, що це не допоможе.

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2007, 10:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

На 100% впевнений що допоможе! Хіба вони можуть всі поголовно бути мазохістами і їм буде приносити задоволення як їх б'ють по пиці!

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2007, 11:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Та, що Ви таке кажете, ми ж центр Європи, а не Зімбабве. Що то буде, як почнемо одне одного по пиці бити?

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2007, 11:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

учитель написав:
Миланка написав:
Ну, то не є так страшно

Як так, не страшно??? Ви ж самі казали, що свободівці повинні стати взірцями всього найкращого, а не опускатися до рівня бабок на базарі, чи дибільної молоді. Сьогодні вони заробляють гроші, пропагуючи більшовицьку ідею, а завтра можна бути свободівцем??? Якщо на Вашу думку, я зробив смертельну помилку, а все те вважається допустимим для Вашого взірця, то мені дуже шкода, що є такі члени ідейної організації. Надіюсь це не відображає офіційної думки партії.

Шановний! Я не пишу, що то є добре! Я пишу, що заробляти гроші на "Свободі" (як робили Ви) - то ганебно! Людина, яка каже на гривню "рубль" не є взірцем для мене. А Вас, шановний, я просто зневажаю! І Ви іще щось тут шкрябаєте на керівництво? Ви не маєте на це жодного морального права! І обговорюйте своє керівництво в своєму осередку, а не на громадському форумі! То не етично.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,