•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Націоналізм. Чи може вірування меншин?

Автор Повідомлення
Максим

ПовідомленняНаписане: 06 вересня 2007, 22:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іванові

Змоделюйте ситуацію, коли хтось плюнув в очі Вашій Матері. Це огидно навіть уявляти, але спробуйте. Ви себе заспокоюватимете раціональними аргументами? І, покінчивши із брудними тваринними інстинктами, просто дасте матері хустинку?
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2007, 08:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Максим написав:
Іванові

Змоделюйте ситуацію, коли хтось плюнув в очі Вашій Матері. Це огидно навіть уявляти, але спробуйте. Ви себе заспокоюватимете раціональними аргументами? І, покінчивши із брудними тваринними інстинктами, просто дасте матері хустинку?
Це некоректний приклад ще й тому що я ріс без батьків.Подібна ситуація може виникнути. Дійсно це так.Але площина теми трохи інша.Право на особисту думку треба захищяти. Одна справа думка преступна і ворожнеча до України... треба то засуджувати і боротись з цим. А палити книги ..то помилка.А правда переможе у будь якому прикладі.

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2007, 12:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ідеться не про "особисту думку", а про родові речі. Всілякі штуки стосовно Батьківщини засвоюються на дуже ранніх етапах життя, підсвідомо, якщо не генетично. До того ж, якщо людина готова боротися за щось, вона не дасть це "щось" паскудити. Толерантні ті, кому байдуже. Руки, які не вміють бити, не вміють обіймати.

І правда переможе тільки тоді, коли в неї буде сила. Ми не в казці. Не вистачило сили - накинули ярмо більшовизму. Не вистачило б сили у антигітлерівських сил - ходили б у нацистському ярмі. Це тільки в казках завжди перемагає той, хто правий.

І Ви, такий толерантний і розважливий, не палили б навіть ті книжки, в яких дітей вчать содомії? І не забороняли б розповсюдження фільмів з реальними згвалтуваннями? Свобода будь-якого слова - це небезпечна штука. Діє повільно, а труїть страшно.
Джміль

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2007, 14:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Джміль написав:
Та, він мерзотою був ще тою...
\\ Шановний Джміль. Як була б Ваша воля ..ви б палили книжки поетів та письменників які вам неподобаються?

Ні. Я б спалював лише книги тих авторів, які зневажають і кривдять українців, плюють нам увічі.

ПовідомленняНаписане: 09 вересня 2007, 20:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ні. Я б спалював лише книги тих авторів, які зневажають і кривдять українців, плюють нам увічі.

Не думаю, що це вихід. Такому щуру не важко написати ще. А по спаленню книжок такий писака буде "мучеником за віру" в певних колах, та й реклама його пасквілям буде гарна. Книжки взагалі не можна палити.
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 09 вересня 2007, 20:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Вернидуб"]
Цитата:

Не думаю, що це вихід. Такому щуру не важко написати ще. А по спаленню книжок такий писака буде "мучеником за віру" в певних колах, та й реклама його пасквілям буде гарна. Книжки взагалі не можна палити.[/quoteПроста і точна відповідь. Доречі...Рукописи не горят пробачте за російську

ПовідомленняНаписане: 09 вересня 2007, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
\\\По перше. Прагнення націоналістів базується на підгрунті праць Донцова,Липи та ін.Передусім, мабудь варто розгледіти ті рецепти інтегрального націоналізма. А вони зокрема дуже прості. 1.Свободівці вірять в те що нація є найвищою цінністю.(наче нічого поганого) та от тотальна підкора веде до тоталітарізму. Цей факт стримує громадян і , доречі насторожує.. Не дуже привабливі перспективи.Тому конструктив перетворюється у негатив.Частенько Свободівці апелюють до містичної ідеї єдності всіх громадян(націоналістів ).Тоб то біологічна єдність. А це досить примітивно вигляда.І найголовне рекламується культ дій, війни, насильства,пошук ворогів ...постійний виклик .Для часу коли держава як така не існувала , це взагалі зрозуміло. Та зараз вигляда недоречно. Більш того теми на форумі показують зашореність націоналістів. Звужене мислення і агресія до іншої думки стають нормою.Донцова дуже цікаво читати і робити певні висновки.Моя думка проста ..має бути Реальний націоналістичний рух. Сучасний , цивілізований ,стриманий.Суспільство жде ідей нових. Які практичні і зрозумілі. Повторюю ...реальні

Погоджуюся з вашими тезами, Іване. Народ творить державу, з усіма її ознаками. Власне держава є похідною від народу, який такою спільною домовленістю боронить спільні ж свої інтереси. Україна є якраз прикладом національної держави. Держава в свою чергу - найвища цінність народу (власне його виріб і надбання), тому її той нарід має боронити і відстоювати. Національна держава має керуватися національною владою, в іншому випадку це якась форма окупації. Національна влада, має таким чином керувати державою, щоб це призводило б до якнайуспішнішого розвитку. На сьогодні ж маємо за націоналізм - "вірування меншин", - це якраз результат того, що праві партії не можуть виробити і донести до українців Загальну Доконану Українську Ідею.
Вернидуб

ПовідомленняНаписане: 09 вересня 2007, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

До речі, Іване, а де ваші теми про "Суб"єктивний націоналізм", та, здається "Знайдіть тут духовність"? Чи може мені повилазило, та наче ж ні.
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2007, 13:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вернидуб написав:
До речі, Іване, а де ваші теми про "Суб"єктивний націоналізм", та, здається "Знайдіть тут духовність"? Чи може мені повилазило, та наче ж ні.
Ох друже Вернідуб..маю надію що Свободівці після виборів почнуть працювати як слід. А не галасити про свою відданість і геройство.Треба повернути націоналізм у бік людей...по іншому.

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2007, 13:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А хто може сказати, що є Українською Ідеєю. І чи не вважаєте ви Українською ідею, що відповідає лише думці окремої групи людей, які ще до цього проживають на окремо взятій території України.
Це дуже просто виробити ідею невеликої групки людей, а от скажіть, якою має бути Українська ідея, яка б урахувала інтереси хоча б більшості громадян (кажу саме громадян, а не українців) України?
Захищаючи свою націю ні в якому разі не можна втрачати з уваги інтереси всіх націй. Так, що є Українською ідеєю для донецького шахтара?

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2007, 14:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Донецький шахтар то український шахтар? Чи то якась інша національність? Якщо український - то ідея в нього українська. Якщо він російський шахтар, то не там риє.

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2007, 15:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Донецький шахтар на Ваше запитання або нічого не скаже, або скаже, щоб Ви кудись пішли, бо на цій землі жив ще його дід, прадід, та пра-пра-пра.... Він скаже Вам, що риє він саме там де треба. Я про те і кажу, що як Ви прийдете до шахтаря з такою ідеєю, скажете йому: А ну кажи українською! - то знайте, що найде там коса на камінь, бо в тому ж Донецьку є такі ж гарячі голови, як і на заході, такі, які вважатимуть українізацію насильництвом над ними. Вони також організуються та тоді що буде? Може Ви вважаєте громадянську війну виходом.
Добре-добре, корюся, я все тут критикую, але нічого не пропоную. Одна людина, яка мене вчила (дуже мудра людина), казала: Що є люди, які критикують, та нічого не пропонують взамін, так то КРЕТИНИ, а є ті, що критикують, але кажуть, що робити не так, а по іншому, то є КРИТИКИ.
Я стараюся не бути кретином, тому спробую запропонувати. Я ж бо теж не проти українізації, я навіть твердо "ЗА", та і всі мої діти розмовлятимуть українською, хоч я все життя говорю російською.
Є таке дерево (не пом'ятаю його назви, хоч убий), якщо його посадити зараз, то воно дасть свої перші плоди лише через 60 років. Тобто наврядчи той хто його садив ласуватиметься плодами свого дерева. І тим не менше з давніх давен в Тибеті ростуть цілі сади таких дерев. Тобто ті хто їх садить і на протязі усього життя обороняє сад від негод - засухи, пожарів, злив, просто від людей - то він думає не про себе, а про майбутнє своїх дітей та онуків. Хіба це не мудрість?
По третьому закону Ньютона люба сила прикладена до тіла викликае силу рівну прикладеній в зворотньому напрямку. Це до того, що якщо насильно українізувати державу, то все що ми отримаємо то нічого, або, якщо вірити в теорію, щопри збільшенні сили ми отримуємо рівну протидію до зламу. Добре як ворогів зломаємо, а як зламаємо Країну? Адже вона і так тріснувша.
Найдовше завоювання то культурне завоювання, але воно найміцніше. Головне, що ми повинні робити - це популяризувати мову, популяризувати відчуття державності. "Це модно бути громадянином України". Але найголовніше в цьому, це те що нічого іншого заперечувати не треба. І це дасть результат, хай не в нашому поколінні, але це дасть результат, коли наші онуки в Криму будуть говорити українською, бо це буде нормою, а не насадженням.

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2007, 21:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Вернидуб написав:
Бодхідхармі.
Цитата:
Становище українців видаєця мені спантеличеним.Етнична більшість зараз продовжує бути в переважно захистній ситуації. Парадокс. Корінне населення лишаєця у стані в якому було при Совєтах.На цей небажаний момент я звертаю увагу і думаю що від (одна із причин)такого становищя і породжуюця неадекватні соціально псіхопатичні націоналісти. Переважно молодь яка веде безглузду дискусію і гіперболізує свої страждання.Під танки наче хочють...Агресія витікає з примітивного сприняття світу.Виливаєця у дикі фантазії та як ланцюг штовхають націоналістів у ізоляцію .Таким чином рух націоналістичного напрямку стає МЕНШІСТЮ. Сумне дослідження. Та може я помиляюсь ?

Думаю для осмислення цієї даності, треба її розгледіти дещо ближче. Іване, які складові, на вашу думку можна тут вирізнити?
\\\По перше. Прагнення націоналістів базується на підгрунті праць Донцова,Липи та ін.Передусім, мабудь варто розгледіти ті рецепти інтегрального націоналізма. А вони зокрема дуже прості. 1.Свободівці вірять в те що нація є найвищою цінністю.(наче нічого поганого) та от тотальна підкора веде до тоталітарізму. Цей факт стримує громадян і , доречі насторожує.. Не дуже привабливі перспективи.Тому конструктив перетворюється у негатив.Частенько Свободівці апелюють до містичної ідеї єдності всіх громадян(націоналістів ).Тоб то біологічна єдність. А це досить примітивно вигляда.І найголовне рекламується культ дій, війни, насильства,пошук ворогів ...постійний виклик .Для часу коли держава як така не існувала , це взагалі зрозуміло. Та зараз вигляда недоречно. Більш того теми на форумі показують зашореність націоналістів. Звужене мислення і агресія до іншої думки стають нормою.Донцова дуже цікаво читати і робити певні висновки.Моя думка проста ..має бути Реальний націоналістичний рух. Сучасний , цивілізований ,стриманий.Суспільство жде ідей нових. Які практичні і зрозумілі. Повторюю ...реальні.

Моя думка проста ..має бути Реальний націоналістичний рух. Сучасний , цивілізований ,стриманий.Суспільство жде ідей нових. Які практичні і зрозумілі. Повторюю ...реальні

Підтримую!!!

Теж вважаю, щ о якщо "свобода" не перейде на ці рейки -вона скінчить на маргінесі.

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2007, 21:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Максим написав:
Іванові

Змоделюйте ситуацію, коли хтось плюнув в очі Вашій Матері.

Максим!!
Це звичайний демагогічний прийом!!!

І Гебельс такі використовував..
Так що не треба ля-ля...

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2007, 21:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Вернидуб написав:
Цитата:

.

Цитата:

Погоджуюся з вашими тезами, Іване. Народ творить державу, з усіма її ознаками. Власне держава є похідною від народу, який такою спільною домовленістю боронить спільні ж свої інтереси.

Погоджуюсь...

Цитата:
Україна є якраз прикладом національної держави.

А ось тут починаються запитання...

Цитата:
Держава в свою чергу - найвища цінність народу

А ось з цим и посперечався. Немає логічного зв"язку...

Цитата:

(власне його виріб і надбання), тому її той нарід має боронити і відстоювати.

Народ погоджується боронити Батьківщину,а не державу..
Дві великі різниці...

Цитата:
Національна держава має керуватися національною владою, в іншому випадку це якась форма окупації.

Національна влада.
щось незрозуміле...
Гітлерівська Німеччина?

Цитата:
Національна влада, має таким чином керувати державою, щоб це призводило б до якнайуспішнішого розвитку.

Ага.
Націоналіст Олійник як Губернатор Львівщини...
Цитата:

На сьогодні ж маємо за націоналізм - "вірування меншин", - це якраз результат того, що праві партії не можуть виробити і донести до українців Загальну Доконану Українську Ідею.

Яку,яку ідею?!!!
"Стібаєтесь"?

До речі ,"свобода" ніби ліва?!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови