•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Щодо "москалів"

Автор Повідомлення
Таля

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2006, 17:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
Таля написав:
Олексій написав:
Ряст написав:
Дозволю собі не погодитися з тезою про необхідність аж дуже значних коштів для загальноукраїнської газети. Адже йдеться про партійне видання.
Головне - це інформація. Чотирирічні видатки на газету з 10 000 накладом - це значно дешевше за викинуті в останні місяці виборчої кампанії на вітер листівки. В перерахунку на отримані голоси виборців.

Хоча зручнішим є створювати інформаційні приводи, щоб писали й говорили про нас. Проте й у цьому має бути системність й організаційна підтримка в інших регіонах.

"Хоча зручнішим є створювати інформаційні приводи" - одне іншому не заважає:) Приводи - окремо, газета окремо. Щодо видатків, то друк одного числа газети в 4 аркуші А3 накладом 10000 коштує аж 1 тис. Грн.
Треба вкласти якісь кошти, а потім їх можна навіть повернути, якщо газета буде дешева та цікава одночасно.

Один бажаючий вкласти гроші(невеликі):) та приймати участь у створенні такої газети є - я.:)
Ще є бажаючі?

Переочила. Я також приєднаюсь та ще й знайду інших жертводавців. :) Тільки мені здається, що це має робитись централізовано. З такою поінформованістю про Свободу, яка тепер є, ще довго будемо самі на інеті переписуватись. Потрібна газета - потрібні кошти. Але кошти будуть набагато меншою проблемою, чим організація видання.
Треба починати діяти рішуче і централізовано. Ніхто не знає як уся ця ситуація з гарантом і новообраним урядом повернеться. ВЖЕ треба працювати, інформувати , агітувати та будувати. Вже треба притягувати до себе однодумців. І це все, якщо хочемо щоб наша справа перемогла, треба було робити ще вчора...

Слава Україні! Героям Слава!!!

Ну, напевне було б краще, якби газета не залежала від однієї політичної сили. Була б така собі пронаціоналістична відкрита трибуна (приблизно як цей форум). Можна навіть Вареника взяти головним редактором, щоб "фільтрував базар". :) Проблем з організацією багато, але ж якщо не починати, то будем тільки сидіти і скиглити.
Щодо ситуації з "Гарантом", то що тут може бути "ніхто не знає"? Обдурили нас, як завжди. Не можуть колишні комсомольці зробити для Вкраїни нічого доброго.

Я маю на увазі, що ніхто не знає, коли втрутитись треба буде. З кучмОю ми явно затягнули. От скільки біди встиг наробити. А з цими вийде по-іншому, бо нарід добре усвідомлює тепер - ми тебе туди поставили, ми тебе й викинемо. Маю надію, що знову 13 років спостерігати не будемо.

Олексій

ПовідомленняНаписане: 21 травня 2006, 19:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

До Талі

Як це "ніхто не знає, коли втрутитись треба буде"?

Я знаю! Вже пора втручатись! Де "бандитам-тюрми"?

А якщо серйозно, то втручатись треба не пізніше, ніж у 2009. А можуть бути ще й дострокові вибори. А тиснути на владу можна вже зараз, нічого тому не заважає. :)
Таля

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2006, 04:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
До Талі

Як це "ніхто не знає, коли втрутитись треба буде"?

Я знаю! Вже пора втручатись! Де "бандитам-тюрми"?

А якщо серйозно, то втручатись треба не пізніше, ніж у 2009. А можуть бути ще й дострокові вибори. А тиснути на владу можна вже зараз, нічого тому не заважає. :)

Олексію,

У 2009 вже можна буде і не рипатись. ЦЯ ВЛАДА НІЧОГО ДОБРОГО ДЛЯ НАС НЕ ЗРОБИТЬ, БО ТО НЕ "НАША" ВЛАДА. З такими темпами та прогнозами - надії людей впадуть нижче 0, влада розкраде і так уже майже все розкраджене і повидає найдурніші анти-українські закони (які потім наступні 5 років будуть відміняти), українська мова буде хіба на Галичині, ветеранів ОУН-УПА майже не залишиться в живих. Де залізли, там злізли. У 2009 знову будемо будити націю, як білоруси. Найстрашнішим для мене є чути від українця про мою землю - "А, ніколи там нічого не було і ніколи вже не буде..." Цього не можна допустити, і праві нац. рухи повинні стояти начолі боротьби за майбутнє.
17 червня відбудуться орг. збори Свободи, наскільки я розумію, і питання активізації роботи та агітаціїї по всій Україні повинно бути одним з чільних. Завтра може не бути , але є СЬОГОДНІ.

Олексій

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2006, 07:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

До Талі

Активізуватися можна скільки завгодно, але без газети накладом як у Сільських Вістей не вийде ні-чо-го. :)
Таля

ПовідомленняНаписане: 22 травня 2006, 18:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
До Талі

Активізуватися можна скільки завгодно, але без газети накладом як у Сільських Вістей не вийде ні-чо-го. :)

Це однозначно. Активізація не означає встати і потягнутись, а власне допрацьовування незробленого в т.ч. змі. Але не завтра, а вже нині.

Сергей

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2006, 09:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.lenta.ru/news/2006/05/24/library/
мовою оригиналу:
"В Москве построили библиотеку украинской литературы

В центре Москвы открывается библиотека украинской литературы, сообщает РИА Новости со ссылкой на пресс-службу префектуры Центрального административного округа столицы.
Площадь нового здания, расположенного по адресу: Трифоновская улица, дом 61, составляет 600 квадратных метров и состоит из читального зала, двух конференц-залов, медиатеки и хранилища. Фонд библиотеки насчитывает более 50 тысяч книг, в том числе, редкие и рукописные издания. "Здесь также можно оформить подписку на издаваемые на территории Украины газеты и журналы, заказать украинскую литературу", - уточнили в пресс-службе префектуеры. При этом читатели смогут знакомиться с документами как на украинском, так и на русском языке.

Строительство нового здания осуществлялось на средства, выделенные префектурой административного округа. Первая библиотека украинской литературы открылась в Москве в начале XX века, однако в 1938 году была ликвидирована по решению советского правительства.

Офмциальное открытие библиотеки намечено на 26 мая 2006 года. "
Москва,на мiй погляд, не хоче выводить ЧФ, тому потихоньку подкармливает українців.
архі

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2006, 12:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

варто забути про ЧФ, бо він у тій чорній калюжі нічого не вартий, а щодо годування Українців, то це ти марно.

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2006, 11:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Питання мусить стояти так: якщо ти - українець, то з українською в тебе немає ніяких проблем.
Не знаеш? Вивчи!
Погано володієш? Удоскональ!
І крапка.

А всі балачки на кшталт: я східняк, та у нас всє разгаварівают па русскі, я російськомовний український націоналіст (зустрічав я й таких) є ознакою неукраїнця. Українець і українська мова - є тотожні поняття. Якщо хтось розмовляє російською - якого біса я мушу сприймати його як українця? Я сприймаю його як москаля!

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2006, 12:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль написав:
Питання мусить стояти так: якщо ти - українець, то з українською в тебе немає ніяких проблем.
Не знаеш? Вивчи!
І крапка.

А всі балачки на кшталт: я східняк, та у нас всє разгаварівают па русскі, я російськомовний український націоналіст (зустрічав я й таких) є ознакою неукраїнця. Українець і українська мова - є тотожні поняття. Якщо хтось розмовляє російською - якого біса я мушу сприймати його як українця? Я сприймаю його як москаля!

А якщо я розмовляю чотирма мовами, а п"ятою трохи читаю, то як будеш мене сприймати? :)
Чорний

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2006, 15:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій написав:
Джміль написав:
Не знаеш? Вивчи!
І крапка.

А якщо я розмовляю чотирма мовами, а п"ятою трохи читаю, то як будеш мене сприймати? :)

Тут є різниця між володію і розмовляю.

Я володію англійською, польською, російською та, само собою, українською. Але мені би ніколи не спало на думуу розмовляти неукраїнською на території України, крім крайніх випадків.

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2006, 15:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гайдамака написав:

Можу побитися об заклад що половина жителів Сходу теж недолюблюють Росію.

Можу побитися об заклад, що більша половина жителів Росії недолюблюють Росію...

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2006, 15:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Колобок написав:
Гайдамака написав:
Можу побитися об заклад що половина жителів Сходу теж недолюблюють Росію.

Можу побитися об заклад, що більша половина жителів Росії недолюблюють Росію...

Ну оце вже точно не наші проблеми :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"