•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Результати екзикт-полів

Автор Повідомлення
Василь

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2007, 21:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ПР-35,2
Бют-31,5
Ну 13,4
кпу 4,1
Литвин-3,7

Редаговано: Василь (30 вересня 2007, 22:23)
=Денис=

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2007, 21:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Самі подумайте- що таке цей екзит пол?
Ну, опитали тисяч сто чоловік(від сили)...
Але ж питали не всіх підряд- хтось відповів, хтось не захотів/побоявся

Тай мені чомусь здається, що на виборах проголосувало трохи більше ніж сто тисяч чоловік..... :-)
Не вішати носа! Поки не перераховано всі голоси- говорити про щось рано...

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2007, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

=Денис= написав:
Самі подумайте- що таке цей екзит пол?
Ну, опитали тисяч сто чоловік(від сили)...
Але ж питали не всіх підряд- хтось відповів, хтось не захотів/побоявся

Тай мені чомусь здається, що на виборах проголосувало трохи більше ніж сто тисяч чоловік..... :-)
Не вішати носа! Поки не перераховано всі голоси- говорити про щось рано...

Я впевнений, що за "Свободу" на цих виборах проголосувало більше, ніж на попередніх, отже, це вже певний успіх.
Вернидуб

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2007, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Василь написав:

Я впевнений, що за "Свободу" на цих виборах проголосувало більше, ніж на попередніх, отже, це вже певний успіх.

І шо?
Василь

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2007, 21:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вернидуб написав:
Василь написав:

І шо?

Я і не сподівався, що на цих виборах ми пройдемо, але може, хоч на наступних! Націоналістична ідеологія стає популярнішою, це факт.

Редаговано: Василь (01 жовтня 2007, 08:48)
олежик

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2007, 21:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

30.09.2007 22:46
"Свобода" до парламенту не потрапляє
За даними "Українського екзит-полу", проведено компанією TNS Ukraine на замовлення каналу ICTV, Всеукраїнське об’єднання "Свобода" набрало лише 1,10%.

Національний екзит-пол та екзит-пол "Соціовимір 2007" також не внесли ВО "Свобода" до тих політичних сил, що пройшли тривідсотковий бар’єр.

шкода
Петлюрівець

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2007, 21:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановне товариство! Чекаємо результатів ЦВК!
Бо до даних екзит-полів не входили виборці, що голосували після 20:00. А враховуючи, що наші виборці проживають переважно в аграрних районах, вони голосували після повернення з роботи, з полів і т.д.
Тому рахуватися з цими результатами я б не поспішав.
олежик

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2007, 22:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

я думаю так як в цвк немає представників СВОБОДИ,то результат недуже може змінитися,є ймовірність що там вони можуть бути сфальсифіковані.
Василь

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2007, 22:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

олежик написав:
30.09.2007 22:46
"Свобода" до парламенту не потрапляє
За даними "Українського екзит-полу", проведено компанією TNS Ukraine на замовлення каналу ICTV, Всеукраїнське об’єднання "Свобода" набрало лише 1,10%.

Національний екзит-пол та екзит-пол "Соціовимір 2007" також не внесли ВО "Свобода" до тих політичних сил, що пройшли тривідсотковий бар’єр.

шкода

Результат "Свободи" я вгадав! (я прогнозував 1%) http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_1972_120.php
олежик

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2007, 22:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

30.09.2007 23:24
Справжній результат "Свободи" не відповідає даним екзит-полу, - Олег Тягнибок
"Найбільше фальсифікацій відбудеться під час підрахунку голосів. Вони будуть спрямовані на те, щоб малі партії не потрапили до парламенту. Тому ми будемо боротись за кожен голос. Знаємо реальний результат ВО "Свобода", він не відповідає різним екзит-полам, купленими мегаблоками. Будемо боротись, бо Майдан виник саме для того, щоб Кучма не фальсифікував вибори. А тепер інші фальсифікують їх знову", - заявив в ефірі ток-шоу "Свобода" Савіка Шустера лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

За його словами, спостерігачі від цієї партії зафіксували багато порушень виборчого процесу. Зокрема, йдеться про викреслення прикордонниками зі списків виборців тих людей, які насправді були в Україні. Особливо це стосується Харківської, Волинської, Тернопільської, Рівненської та Львівської областей.

"Крім того, на Львівщині спостерігалась карусель - коли одна людина голосувала на кількох дільницях. А одного з голів комісій затримали під час того, як він підкладав бюлетені у скриньку для голосування вдома", - додав Олег Тягнибок.
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 31 жовтня 2010, 22:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По екзит-полу у Свободи 1 місце на Івано-Франківщині.
На Львівщині понад 30% http://www.zaxid.net/newsua/2010/10/31/211513/

Редаговано: В.Михайлович (31 жовтня 2010, 22:35)
Сергій17

ПовідомленняНаписане: 31 жовтня 2010, 22:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Партія регіонів
36.21%
"Батьківщина"
13.1%
Проти всіх
7.21%
Партія "Фронт змін"
6.84%
Комуністична партія України
5.85%
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
5.11%
Партія "Сильна Україна"
4.29%
"Наша Україна"
2.25%
Народна партія
1.83%
Соціалістична партія України
1.71%
Партія "Єдиний Центр"
1.55%
"Удар"
1.26%
Українська народна партія
0.75%
"За Україну"
0.45%
"Громадянська позиція"
0.23%

http://edc.org.ua/ - дані звідси
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 31 жовтня 2010, 22:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Київоблраду Свобода набрала 7,6% !!!
http://novynar.com.ua/politics/139830

Редаговано: В.Михайлович (31 жовтня 2010, 22:36)
Сергій17

ПовідомленняНаписане: 31 жовтня 2010, 22:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ось по Івано-Франківську (не знаю область чи тільки місто)

Всеукраїнське об`єднання "Свобода"
24.65%
"Батьківщина"
15.13%
Партія "Фронт змін"
13.95%
"Наша Україна"
8.59%
Партія регіонів
5.9%
Проти всіх
4.3%
Українська народна партія
4%
"Удар"
3.34%
Партія "Сильна Україна"
1.38%
"За Україну"
1.31%
"Громадянська позиція"
0.43%
Партія "Єдиний Центр"
0.42%
Комуністична партія України
0.36%
Соціалістична партія України
0.35%
Народна партія
0.33%

Свобода впевнено виграє. Геніально.
В.Михайлович

ПовідомленняНаписане: 31 жовтня 2010, 22:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свобода займає 3тє місце у Рівненській обл раді http://www.interfax.com.ua/rus/main/52329/

У Львові перемагає Свобода http://www.zaxid.net/newsua/2010/10/31/221301/

Михальчишин нажаль на 3-му місці. Але всеодно вітаю.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,