•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Нове слово про фашизм

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 10:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:
Слав написав:
Алдо Фінзі

Aldo Finzi читається як "Альдо Фінці".
Шановний Нахтігаль.Чому на форумі так багато тем що до фашизму?

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 12:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Нахтігаль написав:
Слав написав:
Алдо Фінзі

Напевно тому ж , що на форумі там багато тем про лібералізм, "новий націоналізм", "сучасний патріотизм" тощо.

Тільки в другому випадку в них в всіх ще й до того один автор, однакове з точністю до синонімів наповнення, жодної теоретики або аналітики і відсутні посилання на роботи якихось відомих теоретиків.

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Нахтігаль написав:
Слав написав:
Алдо Фінзі

Напевно тому ж , що на форумі там багато тем про лібералізм, "новий націоналізм", "сучасний патріотизм" тощо.

Тільки в другому випадку в них в всіх ще й до того один автор, однакове з точністю до синонімів наповнення, жодної теоретики або аналітики і відсутні посилання на роботи якихось відомих теоретиків.
А я бачу дещо інше на форумі. Завалено психопатичними коментами всі гілки. (ну майже всі)

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 17:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

бодхідхарма, поєднання ім'я іван з прізвищем бодхідхарма є уособленням ідіотизму. тому, бодхідхарма, ти ідіот.
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 17:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Лібералоненавистник написав:
бодхідхарма, поєднання ім'я іван з прізвищем бодхідхарма є уособленням ідіотизму. тому, бодхідхарма, ти ідіот.
Дякую любий друже. Я досить грунтовно пояснив гру слів Іван Бодхідхарма.Виклав на форумі..ще давно. На мою думку ...непогано.А тобі слід лікуватись від ксенофобії.І все буде добре!

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2008, 18:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Нахтігаль написав:
Слав написав:
Алдо Фінзі

Напевно тому ж , що на форумі там багато тем про лібералізм, "новий націоналізм", "сучасний патріотизм" тощо. Тільки в другому випадку в них в всіх ще й до того один автор, однакове з точністю до синонімів наповнення, жодної теоретики або аналітики і відсутні посилання на роботи якихось відомих теоретиків.

А я бачу дещо інше на форумі. Завалено психопатичними коментами всі гілки. (ну майже всі)

О, ви також автора гілок та коментів знаєте :)

ПовідомленняНаписане: 26 січня 2008, 09:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Чорний написав:
Нахтігаль написав:
Слав написав:
Алдо Фінзі

Напевно тому ж , що на форумі там багато тем про лібералізм, "новий націоналізм", "сучасний патріотизм" тощо. Тільки в другому випадку в них в всіх ще й до того один автор, однакове з точністю до синонімів наповнення, жодної теоретики або аналітики і відсутні посилання на роботи якихось відомих теоретиків.

О, ви також автора гілок та коментів знаєте :)
Шановний ,іронічний Чорний. Думаю ти зрозумів що я мав на увазі.Не грайтесь з фашизмом .Зацетую ...може не точно Миколу Сціборського - приклад фашизму має стати дороговказом ..хто відвертається від заповітів фашизму в силу сліпоти ..будуть погноєм для інших.Я впевнений , що необхідність ультрарадикальних , націоналістичних рухів пройшла. Своє місце в історії (і доречі , я погоджуюсь що Донцов і Сціборський були як зброя в свій час ..необхідні і дуже важливі для визвольного руху)інтегральний націоналізм вже знайшов.(це наукові праці ,цікаві теза, збагачення поглядів і таке інше)Йдемо вперед , друже. Не топчись на місці Викинь на смітник думку що для укаїнців необхідна Держава корпоративного типу.Ультраконсервативна держава українцям НЕПОТРІБНА!

ПовідомленняНаписане: 26 січня 2008, 22:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ультраконсервативна держава українцям НЕПОТРІБНА!

А яка українцям потрібна держава?

Рабою московських катів!
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 27 січня 2008, 15:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А може це хтось прикалується під ніком Бодхідхзарма чи як там його? :)))

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2008, 02:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо на форумі багато тем щодо фашизму--значить, це об'єктивно цікаве відвідувачам форуму явище.

А ще--любителі фашизму чомусь виявляються людьми в хорошій спортивній формі без шкідливих звичок, із незаплямованою совістю та чистим сумлінням, з гарячими люблячими серцями та безкомпромісним почуттям справедливості. І ще довгим переліком позитивних ознак.

А от нелюбителі фашизму за тим же дивовижним збігом обставин чомусь всі виявляються збоченцями, манкуртами, космополітами, дегенератами і толерантними мультикультурними правозахисниками.

Як на мене, питання вичерпане.

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2008, 22:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прямо симбіоз чистокровних арійців і чекістів з холодним розумом, гарячим серцем і чистими руками, якими вони замордували мільйони людей в застінках гестапо, ЧК, НКВД і концентраційних таборах
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2008, 00:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нік3 написав:
Прямо симбіоз чистокровних арійців і чекістів з холодним розумом, гарячим серцем і чистими руками, якими вони замордували мільйони людей в застінках гестапо, ЧК, НКВД і концентраційних таборах

Ну так! А ти думав Донцов даремно більшовиками захоплювався? :)))
От такіє ми чєловєконінавіснікі. Бойтєсь нас!

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Лібералоненавистник

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2008, 12:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ненависть до ублюдків - явище здорове, а тому потрібне.
Миланка

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2008, 18:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний ,іронічний Чорний. Думаю ти зрозумів що я мав на увазі.Не грайтесь з фашизмом .Зацетую ...може не точно Миколу Сціборського - приклад фашизму має стати дороговказом ..хто відвертається від заповітів фашизму в силу сліпоти ..будуть погноєм для інших.Я впевнений , що необхідність ультрарадикальних , націоналістичних рухів пройшла. Своє місце в історії (і доречі , я погоджуюсь що Донцов і Сціборський були як зброя в свій час ..необхідні і дуже важливі для визвольного руху)інтегральний націоналізм вже знайшов.(це наукові праці ,цікаві теза, збагачення поглядів і таке інше)Йдемо вперед , друже. Не топчись на місці Викинь на смітник думку що для укаїнців необхідна Держава корпоративного типу.Ультраконсервативна держава українцям НЕПОТРІБНА!

Іване, Ви багато читаєте, але висновки робите хибні. Розберіться з кашею в голові.

Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 29 січня 2008, 18:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже поважаю шановну Миланку, однак ...що є то є.Ультраконсервативна держава українцям НЕПОТРІБНА!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,