•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Виступ по телебаченню .ЧорномазТ.А.Черкаси.

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 09:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

По місцевомк телебаченню виступила від ВО Свобода пані Чорномаз Т.А. Підсумки виборів для Черкащини були непогані. Округ 199 набрав 1,25 відсотка.(місто Черкаси).Осередок в нашому місті налаштований на працю дуже відповідально.Чекаємо пана Олега в Черкасах.Плануємо в штабі осередку відкрити свою бібліотеку(маленьку )Підкажіть де придбати більше літератури? Я зміг кипити (тематичні)тільки 5 книжок.Літератури дуже мало.Згоден проплатити і придбати для нас націоналістичну літературу.Чекаю пропозицій і переліку книжок. Дякую.

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 17:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По м. Черкаси "Свобода" отримала 1,32%, а по округу (включаючи Черкаський район) 1,25%. Іване, про бібліотеку не переймайся, книжки є де придбати й у Черкасах. Не проблема. А на п. Олега у Черкасах і справді з нетерпінням очікуємо! Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 17:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
По місцевомк телебаченню виступила від ВО Свобода пані Чорномаз Т.А. Підсумки виборів для Черкащини були непогані. Округ 199 набрав 1,25 відсотка.(місто Черкаси).Осередок в нашому місті налаштований на працю дуже відповідально.Чекаємо пана Олега в Черкасах.Плануємо в штабі осередку відкрити свою бібліотеку(маленьку )Підкажіть де придбати більше літератури? Я зміг кипити (тематичні)тільки 5 книжок.Літератури дуже мало.Згоден проплатити і придбати для нас націоналістичну літературу.Чекаю пропозицій і переліку книжок. Дякую.

Купи "Холодний Яр" Юрія Горліс-Горського, тобі сподобається

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 18:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Борисфен написав:

Купи "Холодний Яр" Юрія Горліс-Горського, тобі сподобається
Я в інеті прочитав. Та я більше публіцистику поважаю..дякую Борисфене. От як би мені тебе перевиховати у більш терпиму і більш стриману людину..ціни б тобі не було!

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 18:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

НазарСтодоля написав:
По м. Черкаси "Свобода" отримала 1,32%, а по округу (включаючи Черкаський район) 1,25%. Іване, про бібліотеку не переймайся, книжки є де придбати й у Черкасах. Не проблема. А на п. Олега у Черкасах і справді з нетерпінням очікуємо! Слава Україні!
Я знайшов дуже поверхневі і слабкі твори. Навідь художня література ...поверхнева і слабка. Дам почитати про Бандеру новий твір.А відсотки ..нормальні. А от питання до цих крикунів на форумі..а що ж вони досягли? Практично..Щось не дуже..мовчать ..та труть нас потехеньку.ех хе хе..

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 18:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

НазарСтодоля написав:
Я знайшов дуже поверхневі і слабкі твори. Навідь художня література ...поверхнева і слабка. Дам почитати про Бандеру новий твір.А відсотки ..нормальні. А от питання до цих крикунів на форумі..а що ж вони досягли? Практично..Щось не дуже..мовчать ..та труть нас потехеньку.ех хе хе..

Їдеш в Київський Меморіал, у них є цікава література, можеш також подивитись на Майдані Незалежності

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 19:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Борисфен написав:
НазарСтодоля написав:

Їдеш в Київський Меморіал, у них є цікава література, можеш також подивитись на Майдані Незалежності
На Майдані я купив дві. Київський Меморіал..а де то?

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 19:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Борисфен написав:
НазарСтодоля написав:

На Майдані я купив дві. Київський Меморіал..а де то?

"Музей совєтської окупації"

Україна. 03040 м. Київ вул. М.Стельмаха 6-А
Тел./факс 8(044) 258-00-71

Графік роботи: 10-00 - 18-00, вих. - нд., пн.

Екскурсії замовляються заздалегідь за тел. 258-00-71

Добиратись: Від ст.м. Либідська їхати 2, 4, 11, 12 тролейбусом до зупинки вул.М.Стельмаха (наступна після Голосіївської площі в бік ВДНГ).

ось їхній сайт http://memorial.kiev.ua/

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 19:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую.Заїду в суботу.

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 20:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

дякую Борисфене. От як би мені тебе перевиховати у більш терпиму і більш стриману людину..ціни б тобі не було!

Взагалі-то я ігнорую ліберастів, яких занесло на наш форум, але тут промовчати не можу.

Шановний, хто ти такий взагалі, щоби когось "перевиховувати"?! Що це значить, нормальних націоналістів перетворювати на ліберастів? А націоналістичну партію перетворити на ліберальну клоаку на чолі з дрібними баригами?

Ти антинаціоналіст. Будь-що нормальне і здорове ти не сприймаєш, натомість нік "жидобандерівець" - це для тебе кумедно і оригінально. А висновки лауреата Нобелівської премії про нищість негрів щодо білих - це по-твоєму "скандальні" заяви і зло.

Ти взагалі нічого не знаєш про сучасний націоналізм, а те, що ти під "націоналізмом" розумієш - це звичайний дрібноміщанський, сцикливий і затурканий лібералізм.

Через таких ліберастів як ти, які підмазуються до націоналізму, націоналістичний рух в Україні ніяк не може стати дійсно масовим.

P.S. Ти десь писав, що я надто емоційний. Ти мене не знаєш, тому я надам тобі більш правдиву інормацію: взагалі я достатньо спокійна людина. Але такі як ти дійсно викликають у мене праведний гнів.
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 21:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Андрій Іллєнко написав:
дякую Борисфене. От як би мені тебе перевиховати у більш терпиму і більш стриману людину..ціни б тобі не було!

Взагалі-то я ігнорую ліберастів, яких занесло на наш форум, але тут промовчати не можу.

Шановний, хто ти такий взагалі, щоби когось "перевиховувати"?! Що це значить, нормальних націоналістів перетворювати на ліберастів? А націоналістичну партію перетворити на ліберальну клоаку на чолі з дрібними баригами?

Ти антинаціоналіст. Будь-що нормальне і здорове ти не сприймаєш, натомість нік "жидобандерівець" - це для тебе кумедно і оригінально. А висновки лауреата Нобелівської премії про нищість негрів щодо білих - це по-твоєму "скандальні" заяви і зло.

Ти взагалі нічого не знаєш про сучасний націоналізм, а те, що ти під "націоналізмом" розумієш - це звичайний дрібноміщанський, сцикливий і затурканий лібералізм.

Через таких ліберастів як ти, які підмазуються до націоналізму, націоналістичний рух в Україні ніяк не може стати дійсно масовим.

P.S. Ти десь писав, що я надто емоційний. Ти мене не знаєш, тому я надам тобі більш правдиву інормацію: взагалі я достатньо спокійна людина. Але такі як ти дійсно викликають у мене праведний гнів.
Непогано.Що до підмазатись до націоналістів. Я не вступаю в ВО Свобода.Я не лізу в партію.Про комент \перевиховувати\ і йолопу зрозуміло що це жарт. Ти більш я знаю Борисфена ..він такий як є і не змінеться. То за це не турбуйся.У своїх поглядах я ціную здоровий глузд.І коли расу принижують ..то є очевидним злом. Я ж там навідь припис зробив , що до австралійських аборигенів. Наголошую..Расизм то є зло.\\\Ти взагалі нічого не знаєш про сучасний націоналізм, а те, що ти під "націоналізмом" розумієш - це звичайний дрібноміщанський, сцикливий і затурканий лібералізм.\\\Про сучасний націоналізм я дійсно знаю мало. Більш того з коментів я про це і кажу. Нічого дивного.Ну про сцикливий і т.д. то на твій геройський розсуд. Твоє право.Марно про це й говорити з тобою.\\а ось це ..я думаю помилка твоя.Я не лібераст..я такої політичної течиї не знаю зовсім.\Через таких ліберастів як ти, які підмазуються до націоналізму, націоналістичний рух в Україні ніяк не може стати дійсно масовим. \Дуже слизький твій комент. Слабкий по суті і помилковий. Та то як знаєш.Ще раз доповідаю ...до націоналістів я ЗАРАЗ не маю відношення.Виключно допомагаю практичними речами і не лізу куди не слід. Форум , це місце обміну думок.Чи не так? Ось чому я тут. Доречі ВАМ легко мене забанити. Твій спокій я мав задоволення побачити на власні очі .На теледебатах. Щось не схоже було на витримку і твердий характер. Пробач , та так мені здалось. Бувай.

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2007, 21:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Андрій Іллєнко.Доречі я тут коментував твою аналітику.Ідеологічна війна за українську спадщину.Обговоримо цей опус.У розділу ВО Свобода.

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2007, 19:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Раджу почитати "Коли кулі співали" Романа Коваля. Ото книга!

Вареник

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2007, 19:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Підтверджую.

ПовідомленняНаписане: 20 жовтня 2007, 18:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Підтверджую.
Придбав.Петро Мірчук.Нарис історії ОУН.том 1.Микола воротиленко .Заповіт Петра1.Левко Лук'яненко.Сповідь у камері смертника.Михайло Ильяшук. Сталінським курсом.

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,