•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хочу працювати у Свободі - Київ

Автор Повідомлення
Анастасія Газє

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 12:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня!
Моє ім`я - Анастасія Газе. Я студентка 3 курсу кафедри політології
Київського Міжнародного Університету. Для початку своєї кар`єри за
спеціальністю хочу запропонувати свої послуги абсолютно безкоштовно для набуття практичного досвіду роботи а також стажу.
Дякую!

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 13:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Анастасія Газє написав:
Доброго дня!
Моє ім`я - Анастасія Газе. Я студентка 3 курсу кафедри політології
Київського Міжнародного Університету. Для початку своєї кар`єри за
спеціальністю хочу запропонувати свої послуги абсолютно безкоштовно для набуття практичного досвіду роботи а також стажу.
Дякую!

Шановна Анастасія,
по-перше, проінформуйте громаду кому належить вищезгаданий ВНЗ (КМУ):) Чи вірна така інформація, що цей ВНЗ існує для того,щоб файні гарачі хлопці з сонячної Вірменії мали змогу без айвий пролем приїздити в Київ начебто на навчання, отримувати золоті дипломи, ну і звичайно обзаводитись файними українськими дівчатами)) чи це все правда??? а якщо так, то якого дідька ви там навчаєтесь?

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 21:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Пане, із Сімферопля!Доводжу до вашого відому про те що мене в КМУ привабило моє безпосереднє керівництво,декан факультету політології О.І.Гринів,і досить гарний склад викладачів.
Тепер щодо "файних гарачих хлопців з сонячної Вірменії"Яне знаю точного національного складу у відсотках студентів КМУ,але вірмен там не так уже й багато(не знаю яку особисту обазу вам нанесли вірмени).Мені здається що ВО Свобода не сповідує фашистські ідеї.Підтвердити це може виступ Олега Тягнибока у одній(нажаль не пам"ятаю у якій саме)із Свобод Савіка Шустера де він казав про те що Україна НЕ ЛИШЕ для украънців але йдля тих її громадян що не зоважають вільному розвитку української культури.Ректор КМУ Хачатур Х.В. спромігся вивчити українську мову!

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2007, 22:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановна Анастасіє, чим тут писати - зверніться особисто до київського осередка. Його сайт з адресами у правій частині цієї сторінки.
Головне - праця, а те, щоб цілий світ побачив Ваше бажання - другорядне. Чи не так? :)

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2007, 21:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

П. Анастасіє ! Чом би вам не виказати бажання попрацювати в комуністів, соціалістів обо скажімо у Вільних Демократів ? Їм, я вважаю потрібні молоді, талановиті політологи, які допоможуть підняти рейтинг, також фінансова сторона я гадаю буде привабливішою.
Таля

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2007, 21:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Рудий Валько написав:
П. Анастасіє ! Чом би вам не виказати бажання попрацювати в комуністів, соціалістів обо скажімо у Вільних Демократів ? Їм, я вважаю потрібні молоді, талановиті політологи, які допоможуть підняти рейтинг, також фінансова сторона я гадаю буде привабливішою.

Раз дівчина тут, то певно знає чого.
А ви вже підняли їхній рейтинг за привабливу фінансову сторону? :)

Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2007, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таля написав:
Рудий Валько написав:

Раз дівчина тут, то певно знає чого.
А ви вже підняли їхній рейтинг за привабливу фінансову сторону? :)

Так вона знає чому.
От я ж звернувся спочатку до вас, а як не захочете мене прийняти, як економіста,- звернуся до БЮТ.

Тому треба брати таких людей.

Андріша

ПовідомленняНаписане: 07 листопада 2007, 18:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я от до речі, тут на форумі висловлював свої ідеї і пропонував свою практичну допомогу(про дитячі-підліткові гуртки). Ніхто зофіційної Свободи до мене так і не вийшов на контакт(форумчан не рахуючи). Закінчу ремонт в студії сам приду, дам Свободі останній шанс! :)

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2007, 10:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Андріша написав:
Я от до речі, тут на форумі висловлював свої ідеї і пропонував свою практичну допомогу(про дитячі-підліткові гуртки). Ніхто зофіційної Свободи до мене так і не вийшов на контакт(форумчан не рахуючи). Закінчу ремонт в студії сам приду, дам Свободі останній шанс! :)

1. Чим відрізняється "офіційна" "Свобода" від членів ВО "Свобода", які бувають на форумі?
2. "Свободі" не треба перших шансів чи останніх. Коли людина хоче робити, вона приходить і робить, а не кричить, що до неї не виходять на контакт.

"Хто шукає, той знаходить" - так пише Біблія...
Андріша

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2007, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Буревію ви занадто серйозний... смайлик там бачили?! ;)

А якщо серйозно - то я вважаю що Свободі варто хапатися за кожну можливість коли люди зголошуються допомогати, а не кидати їм напів образливе - тіпа "дійте", мені на приклад зараз не до активних дій я увесь в роботі, в ремонті, аде якби зателефонували(написали) сказали так то і так то ми читали ваші думки і робота йде розкажіть, що конкретно ви можете робити, приходьте побалакаємо. Мої ідеї були не на разові акції, а на довгу співпрацю. В політику я не збираюся, то ж мені ще бігати за Свободою, казати ну давайте я зроблю, а ви попіаритеся...
Ну добре я все розумію роблю собі ремонта, збираюся запросити у нововідремонтовану студію, і тут ще мене підколять, тіпа читай біблію і дій. Я дію тільки для себе, а Свободі получається потрібні однодумці які самі с вусами.
Хоча може я і не правий, може так і треба. Ладно роботи валом, нам своє робити.

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2007, 20:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Андріша написав:
В політику я не збираюся, то ж мені ще бігати за Свободою, казати ну давайте я зроблю, а ви попіаритеся...

відкрию малесеньку таку таємницю. Ми всі не збиралися в політику, а прийшли в "Свободу" і сказали: "а давайте, ми зробимо"....При цьому всі робили ремонти, навчалися в університетах, їздили на заробітки, народжували дітей тощо. Бо так треба.

ПовідомленняНаписане: 13 листопада 2007, 14:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня! дякую всім небайдужим що відгукнулися,і за ваші поради! До речі тут багато хто аисловлює свої думки щодо поліпшення життя суспільства ,Шановні, всі ми досить зайняті люди,та чрму б не спрпобувати звернутись до місцевої адміністрації,там можливо ваші ідеї були б більш корисні.Щиро дякую всім за увагу.

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 15:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи може вступити до Свободи людина, у якої родич працював у КГБ, але вона розмовляє укр мовою, вважає себе патріотом і т. д.

Просто у мене є друг, який дуже хоче до вас, але боїться, що через минуле одного з членів його родини, боїться навіть звернутися до вас.
Він сам дуже боїться у вас спитати, тому мене попросив. Будь-ласка дайте відповідь.

Вареник

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 16:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці, може як подорослішаєте - то прийдете? Тут і без вас роботи вистачає, а з дитсадком бавитися - тим більше часу нема.

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 16:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Хлопці, може як подорослішаєте - то прийдете? Тут і без вас роботи вистачає, а з дитсадком бавитися - тим більше часу нема.

Не про те питалося.

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"