•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Comedy Club UA

Автор Повідомлення
Коломиянин

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2007, 07:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Скажіть, будь ласка, як ви відносетеся до цієї передачі. Як на мене то вона стоїть на порядок вище ніж російський варіант. В нашому менше пошлостей(не впевнений що це Українське слово).Сергій Притула, то він взагалі супер. Що правда я й російський дивлюся регулярно.

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2007, 10:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коломиянин написав:
Скажіть, будь ласка, як ви відносетеся до цієї передачі. Як на мене то вона стоїть на порядок вище ніж російський варіант. В нашому менше пошлостей(не впевнений що це Українське слово).Сергій Притула, то він взагалі супер. Що правда я й російський дивлюся регулярно.

У порівнянні із російським нормально, проте в цілому погано, я не дивляся і не поважаю.

Дещенко

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2007, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ттт

Редаговано: Дещенко (25 листопада 2007, 12:27)
Дещенко

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2007, 11:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Коломиянин написав:
Сергій Притула, то він взагалі супер.

Завжди дуже бентежить ставлення "націоналіствующих" до цього персонажа: ах, який класний цей Притула, який він український!

Наспрвді ж цей ряжений придурок виставляє перед гламурними дегенератами образ націоналіста-дауна, весь "націоналізм" якого зводиться до того, що він з Західної України, говорить українською з галицьким акцентом і ходить у вишиванці.

Саме такий образ націоналізму потрібен нашим ворогам. Їм треба вбити в мізки людей наступне:

-націоналізм - це вузькорегіональне явище, притаманне лише Західній Україні. Тому і треба мати на цій передачі такого потішного паяца, який би грав роль "бандерівця", експлуатуючи міфи про "западенщину";
-націоналізм зводиться до української мови з галицьким акцентом і вишиванки. Жодних уявлень по інших питаннях в націоналістів нема і не може бути, бо вони смішні дурбелики, з яких тільки й може потішатися гламурна публіка;
-вся політична програма націоналізму зводится до вторинного намагання "хоч в чомусь" обійти москалів;
-звичайно ж, в "притулівському" націоналізмі нема жодних, навіть найменших натяків на расовість і "гебрейське" питання. Навпаки, скрізь де тільки можна наголошується, що "націоналізм проти расизму";
-націоналісти - планокури і алкаші, які слухають реггі, а Ямайка для них - країна мрій;

Такий образ націоналізму нам не те що непотрібен, ми повинні витравлювати його із масової свідомості. А багато людей дивляться на цього Притулу і вважають що націоналізм - це і є отаке убожество.

Редаговано: Дещенко (15 жовтня 2008, 13:46)
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2007, 12:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дещенко написав:
Коломиянин написав:
Сергій Притула, то він взагалі супер.

Завжди дуже бентежить ставлення "націоналіствующих" до цього персонажа: ах, який класний цей Притула, який він український!

Наспрвді ж цей ряжений придурок виставляє перед гламурними дегенератами образ націоналіста-дауна, весь "націоналізм" якого зводиться до того, що він з Західної України, говорить українською з галицьким акцентом і ходить у вишиванці.

Саме такий образ націоналізму потрібен нашим ворогам. Їм треба вбити в мізки людей наступне:

-націоналізм - це вузькорегіональне явище, притаманне лише Західній Україні. Тому і треба мати на цій передачі такого потішного паяца, який би грав роль "бандерівця", експлуатуючи міфи про "западенщину";
-націоналізм зводиться до української мови з галицьким акцентом і вишиванки. Жодних уявлень по інших питаннях в націоналістів нема і не може бути, бо вони смішні дурбелики, з яких тільки й може потішатися гламурна публіка;
-вся політична програма націоналізму зводится до вторинного намагання "хоч в чомусь" обійти москалів;
-звичайно ж, в "притулівському" націоналізмі нема жодних, навіть найменших натяків на расовість і "гебрейське" питання. Навпаки, скрізь де тільки можна наголошується, що "націоналізм проти расизму";
-націоналісти - планокури і алкаші, які слухають реггі, а Ямайка для них - країна мрій;

Такий образ націоналізму нам не те що непотрібен, ми повинні витравлювати його із масової свідомості. А багато людей дивляться на цього Притулу і вважають що націоналізм - це і є отаке убожество. Нормальний націоналіст не те щоб не розважав цих гламурних виродків, він би розніс ту смердючу клоаку вщерть.

Саме так, цілком згоден, такі "націоналісти", ганьблять справжніх націоналістів, такі клоуни виставляють всіх націоналістів придурками з галичини, що вміють гучно кричати і нічого не роблять, я не згоден із подібними заявами і висвітлювання Українців таким чином. Своїми діями подібні "пацани" настроюють народ проти націоналістів.

Гасило

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 11:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Відразу відчувається "рука" свободівця, з усім написаним п. Дещенком не можна не погодитись. Взагалі мені давно стало зрозумілим і те, що всі проросійські проекти в ЗМІ спрямовані на приниження і компрометування всього українського! Найбільше ображає те, що вони на цьому і гроші заробляють, а наші малороси дивляться читають слухають і невимовно тішаться з того. Сумно :-(
вінничанин

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 13:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

а я от люблю з кацапських клоунів сміятися. А наш "гумор" - на дух не переношу. Справді смішно у москаликів виходить. Причому більше смішно не з сюжету, а з того, які вони ідіоти, точніше які ідіоти люди в тій Кацапії, що таке творять. Ще й російською мовою - взагалі супер. Да ета так! відєо радєо рєкламка нармальна... Спілбєрґ званіл. Вони показують, що в рассєї придурків, як тарганів, а всі з того радіють і сміються, а я за них радію :). Мені це до смаку. І, водночас, наш камеді категорично не сприймаю, коли починають знущатися вже з українців, нав'язувати нам оту "придурковатість", поцуплену в московитів.

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2007, 14:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я взагалі не дивлюся тієї дурні.

Борисфен

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2007, 18:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Миланка написав:
Я взагалі не дивлюся тієї дурні.

+1

ПовідомленняНаписане: 01 грудня 2007, 22:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Коломиянин написав:

Слава Богу, я до цієї передачі не відношуся. А взагалі-то - це яскравий прояв жидівської псевдокультури унтерменшів. І моє ставлення до неї відповідне моїм переконанням про справжні культурні цінності. Ви ще про Вєрку Смердючку згадайте та аргументуйте тим, що (вона) (він) (воно) завоюва(ла)(в)(ло) призове місце на євробаченні. Це яскраве свідоцтво не зростання нашої культури, але скоріше тотального занепаду європейської, про вітчизняну я вже й говорити не буду. Сумно.

Image
Коломиянин

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2007, 03:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З Comedy Club UA все ясно. А що ви думаєте за 95 квартал?

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2007, 10:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

95 квартал - відстій повний. А це зєльонскій - то взагалі чмо.

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2007, 11:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Там вже трохи краще, проте вмикаю дуже рідко. А про зяленськаво ставлення у мене такеж як і у попереднього дописувача.

учитель

ПовідомленняНаписане: 02 грудня 2007, 23:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зіг написав:
Коломиянин написав:

Слава Богу, я до цієї передачі не відношуся. А взагалі-то - це яскравий прояв жидівської псевдокультури унтерменшів. І моє ставлення до неї відповідне моїм переконанням про справжні культурні цінності. Ви ще про Вєрку Смердючку згадайте та аргументуйте тим, що (вона) (він) (воно) завоюва(ла)(в)(ло) призове місце на євробаченні. Це яскраве свідоцтво не зростання нашої культури, але скоріше тотального занепаду європейської, про вітчизняну я вже й говорити не буду. Сумно.

Нажаль наше все телебачення є жидівським лайном. Не має що сьогодні українцям дивитися. Шкода. Потрібно з цим боротися!

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2007, 01:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

учитель написав:

Нажаль наше все телебачення є жидівським лайном. Не має що сьогодні українцям дивитися. Шкода. Потрібно з цим боротися!

Я теж не відношу себе до прихильників вищеназваних передач, але постає цікаве запитання, якщо все довкіль жидівське лайно, то коли ми побачимо наше національне добро, і чому до цього часу воно не є домінуючим на нашому телебаченні?
П.С. Просю вибачення, не відразу здогадалася, як завжди жиди і москалі заважають....

Всяка имеет свой ум голова;

Всякому сердцу своя есть любовь,

Всякому горлу свой есть вкус каков...
"ПЕСНЬ 10-я" Г. Сковорода

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь