•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Ідеологія зла.Нацизм.

Автор Повідомлення
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 13:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Нацизм передбачав розвиток однієї нації за рахунок знищення інших.Дуже ясна теза і взагалі нацизм саме нацизм є втіленням абсолютного зла.Ваша думка ? Впевнений , що мене підтрумають форумчани!

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 13:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не підтримую. Думка діаметрально протилежна. :)

Мені молодим помирати
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 13:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Не підтримую. Думка діаметрально протилежна. :)
Шановний Кайзер.Ти вважаєш доцільним розвиток своєї нації за рахунок знищення інших?Чекаю прямої відповіді.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 16:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Нацизм передбачав розвиток однієї нації за рахунок знищення інших.

Докази, з посиланням на першоджерела, представте спершу. Поясню про всяк випадок, що першоджерела--це не копі-пейсти з "вікіпедії", а праці теоретиків націонал-соціалізму, націонал-соціалістична партійна періодика, теоретичні праці академічних вчених доби націонал-соціалізму. Перечитайте томиків так зо двядцять, бажано мовою оригіналу, а тоді рочків через три приходьте робити тут шабесгойський гевалт.

Цитата:
Дуже ясна теза і взагалі нацизм саме нацизм є втіленням абсолютного зла.

Бездоказово, голослівненько--одним словом, зивчайний убогий перелік тез демоліберальних брехунців. А лібералізм не є втіленням світового зла? А глобалізм? А мондіалізм?

Цитата:
Ваша думка ?

Випийте ціаністого калію, або антифризу.

Цитата:
Впевнений , що мене підтрумають форумчани!

На форумі музею Яд-Вашем--цілком можливо. В нас тут форум для людей, котрі вивчають історію, а не пережовують продукти вторинної переробки. Вивчайте історію з нами, вивчайте історію краще за нас, а от засмічувати форум маячнею не слід.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 16:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Модератори змініть назву теми на "Ідеолог зла Ваня ЖЖот" :)
А якщо серйозно, то дійсно змініть назву теми, бо вона брехлива.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Громенко

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 16:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні, варто подивитись окремо на форму та зміст повідомлення Івана.

З точки зору змісту, жоден націоналіст не підтримуватиме свідоме знищення інших націй. Тут, я думаю, усі згідні із словами С.Бандери, які я використав у своєму підписі. Визнаємо права інших, але вимагаємо того ж самого для себе, на своїх теренах!

А ось щодо форми, тобто використання терміну "нацизм", можна сказати, що загальновизнаною у світі є інтерпретація поняття "нацизм"у як ксенофобської ідеології, хоча навряд чи більшість людей, що оперують поняттям нацизму, вивчали німецький націонал-соціалізм.

Так само із комунізмом, який є досить приємною штукою у працях перших марксистів, але перетворився майже на лайливе слово завдяки "совєцькій" та подібній практиці.

Тож, Іване, якщо під нацизмом розуміти прагнення до нищення інших націй, то він - зло. Якщо теорію націонал-соціалізму - тоді послухайте шановних форумчан та ознайомтеся з теорією:)

Наш народ завжди прагне волі для себе і бажає її для інших народів...Ми хочемо жити у згоді і взаємному шануванні з усіми народами доброї волі. Такі самі права визнаємо за іншими народами, за які боремося для себе. Степан Бандера
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 18:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Громенко. (якщо під нацизмом розуміти прагнення до нищення інших націй, то він - зло) так..Додам , це як Місто Сонця Кампанели. Я розумію вас.В стерильному вигляді можна всі ізми бачити в гарному світі.

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 18:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Нахтігаль. Випий кави .Вийди на вулицю і спитай 100 перших громадян про нацизм.Я маю на увазі те що є.(Перечитайте томиків так зо двядцять, бажано мовою оригіналу, а тоді рочків через три приходьте робити тут шабесгойський гевалт. )А ви перечитали?

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 19:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Нахтігаль. Випий кави .Вийди на вулицю і спитай 100 перших громадян про нацизм.Я маю на увазі те що є.(Перечитайте томиків так зо двядцять, бажано мовою оригіналу, а тоді рочків через три приходьте робити тут шабесгойський гевалт. )А ви перечитали?

А ти вийде десь у Сімферополі спитай про Бандеру. А шо? Скуштував?
У тебе демократичне пислення. Спитай у 100 людей...хм.. А що 100 людей не можуть помилятися або просто не знати правди? Можуть. Можуть і міліони і навіть міліарди людей помилятися. Голосуванням некомпетентних істину не знайдеш.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Кріт

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 19:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Так само із комунізмом, який є досить приємною штукою у працях перших марксистів, але перетворився майже на лайливе слово завдяки "совєцькій" та подібній практиці.

Для кого він був "приємною штукою" в працях? Марксизм це недолюдство і в теорії і на прикатиці. Націонал-соціалізм з точністю до навпаки - і в теорії і на практиці найкращий рух за всю історію людства.

Цитата:
Тож, Іване, якщо під нацизмом розуміти прагнення до нищення інших націй, то він - зло.

Розуміти на підставі чого? І звідки цей термін? Де існував такий "нацизм" що "прагнув нищити інші нації"?
Борисфен

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 19:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:

У тебе демократичне пислення. Спитай у 100 людей...хм.. А що 100 людей не можуть помилятися або просто не знати правди? Можуть. Можуть і міліони і навіть міліарди людей помилятися. Голосуванням некомпетентних істину не знайдеш.

+1

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 19:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Борисфен написав:
Гурвіник написав:

+1

У більшості випадків якщо ви не згодні із думкою всіх крім вас і ще двох чоловік, то ви помиляєтесь, проте є і винятки.

Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 19:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже часто думка більшості не є добром для спільноти. Я б навіть сказав майже завжди так. Приймати рішення в певних питаннях має той, хто в цих питаннях комптентний, а не сума голосів людей, які знають на цьому поверхово, якщо взагалі знаються. Глянь на результати виборів. Хоч одна нормальна людина у вищих органах влади є?

Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 19:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:
Дуже часто думка більшості не є добром для спільноти. Я б навіть сказав майже завжди так. Приймати рішення в певних питаннях має той, хто в цих питаннях комптентний, а не сума голосів людей, які знають на цьому поверхово, якщо взагалі знаються. Глянь на результати виборів. Хоч одна нормальна людина у вищих органах влади є?

Мабуть, що є, проте більшість - поганих. Знову приклад більшості і меншості. Про прийняття рішень-згоден, але не завжди можна визначити компетентність людини.

Нахтігаль

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2007, 20:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Нахтігаль. Випий кави

Дякую, не хочеться.

Цитата:
Вийди на вулицю і спитай 100 перших громадян про нацизм.Я маю на увазі те що є.

По-перше, у цьому немає потреби, бо думка випадкових людей для мене значення не має, а, по-друге, неодноразово доводилось мати розмови з ідеологічно незаангажованими людьми із середовища бізнесу, науки, мистецтва та культури на тему націонал-соціалізму, причому після цих розмов люди висловлювали надзвичайно позитивні думки про націонал-соціалізм та виявляли бажання дізнатися більше. Може, той нацизм, про який ви так багато нам тут розповідаєте, і німецький націонал-соціалізм--це якісь різні речі?

Цитата:
(Перечитайте томиків так зо двядцять, бажано мовою оригіналу, а тоді рочків через три приходьте робити тут шабесгойський гевалт. )А ви перечитали?

Читав і далі продовжую читати--завжди знаходжу щось новеньке.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,