•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Слово робітника націонал-соціаліста!

Автор Повідомлення
КУН

ПовідомленняНаписане: 08 січня 2008, 17:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слово робітника!

Хочу вам розповісти казочку про одне підприємство, або чому я націонал-соціаліст за ідеологією.

Цікаво? Ну тоді читайте…

Жило було один підприємство, при Совдепії ще жило. Працювали люди там, і ні сном, ні духом за знали, що їх чекає. Як працювали? Просто працювали, як і всі тоді на таких підприємствах. Обладнання старе , інструменту для обслуговування немає (хіба що для сам собі зробив чи з дому приніс), один працює, десять гуляє; пили, крали потихеньку, ну, в загальному тихе совдепівське болото.

І ось приходять нові часи, почали це підприємство приватизовувати (навіть слова такого народ тоді не знав). Розпаювали так би мовити… тільки за кілька років дізналися хто, і як „паював” тоді, а спочатку наш народ, темний, просто надурили, як завжди - нахабно й цинічно. Дивіденти, як сказало керівництво, будуть 5 років пускатися на розвиток виробництва, а на руки ні копійки. Повірив народ: 5 років на розвиток начебто і не багато, може хоч щось прикуплять…

Спочатку запрацювали нормально, як «справжні» типу господарі, були й премії, і тринадцяті, і квартальні, але тривало це недовго. Почала посилено мусуватися ідея, що нам потрібен інвестор, який нам принесе все, вклавши капітали: і нове обладнання, і нові технології, нові форми управління і все, все, все. А народ у нас довірливий, що ж, хіба погано це, коли сто років вже нічого не змінювалося? Погодилися. І прийшов інвестор. Так, справді, прикупив устаткування, інструменту нового і… приніс новий підхід в керування підприємством.. І все було ніби добре, але потім знову ширилися чутки про те, що коли ми не продамо акції, то ВІН (інвестор) перестане, мовляв, вкладати свої кошти і підприємство розоритися і накриється. А скоро, запрацювала машина щодо пропозиції продажу нами акцій. Давали ціну непогану, кожен міг дістати руки чималу суму. Але хіба народ знав про акції? Що він теж знав про те, для чого вони, і які є механізми впливу того хто має контрольний пакет на інших? Тим паче левова частка акцій була в пенсіонерів та осіб передпенсійного віку. Їм у будь-якому разі сенс був взяти саме гроші, а не очікувати якесь там міфічне майбутнє. Так потихеньку все аж до останнього й викупили; у два етапи, щоправда, але наполегливо і планомірно. І тоді наш брат зрозумів суть цих діянь… А зрозумів у вигляді саме нововведень, одним з яких було, знову таки невідоме раніше, слово РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ. А означало воно, просто банальне скорочення, мотивоване тим, що, мовляв, треба переходити до більш практичного підходу в цьому плані і треба народу рівно стільки, скільки треба. Начебто й нормальний підхід… ось тільки скорочень було на підприємстві кілька, і щоразу вони були масовими і болючим. Пробували обурюватися; але на що обурюватися, коли працівники в себе вдома, ті, що працювали все життя тут, виявилися чужими на своєму ж підприємстві. А законодавчо все було чинно-благородно. А профспілка, запитаєте ви? Ги... а профспілка (її керівник в крайньому разі) отримує платню з директорського фонду, тобто являється цілком підконтрольною організацією. А незалежний запитаєте ви? Та де ви в нас бачили незалежні профспілки, здатні реально впливати на ситуацію і реально працювати, захищаючи права трудівників? Немає їх в нас, в Україні!

І ось пройшло три хвилі скорочення, доскорочувались до того, що вже катастрофічно бракувало тих, хто вміє працювати. Проте було зроблено ще одне важливе нововведення. Прийшла на підприємство когорта молодих «фахівців» під назвою менеджери. Навчили їх за західними зразками, як керувати народом нашим, навчили як слова «розумні» говорити… ось тільки працювати не навчили. Їх головне гасло - «Свобода через відповідальність» - люди зрозуміли буквально відразу, так би мовити, на власній шкурі. Все що раніше хоч якось робилося начальством, тепер ПОВНІСТЮ спихнулось на плечі трудівників, і назвалося знову таки «розумним» словом „делегування” і „навчання персоналу”. Як жартували самі робітники : «розкажіть мені, що це таке і я навчу вас цим працювати».

Ще одним нововведенням було збільшення управлінському персоналу зарплати разів у 5-6 більше від робітників . Ще одним кроком було переведення трьохзмінний графік роботи... менеджерів це, звичайно, не торкнулося. Почав розростатися офіс у Києві, який раніше був маленьким (всі питання вирішувалися без проблем, просто з підприємства). Дійшло потихеньку доти, що він почав налічувати більше народу, ніж підприємство. А що ж там, в тому офісі? І знову таки молоді менеджери, яким дали волю керувати… Ось вже 5 років під їх «чуйним» керівництвом компанія, даруйте, в сраці. Але це не перешкоджає їм приїжджати до людей, говорити, що, виявляється, відразу був офіс і потім вже виробництво, І що робітники без нього ніщо. Діяльність їх переважно полягає в тому, щоб знайти де і як можна урізати кошти, заощадити як то кажуть. Дійшло до маразмів навіть: відібрали в людей молоко за шкідливість, яке вони все життя отримували. Та заодно приїхала краля з офісу і привезла свої претензії у цьому, що треба збільшити зарплату менеджерам столичним. Запитали люди, чим ви це обґрунтуєте? Тим каже, що маємо багато молоді, велика плинність кадрів, і хочуть розважатися після роботи! Он як! І при тому, що платня в них в 5 разів більша ніж в робітників, що працює в три зміни!

Так, скорочення тепер ось знову буде. Мотивація така, що, мовляв на літо підйом виробництва, але на зиму спад, то треба тимчасово, до цього спаду, прибирати зайвих людей. Чому ж ці мерзотники, не врахували, що це було завжди? Що на літо дійсно йде закупівля страшенними темпами, завжди більше і про запас, і потім йде потихеньку торгівля, взимку затихають і спокійнесенько торгують. На весну все знову. Чому не враховується залізний щорічно планований прибуток? Він є! Компанія рентабельна!

Був перегляд зарплат, приїхала знову менеджер зі столиці й розповідала, що зарплати по грейду людей-робітників відповідно до ринковим якорем навіть перевищують, а менеджери недоотримують. Що таке ринковий якір? Це проведений аудит по 10-15 такого ж роду компаніям, і обчислення середнього в зарплаті серед них. Чому ж ви всі, менеджери…, не враховуєте такого простого фактору як соціальна несправедливість? Чому ви всі не враховуєте того, що ВСІ компанії НАХАБНО недоплатили своїм робітникам з таким грейдом??? Чому ви всі не враховуєте, що ціни зросли втричі, а ви співаєте пісеньки про якийсь якір?

Але це найстрашніше, найстрашніше, що всі нині працюють, і не знають абсолютно, чи будуть вони завтра так само працювати. У себе вдома, на своїй землі вони, виходить, вже не господарі, а вирішує чи бути їхнім сім'ям голодними чи ні ДЯДЯ із-за бугра, якого вони можуть і в очі не бачити й не знати.

І ще... як післямова, при Совдепії держава забирала в підприємства 92 відсотків прибутку. Ось так от. Скажіть мені на милість, невже з цими грошима не можна було самим усе це зробити??? Потрібен був Дядя??? Чи все це спеціально проведений план?

Так, я – націонал-соціаліст, тому що, я - за соціальну справедливість, а несправедливість я відчуваю щодня на своїй шкурі! І повністю переконаний і зможу це довести, що сам здатний зробити будь-що без Дяді й абсолютно не гірше! І якщо в корені не змінити систему, то доживемось до того, що корінних мешканців взагалі замінять на дешеву чужорідну робочу силу, як це сталось вже в західних країнах, чи взагалі візьмуть і закриють підприємство, оскільки Дядя так вирішив.

Світозар, Чернігівська область
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 08 січня 2008, 18:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

По-перше, було вже. По-друге, нема потреби копіювати сюди весь текст. Достатньо короткої цитати і посилання.

Мені молодим помирати
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 08 січня 2008, 22:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гнать в шию таких робітників...

Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 08 січня 2008, 22:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:

Я знаю цього робітника. Ти його в шию поженеш? Ну-ну. :)

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 08 січня 2008, 22:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:
Киянин-патріот написав:

Я знаю цього робітника. Ти його в шию поженеш? Ну-ну. :)

Я не про людину, а про образ...
В умовах ринку - всі, кому щось десь не подобається - заяву на стіл і іди куди хочеш...

Як найдеш те, що більш вигідно, то велкам.

Руйнівнер

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2008, 01:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Описа КУН-ом схема, є класичною при пограбуванні більшості українських підприємств. Спочатку директор, обманом та насильством,добивається того, що акції робітників опиняються в нього та його родичів, а потім , хто-небудь з представників жидівських фінансово-промислових груп, робить йому пропозицію, від якої неможливо відмовитись, і фабрика переходить до невідомого багатого та впливового ''інвестора''. Продажна шкура-директор, тішиться з того, що його не пришив кілер,та з отриманого мільона, працівників скорочують, українське підприємство стає жидівською власністю .
Вирішити проблему ''крадіжок у великих розмірах'', могли б незалежні профспілки ( їх в Україні нажаль немає), публічна страта кількох сотень злодіїв-директорів, направлення на уранові копальні 5-10 олігархів, також прихід до влади націоналістів.

Ірина Фаріон

Редаговано: Руйнівнер (10 січня 2008, 01:04)
Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2008, 11:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:

В умовах ринку - всі, кому щось десь не подобається - заяву на стіл і іди куди хочеш...

А це конкретна людина. І я її знаю. Якщо тобі пофіг на українських робітників і тобі дорожче іноземні капіталісти, які захоплюють українську економіку, або доморощені бізнесмени, яким головне прибуток, а на власних робітників начхати, то все із тобою ясно.
Є звісно і нормальні підприємці, але їх мало. У даному випадку опис ситуації знайомої багатьом до болі.
Мід іншим Киянин, відразу видно, що ти не на заводі працюєш. Я між іншим теж, але знайомий із такими проблемами дуже близько. Виріс у місті, де таке творилося із заводами, що жах. Та і знайомі от є по Україні. Он і цю людину, яка є автором цього тексту знайомий.

Д. Донцов:Кому недовподоби зоологічний націоналізм Гітлера і Муссоліні радимо прочитати слова одного із найбільших людей якого видала наша земля:"Всі народи боронять життя своє і свободу і звірі і птахи роблять те саме.На те Бог дав їм зуби і пазурі"
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2008, 12:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:
Киянин-патріот написав:

А це конкретна людина. І я її знаю. Якщо тобі пофіг на українських робітників і тобі дорожче іноземні капіталісти, які захоплюють українську економіку, або доморощені бізнесмени, яким головне прибуток, а на власних робітників начхати, то все із тобою ясно.
Є звісно і нормальні підприємці, але їх мало. У даному випадку опис ситуації знайомої багатьом до болі.
Мід іншим Киянин, відразу видно, що ти не на заводі працюєш. Я між іншим теж, але знайомий із такими проблемами дуже близько. Виріс у місті, де таке творилося із заводами, що жах. Та і знайомі от є по Україні. Он і цю людину, яка є автором цього тексту знайомий.

Ну на заводді я не працюю і ніколи не буду.
Я взагалі не є найманим робітником, я працюю сам на себе, у мене є декілька людей, що за гроші мені допомагають іноді дещо зробити.

І до вашого відома - іноземні інвестори (нормальні) сильно збагачюють підприємства, розширюють інфраструктуру.
Для прикладу:
є в Київській області дві ялинкові фабрики, що поряд стоять.
Перша - державна, другу - купили австрійці, чи німці (точно не пам,ятаю).
Так от - на державній стоїть мерседес при вході (зрозуміло, що директорський), далі іде така грязюка, що як на болоті, щоб дійти до цеху треба перелізти по дощечкам через величезні калюжі.
В цеху - температура, як на вулиці, робітники хамлять, адміністрація хамить, смердить хімікатами, по території розкидані якісь залишки арматури і старі трактори ржавіють.
Ну класичне державне підприємство.

На сусідньому - при вході вже майже закінчили ремонт території, лежить плитка тротуарна, як в парку, деревця ростуть, рівненько скошений газон і також стоїть мерседес, тільки трохи дешевший.
У цеху вже завезли матеріали для ремонту, утеплення, зробили вентиляцію.
при вході сидить охоронець, що ввічливо питає хто ви і що треба...
Робітники такіж, як і на попередньому підприємстві, бо їм бачте не подобається, що їх заставляють працювати багато.
Зарплати у них на 150 долларів вищі ніж на сусідній фабриці, проте тут працюють значно сильніше, ніж на державній. Ця фабрика має в два рази менші потужності виробничі, проте виробляє в 5 РАЗІВ!!! більше продукції, половина з якої іде на експорт.
Податків друге підприємство сплачує більше, ніж перше віддає прибутків.

І це лише місяць пройшов з того часу, як підприємство приватизували.

Іще одне забув :)
на першому підприємстві нас гостинно зустрічає, вдало вкомпанований в навколишній пейзаж, бюст леніна на колонні, біля якого лежать свіжі квіти, що є єдиним яскравим елементом навколишнього болотного ландшафту. Цей бюстик леніна справді чудово виглядає на фоні ржавих тракторів, багнюки і напів розваленої будівлі 1-го цеху.

Ці обидва підприємства знаходяться у Київській області, я там був минулою весною, тому не знаю, як там все саме зараз, проте тоді було так, як я написав.

Кайзер

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2008, 12:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Йолопе, державний завод збитковий не через те, що він знаходиться у державній власності, а через те, що ним управляють ЗЛОЧИНЦІ. Підприємство навмисне доводять до банкрутства, щоб його придбати за копійки. Але то заскладно зрозуміти, такому йолопу як ти.
ПМ. І назви підприємств в студію.

Мені молодим помирати
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2008, 13:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Йолопе, державний завод збитковий не через те, що він знаходиться у державній власності, а через те, що ним управляють ЗЛОЧИНЦІ. Підприємство навмисне доводять до банкрутства, щоб його придбати за копійки. Але то заскладно зрозуміти, такому йолопу як ти.
ПМ. І назви підприємств в студію.

Ніхто його ні до чого не доводить.
Зараз у нас так працюють майже всі державні підприємства.
Воно нікому не треба, в такому стані вже існує впродовж всіх років незалежності.
Його вже один раз виставляли на аукціон це було в минулому сторіччі, але його не придбали, бо доводити його до ладу дорого.

Назва державного здається така:
"Ялинка", приватного назву я не пам,ятаю точно.

Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2008, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Щоб заводи не банкрутіли достатньо його передати під керування хоч би тим робітникам, які там працюють. Повір мені вони не такі дурні пролетарії як їх описують. Більшість з них пропрацювали там дуже довго і знають що і до чого. Ато назначають директорами зверху якихось продажних сук, які доводять завод до зубожіння і потім продають всяким інвесторам. Безумовно ці інвестори потім завод піднімають. Вони ще пизд*ть всім що от допомогли українським робітникам, а насправді елементарно захопили один із економічних точок України. І бабло між іншим основне перетікає закордон, а могло залишиться в Україні. Так і проводиться економічна експансія під мирними гаслами щоб ти знав.
Коли ж Україна звільниться від ліберального ярма і сама почне проводити експансію....

Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2008, 13:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:
Щоб заводи не банкрутіли достатньо його передати під керування хоч би тим робітникам, які там працюють. Повір мені вони не такі дурні пролетарії як їх описують. Більшість з них пропрацювали там дуже довго і знають що і до чого. Ато назначають директорами зверху якихось продажних сук, які доводять завод до зубожіння і потім продають всяким інвесторам. Безумовно ці інвестори потім завод піднімають. Вони ще пизд*ть всім що от допомогли українським робітникам, а насправді елементарно захопили один із економічних точок України. І бабло між іншим основне перетікає закордон, а могло залишиться в Україні. Так і проводиться економічна експансія під мирними гаслами щоб ти знав.
Коли ж Україна звільниться від ліберального ярма і сама почне проводити експансію....

Для того, щоб проводити економічну експансію не треба нічого забирати, нам треба діяти їхніми методами...
І рейдерством держава може займатися, і підприємства доводити до банкрутства приватні, а потім їх повертати...

Гурвіник

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2008, 13:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Яка може бути експансія доки є такі, хто говорить, що інвестори, які скуповують наші заводи - це добре?

Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2008, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гурвіник написав:
Яка може бути експансія доки є такі, хто говорить, що інвестори, які скуповують наші заводи - це добре?

Вони купують наші заводи тому, що ми їх не можемо купити, але якщо ми запропонуємо більшу ціну, то купимо їх.
І закордоном так само.
хочте купіть собі якесь підприємство, аби гроші були.

Слав

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2008, 21:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот, ви навели один з небагатьох прикладів підпреємств, де інвестори його приватизували і підняли, хоча ви не описали, як відбувалась приватизація. Що стосується переважної більшості підпреємств, котрі загнивають, то це відбувається за здалегідь спланованим планом доведення підпреємств до банкрутства і переведення їх у приватну власність злочинців, котрі навмисне доводять підпреємствa до банкрутства, щоб прибрати їх за копійки у свої руки. Дуже сприяє цьому ситуація, що по сьогоднішній день підпреємства державної власності не приватизовують прозоро, шляхом продажу з аукціонів.

Рабою московських катів!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"