•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Назва партiї, символiка

Автор Повідомлення
Радник

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2008, 08:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ВО "Свобода" чи може "Партiя Свободи"?
А чим погано Українська Нацiонал-Соцiалiстична Партiя (УНСП)?

Варiанти:

Нацiоналiстичний Рух "Свобода" (НРС).
Український Народний Рух за Свободу (УНРС).
Український Нацiональний Рух за Свободу (УНРС).
Український Нацiоналiстичний Рух за Свободу (УНРС).
Українська Нацiонал-Соцiалiстична Робоча Партiя (УНСРП)
Нацiонал-Соцiалiстична Робоча Партiя України (НСРПУ).

Дуже важливо: об'єднання, згуртування всiх нацiоналiстичних сил у єдиний мiцний кулак. Вiдкинути власнi амбiцiї заради Українi i української нацiї.

А тi, хто лише використовує нацiоналiстичнi гасла, а насправдi не є нацiоналiстом - той не має права так називатись. Нацiоналiстом не можна бути наполовину або на 10%. Кожен має старанно виконувати ту роботу, для якої вiн бiльше здатен, допомагаючи своїм побратимам у спiльнiй справi. Одинак мало що зможе. Нацiя зможе все, якщо згуртувати її та скерувати дiї.

Також вдосконалити символiку. Менi подобається прапор, де на червоному фонi бiлий круг з тризубом або iншим символом у центрi (можна також помаранчевий фон).

Об'єднавши iнтелект, пiдготувати програмнi документи, якi повиннi скоординувати i спрямувати нашi зусилля.

Гiмн, маршi, пiснi та iн. Енергiя, пiднесення, радiсть, велич, почуття гiдностi i вiдваги.

Треба зломати цей нав'язаний народу брехливий стереотип, що нацiонал-соцiалiзм - це щось погане i жахливе. Люди самi прийдуть до "Свободи" i побачать, де правда. Нема нiчого поганого в бiльш рiшучих гаслах, символах, поведiнцi. Так, демонстрацiя cили. А iнакше бридкi виродки, що знущаються над нашою землею, мiжнародна мафiя та кримiнальнi олiгархи будуть вважати себе безкарними. Так, вони повиннi боятися нацiонал-соцiалiстiв, як вогню. Але не простi українцi, яких справдi треба захищати, крок за кроком вiдбиваючи все, що по праву належить українському народу. Тодi народ пiд керiвництвом нових лiдерiв за один-два роки зробить те, що не зробили за 17 рокiв незалежностi - люстрацiю, реформу державного управлiння i законодавства, пiдвищення рiвня культури, стрибок у розвитку науки i технологiй. Україну почнуть поважати у свiтi, ми будемо диктувати умови, а не танцювати пiд когось. А поки що олiгархiчна мафiя може спробувати нас залякати або обiбрати, але ВЖЕ НIКОЛИ не зможе "за допомогою матюкiв перетворити на москаля" (у гiршому сенсi цього слова).

Слава Українi!

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2008, 08:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так питання на часі. І то треба вирішувати негайно. Націонал-соціальна партія повинна відродитися.

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2008, 09:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Треба зломати цей нав'язаний народу брехливий стереотип, що нацiонал-соцiалiзм - це щось погане i жахливе

А встигнемо зламати до наступних виборів? (навіть якщо припустити, що ми збираємось "відроджувати націонал-соціалізм")
Stem

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2008, 10:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

:)

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2008, 12:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще один респект, Раднику!
Думки і пропозиції цікаві, слушні, а головне потрібні. В нас на тепер справді не існує ДІЮЧОЇ НАЦІОНАЛІСТИЧНОЇ СИЛИ. А вона вкрай потрібна. Я особисто дуже відчуваю цю потребу, і мільйони українців, переконаний, теж... принаймні внутрішньо, на рівні підсвідомості вони прагнуть відродження почуття Великого Українця.
Тож, якщо такої сили нема, то треба її створити. Час настав. І не важливо чи втигнемо це зробити до чергових виборів. Треба взятися до справи і діяти. Хто діє - той досягає! Діймо ж разом, заради України.
Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2008, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Stem написав:
:)

+1

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2008, 14:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуд@риК написав:
І не важливо чи втигнемо це зробити до чергових виборів.

Ага, не важливо. Колись то воно буде. У нас же часу дофіга.

Цитата:
якщо такої сили нема, то треба її створити

Ну да, продовжуймо створювати. Назва вже є, це велика справа.

Цитата:
Нацiонал-Соцiалiстична Робоча Партiя України (НСРПУ)

Супер, жесть і мнясо:) Перемога у нас в кишені:)

Цитата:
Час настав

Оце щойно настав?
А ми все створюємо... Ламаємо й створюємо... Дуже продуктивно. А, головне, як мудро!

Якби всі оті створені організації робили те, що декларували - наші кордони були б вже біля Уралу. (с)

PS: Ні в якому разі не хочу образити Радника. Все правильно. Але не народу треба щось доводити, а самим собі. Ви знаєте шляхи об'єднати праві сили під одного лідера і під одну назву? Якщо так - я за вами у вогонь і воду.
Дуд@риК

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2008, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Погляд написав:
PS: Ні в якому разі не хочу образити Радника. Все правильно. Але не народу треба щось доводити, а самим собі. Ви знаєте шляхи об'єднати праві сили під одного лідера і під одну назву? Якщо так - я за вами у вогонь і воду.

Я згоден що об`єднати ЛІДЕРІВ правих сил справа невдячна, бо це з багатьох причин зробити неможливо. І причини здебільшого в амбіціях, а не в відмінності поглядів. Та й справа не лише в лідерах. Щоб об'єднуватись, треба тверезо і чітко усвідомлювати навколо чого і для чого проводити об`єднання. Тому доводити щось ТРЕБА саме НАРОДУ. Бо я певен в тому що більшість рядових членів правих партій згоді і прагнуть до об`єднання заради реальних ефективних дій. Біда в тому що не створена поки що сила здатна ДІЯТИ. Діяти постійно, діяти всюди і по багатьом напрямкам, показувати результат своїх дій, доводити на практиці свою націоналістичну ідеологію. Треба створити таку силу, тоды обёэднання выдбудеться зсередини.

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2008, 18:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

От молодці!
Як гарно придумали!
символіку помінять, партію помінять...

Ви взагалі щось у політиці розумієте?

ВО Свобода заробляла собі цей рейтенг, який зараз має величезними зусиллями.
Прихильники і виборці є саме в ВО Свобода.
Якщо змінити назву, то все це треба починати спочатку.
Знова розкручувати бренд, шалені гроші на рекламу...
Адже на рекламу передвиборчу навіть Свобода витратила не мало грошей, які у випадку зміни назви підуть коту під хвіст.

А у партії, з назвою "націонал-соціалістична партія України" шанси пройти до парламенту України рівносильні шансам проходження партії із назвою "внучата Ілліча" до Львівської міськ-ради.

Станіславець

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2008, 20:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я собі уявив, як сприйматиме населення Націонал-соціалістична партія чи навпаки. А тепер уявіть собі самі. Далеко підете?

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2008, 23:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
ВО "Свобода" чи може "Партiя Свободи"?
А чим погано Українська Нацiонал-Соцiалiстична Партiя (УНСП)?

Варiанти:

Нацiонал-Соцiалiстична Робоча Партiя України (НСРПУ).

В такому випадку я пропоную назву Свобідний Радикальний Ультраправо-нацистсько-антикомуністичний Рух України.
Скорочено: "СРУ на РУ". Тільки ми зробим таку назву, то отримаєм абсолютну більшість голосів на виборах!!!

Цитата:
Також вдосконалити символiку. Менi подобається прапор, де на червоному фонi бiлий круг з тризубом або iншим символом у центрi (можна також помаранчевий фон).

Уявляю - помаранчеве полотнище, всередині якого білий круг, в якому - підкова зі знаком оклику. Мега-символ. Народ буде в шоці, і ті, хто мають проблеми з зором замість того, щоб голосувати за "Нашу Україну", проголосує за нас, "СРУ на РУ".

Ми тоді ще зробимо на додачу біле полотнище з червоним кругом посередині і намалюємо всередині чорне серце, як в Юлі Цімашенка. Тоді значна частина тих, хто голосувала за БЮТ, проголосує за "СРУ на РУ"

))))
Професор

ПовідомленняНаписане: 07 лютого 2008, 00:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаMSN     Відповісти цитуючи     Догори

Паду зо сміху:))))))) А ще кращий варіант - червоний прапор з підковою в центрі, а в підкові Ленін посміхається.

Волю окропіте.
Василь

ПовідомленняНаписане: 07 лютого 2008, 01:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Українська Націонал-Соціалістична Робітнича партія
Буржуазно-націоналістична партія України.
:-)
Символіка- жовто-блакитний стяг із білим колом посередені і вписаним символом із літер "I" та "N". :-)
А якщо серйозно, то, на мою думку, перейменування непотрібне.
Радник

ПовідомленняНаписане: 07 лютого 2008, 08:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуд@риК

Дякую за пiдтримку.

Погляд написав:
Назва вже є, це велика справа.

Питання назви важливе, тому що назва говорить про iдеологiю партiї.

Киянин-патріот написав:
ВО Свобода заробляла собі цей рейтенг, який зараз має величезними зусиллями.

Ну, якби цей рейтинг був 30%, я б не став сперичатись. Але "Свобода" поки що не може потрапити у парламент (вже не кажу про те, щоб мати там бiльшiсть). Це говорить про необхiднiсть змiн.

Треба визначитись, що ми хочемо зробити: черговий передвиборчий проект, за всiм правилами "пiару" (лизати дупу "cпонсорам", брехати, тобто йти на все, аби потрапити у парламент), чи дiйсно полiтичну силу, яка буде реально захищати iнтереси укрїнського народу.

Киянин-патріот написав:
розкручувати бренд, шалені гроші на рекламу

Про рекламу i бренди я б взагалi не згадував. Вже стiльки було проектiв, де були начебто i грошi великi, i розумiння справи, i все iнше, окрiм реальної допомоги народовi. Я не казав, що потрiбно створити чергове "Вiчe", "Озиме поколiння" або "Блок iменi Мене, бо як так хочу i так каже мiй полiттехнолог". Вся ця полiттехнологiчна маячня - це окозамилювання. Треба казати правду i дiяти вiд iменi правди, а не слухати брехунiв-технологiв, якi дурять народ, аби заробити грошi. Ця псеводдемократiя всiм обридла.

Cаме тому, що все це маячня у порiвняннi з тим, що дiйсно може змiнити ситуацiю. Читайте також:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_3787.php?sid=0a9a80259ea094298b3ea3a927032512

Киянин-патріот написав:
у партії, з назвою "націонал-соціалістична партія України" шанси пройти до парламенту України рівносильні шансам проходження партії із назвою "внучата Ілліча" до Львівської міськ-ради.

Цi висновки не виходять за рамки стереотипу, про який я вже казав:

Цитата:
Треба зломати цей нав'язаний народу брехливий стереотип, що нацiонал-соцiалiзм - це щось погане i жахливе

Я не вважаю потрiбним виправдовувати та пiдтримувати стереотипи. Так, вже багато термiнiв скомпроментованi, тому на арену виходять аморфнi назви та символи, якi зовсiм нi про що не говорять. Аморфнi програми, написанi, щоб сподобатись всiм, аморфнi гасла, аби за тебе проголосували ("Покращення вашого життя вже сьогоднi"). Якщо комусь не подобається слово "нацiоналiзм" - з цього не випливає, що це слово погане. Саме так у 2004 роцi януковичи почали ненавидити помаранчевий колiр як такий, бо вiн був кольором опонентiв. Навiть не хотiли випускати донецький "Шахтар" у помаранчевих футболках. Дурня? Так. Якщо так мiркувати, то скоро не буде вiльного колiра для прапору, бо всi будуть з чимость пов'язанi. Не буде вiльних назв. Тодi буде так: "Партiя №155", "Партiя №156"... А виявити 10 вiдмiнностей мiж ними - проблема електорату ;)

Цитата:
Ви взагалі щось у політиці розумієте?

Я розумiю, що полiтика в Українi - це на сьогоднi переважно полiтика брехнi. В таку полiтику я грати не збираюсь. Замiсть цього я пропоную полiтику правди.

ПовідомленняНаписане: 07 лютого 2008, 09:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радник написав:
Дуд@риК

Дякую за пiдтримку.

полiтика в Українi - це на сьогоднi переважно полiтика брехнi. В таку полiтику я грати не збираюсь. Замiсть цього я пропоную полiтику правди.

Мої вітання, Раднику.
Ще добра назва "ГРОНО" (ГРОмадське Націоналістичне Об`єднання)...
Я хочу тебе запитати. Твої пропозиції стосовно змін стосуються лише ВО "Свободи"? Може краще дати їй спокій з її рейтингами? Чого лізти в чужий монастир зі своїм статутом? А натомість спробувати створити щось самим. Нове, чисте, правдиве, діюче... Ти пропонуєш політику правди, це чудово. Я теж прагну правди, і вірю що правда має право на існування і в політиці. Я також згоден що нині в українській політиці панує політика брехні. І нажаль ВО "Свобода" не є виключенням. В нес наразі нема справді націоналістичних сил, на зразок ОУН часів Степана Бандери. Ідеалізм в українському націоналістичному русі, змінився матеріалізмом. А то міняє саму суть націоналізму. Саме тому існує ціла ниска начебто націоналістичних пртій та рухів, які чомусь бояться обёєднання. Саме тому і бояться, що в кожного з них є свої амбіції, і вони не мають нічого спільного з нацією, з державою. Це лише жага влади і матеріальної вигоди. Ти над цим не думав?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,