•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Бабин Яр

Автор Повідомлення
Валеос


Повідомлень: 42
Звідки: Харків

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2011, 20:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tb_y349ElOM
Валеос


Повідомлень: 42
Звідки: Харків

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2011, 20:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?v=6NV9706F6GQ&feature=results_main&playnext=1&list=PL40FA16B00D360968 http://www.youtube.com/watch?v=yYtyhRZ-R20&feature=related
Валеос


Повідомлень: 42
Звідки: Харків

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2011, 10:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Цитати і посилання на форумі мають бути українською. Цього разу виправимо за Вас. Адміністрація.]

Практично всі геніальні і видатні мислителі світу не дуже любили євреїв.
Як приклад можна навести кілька висловлювань про євреїв геніальних і всесвітньо відомих людей.Джордано Бруно
«Євреї є зачумленою, прокаженою та небезпечною расою, яка заслуговує викорінювання з дня її зародження».


Генрі Форд
«Піддайте контролю 50 найбагатших єврейських фінансистів, які творять війни для власних прибутків, і війни будуть скасовані».


Артур Шопенгауер
«Євреї є найбільшими віртуозами брехні».


Йоганн Вольфган Гете
«Вони, жиди, мають віру, що благословляє їх на обкрадання чужинців».


Євген Дюрінг
«Ворожість, що живиться жидами з незапам'ятних часів до всіх інших народів, носить інтернаціональний характер, а тому і рішення жидівського питання є обов'язком всіх держав. Жиди загрожують не тому чи іншому народу окремо, а всьому людству ».


Наполеон Бонапарт
«Євреїв треба розглядати як націю, але не як релігійну групу. Вони є нацією всередині нашої нації.
Власність цілих сіл грабуються євреями, вони відновили рабство, вони є справжніми зграями воронів. Злидні, викликані євреями, не походять від одного окремого єврея, але є сутністю всього цього народу. Вони як гусениці або сарана, які поїдають Францію. Євреї є нацією, здатною до самих жахливих злочинів».


Джордж Вашингтон
«Дуже прикро, що жодна держава, старіша, ніж ця, не приборкала їх як чуму суспільства і найбільших ворогів його, присутністю яких ощасливлена Америка».


Мухаммед
«Це незбагненно мені, що до цих пір ніхто не вигнав цих тварюк, дихання яких подібно смерті. Чи не знищить кожен диких звірів, що пожирають людей, навіть якщо вони самі мають людську подобу? Чи є євреї будь-ким іншим, крім пожирачів людей? ».


Мартін Лютер
«Жагуче бажання кричущих сердець євреїв сподівається на той день, коли вони зможуть вчинити з нами, язичниками, так само, як вони вчинили з язичниками в Персії за часів Естер. І як євреї люблять цю книгу Естер, яка виправдовує їх кровожерливість, мстивість і апетити розбійницьких надій! Ніколи сонце світило щe народу, більш кровожерному і мстивому, який плекає ідею знищення та удушення іновірців ».


Тацит
«Євреї вважають блюзнірським і зневажають все те, що нам свято і роблять те, що викликає в нас огиду».


Сенека Луцій Анею
«Цей народ, жиди, - чума. Звичаї цього злочинного народу настільки зміцнилися, що широко розповсюджуються у всіх країнах ».


Петро Перший
«Я віддаю перевагу бачити в моїй країні магометан і язичників, ніж євреїв. Останні є шахраями і шахраями. Вони не отримають дозвіл поселятися і влаштовувати свої справи. Незважаючи на мої розпорядження, вони намагаються здійснювати це підкупом моїх чиновників з метою стати рівноправними »


Микола Перший
«Євреї тут сильно експлуатують нещасне населення, це справжні п'явки, розсіяні всюди і висмоктують з населення кров. Головною причиною розорення селян є євреї ».


Г.Р. Державін
«У корчмах, відкритих в межах осілості жидами, селяни розбещуються, виснажують своє життя. З 1650 питних закладів 1548 належить жидам. З 1297 тютюнових крамниць 1293 також були власністю жидів ».


Марія Терезія
«Надалі жодному єврею, як би він не називався, не має даватись права проживання тут без мого письмового дозволу. Я не знаю більш шкідливої для держави чуми, ніж цей народ, унаслідок його уміння шляхом обману, лихварства і грошових махінацій доводити людей до жебрацтва і займатися всіма тими справами, які викликають огиду у всякої чесної людини ».


Гунтрам
«Горе цьому народу іудейському, бо він поганий і віроломний і в серці у нього всяка зла хитрість. Хай буде проклятий цей диявольський і віроломний народ, який живе тільки обманами ».


Жан Франсуа Вольтер
«Євреї є не чим іншим, як зневажаним і варварським народом, який протягом тривалого часу поєднував огидне користолюбство з жахливими забобонами і незгасною ненавистю до народів, які їх терплять і на яких вони збагачуються».


Бенджамін Франклін
«Де б не було, в країні, де оселяються євреї, незалежно від їх кількості, вони знижують її мораль, комерційну чесність, ізолюють себе і не піддаються асиміляції. Якщо ми, шляхом Конституції, не виключимо їх з США, то менш ніж через двісті років вони кинуться у великій кількості, візьмуть верх, проковтнуть країну і змінять форму нашого правління. Якщо ви не виключите їх, то менш ніж через двісті років наші нащадки будуть працювати на полях, утримуючи їх, в той час як вони будуть потирати руки в своїх конторах. Я попереджаю вас, джентльмени, якщо ви не виключите євреїв назавжди, то Ваші діти будуть проклинати вас у ваших могилах »


Ференц Ліст
«Настане момент, коли всі християнські нації, серед яких живуть євреї, поставлять питання, терпіти їх далі чи депортувати. І це питання за своїм значенням так само важливе, як питання про те, хочемо ми життя чи смерті, здоров'я чи хвороби, соціального спокою чи постійного хвилювання ».


Ріхард Вагнер Вільгельм
«Юдаїзм є диявольською совістю цивілізації. Євреї - це гнучкий демон занепаду людства ».


Бернард Шоу
«Це реальний ворог, жиди, що вторглись зі Сходу».


Еміль Золя
«Ця клята раса, яка не має більш своєї батьківщини, свого правителя, живе паразитом серед націй, прикидається, що визнає їх закони, але слухняна насправді лише своєму богові грабежу, Крові і Ненависті, що виконує всюди хижу місію завоювання, яку поклав на неї цей бог, влаштовуються в кожному народі, як павук посередині своїх мереж, щоб підстерігати свої жертви, висмоктувати кров зі всіх, жиріти за рахунок чужих життів ».


Бісмарк Отто фон Шенхаузен
«У жидів немає своєї батьківщини. Вони щось загальноєвропейське, космополітичне. Вони номади. Надавіть одного жида і з усіх боків пролунає крик ».


Мобучум Окума Сигенобу
«Євреї прагнуть створити всесвітню республіку, тоді вони будуть володарями світу. Ми більш за все на світі боїмося євреїв і не пускаємо їх до себе. Ми бачимо, як вони заволоділи Америкою і Європою. Можна сказати, що в їхніх руках скупчилися всі багатства світу. Війна в значній мірі залежить від євреїв, завдяки скупченню капіталів в їх руках. Вони грають світовими ринками, як м'ячиками. Ми це побачили під час війни. Росія була сильна і міцна духом, поки її не розхитали євреї. Євреї руйнують Росію, вони розхитали її підвалини патріотизму. Вони зруйнували Францію та інші європейські держави ».


Уїнстон Черчілль
«Немає потреби перебільшувати роль, зіграну у створенні більшовизму і справжньої участі в російській революції, інтернаціональних євреїв-атеїстів. Більше того, головне натхнення і рушійна сила виходять від єврейських вождів. У радянських установах переважання євреїв більш ніж дивно. І головна частина у проведенні системи терору, заснованого ЧК, була здійснена євреями і в деяких випадках єврейками. Така ж диявольська популярність була досягнута євреями в період терору, коли Угорщиною правив єврей Бела Кун ».


Джордж Сміт Вільсон
«Більшовизм - це прагнення жидів усього світу до знищення держав».


Ці вислови можна продовжувати дуже довго. Більшість геніальних і видатних людей були антисемітами.
Жора Волин


Повідомлень: 629
Звідки: Слобожанщина

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2011, 13:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щось я не дуже зрозумів з приводу цитати з Золя. У ній він називає жидів проклятою расою та паразитами, а в іншому місці казав щось на кшталт:"якщо б еврєї були винні, я б спалив всі свої книги". Може хто пояснить ці метаморфози Золя?
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2011, 15:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це він змінив свою думку з приводу справи Дрейфуса. Можливо, це стосувалося лише саме цієї справи. Історія довела, що Дрейфус насправді був невинним. Але звинуватили його не тому, що він був єврей. Це була подвійна гра французських спецслужб - його саме підставили, щоб знайти справжнього агента. Але піднявся занадто великий галас - наших б"ють!
Хоча для французів підставляти своїх - це улюблена справа. Так було і в Першій, і в Другій світових війнах, а їхні спецслужби, які в основному гризуться одна з одною, це взагалі класика мерзоти, вже понад 130 років...

А про Золя почитайте, що самі євреї пишуть:

http://www.eleven.co.il/article/11642
Жора Волин


Повідомлень: 629
Звідки: Слобожанщина

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2011, 19:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую пане Моргенштерн за наведену статтю, та в ній є декілька але.
По перше: як ми бачимо з вищенаведеної цитати що навів пан Валеос, Золя вважав паразитами та проклятою расою ВСІХ жидів. стаття, яку навели ви, каже, що Золя описував такими лише окремих представників жидів і не вважав ВЕСЬ жидівський народ тобто жидівську расу проклятою. Навпаки, у своїй останній книзі він(Золя тобто) вважає антисемітизм пережитком минулого. Щодо наведених п. Валеосом висловлювань, наведена вами стаття взагалі мовчить, а Золя представляє як людину що користувалася негативом антисемітизму задля кращого опису образу своїх персонажів. Зважаючи на все вищенаведене важко вивести належну оцінку Золя. По друге самі жиди вважають що Дрйфуса судили САМЕ за те, що він жид.
Юрген Граф


Повідомлень: 110
Звідки: Швейцарія

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2011, 04:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
Я ще знайшов інфо в інтернеті про вищезгадані 45-ий та 303-ій німецькі поліційні батальйони, що були задіяні у Бабиному Яру, які бидло табачник та інші мудаки від історії чомусь вважають українськими. Тільки деякі покликання:

John R. Angolia/Hugh P. Taylor: Uniforms, Organization & History of the German Police Volume 1

Polizei-Bataillon 45

Polizei-Bataillon 303

Гуглом можна знайти ще деяку кількість покликань на інші матеріали про 45-ий та 303-ій німецькі поліційні батальйони. Там українці навіть близько не могли служити.

Ви знаєте, мені не дуже хочеться обговорювати ці батальони, про які ви пишете "що були задіяні у Бабиному Яру".
Тим самим ви визнаєте цю зухвалу брехню про розстріл євреїв в Бабиному Яру.
Зосередьтеся краще на підробках "донесень айнзатцгруп".

_________________
Україна понад усе!
Юрген Граф


Повідомлень: 110
Звідки: Швейцарія

ПовідомленняНаписане: 23 квітня 2012, 10:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікавий блог про Бабин Яр
http://babiyarkiev.blogspot.com/
Багато інформації російською та українською мовою.
Прості відповіді на складні питання

_________________
Україна понад усе!
Слав


Повідомлень: 2151
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 17 травня 2012, 07:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В час, коли на українців вішають злочини, вчинені заїдами, як ніколи важливо доносити правду, хто саме скоював ці злочини.

В Украіні людей зомбують привезеними з Росії брехливим фільмом з назвою "Матч" наче українці не були жертвами, а самі приймали участь у злочинах нацистів. Робиться це не випадково, а з далекоглядною метою - в майбутньому доїти з України грошові компенсації "жертвам голокосту" за рахунок українських платників податків. Гроші, які можуть та мають потенційно витрачатисяся на ліквідацію різних негараздів та вирішення проблем в Україні, підуть на сторону.

Ви можете собі говорити, що звіти айзанцгруп - сфальсифіковане лайно, що зовсім не заважає затнути тим лайном рило українофобам.

Ще раз повторю:

За матеріалами Нюрнберзького трибуналу по айнзацгрупам ( "The Einsatzgruppen Case" , у пдф-форматі - "The Einsatzgruppen Case" ) Розстріли в Бабиному Яру проводила зондеркоманда 4а айзнацгрупи С під керівництвом штандартенфюрера СС Пауля Блобеля за підтримки двох підрозділів полку поліції "Південь". Українська поліція (міліція) вивішувала оголошення у Києві. Ці факти підтверджуються витримками звітів айзанцгрупи С та свідчення штандартенфюрера СС Пауля Блобеля:

Sonderkommando 4a now has reached the total number of more than 51,000 executions. Apart from the special action in Kiev of 28 and 29 September, for which 2 Kommandos of the Police Regiment South were detached, all executions carried out so far were made by that special Kommando without any assistance from outside. (PARTIAL TRANSLATION OF DOCUMENT NO-3155 PROSECUTION EXHIBIT 38
EXTRACTS FROM OPERATIONAL SITUATION REPORT U.S.S.R. NO. III, 12 OCTOBER 1941 page page 145 )

Consequently all Jews of Kiev were requested, in agreement with the city commander, to appear on Monday, 29 September by 8 o'clock at a designated place. These announcements were posted by members of the Ukrainian militia in the entire city. Simultaneously it was announced orally that all Jews were to be moved. In collaboration with the group [Gruppen] staff and 2 Kommandos of the police regiment South, the Sonderkommando 4a executed on 29 and 30 September, 33,771 Jews. ( PARTIAL TRANSLATION OF DOCUMENT NO-3140 PROSECUTION EXHIBIT 30
EXTRACTS FROM OPERATIONAL SITUATION REPORT U.S.S.R. NO. 106, 7 OCTOBER 1941 page 148 )

8. During the last days of September 1941 the Sonderkommando 4a in cooperation with the group staff of the.Einsatzgruppe C and two units of the police regiments stationed in Kiev carried out the mass execution of Jews in Kiev. I think that the figure of 33,771, mentioned to me as the number of persons executed in Kiev, is too high. In my opinion not more than half of the mentioned figure were shot. ( TRANSLATION OF DOCUMENT NO-3824 PROSECUTION EXHIBIT 31 AFFIDAVIT OF PAUL BLOBEL,* 6 JUNE 1947, CONCERNING EXTERMINATION IN RUSSIA page 213 )

Історик Вадим Махно у довіднику "Об'єднань та з'єднань 3-го Рейху з громадян СРСР та емігрантів, а також жителів Прибалтики, Західної Білорусі та України" стверджує, що згадувані табачником 45 та 303 бальйони начебто української поліції, які приймали участь у розстрілах в Бабиному Яру, є нічим іншим, як підрозділами німецького полку поліції "Південь". Також належність 45 та 303 батальйонів до полку поліції "Південь" підтверджуються іншими матеріалами.

_________________
В нас клятва єдина і воля єдина,
Єдиний в нас клич і порив:
Ніколи, ніколи не буде Вкраїна
Рабою московських катів!
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 17 травня 2012, 07:54 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, Шановний Слав, за корисну та чітку, як завжди, інформацію.

Перепощую в ЖЖ і фейсбук.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Пляшечник


Повідомлень: 290
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 17 травня 2012, 09:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще на початку перебудови натрапив у маловідомій газетці на цікаву статтю. Автор розписував усі жахи куренівської трагедії у Києві і намагався встановити винних. Хто і для чого наказав гнати пульпу у ті величезні яри? Автор стверджував, що яри почали заливати... з метою унеможливити ідентифікацію останків похованих у тих ярах.
У середині п'ятидесятих років, тобто через десять років після війни, молодий київський історик почав проводити розкопки у ярах з метою ідентифікації поховань. Він помітив дуже цікаву статистику, що розходилась з офіційною: переважна більшість похованих були... чоловіками середніх років. Близько половини з них на момент поховання були вдягнуті у військову форму, про що свідчила велика кількість військових ґудзиків. Не той момент легенда Бабиних ярів як жидівської могили вже почала розкручуватися. Результати досліджень були засекречені, а сам дослідник переведений на вищу посаду у НДІ в одній з республік Середньої Азії.
Цікаво що багато старих киян, хто пережив окупацію, стверджували, що за рік перед війною жиди масово від'їжджали з Києва.
І автор робить висновок, що насправді ніякого масового розстрілу жидів у Бабиному яру не було! Був розстріл полонених або перебіжчиків. А потім з'явилася легенда про розстріл жидів. І щоб до правди найближчим часом ніхто не докопався, яри почали заливати...
Пляшечник


Повідомлень: 290
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 17 травня 2012, 11:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Валеос написав:
Ці вислови можна продовжувати дуже довго. Більшість геніальних і видатних людей були антисемітами.

Браво, пане Валеос!
Ну що ж, залишилось зробити останній крок — видалити той троян, який жиди інсталювали у наші голови і через який нами керують. А знаєте як той троян зветься? Християнство.
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 17 травня 2012, 15:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво що багато старих киян, хто пережив окупацію, стверджували, що за рік перед війною жиди масово від'їжджали з Києва.

--

Про "за рік" не знаю, а що вивозили массово ще тоді, коли Червона Армія ще не думала сдавати Київ німцям -це факт. Вивозили на машинах з речами. А Ванька йшов пішки, або в кращому випадку - на возику з кіньми. Про це багато пишуть - у Андрея Дикого, у Емельянова в "Десіонізації"... А так як тмм нашим водіям не дуже подобалося вивозити їх, коли всі інші залишаються напризволяще, то іноді робили вони такий трюк. Розгонялися на мосту імені Євгенії Бош, самі вистрибували, а машина - в Дніпро. ("Галіна Бланка, буль-буль, буль-буль").
Але звичайно, не всі хотіли їхати, багато хто пам"ятав німців 1918 року і думав, що вони будуть такі ж добрі та хороші.

А щодо Куренівського потопу, то про це вони вже давно пишуть - нібито це було покарання (Яхве?) тим, хто не захотів будувати пам"ятник в БЯ, а зробив там звалище сміття. Нехай вірять. Проте насправді хотілося би взняти, а ЩО ж там врешті-решт було? Бо поки що видно тільки намагання приховувати все, що може привести до правди.
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 17 травня 2012, 15:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

-може хоч одна така машина збереглась,хоча б у вигляді світлин?

Звісно, в музеї ВВВ.

За думкою німецького професора Людвіга Фангхенеля (знайомого з Гермаром Рудольфом), ця машинка була виготовлена ще в 1880-х роках. Отже великого КПД вона не мала, і мільони кісток ніяк не могла б переробити. Вона знаходиться у тому ж залі, де висять рукавички з людської шкіри і лежить малесенький шматочок мила нібито з людського жиру
Леонід


Повідомлень: 1201
Звідки: kyiv

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2012, 10:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

восени 1941 року за Урал і до Середньої Азії було вивезено з Києва більше 500 тисяч жидів
в кінці 40-х з "евакуації" до Києва було завезено більше 700 тисяч жидів і москалів.

цифри випливають з різниці населення міста
в 1940 846 тисяч
в осени 1941 330 тисяч
в 1943 305 тисяч
в 1959 1 040 тисяч (до 1956 року українські селяни не мали паспортів і змінювати місце проживання їм було заборонено

Населення міста в кінці 19 сторіччя 280 тисяч
в 1914 640 тисяч
в 1920 300 тисяч

В перший рік першої світової збільшилось за рахунок російських біженців з Польші, та громадянська війна примусила їх бігти далі.
За роки совєтів населення міста збільшилось за рахунок масового переселення до Києва жидів з "зони осєлості".

_________________
НАВІЩО? ХТО? КОЛИ? ЧИМ?

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET