•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Ми соціалісти, які йдуть національним шляхом!!!

Автор Повідомлення
КУН


Повідомлень: 271
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2008, 16:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ми соціалісти, які йдуть національним шляхом

Ідеалізм, прагнення до боротьби за краще життя, прагнення справедливості, поляризація поглядів на розуміння і суть кращого життя та справедливості , нестримний потяг до дій та радикалізму, - це характеризувало молодь в будь-які часи, характеризує зараз і характеризуватиме завжди.

Загальновизнаним (з іншого боку дещо умовним) є поділ політичних поглядів на "праві" і "ліві". Для розуміння глибинної сутності цього поділу, а також його фальшивої умовності варто поглянути на його історичне коріння.

В період так зв. Великої французької революції, в парламенті Франції справа сиділи прихильники короля, а також традиційних етичних та організаційних устроїв у суспільстві, а зліва, як не парадоксально це звучить зараз, сиділи буржуа, ті хто хотів не лише скинути доволі несправедливу владу короля та феодалів, але встановити ще більшу несправедливість - знищити всяку традиційну етику, легалізувати лихварство - основу основ сучасної фінансової експлуатації, узаконити інші нетрудові прибутки, встановивши таким чином владу грошей, а також провести емансипацію ("звільнення") європейського іудейства - тих, хто у всі часи найкращим чином використовував лихварство для власного збагачення та експлуатації трудящих верств інших народів. Логіка ясна, якщо у нього багато грошей, то він не хоче терпіти владу якихось збіднілих аристократів чи настанови церковників, що дерти з людей відсотки це гріх. Більше того, ліві завжди сильно переймались проблемою як "просвітити темний народ", надати всілякі "права та свободи", запровадити "рівність" включно з паразитами, злочинцями та чужинцями, і завжди це здійснювалось шляхом масових репресій та звірячого терору. Борючись начебто за вільнодумство і "свободу слова" вони створили такі догми, за порушення яких будь-кого затаврують як ворога людства. При цьому "антифашистські" догми капіталізму і марксизму однакові, хоча на перший погляд можна зауважити різницю у ставленні до приватної власності. Марксизм і анархізм заперечує приватну власність, а капіталізм визнає її необмеженою. Проте на практиці це стає безумовно спільною ознакою цих ідеологій. За умов капіталізму вся власність належить невеликій купці капіталістів експлуататорів. Марксизм лише змінює експлуататорів перетворюючи керівництво держави на єдиного капіталіста і визискувача "урівнених" трудящих. Анархізм, взагалі нездійсненний на практиці, також не вирішує питання власності, оскільки передбачає заміну приватної власності "володінням", проте не визначає, кому саме належать права користування і розпорядження за умов відсутності держави, жодної ієрархії та дисципліни. Тільки національний соціалізм дає можливість кожному громадянину володіти, користуватись і розпоряджаись майном справедливо, залежно від особистих результатів труда, забороняючи тим часом нетрудові прибутки, що виключає можливість експлуатації.

Феодалізм "правих" кінця XVIII ст. був далеко не ідеальною і доволі несправедливою моделлю устрою держави та суспільства, але феодалізму давно не існує і ніхто не змагає за його реставрацію. А "лівизна" в її історичних і сучасних проявах (так зв. антифашизм) не тільки була, але і залишається вірним союзником в тисячу разів гіршої за феодалізм системи, найбільш несправедливої з тих, які тільки знало людство - системи капіталізму. На плакатах марксистів і анархістів намальовані начебто антикапіталістичні гасла. Але що є на практиці?

Суб’єктом сьогоднішнього міжнародного капіталізму є транснаціональні корпорації. Вони ж є і суб’єктами глобалізму. Розростанню ТНК заважають чи заважали кордони держав, особливості локального законодавства, національні традиції та національні інтереси окремих спільнот чи держав, а також незалежні національні економіки. Тому фактично для ТНК є вигідним стирання будь-яких кордонів, уніфікація, а потім повне знищення будь-яких національних культур і традицій; всьому цьому також сприяє пропаговане лібералами расове змішування. Раси, народи, чоловіки і жінки для вигоди міжнародного капіталу перетворюють у аморфну масу споживачів.

Ідеологічним підґрунтям капіталістів та глобалістів є інтернаціоналізм, фемінізм, толерантність, ідеологія расового змішання, пропаганда дегенеративного мистецтва, проституції, наркоманії тощо. Але чудесним чином те саме ми бачимо у програмних та ідеологічних засадах лівих, причому від самого початку існування їхньої ідеології. Давайте задумаємось, хто висуває такі потрібні транснаціональному капіталу гасла "Бєз рас, бєз наций, бєз ґраніц", "Нєлєґальних людєй нєт" і так далі?

Ліві полюбляють боротись за права іммігрантів, щоправда лише на території Європи. Боротись за права трудящих у якому небуть Конго видається їм непотрібним, так само як захистити права утисненої білої меншості в ПАР. Тут знову очевидний простий мотив, адже не-європейці в європейських країнах слухняно віддають свої голоси за ліві та ліво-ліберальні сили на виборах і підтримують їх в поточній діяльності. Щоб переконатись в цім, достатньо глянути на виборчу статистику з Голландії, Бельгії чи Франції.

Що пропонують ліві для боротьби з ТНК та владою капіталу, крім закидання камінням макдональдсів і спалення опудал? Інтелектуали з їх числа вже придумали явище, що має замінити глобалізацію - "альтерглобалізм". Дослівно це означає "альтернативний глобалізм". Це теж глобалізація, але інакша - ліва. А чи це не одне і те ж саме по суті?

З древності відомо, що будь-яка істина проста як двері. Протистояти владі капіталу (так зв. "національного" чи транснаціонального, не має значення) можуть тільки національні держави. Держави, які існуватимуть на засадах збереження фізичного існування та національної ідентичності корінних там народів. Звісно, для того щоб відповідати своїй меті національні держави мають бути збудовані на соціалістичних засадах. Тільки знищення нетрудових прибутків і процентного рабства, пряма участь трудящих в доходах підприємств і націоналізація фінансових, страхових установ та банків забезпечить добробут громадян і повну економічну незалежність народу - автракію. Міцна національна держава може існувати виключно за умови створення справжньої народної спільноти, коли суспільство живе і діє як єдиний організм, а це неможливо коли один громадянин живе за рахунок іншого, або ж отримує нерівномірний прибуток чи живе з нетрудової діяльності, в той час як інші заробляють власним трудом. Коли нам, національним соціалістам, закидають буцім-то ми боремось лише проти влади чужорідного капіталу, ми різко зауважуємо, що ми боремось проти влади всякого капіталу, оскільки капітал не має національності, і вже сам по собі протистоїть будь-яким національним чи традиційним цінностям у своєму намаганні до зростання та самопримноження.

Наш соціалізм випливає з ідеалістичних міркувань, з міркувань любові до ближнього, а не з мети примітивного задоволення матеріальних потреб шляхом зрівнялівки. Ліві розглядають народ як сукупність різних меншин (національних, расових, сексуальних і т.д.), груп ображених, утиснених та опущених. Ми ж апелюємо до природних спільнот: раси, нації, сім’ї, бо тільки таким чином можна уберегтись від протиприроднього руйнівного наступу грошей, і повернути людей на служіння суспільному благу та турботу про ближніх.

Націоналізм без соціалізму є лише профанацією ідеї національного самозбереження. Так і бажання соціальної справедливості без національної ідентичності стає лише інструментом в руках міжнародного капіталу в придушенні волі народів до власного виживання і розвитку. Саме тому ми є соціалістами, які йдуть національним шляхом. Наш народ це найдорожче, що ми маємо, і ми хочемо бачити його вільним. Тільки соціалістична віра в труд може звільнити народ з рабства грошей. Саме тому наша ідея має назву націонал-трудової. Ми переконані, що український соціалізм - єдина альтернатива існуючій системі і світлий промінь, який вказує нашому народу шлях у краще майбутнє. Саме тому наш прапор червоний, і це має для нас принципове значення.

Автор: Сашко Деснянський, Аналітична служба УНТП

_________________
“Дайте ляха, дайте жида!
Мало мені, мало!
Дайте ляха, дайте крові
Наточить з поганих!
Image
Олексій 101


Повідомлень: 375
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2008, 16:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та пішли вони... Нам своє робить.
КУН


Повідомлень: 271
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2008, 17:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Та пішли вони... Нам своє робить.


А,чим це вони перед тобтою провиннили?


Їх методи та ідеї є повністю актуальними,а головне--ефективними.


Ідеї правого соціалізму:ліквідація антиукраїнської капсистеми,ліквідація лихварства,нетрудових та легких прибутків створених спекуляцією,ліквідація відстоткової кабали,проведення націоналізації важкої промисловості(паливно-енергетичний комплекс,сталеварна,гірнічедобувна промисловість...),націоналізація фінансової,страхової та банківсько-кредитної сфери,вільний розподіл благ,ідеї корпоративно-солідаристської держави(паралізація класової ворожнечі,національна співпраця усіх верств,продуктивність виробництва,концентрація та раціональне використання ресурсів)та тощо.

Ось це все ідеї націонал-соціалістів!!!І вони є повністю правильними та єдино вірними!!!Чи ти пропонуєш будувати дерьмократію,толерантність.капіталізм???

_________________
“Дайте ляха, дайте жида!
Мало мені, мало!
Дайте ляха, дайте крові
Наточить з поганих!
Image
Аналітик


Повідомлень: 213
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2008, 19:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

соціалізм- однозначно прислужник сучасного глобалізованого капіталу, навіть тоді, коли він цього ще не усвідомлює.

Соціалізм разом з ліберальною ідеологією - небезпечна отрута для української політики.

_________________
аналітик
КУН


Повідомлень: 271
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2008, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Соціалізм--це суспільний лад,який виступає проти соціальної нерівності,визиску,експлуатації та дискримінації по класовому критерію.

Соціалізм не ставить на меті служіння інтересам глобального чи національного капіталу,саме тому соціалізм(не плутати з марксизмом-іудаїзмом)виступає за ліквідацію капіталістичної антиураїнської системи ,за допомогою якої жиди збагачують казково свої кишені та цілеспрямовано знищують українську націю,також соціалізм виступає проти міжнародної торгівлі на валютних початках,натомість соціалізм стоїть на позиціях клірінгу(міжнародного бартеру).


Виходячи з даних пунктів соціалізм не може захищати якісь там інтереси матеріалістично-провансальських кланів,соціалізм перж за все захищає інтереси нації,а тому він зветься --національним соціалізмом(націонал-соціалізмом).

Стверджувати про капіталофілість соціалізму можуть тільки непросв"ящені адепти чи "талєрантниє" демократи.Соціалізм,який не признає націоналізм--це лише є половинчатим явищем оскільки,соціалізм повинен захищати інтереси нації,націоналізм,який не визнає соціалізм є теж половинчатим явищем,оскільки сам по-собі націоналізм не має економічної доктрини,відношення до багатьох соціально-політичних речей та тощо.

З цього виходить,що такий націоналізм довго не протягнить на плаву,він потоне,оскільки неменуче пійде по стежці демокртаії та лібералізму-капіталізму.

П.С.Націонал-соціалізм--це повне та цілісне поняття.

_________________
“Дайте ляха, дайте жида!
Мало мені, мало!
Дайте ляха, дайте крові
Наточить з поганих!
Image
Інгул


Повідомлень: 568
Звідки: Харків

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 09:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

2 КУН Часопис Конгресу Українських Націоналістів - Газета "Нація і Держава" № 10(226) 04.03.2008 стор.№3 Михайло Сидоржевський "Тактика і стратегія перемоги" : "...Звичайно,якщо брати до уваги чинник президентських виборів,то мусить визначатися зі своїм вибором і правий фланг нашого політичного спектру. Наразі зрозумілим є те,що одна з політичних сил,яку прийнято вважати правою - ВО "Свобода" - за будь-яких обставин не підтримає В.Ющенка. Вочевидь,те саме можна сказати і ще про одне утворення, яке подекуди використовує націоналістичну риторику - УНА-УНСО. Однак,оскільки названі сили заслуговують на окрему розмову,обмежимося сказаним..." http://nacija.org.ua/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=16&Itemid=16
Шановний КУНе, прошу Вас, як представника КУНу це прокоментувати.
Олексій 101


Повідомлень: 375
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 11:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Здається, що пан "КУН" не націоналіст.

Пропагує найшкідливіші тенденції для Ідеї.
Олексій 101


Повідомлень: 375
Звідки: Херсон

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 12:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як можна ідеї режиму колишнього ворога всерйоз розглядати?! Може статті Енгельса та Маркса викладеш ще?

Ти взагалі КУНівець чи ні?!

ХТО ТАКІ БАНДЕРІВЦІ ТА ЗА ЩО ВОНИ БОРЮТЬСЯ?

(про німців і боротьбу супроти них)

"Зокрема ми, бандерівці, ніколи не співпрацювали з німцями, як це про нас брешуть большевицькі вороги народу. У нашій підпільній літературі ми вже не раз відповідали на цей підлий наклеп. З перших днів окупації України гітлерівцями, ОУН, керована С. Бандерою, повела проти них активну підпільну боротьбу. З кінцем 1942 р. для боротьби з гітлерівцями ОУН почала творити збройні групи. Ці збройні групи дали початок УПАрмії. Впродовж 1942-44 рр. багатотисячна УПА, революційне підпілля ОУН своєю збройною боротьбою завдали німцям значних втрат у людях, майні, транспорті. В 1943-44 рр. під виключною контролею УПА перебували цілі райони Полісся, Волині, Карпат, окремі лісові масиви Галичини. Про цю боротьбу свідчить той факт, що в гітлерівських тюрмах і концтаборах опинилися тисячі українських революціонерів на чолі з С. Бандерою, Я. Стецьком та багатьма іншими керівними членами нашого руху. В німецьких тюрмах, від гестапівських куль, на всіх широчезних просторах України загинули такі керівні бандерівці, як Іван Климів-Леґенда (Львів), Дмитро Мирон-Орлик (Київ), Микола Лемик (Харківщина), Пантелеймон Сак-Могила (Київ), Сергій Шерстюк (Кривий Ріг), та сотні інших.

У гітлерівців, як в окупантів України і ворогів усіх волелюбних народів, ми стріляли, а не з ними співпрацювали. Про це знає не тільки ввесь український народ, але і увесь світ."

Петро Полтава, 1944 р.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 12:15 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

КУН написав:
Ми соціалісти, які йдуть національним шляхом

А я собі думаю : в чому досі полягає соціальна привабливість соціалізму, незважаючи на те, що зовсім недавно саме в ньому містилися майже всі причини розпаду такої потужної (начебто) структури як СРСР та СЕВ взагалі.
І чомусь одразу перед очами наші пенсіонери, що навіть не пробують вимагати достойної пенсії і голосувати за чесну владу, бо їхня нагальна проблема - пільги.
Так, ознака соціальної нерівності, предмет гордості та прагнень - ПІЛЬГИ. Тьотя Дуся має більше пільг, ніж тьотя Варя, і це предмет її гордості і ознака "елітності".
Пільги - це і є головна ознака сучасних соціалістичних мутантів, і ніхто навіть не намагається зрозуміти, за чий рахунок вони беруться.
Куне - без образ, будь-ласка прочитайте книгу Джорджа Оруелла "1984". За цю книжку в СРСР давали 5 років ув"язнення, але (парадокс !) дуже схвально писали про неї в "Літературній газеті".
Впевнений, що самі здивуєтесь, коли вона значно розширить Ваше розуміння соціалізму, до якого Ви так прагнете.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
КУН


Повідомлень: 271
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 12:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
2 КУН Часопис Конгресу Українських Націоналістів - Газета "Нація і Держава" № 10(226) 04.03.2008 стор.№3 Михайло Сидоржевський "Тактика і стратегія перемоги" : "...Звичайно,якщо брати до уваги чинник президентських виборів,то мусить визначатися зі своїм вибором і правий фланг нашого політичного спектру. Наразі зрозумілим є те,що одна з політичних сил,яку прийнято вважати правою - ВО "Свобода" - за будь-яких обставин не підтримає В.Ющенка. Вочевидь,те саме можна сказати і ще про одне утворення, яке подекуди використовує націоналістичну риторику - УНА-УНСО. Однак,оскільки названі сили заслуговують на окрему розмову,обмежимося сказаним..." http://nacija.org.ua/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=16&Itemid=16
Шановний КУНе, прошу Вас, як представника КУНу це прокоментувати.Що я можу сказати,для мене це не таємниця,те що КУН використовує антисвободівську та проНУНСівську риторику,захищає прожидівського баклана,який продався Вашингтону--Ющенка.Що стосується мене то я звісно виступаю проти такої офіційної позиції,особисто я виступаю за добрі відносини з Свободою та УНА-УНСО.Та і взагалі давно усім відомо,що одеський молодіжний осередок КУНу існує,як неформальна група,яка конфліктує в таких питаннях з Провідом та тощо.Я наприклад завжди дискутую з усіма представниками антисвободівського крила КУНу!!!

А взагалі все пояснюється наявністю в партії(КУН) диверсійних сил,як наприклад "кум"Ющенка--Івченко,які навмисно топлять нас,якщо не сказати гірше.Провід у нас взагалі дохлий і думає лише дрібнобуржуазними категоріями івченківських грошей,хоча і від них не холодно не гаряче!!!

Цитата:
Здається, що пан "КУН" не націоналіст.


Звідки такі висновки???Націоналізм--це світоогляд та принцип у політиці,який стверджує про вищю цінність нації.Відповідно націоналітом є людина ,яка озброєнна даним світооглядом і діє в ім"я Нації!!!

Цитата:
Пропагує найшкідливіші тенденції для Ідеї.


І в чому ж шкідливість соціал-націоналізму???

Цитата:
Як можна ідеї режиму колишнього ворога всерйоз розглядати?! Може статті Енгельса та Маркса викладеш ще?БУГАГА!!!Усе зрозуміло Ви просто не розумієте суті соціал-націоналістичної ідеології.Маркс--це лівий соціалізм,хоча правильніше його називати марксизмом.Соціалізм,який пропагую я є правим(національним),який захищає не інтереси номенклатури та верхівки КПРС,який не створює антиураїнський режим,який проти колективізації та за приватну власність,яка є основою менталітету українського селянина.Але поміж з тим за ліквідацію антиураїнської капсистеми і за сильну соціальну політику!!!

А Ви,що захищаєте демократію та жидівський капіталізм?Та він вже вижив усі соки з України за допомогою розкрадання національної власності,лихварства,спекулції,предоставленням права на існування комуняк,імміграцією,соціальним визиском українських трудящих антиураїнським прожидівським режимом,відсотковим рабством!!!

П.С.Як бачиш з Марксом нічого спільного,навіть ворожість!

Цитата:
Ти взагалі КУНівець чи ні?!


Недавно вийшов!

Цитата:
ХТО ТАКІ БАНДЕРІВЦІ ТА ЗА ЩО ВОНИ БОРЮТЬСЯ?

(про німців і боротьбу супроти них)

"Зокрема ми, бандерівці, ніколи не співпрацювали з німцями, як це про нас брешуть большевицькі вороги народу. У нашій підпільній літературі ми вже не раз відповідали на цей підлий наклеп. З перших днів окупації України гітлерівцями, ОУН, керована С. Бандерою, повела проти них активну підпільну боротьбу. З кінцем 1942 р. для боротьби з гітлерівцями ОУН почала творити збройні групи. Ці збройні групи дали початок УПАрмії. Впродовж 1942-44 рр. багатотисячна УПА, революційне підпілля ОУН своєю збройною боротьбою завдали німцям значних втрат у людях, майні, транспорті. В 1943-44 рр. під виключною контролею УПА перебували цілі райони Полісся, Волині, Карпат, окремі лісові масиви Галичини. Про цю боротьбу свідчить той факт, що в гітлерівських тюрмах і концтаборах опинилися тисячі українських революціонерів на чолі з С. Бандерою, Я. Стецьком та багатьма іншими керівними членами нашого руху. В німецьких тюрмах, від гестапівських куль, на всіх широчезних просторах України загинули такі керівні бандерівці, як Іван Климів-Леґенда (Львів), Дмитро Мирон-Орлик (Київ), Микола Лемик (Харківщина), Пантелеймон Сак-Могила (Київ), Сергій Шерстюк (Кривий Ріг), та сотні інших.

У гітлерівців, як в окупантів України і ворогів усіх волелюбних народів, ми стріляли, а не з ними співпрацювали. Про це знає не тільки ввесь український народ, але і увесь світ."

Петро Полтава, 1944 р.


З усім згоден.Я і несперечаюсь в цьому аспекті твоїх тверджень.

П.П.С.Соціал-націоналізм мав місце в ОУН та в СНПУ,яка сьогодні представлена Свободою,тому ці ідеї не є ворожими,як для політичної практики України,так і для українських мас.

_________________
“Дайте ляха, дайте жида!
Мало мені, мало!
Дайте ляха, дайте крові
Наточить з поганих!
Image
КУН


Повідомлень: 271
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 12:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Куне - без образ, будь-ласка прочитайте книгу Джорджа Оруелла "1984". За цю книжку в СРСР давали 5 років ув"язнення, але (парадокс !) дуже схвально писали про неї в "Літературній газеті".
Впевнений, що самі здивуєтесь, коли вона значно розширить Ваше розуміння соціалізму, до якого Ви так прагнете.


А я вам раджу вийти на вулицю та відкрити очі,відкрити очі на все,що відбувається в нашій державі!!!

Демократія та капіталізм за роки "незалежності" знищили за рахунок соціально-економічного геноциду 5 мілліонів українців.Кожний місяць вимирають тисячі українців.Дітенародження на нулі--повна депопуляція.Натомість нашу країну загружають ешелонами нових іммігрантів з країн "третього світу",українці знищуються в умовах соціального зубожіння та визиску,а ті хто змогли втікли за кордон,щоб не згнити в Україні.Мультикультурність,толерантність,теорії расових змішувань,жидофілія,гомофілія та тощо.Ось усе те чим Ви пане БАРАБАС можете пишатися та заради чого можете прагнути до "високого"!!!

Я ж хочу ,щоб Україна процвітала економічно,культурно,мовно,національно,щоб була стабільність та солідаризм між класами,щоб існувала соціальна рівність!!!

П.С.І до чого тут ваш комунізм???

_________________
“Дайте ляха, дайте жида!
Мало мені, мало!
Дайте ляха, дайте крові
Наточить з поганих!
Image
Лібералоненавистник


Повідомлень: 902
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 13:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

бандерівці, ніколи не співпрацювали з німцями, як це про нас брешуть большевицькі вороги народу.

:)))) Улюблений текст драчістів-мовчаністів.
КУН


Повідомлень: 271
Звідки: Одеса

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 13:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
бандерівці, ніколи не співпрацювали з німцями, як це про нас брешуть большевицькі вороги народу.


Ну це вже цинізм.Оскільки ж усім відомо про створення "Нахтігаль","Роланд",крім того бандерівці якийсь момент просто вимушені були співпрацювати з німцями, хотілося їм цього чи ні,але вимушені вони були стовідсотково, в сфері зброї та вишколювання кадрів,які згодом повинні були стати костяком Національної Армії!!!

_________________
“Дайте ляха, дайте жида!
Мало мені, мало!
Дайте ляха, дайте крові
Наточить з поганих!
Image
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 14:39 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

КУН написав:
П.С.І до чого тут ваш комунізм???

"Мій комунізм" - це щось з серії пост-панк. Тільки в захисті соціалізму Ваші доводи одразу викликали привид Наталії Михайлівни Вітренко (хай би їй грець).
Куне, шановний, прочитайте "1984", благаю ! Ви ж розумна людина і він Вам багато скаже. Я ніколи не думав, що ця книжка буде такою актуальною саме зараз, хоча давно вважаю Оруелла одним з найвидатніших письменників ХХ сторіччя.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Киянин-патріот


Повідомлень: 1473
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008, 14:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

от бачу цікава дискусія починається.

але на форумі всього не викладеш нажаль..

класно було б якби зустрітися і на цю тему поспілкуватися.
хотілося б все таки своїх друзів по форуму і вживу)
Шановний КУн мав там десь теоретично завітати до нашого міста...

з нетерпінням чекаю)

_________________
Слава Україні!!!
Свободу не спинити!!!
Image

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET