•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Донецьк! Важливо!

Автор Повідомлення
Варуна-Мітра

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2007, 22:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:
Ну то й добре, тоді навіщо гнати на нормального бізнесмена. Це нормальна, чесна і прозора фірма.
Прпонував мені один пан вступати до Народного Руху, той пан там був з самого початку. А в тій порі головував вже Тарасюк. Я сказав, що я не дуже хочу бути в середовищі політиків, але можу допомогти при нагоді. А ще за два роки той-таки пан мені й каже: хоч і є у Верховій Ради Народний Рух очолюваний Тарасюком, але в Русі вже немає політиків. Ще рік пройшов і той пан більше до руху не зголошувався. А був непоганий чолов'яга, на депутата в Верховну Раду йшов по Печерську, був другий начебто 2002 р.
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 08:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Траур по загиблих.Вугілля з крові шахтарів. Коли вже відповідатимуть "ХАЗЯЕВА "того краю за загибель людей?

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2007, 13:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:
Траур по загиблих.Вугілля з крові шахтарів. Коли вже відповідатимуть "ХАЗЯЕВА "того краю за загибель людей?

Хазяї-жиди, а ти постійно проти того, щоб жиди відповідали за знущання над Українцями.

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2007, 21:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для киянина-патріота роз*яснюю: ЯКЩО очолюєш НАРОДНИЙ РУХ БУДЬ схожим на УКРАЇНЦЯ, а не на німця , можна на скромнішому авто їздити, але в менталитеті більшості безмозглих хохлів "понти". Народ наш в більшості не багатий і НЕ потягнеться він за "розфуфирєними",коли людина бажає дорого вдягатися, обставляти квартири чи особняки дорогими меблями,тощо нічого страшног в тому немає, але людина мусить витрачати багато енергії та часу на здобуття грошей - тоді місця в житті не вистачає на працю в парламенті чи вдругому місті ДЛЯ ДОБРА ЗАГАЛЬНОГО В УКРАІНІ. Якщо Тарасюк очолює організацію, то нехай покаже Що???зробив хоча за останній рік для РІДНОЇ УКРАЇНИ?!!!
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2007, 21:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Балієць написав:
Для киянина-патріота роз*яснюю: ЯКЩО очолюєш НАРОДНИЙ РУХ БУДЬ схожим на УКРАЇНЦЯ, а не на німця , можна на скромнішому авто їздити, але в менталитеті більшості безмозглих хохлів "понти". Народ наш в більшості не багатий і НЕ потягнеться він за "розфуфирєними",коли людина бажає дорого вдягатися, обставляти квартири чи особняки дорогими меблями,тощо нічого страшног в тому немає, але людина мусить витрачати багато енергії та часу на здобуття грошей - тоді місця в житті не вистачає на працю в парламенті чи вдругому місті ДЛЯ ДОБРА ЗАГАЛЬНОГО В УКРАІНІ. Якщо Тарасюк очолює організацію, то нехай покаже Що???зробив хоча за останній рік для РІДНОЇ УКРАЇНИ?!!!
\

Головна проблема Українства в менталітеті, це те, що нас від жидів відрізняє, жид не думає чого у равина мерс, а він думає якби і собі його мати, а ми думаємо, якби у сусіда забрати, щоб у вас з ним все однаково було. От я і проти зрівнялівки, бо якщо я вчився і зміг заробити, а хтось ні, то в цьому не я винний.

Балієць

ПовідомленняНаписане: 22 листопада 2007, 22:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

я не з бідних і не за зрівнялівку , маю радіотехнічну освіту і можу по різному заробляти, а мову веду за так званих політиків "народних", ще особливо тих що себе патріотами називають, а самі насміхаються над рештою населення і своєю поведінкою відбивають в електорату ходити на вибори - народ наш не любить "багатих" на "Хаммерах",бо здогадується Що ЧЕСНО заробити в Україні багато неможливо. Президенти та депутати подають декларації на рівні базарного спекулянта, а статки, а пестощі діточок...
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2007, 08:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Слон написав:
Іван Бодхідхарма написав:

Хазяї-жиди, а ти постійно проти того, щоб жиди відповідали за знущання над Українцями.
Шановний Слон. Де ти бачив мої коменти в яких я про це казав?Винні (зрозуміла річ) повинні відповідати за злочини.(аксіома)Невинні не повинні страждати .(аксіома)От і все.

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2007, 21:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Киянин-патріот написав:

Головна проблема Українства в менталітеті, це те, що нас від жидів відрізняє, жид не думає чого у равина мерс, а він думає якби і собі його мати, а ми думаємо, якби у сусіда забрати, щоб у вас з ним все однаково було.

А, можливо, шановний дописувачу, в українства ніяких "проблем в менталітеті" немає, а от у вас є проблема в тому, що ви--жид?

Українцям, до Вашого відома, не притаманний культ матеріального збагачення. Так само й культ "успішності", котрий нав'язують в окупованому інформаційно-освітньому просторі, в результаті якого кожен, хто спромігся осилити з горем навпіл талмудець Макконела і Брю та просидіти півроку штани в напівлегальній конторі "купи-продай" вже уявляє себе неабияким знавцем "реальної ринкової економіки" і мріє стати маленьким буржуйчиком та розсікати на дорогому авто нічними клубами.

Цитата:
От я і проти зрівнялівки, бо якщо я вчився і зміг заробити, а хтось ні, то в цьому не я винний.

От і дуже добре, бо в такому разі нам з вами не по дорозі. При соціал-національному ладі в Україні ніхто не їздитиме на "хаммерах", "бентлі" чи "ягуарах", зате кожна родина матиме гарантований державою автомобіль. Не надто дорогий, проте хорошої якості. Така-от "зрівнялівка", яка дуже не подобається злим буржуям та їх маленьким дуполизам.

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2007, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:

При соціал-національному ладі в Україні ніхто не їздитиме на "хаммерах", "бентлі" чи "ягуарах", зате кожна родина матиме гарантований державою автомобіль. Не надто дорогий, проте хорошої якості. Така-от "зрівнялівка", яка дуже не подобається злим буржуям та їх маленьким дуполизам.

Як ви плануєте цього досягнути, якщо не секрет?
Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2007, 11:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нік3 написав:
Нахтігаль написав:

При соціал-національному ладі в Україні ніхто не їздитиме на "хаммерах", "бентлі" чи "ягуарах", зате кожна родина матиме гарантований державою автомобіль. Не надто дорогий, проте хорошої якості. Така-от "зрівнялівка", яка дуже не подобається злим буржуям та їх маленьким дуполизам.

Як ви плануєте цього досягнути, якщо не секрет?

А отак: зайде у дім загон новоявлених чекістів, об,явить всіх у кого є ці авто - буржуями, відвезуть у табір, там росстріляють, а машини переплавлять на "Таврії", щоб усім "добре" було...

Киянин-патріот

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2007, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нахтігаль написав:
Киянин-патріот написав:

Головна проблема Українства в менталітеті, це те, що нас від жидів відрізняє, жид не думає чого у равина мерс, а він думає якби і собі його мати, а ми думаємо, якби у сусіда забрати, щоб у вас з ним все однаково було.

А, можливо, шановний дописувачу, в українства ніяких "проблем в менталітеті" немає, а от у вас є проблема в тому, що ви--жид?

Українцям, до Вашого відома, не притаманний культ матеріального збагачення. Так само й культ "успішності", котрий нав'язують в окупованому інформаційно-освітньому просторі, в результаті якого кожен, хто спромігся осилити з горем навпіл талмудець Макконела і Брю та просидіти півроку штани в напівлегальній конторі "купи-продай" вже уявляє себе неабияким знавцем "реальної ринкової економіки" і мріє стати маленьким буржуйчиком та розсікати на дорогому авто нічними клубами.

Цитата:
От я і проти зрівнялівки, бо якщо я вчився і зміг заробити, а хтось ні, то в цьому не я винний.

От і дуже добре, бо в такому разі нам з вами не по дорозі. При соціал-національному ладі в Україні ніхто не їздитиме на "хаммерах", "бентлі" чи "ягуарах", зате кожна родина матиме гарантований державою автомобіль. Не надто дорогий, проте хорошої якості. Така-от "зрівнялівка", яка дуже не подобається злим буржуям та їх маленьким дуполизам.

Про жида-не треба ображати інших людей, якщо ви їх не знаєте, а в інтернеті я теж можу всіх жидами поназивати, і сидіти собі і гордитися, що я тут один такий розумний і правильний, а всі інші вороги-буржуї.

Треба також мати трохи поваги до інших, я ж не дозволяю собі вас ображати. А про гарне Українське авто-я тільки за, якщо таке буде, то я сам, як патріот куплю собі його, а не німецьке чи інше. Тож робіть на здоров,є, тільки ви спочатку побудуйте нове, а потім зруйнуйте старе, не треба опускатися до рівня комуністів, які спочатку все поламали, а потім стали думати, що їм можна побудувати.

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,