•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Расизм і український націоналізм

Автор Повідомлення
Кріт

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2006, 16:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
захоплюватися їхніми подвигами в війні проти москалів.

І проти українців. Північний Кавказ - українська етнічна територія з українським населенням. Вже понад 200 років чечени там вбивають українців. Процитую Гайдамаку, який розуміється в цих ділах:

"Найпершими подвигами "чеченських хероїв" був геноцид терських козаків, українського населення Північного Кавказу. Тобто фактично таким чином було покладено край нашій колонізації надтеречних районів".

А останні подвиги це геноцид українців після 1-ої чеченської війни вже 20-го століття.

Ідеально треба їх депортувати далеко на південь за Кавказький хребет, звідки вони й прийшли.
Чорний

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2006, 18:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Націонал-соціаліст написав:
І проти українців. Північний Кавказ - українська етнічна територія з українським населенням. Вже понад 200 років чечени там вбивають українців. Процитую Гайдамаку, який розуміється в цих ділах:

"Найпершими подвигами "чеченських хероїв" був геноцид терських козаків, українського населення Північного Кавказу. Тобто фактично таким чином було покладено край нашій колонізації надтеречних районів".

Не люблю коли пишуть що Україна - батьківщина слонів.

Тут же явно написано: таким чином було покладено край нашій колонізації. Тобто це не були наші етнічні землі - ми намагалися їх колонізувати. Ну і були сутички.

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2006, 18:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

2 Чорний

Цитата:
Не люблю коли пишуть що Україна - батьківщина слонів.

А я не люблю меншовартості. Українці пролили ріки крові за ту землю, а ти кажеш вона не наша. Вона наша і нічия більше.

Цитата:
Тут же явно написано: таким чином було покладено край нашій колонізації. Тобто це не були наші етнічні землі - ми намагалися їх колонізувати. Ну і були сутички.

В тім то й річ, що ці землі українські відпочатку, бо українці прийшли на них (колонізували) перші.

Тим більше ті землі були не заселені і українці були там першими поселенцями. Колонізація припинилася, коли банди чеченів спустилися з гір і почали вбивати, грабувати і забирали в рабство наших дітей. Вони існували зажди лише за рахунок цього. Чечени - це народ паразитів, так само як жиди або цигани. Рівнини Чечні - це українська земля. А чеченам місце в горах, а краще - за горами, а може взагалі не місце на землі. Це треба ще вирішити.

Але насправді «хто був перший» ніякого значення не має. Бо ніякі землі крім околиць Києва не були нашими «етнічними» і українцям доводилось здобувати життєвий простір війнами і колонізацією. Ну і були сутички. Тільки яке значення мають інтереси туземців? Українськими князями було знищене не одне плем'я.
Веган Дарк

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2006, 18:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Тоді і Тюмень теж наша...

And here we are again!
Тo bring them all destruction,
Suffering and pain...
We are the Hammer of the Gods,
We are thunder, wind and rain....
Петрик

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2006, 21:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Тут же явно написано: таким чином було покладено край нашій колонізації. Тобто це не були наші етнічні землі - ми намагалися їх колонізувати.

Більше того, українці були змушені колонізувати Кубань і намагалися колонізувати Північний Кавказ зовсім не через жагу до завоювань, а тому, шо в Україні їм не давали жити москалі, жиди, поляки та німці (може когось забув?) У наш час заробітчани їдуть з Батьківщини теж зовсім не тому, шо їм дуже подобається Португалія чи, скажімо, Москва.

Щодо мігрантів, думаю, має бути чітко прописано, за які правопорушення мігрант має бути депортований (звичайно після того, як понесе передбачене законом покарання). У Програмі я цього, нажаль, не побачив.

ПовідомленняНаписане: 19 січня 2006, 00:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

2 Петрик

Цитата:
Більше того, українці були змушені колонізувати Кубань і намагалися колонізувати Північний Кавказ зовсім не через жагу до завоювань, а тому, шо в Україні їм не давали жити москалі, жиди, поляки та німці (може когось забув?) У наш час заробітчани їдуть з Батьківщини теж зовсім не тому, шо їм дуже подобається Португалія чи, скажімо, Москва.

По-перше, вислів "більше того" недоречний, бо твердження Чорного вже спростоване. По-друге, що ви хочете цим сказати? Річ у тім, що наведені нюанси жодного значення не мають. Згадаємо ранішні часи, коли українці обіймали шматок Наддніпрянщини та їм не давали жити хозари. До кінця 9 століття українці платили хозарам данину, але саме до кінця 9 століття вони вже підкорили більшу частину сусідніх племен. Це теж означає "вимушеність" завоювань? Можливо, але інакше Україна не існувала б. Інакше не існувала б жодна велика нація, бо боротьба за життєвий простір зумовлена природою, а хто не бореться той не живе. Іспанці ще не визволились з-під маврів, а вже пішли на завоювання Америки, а польське повстання 19 століття вимагало Річ Посполиту з українськими землями. Список можна продовжувати. Жага завоювань це природна жага всіх здорових народів.

Цитата:
Щодо мігрантів, думаю, має бути чітко прописано, за які правопорушення мігрант має бути депортований (звичайно після того, як понесе передбачене законом покарання). У Програмі я цього, нажаль, не побачив.

Не все так просто. Це комплексна проблема і двома законами її не вирішиш. Передусім треба розділити мігрантів на групи залежно від расового походження:
1. Бажані (споріднені білі)
2. Прийнятні (інші білі)
3. Небажані (небілі).
В результаті кольорових в Україні не має бути взагалі, а потік інших мігрантів повинен чітко регулюватись. Є також купа вимог, які стосуються цінності і здоров'я кожного конкретного іммігранта.
В "ПЗУ" написано про депортацію не мігрантів, а натуралізованих іноземців (тобто тих хто вже отримав громадянство), і не за правопорушення, а за карні злочини, які прописані в Кримінальному кодексі України. Це правильно. Але треба було ще написати про нелегальних іммігрантів, яких треба відстрілювати на кордоні, а тих що вже є на нашій території, помістити в трудові табори, де вони відпрацьовуватимуть кошти на свою депортацію.
ФС Волх

ПовідомленняНаписане: 19 січня 2006, 14:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Люди - за давніми переказами, в тому числі і нашими, українськими, люди це тільки біла раса. Всі інші - тварини. Проте є ж хижі і не хижі. Хижих можна вбивати, і немає провини на тому. Бо провиною буде те, що він не зможе захистити родину свою він нападу хижака.
Проблема в тому, що в історії України були часи сильного змішання українців з тваринами не-хижаками. Тому багато українців мають темніші від предківських, очі і шкіру. Що робити з таким зіпсованим матеріалом я не знаю. Може підкажете?
Веган Дарк

ПовідомленняНаписане: 19 січня 2006, 15:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Поки що нічого...

And here we are again!
Suffering and pain...
Чорний

ПовідомленняНаписане: 19 січня 2006, 18:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Не все так просто. Це комплексна проблема і двома законами її не вирішиш. Передусім треба розділити мігрантів на групи залежно від расового походження:
1. Бажані (споріднені білі)
2. Прийнятні (інші білі)
3. Небажані (небілі).

Не згоден категорично.

Історія людства - це історія війни булої раси між собою. І всякі розмови про об'єдання білих - туфта. І небачу жодної причини, чому негр має бути більш неприйнятніший, ніж москаль.

Для мене визначальним є тільки нація.

Іммігранти діляться на бажаних (етнічних українців), і решту. Крапка.

Р.С. Негр нам голодомори не робив, і людем живцем в стіни не замуровував. Він просто тварина, і вважавти його ворогом, тим більше - визначати як основним ворогом так само безглуздо, як вважавти ворогом корову або теля. А ворог - це людина.

ПовідомленняНаписане: 19 січня 2006, 18:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ФС Волх написав:
Люди - за давніми переказами, в тому числі і нашими, українськими, люди це тільки біла раса. Всі інші - тварини.

Всі ми тварини.

Те, що ви хочете сказати, значно вірніше сказати так - так звані раси homo sapiens насправді є спорідненими але різними біологічними видами з усіма наслідками. Білій людині притаманніший вищий ріввень інтелекту, тому, беручи то уваги що саме інтелект є визначальним при виділенні homo sapiens, то можна сказати, що білі - найбільш людськіші з людей.

А зараз мене заплюють, і будуть матюкати. Але бажане це одне, а наука і реальні факти - трохи інші, і вони реально кажуть:

Араби належать до білої раси

Так що біла раса зараз по суті має дві фракції (або правильніше сказати - біологічний вид - "людина біла" має дві раси) - європейську та арабську.

Які ментально є принципово різними. Але фізіологічно, розумво та фізично це один вид, навідміну від жовтих та чорних.

Зараз мене почнуть називати любителем арабів тощо :)

ПовідомленняНаписане: 19 січня 2006, 18:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Так ти любитель арабів!!! :)))))))))))))
Гм. Напевне саме тому серед чорних так мало письменників та багато качків. До речі, я десь читав, що ЧОРНІ фізиологічно мають більше "талану" до спорту...

And here we are again!
Suffering and pain...
Кріт

ПовідомленняНаписане: 20 січня 2006, 01:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

2 Чорний

Цитата:
Історія людства - це історія війни булої раси між собою. І всякі розмови про об'єдання білих - туфта.

По-перше, де я писав про об'єднання? По-друге, що поганого в об'єднанні під проводом України? По-третє, що поганого в об'єднанні зусиль для боротьби проти світового жидівства і нижчих рас? Історія Другої світової довела, що визволення одної або кількох країн це ще не перемога. Їх задавлять інші. Тож треба щоб національні революції відбулися серед більшої частини білих народів.

Цитата:
І небачу жодної причини, чому негр має бути більш неприйнятніший, ніж москаль.

Все дуже просто. Асимільований москаль - це повноцінний українець. А нігер не може бути українцем ні за яких умов. Нація - це кровна спільнота.

Цитата:

А нація це кровно-духовна спільнота. Раса+культура. Одне не може бути без іншого.

Цитата:

Чому потрібна біла імміграція? Тому що білих людей на планеті залишилось лише 500 мільйонів - тобто лише 8%. І вони вимирають. Кожна біла людина незабаром буде дорожча ніж центнери золота і тисячі кубометрів газу. Кожна біла людина буде корисна Великій Україні, а її діти будуть вже українцями.

Саме поняття етнічності невірне для визначення таких речей як міграція. З білими народами у нас одна раса і відрізняє нас від них лише культура. Будь яка біла дитина може бути вихована повноцінним українцем, а доросла біла людина щонайменше цінним громадянином. І навпаки. Але небілий ніколи не зможе стати повноцінним українцем.

Етнічний русскій і русифікований етнічний українець не відрізняються. І навпаки: етнічний українець і українізований етнічний русскій теж не відрізняються. Причому прикладів багато - багато етнічних росіян українізувалися, ставши повноцінними людьми і навіть дехто став націоналістом. Сам знаю багато таких людей.

Безперечно пріоритетними мають бути українські іммігранти. Але це не виключає бажаність або прийнятність решти білих. Обов'язкова і найголовніша умова - націоналістична влада.

Цитата:
Негр нам голодомори не робив, і людем живцем в стіни не замуровував. Він просто тварина, і вважавти його ворогом, тим більше - визначати як основним ворогом так само безглуздо, як вважавти ворогом корову або теля. А ворог - це людина.

Ворогом треба вважати того, хто загрожує народу, або буде загрожувати ("Ворога треба ненавидіти а пріорі, якщо навіть ще не вчинив зла" - Донцов). Нігери нам реально загрожують, і вже чинять зло.
Голодомор вчинили жиди руками не лише москалів, а й самих українців. Москалі від більшовиків теж потерпіли багато. Москалі це вороги національні, а не расові. Їх треба змінювати і підбивати під себе. Нам невигідні москалі окрема і незалежна від нас нація, але як біологічна сила вони нам потрібні. Тим більше зараз вони так само поневолені сіонізмом як і ми, так само вимирають, але на відміну від нас на них ще шаленими темпами тиснуть нижчі раси.

Цитата:
Але бажане це одне, а наука і реальні факти - трохи інші, і вони реально кажуть: Араби належать до білої раси. Так що біла раса зараз по суті має дві фракції (або правильніше сказати - біологічний вид - "людина біла" має дві раси) - європейську та арабську.

Це не наука, а дилетантство. Бо наука взагалі не оперує таким поняттям як "біла раса". Застосовуються терміни: європеоїдна, євразійська, кавказоїдна раса. Але ніхто не казав, що вся ця раса - біла. Річ у тім, що сама велика євразійська раса розрізняється пігментаційно (за кольором шкіри, волосся і очей) на північну, центральну і південну гілку. Так ось власне білими (власне європейцями) є лише північні і центральні європеоїди. Араби належать переважно до орієнтальної малої раси і не є білими.

Окрім арабів вирізняється ще багато різних типів небілих європеоїдів. Але я не енциклопедія щоб про все просвіщати. Краще візьміть книжки і почитайте. Взагалі кожна раса має багато гілок, типів і підтипів.

Цитата:
Які ментально є принципово різними. Але фізіологічно, розумво та фізично це один вид, на відміну від жовтих та чорних.

Вид один, але раси різні. Бо велика раса (вид) поділяється ще на гілки і малі раси. Ми з арабами належимо до різних гілок і до різних малих рас. Вони не білі, так само як нігери або китайці.

Цитата:

Ні. Просто тобі треба трохи почитати наукових книжок на цю тему. Кожен може помилятись.
Вареник

ПовідомленняНаписане: 20 січня 2006, 09:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Негр нам голодомори не робив, і людем живцем в стіни не замуровував. Він просто тварина, і вважавти його ворогом, тим більше - визначати як основним ворогом так само безглуздо, як вважавти ворогом корову або теля. А ворог - це людина.

Іван Белебеха в своїй книжці "Україна і комунізм" згадує про негра, який був виконавцем в більшовиків. На його рахунку тисячі розстріляних українців.

ПовідомленняНаписане: 20 січня 2006, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Історія людства - це історія війни булої раси між собою. І всякі розмови про об'єдання білих - туфта.

По-перше, де я писав про об'єднання? По-друге, що поганого в об'єднанні під проводом України? По-третє, що поганого в об'єднанні зусиль для боротьби проти світового жидівства і нижчих рас? Історія Другої світової довела, що визволення одної або кількох країн це ще не перемога. Їх задавлять інші. Тож треба щоб національні революції відбулися серед більшої частини білих народів.

Це якщо брати по замовчуванню, що біла раса - абсолютна цінність. На жаль, всі українські вороги - були білі (перечитай історія), і якщо хтось готовий все прощати і починати з чистого листа, то чого ми тут ідіоти рипаємося - приєднеємося до москалів. Я не готовий. Я хочу, що б спочатку конкретні вороги моєї нації понесли конкретні покарання - незалежно від їхньої раси. Раса їх не виправдовує. І якщо повернутися до того, з чого починалося - я не хочу в однаковій мірі бачити в Україні ні чеченців, ні москалів - вони мені однаково огидні, а ще я за те, що б Чечня воювала з Москвою довго і щасливо.

Цитата:
І небачу жодної причини, чому негр має бути більш неприйнятніший, ніж москаль.

Все дуже просто. Асимільований москаль - це повноцінний українець. А нігер не може бути українцем ні за яких умов. Нація - це кровна спільнота.

Асимільований москаль - це асимільований москаль. І що б бути українцем, йому треба асимільовуватися добрі дві сотні років. А за дві сотні років і від негра нічого не залищеться, навіть кучерявого волосся :)

Цитата:

А нація це кровно-духовна спільнота. Раса+культура. Одне не може бути без іншого.

Раса не є носієм єдиної культури, тому раса+культура не є природнім цілісним утворенням, може бути тільки штучна. І тому говорити про "раса+культура" - це говорити фактично про "раса+домінантна нація+культура домінантної нації".

Цитата:

Чому потрібна біла імміграція? Тому що білих людей на планеті залишилось лише 500 мільйонів - тобто лише 8%. І вони вимирають. Кожна біла людина незабаром буде дорожча ніж центнери золота і тисячі кубометрів газу. Кожна біла людина буде корисна Великій Україні, а її діти будуть вже українцями.

Такі питання вирішуються не іміграцією, а народжуваністю. Якщо кожен свідомий українець поставить за завданнямита як мінімум 3-4 дітей, то нафіг імміграції не треба. А імміграційного бидла - навіть білого - нікому не треба точно. Чи може іммігрує якась еліта?

Цитата:

Ворогом треба вважати того, хто загрожує народу, або буде загрожувати ("Ворога треба ненавидіти а пріорі, якщо навіть ще не вчинив зла" - Донцов). Нігери нам реально загрожують, і вже чинять зло. Голодомор вчинили жиди руками не лише москалів, а й самих українців.

Напевне Донцов мав на увазі - що ворога треба ненавидіти і апріорі також. Але це не відкидає і не применшує ненависти до існуючих історичних ворогів.

Москалі від більшовиків теж потерпіли багато. Тим більше зараз вони так само поневолені сіонізмом як і ми, так само вимирають, але на відміну від нас на них ще шаленими темпами тиснуть нижчі раси.

Це їхні проблеми, не наші.

Москалі це вороги національні, а не расові. Їх треба змінювати і підбивати під себе. Нам невигідні москалі окрема і незалежна від нас нація, але як біологічна сила вони нам потрібні.

Вірно - москалі - приблизно одна раса. А отже - це розумний ворог. І саме тому, його треба знищити, тоді як дурного ворога треба поневолювати. Це очевидно - з рівним воюють і вбивають, а бика заганяють і орють ним поле.

Якщо ми визнаємо, що москалі - це приблизно нам рівня, тоді це рівний та небезпечний ворог. Якщо ми кажем - що негри це мавпи - то і ставимося як до мавп.

Бо коли про мавп говорити як про ворога що потребує знищення, і навпаки - про рівного тобі ворога говорити, що його треба асимільовувати - це звучить трішки абсурдно.

Цитата:
Але бажане це одне, а наука і реальні факти - трохи інші, і вони реально кажуть: Араби належать до білої раси. Так що біла раса зараз по суті має дві фракції (або правильніше сказати - біологічний вид - "людина біла" має дві раси) - європейську та арабську.

Це не наука, а дилетантство. Бо наука взагалі не оперує таким поняттям як "біла раса". Застосовуються терміни: європеоїдна, євразійська, кавказоїдна раса. Але ніхто не казав, що вся ця раса - біла.

Та ні, наука оперує - європеоїдною, монголоїдною та негроїдною (любий атлас або підручник географії, приблизно 6 клас). Ці ж раси спрощено називають біла, чорна і жовта. Бо за твоєю класифікацією або негрів нема куди поставити, або в один ряд з арабами - що є нонсенс.

Річ у тім, що сама велика євразійська раса розрізняється пігментаційно (за кольором шкіри, волосся і очей) на північну, центральну і південну гілку. Так ось власне білими (власне європейцями) є лише північні і центральні європеоїди. Араби належать переважно до орієнтальної малої раси і не є білими.

Вид один, але раси різні. Бо велика раса (вид) поділяється ще на гілки і малі раси. Ми з арабами належимо до різних гілок і до різних малих рас. Вони не білі, так само як нігери або китайці.

Окрім арабів вирізняється ще багато різних типів небілих європеоїдів. Але я не енциклопедія щоб про все просвіщати. Краще візьміть книжки і почитайте. Взагалі кожна раса має багато гілок, типів і підтипів.

З останнім абзацом погоджуюся - типів та підтипів є безліч, але я це і раніше писав. Але все з якщо брати глобально - то араби відносяться до європеоїдної (умовно кажучи - білої) раси. Так само як кавказці. І, до речі - кавказці - ніфіга не араби. Звичайно, є типи і підтипи, роди, родини тощо, зовсім білі, просто білі, не зовсім білі і майже чорні :) - але це вже фенотип - який залежить від зовнішніх факторів, а не від генетики. До речі - агресивність арабів (а точніше - мусульман) появилася тільки після хрестових походів :).

Тоді як жовті та чорні - генетично інші, чорні - сильніші і дурніші, жовті - з сильнорозвиненим стадним інстинктом :)

Цитата:
Ні. Просто тобі треба трохи почитати наукових книжок на цю тему. Кожен може помилятись.

Завжди намагаюся читати незаангажовані джерела :)

ПовідомленняНаписане: 20 січня 2006, 13:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пробачте за оффтоп, але не знаю, куди звернутися з цим. Хто такі "Українофоби?" що це таке?

Загарбницький повалимо ми світ.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"