•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Помер вбивця Степана Бандери!!!

Автор Повідомлення
КанадсьдкийСтудент

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2008, 02:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

22 червня помер вбивця (організатор вбивства) Степана Бандери радянський розвідник Александр Святогоров який жив в Київі до останнього свого дня і помер на 95 році життя! Цим я хотів сказати ,що комунізм доздихує, а Націоналізм був, є і буде! Слава Україні!!!!!!!!!

http://www.fraza.ua/news/25.06.08/52366.html( вибачаюсь за москальску)

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2008, 09:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

КанадсьдкийСтудент написав:
22 червня помер вбивця (організатор вбивства) Степана Бандери радянський розвідник Александр Святогоров який жив в Київі до останнього свого дня і помер на 95 році життя! Цим я хотів сказати ,що комунізм доздихує, а Націоналізм був, є і буде! Слава Україні!!!!!!!!!

Дуже оптимістично! А мені подумалось, - комунізм і кагебізм помирає у глибокій старості, ніде не ховаючись за злочини, доживаючи на високу генеральську пенсію... А націоналізм помирає в злиднях, а найкращі його представники померли давно, молодими, не своєю смертю.

А те, що зараз є на Україні назвати націоналізмом... Можна звичайно... Все, що завгодно можна назвати всим чим завгодно...
Мені просто здавалось, що націоналізм - здатність захистити свою державу, а не мода на етнічний та військовий одяг... Супер, націоналізм у нас є, а єдина націоналістична партія набирає на виборах 2%. В нас є 2% націоналізму, кати наших героїв помирають з почестями.

П.С. Ви бачили, як нещодавно в Києві прощалися з комуністом Герасимовим? Ви бачили, як у нас прощалися з бандерівцем Куком? Якби у нас був націоналізм... Зато співаємо "Батько Бандера знов до нас прийде" на різних маршах. Ніфіга він не прийде, ми всі підемо до нього без слави і в злиднях, коли так буде й далі.

Неволя в рідній стороні.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2008, 09:46 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Погляд написав:
комунізм і кагебізм помирає у глибокій старості, ніде не ховаючись за злочини, доживаючи на високу генеральську пенсію... А націоналізм помирає в злиднях, а найкращі його представники померли давно, молодими, не своєю смертю.

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2008, 14:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

"А націоналізм помирає в злиднях, а найкращі його представники померли давно, молодими, не своєю смертю."

Ось чому комунізм здихає із старості помаленко так само як і ця махнута ідея, а Націоналізм ,мені здається, росте кожного дня. Згадайте останню фразу з фільму "Нескорений"!

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2008, 14:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

До пана Погляда:

Те що в нас народ засліплений і покищо незнає своїх героїв це проблема, але Ви не забувайте звідки прийшла наша держава - 70 комунізм і вже потім майже 20 дибилізм! Яким шляхом Націоналізм міг пропхатися до влади! А шо народ може казати як його вже вербують в четвертому поколінні! Я думаю москалям до нас як до неба,хоча їх ,таким репресіям як Українців, не піддавали. В нас взагалі ситуація з Націоналізмом мала бути як в сучасні Росії, а точніше ніякого Націоналізму.

Націоналізм в Україні Є і він буде при владі. Так, це бере дуже багато часу ,але це працює. Cвобода є хорошим прикладом. Наш народ вміє тирпіти, але він також знає шо таке "задовбали" ,думаю прикладів не потрібно.

А навіть і якщо ми не є тим поколінням Націоналізму яке побачить перемогу, то така наша доля. А слова "ніфіга він не прийде" є дуже теплі, але я не знаю чого ми сидимо на цьому фрумі! І взагалі говоримо про Націоналізм!?

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2008, 15:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А слова "ніфіга він не прийде" є дуже теплі, але я не знаю чого ми сидимо на цьому фрумі! І взагалі говоримо про Націоналізм!?

Говорю на форумі, бо попри все маю надію, яка, як ми знаємо, помирає останньою. Маю надію, що коли будемо ставити так питання, то рано чи пізно розбурхаємо, розхитаємо наше кволе суспільство...
Дякую, пане Студенте, за Вашу позицію.

Неволя в рідній стороні.
Джміль

ПовідомленняНаписане: 09 липня 2008, 15:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

І в усьому Києві не знайшлося жодної націоналістичної організації, яка б завчасно перервала це нікому не потрібне існування кагебістської потвори.
Пі... (перепрошую) Триндіти по форумах про свій рррррадикалізЬм і патріотізЬм, про жидів і "християнство - жидівську віру", знайшлося багато, знайшлося і покласти колючого дрота до пам'ятника Грушевському, а от покарати кацапо-большевицьку собаку зась.

ПовідомленняНаписане: 09 липня 2008, 21:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Джміль написав:
І в усьому Києві не знайшлося жодної націоналістичної організації, яка б завчасно перервала це нікому не потрібне існування кагебістської потвори.
Пі... (перепрошую) Триндіти по форумах про свій рррррадикалізЬм і патріотізЬм, про жидів і "християнство - жидівську віру", знайшлося багато, знайшлося і покласти колючого дрота до пам'ятника Грушевському, а от покарати кацапо-большевицьку собаку зась.

Треба усе змінювати зверху. Знизу багато не зробиш. Можна за прикладом анархістів кінця 19 початку 20 ст. вбити вибухівкою або пістолетом кілька мерзотників. Але на їх місце прийдуть нові. Тому треба спочатку взяти владу, а вже потім наводити лад та відновлювати справедливість.

ПовідомленняНаписане: 09 липня 2008, 23:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До пана Погляда:

Те що в нас народ засліплений і покищо незнає своїх героїв це проблема, але Ви не забувайте звідки прийшла наша держава - 70 комунізм і вже потім майже 20 дибилізм! Яким шляхом Націоналізм міг пропхатися до влади! А шо народ може казати як його вже вербують в четвертому поколінні! Я думаю москалям до нас як до неба,хоча їх ,таким репресіям як Українців, не піддавали. В нас взагалі ситуація з Націоналізмом мала бути як в сучасні Росії, а точніше ніякого Націоналізму.

Націоналізм в Україні Є і він буде при владі. Так, це бере дуже багато часу ,але це працює. Cвобода є хорошим прикладом. Наш народ вміє тирпіти, але він також знає шо таке "задовбали" ,думаю прикладів не потрібно.

А навіть і якщо ми не є тим поколінням Націоналізму яке побачить перемогу, то така наша доля. А слова "ніфіга він не прийде" є дуже теплі, але я не знаю чого ми сидимо на цьому фрумі! І взагалі говоримо про Націоналізм!?

це там де про зерно?

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2008, 06:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Так, Пане Москалів на НОЖІ.

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2008, 06:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

Ви так само Пі..... (перепрошою)Триндите як і я і навіть більше. Для того і форуми щоб триндіти.

Ну добре пане Джміль , хто їх мав судити? ВО Собода? Нема повноважень! Наша влада? Нема влади!

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2008, 08:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пане Джміль, а Ви особисто могли б вбити людину?
не в бою, і не обороняючись, а просто з ідеологічних міркувань?
лісоруб

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2008, 10:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ не задавайте провокативних запитань.На яку відповідь Ви розраховуєте?Ні одна людина не знає як себе поведе в пікових ситуаціях,поки не пройде через це.
Ерік Блодекс

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2008, 17:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Звичайно, краще було би влаштувати Святогорову суд, як зараз в Польщі судять Ярузельського. Але, я думаю, він і так помирав погано. Адже все, за що він боровся, пішло шкереберть. А Україна вистояла. Не знаю, але мені здається, що це має бути тяжко - йти з життя, коли твоя справа програна.

Гублю себе, коли служу рабам!
Ерік Блодекс

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2008, 17:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Забув додати: Респект.

Гублю себе, коли служу рабам!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику