•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Помер вбивця Степана Бандери!!!

Автор Повідомлення
Івасик Телесик

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2008, 02:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

КанадсьдкийСтудент написав:
22 червня помер вбивця (організатор вбивства) Степана Бандери радянський розвідник Александр Святогоров який жив в Київі до останнього свого дня і помер на 95 році життя! Цим я хотів сказати ,що комунізм доздихує, а Націоналізм був, є і буде! Слава Україні!!!!!!!!!

http://www.fraza.ua/news/25.06.08/52366.html( вибачаюсь за москальску)

Він ото так спокійно жив у Києві і помер своєю смертю? На 95-му році?

Дуже прикро що я про це не знав, що він ще живий, та ще й у Києві.

Три стріли, схожі на Тризуб.
Марійко

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2008, 11:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

мдя. Ну зовсім оскаженіли думки, люди..
Як би я знав, що він живий... Той дурний розвідник Святогоров, може, теж думає, що заради своєї батьківщини зробив те (щоб не питали, помїтимо, що він - українець, хехе)

ось, для кругозору почитайте: http://www.szru.gov.ua/article.php?lang=ua&root=4&item=68
Лібералоненавистник

ПовідомленняНаписане: 03 вересня 2008, 12:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Святогоров українець :))). А Зінов'єв і камєнєв росіяни :))). А хакамада басуто.

Марійка, наївність трансформувала Вас на дуру. Нічого особистого.

Спеціально для Вас для розширення світогляду:

http://videofiles.com.ua/2008/01/17/prikljuchenija_buratino_1975.html
Правда-Матінка

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2009, 07:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ну як завжди опозицiйнi думки видалили. А я дивуюсь, чому тут усi в одне горло поють, просто повiдомлення iншiх вбирають i не слухають. Ну й варiться у своему соку.
Одесит

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2009, 00:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А для Служби зовнішньої розвідки України він дав інтерв"ю з такою цитатою:
Цитата:
Іван Бессмертний: - Ви могли б розповісти про свою роботу проти українських націоналістів?

Олександр Святогоров: - З ними я майже не працював. Хоча був один епізод. Я хотів завербувати відомого письменника Івана Багряного.

http://www.szru.gov.ua/article.php?lang=ua&root=4&item=68

Сумний

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2009, 13:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Той Святогоров такий же росіянин, як ми з Вами німці.Не розумію Що Вас вперло у життя і смерть одного му-ка.Він дійсно защіщал свою(советскую) Родіну та й з такими переконаннями і здох. В даному випадку величезний мінус оунівській СБ, що не змогла протягом десятиліть вирахувати та усунути негідника.
Цікаві не мертві, а живі виродки, що приймали участь у боротьбі з нашими партизанами,ті, що проходили службу у спецгрупах НКВД-МГБ і з липня 1944 по травень 1948 рр винищили не одну сотню лісових братчиків. І саме вони, а не хто інший отримують тепер українські ордени "за мужність" з зображенням тризуба, а від України-досить пристойну пенсію.
І хай їм по 80-90 років. Судити всіх за військові та скоєні проти Людства злочини, а не скиглити про "видатних" розвєдчиків та інших негідників.
Чому б не розголосити імена цих сраних героїв, що донедавного часу хвалились тим кого і як вони ліквідували ?

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2009, 18:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якийсь невідомий інженер пропонує викласти дані по живих покидьків, що приймали участь в боротьбі з партизанкою.

Не знаю, що Ви маєте на увазі кажучи про сумління кожного.Але ж... вони серед нас.

Друже Чорний.Чи не варто започаткувати таку собі сторіночку, де друзі б ділились прізвищами, пвсевдо, званнями та подвигами цих "героїв". Я більш чим впевнений, вони ще є у кожній області,але і 80-90 річні.Чомусь бідаку Піночету судили у похолому віці.Хай діти та внуки знають хто з ким боровся і яким чином. Підкреслюю, справа дуже делікатна. А тому одними словами не обійдеться.Докази та факти.,якщо влада мовчить і цнотливо закриває очі на такі питання.

ПовідомленняНаписане: 13 листопада 2013, 00:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Степан Бандера – Подвійний доказ
http://www.youtube.com/watch?v=b09-iFGP02Q#t=149

Героям слава!
Едвін СС

ПовідомленняНаписане: 30 листопада 2013, 21:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ще раз нагадую Бандеру убив Сташинський. Не грайте кіна хлопці.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,