•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Дивізія "Галичина" - хто вони?

Опитування :: Дивізія "Галичина" - хто вони?

Герої, однозначно
30%
 30%  [ 123 ]
Патріоти, що воювали для незалежності України
38%
 38%  [ 155 ]
Люди, що заплуталися в тодішніх обставинах
17%
 17%  [ 69 ]
Прислужники нацистів
13%
 13%  [ 52 ]
Всього голосів : 399

Автор Повідомлення
Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2012, 21:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зубр-Зубр написав:
бомба написав:
@Зубр-Зубр
Яке відношення має дивізія "Галичина" до рукавичок з людської шкіри?
Друзі, прибічники, СС-івці, ті, хто мовчав, та ті хто розділяв погляди нацистів - усі несуть відповідальність за ці "рукавички". Неможна було боротися за незалежність батьківщини шляхом об'єднання зі злочинцями.

Зубр-Зубр написав:
Ні шановний, я не "москаль". Да взагалі мені не відомо, що це за етнічна група - "моcкалі".

Леонід Йорж написав: Я ж у Вашій особі вбачаю не нациста, а дивізійника СС "Галичина"

Зубр-Зубр відповів:
Ви підняли мені самооцінку:) щиро дякую!

В Україні "МОСКАЛЬ" - то є спосіб мислення індивіда, який свідомо чи ні гальмує поступ розвитку НАШОЇ ДЕРЖАВИ, не усвідомлюючи того, що його спосіб мислення приречений на виродження, як ЧОРТОПОЛОХ В РАЙСЬКОМУ САДУ.

Зубр-Зубр написав:

Ні шановний, я не "москаль". Да взагалі мені не відомо, що це за етнічна група - "моcкалі".

Ви самі, пане Зубре-Зубре, переконалися, що Ваші провокативні дописи є ЧОРТОПОЛОХОМ, тому що Ви тулите горбатого до стіни!
І тепер ясно, не важно яка кров тече у Ваших жилах. Да! Да! Да!
Я для себе остаточно з'ясував - ВИ - МОСКАЛЬ!!! По натурі своїй - МОСКАЛЬ!
Не тому, що Ви тут РозДА!Да!кались! А тому, що до Вас по-людські тут на Форумі ставляться, а Ви не спираючись на історичні факти, несете спеціально провокативну МОСКАЛЬСЬКУ ПРОПАГАНДУ!
Я б пропонував Вам із Вашими особистими нацистськими переконаннями зникнути із Форуму!

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2012, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Йорж написав:
Я для себе остаточно з'ясував - ВИ - МОСКАЛЬ!!! По натурі своїй - МОСКАЛЬ!
Не тому, що Ви тут РозДА!Да!кались! А тому, що до Вас по-людські тут на Форумі ставляться, а Ви не спираючись на історичні факти, несете спеціально провокативну МОСКАЛЬСЬКУ ПРОПАГАНДУ!
Я б пропонував Вам із Вашими особистими нацистськими переконаннями зникнути із Форуму!

Ви помиляєтесь зі своїм діагнозом. Я ні в якому разі не "москаль" (під ваші вище оголошені критерії "москаля" не підходжу).
До мене по-людські - я по-людські. Хіба ні? Взагалі не розумію, чим встиг вас образити. Ніяких нациських переконань вмене немає. Ви знову помилилися. Над вашим проханням залишити Форум поміркую, хоча не бачу підстав для такого прохання з вашого боку.

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 00:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви такий толерантний! Ви такий же толерантний! Тільки із Вашої толерантності антиукраїнсткість профілює. Так толерантно усе українське намагаєтесь дискредитувати, що аж гай шумить. І від свого нацизму відмитися намагаєтеся "від океану аж до океану". Скільки платять?

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 08:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Йорж написав:
Ви такий толерантний! Ви такий же толерантний! Тільки із Вашої толерантності антиукраїнсткість профілює. Так толерантно усе українське намагаєтесь дискредитувати, що аж гай шумить. І від свого нацизму відмитися намагаєтеся "від океану аж до океану". Скільки платять?

Так, я толерантний. І вам раджу. Ви останнім часом просто засипаєте мене безпідставними образами, не наводячи прикладів моєї "провини". Ніхто мені нічого не платить за моє свободомислення (ви це знаєте). Хіба можна продати Україну? Да ніколи.

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 11:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На Вашому "абщєпанятнам" скажу:
"Лєгко прєданіє, да вєрітся с трудом"
А хто не любить Україну?
Гітлер її теж любив. За проголошення 30 червня 1941 року Героями України - Бандерівцями Української Держави Незалежною, Адольф віддав "СОВЕРШЕННО СЕКРЕТНИЙ" НАКАЗ: "Machen Sie Ordnung disem Bande"
Оце Вам і факт в ставленні до України і до Бандерівців й родства його душі із нацизмом москалів. Хіба Ви в унісон із Петром Симоненком і усіма іншими москалями не любите Україну? Ще й як любите! Так любите, що вона ще й досі від Ваших бридких москальських лобзиханій та Ваших душогубних обіймів скараскатися не може.
Але ж діло часу!
Одним словом -"Факт на ліцо" - Ви - нацист і Ви це довели своїми дуже розумними і "ослєпітєльно" яскравими дописами,
Скажу, як мислитель Вольтер: "Кожна людина має право на свою думку".

За Вашу відвертість дякую Вам!
Тому що завдяки своїй відвертості Ви відкрили свою душу москаля.

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 11:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Йорж написав:
А хто не любить Україну?

Я вам відповім - Україну не люблять ті, хто розпалює полум'я національної, мовної та релігійної нетерпимості у нашій країні. Гадаю ви б були на передовій етнічних чисток в Україні, якщо б вам довірили владу. Ви б знищили всіх - тих хто не так розмовляє, тих у кого "москальский менталітет", тих у кого інша віра, тощо. Якщо для вас навести наклеп на людину на простому форумі нічого не значить і ви не відчуваєте себе відповідальним за свої слова, тоді жахливо уявити, щоб ви зробили якби прийшли до влади.

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 14:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Переконуєтеся самі, що у Вас - менталітет москаля.
Тільки мені вартувало із Вами по-людські із любов'ю почати вести розмову, як Ви одразу нагло залазите на голову.

ПОВТОРЮЮ:

Конституція України - серйозний документ. До речі - одна із найдосконаліших у Світі.
І не дивно - Українська Конституція Пилипа Орлика - найперша у Світі.
Скрізь були монархії - царства у спадок. А в Україні обиралися Гетьмани.
Для відсталих від цивілізаційного поступу країн - Обрання Гетьмана Україною - це анахроїзм в історії.

Так! Ми повинні гордитися Собою! Своєю історією! Своєю Конституцією, в якій записано:

"Усвідомлюючи відповідальність перед Богом, минулими, теперішніми і прийдешніми поколіннями, приймаємо цю Конституцію"
.

P/S Ви вважаєте себе хитрим і дотепним, тому пишете усіляку маячню, за якою думаєте, що ніхто не бачить Вашого сатанинського духу. Хіба такому шайтану можна скараскатися нацизму москаля??? Маю право, як Ви полюбляєте наголошувати, на свою власну думку.

Чи приємна Вам моя власна думка ???

З Глибокою шаною до Вас, ДРУЖЕ!

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 14:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Йорж написав:
Переконуєтеся самі, що у Вас - менталітет москаля.
Тільки мені вартувало із Вами по-людські із любов'ю почати вести розмову, як Ви одразу нагло залазите на голову.

Друже, я мислю як здорова, відповідальна, свободна людина. Подобається вам це, чи ні. За вашими образами немає жодних доказів (ви не можете навести аргументований приклад мого, як ви кажете "москальського менталітету"). Звичайно не можете. Я протягом всього нашого знайомства спілкуюся з вами вихованно, не ображаючи вас, хоча ви мене і провакуєте.
Леонід Йорж написав:
Так! Ми повинні гордитися Собою! Своєю історією! Своєю Конституцією

Можете написати собі на лобі "Я пишаюся Україною!". Але все ж таки раджу бути скромнішим - скромність прикрашає людину. Працюйте над тим, щоб ми пишалися не лише минулим, а й сучасним. Поки що не багото чим є.
Леонід Йорж написав:
Чи приємна Вам моя власна думка ???

Від вашої думки тхне. Пробачте. Як би висловьювали її дотримуючись елементарних норм звичайної людьської поведінки було б краще. Взагалі ваша думка - це ваша думка і вона має право на існування.

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 15:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зубр, ви прийшли в хату пана майора,
мало того, що починаєте повчати його,
щей ставитесь з неповагою до господаря.
Скажу більше, вимагаєте від нього толерантності,
коли серете в його хаті.
Хто ви після такого?

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 15:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зубр-Зубр написав:
Я взагалі-то чоловік. Нормальної орієнтації. Це ви (Йорж) схоже зі своєю статтю щось напутали.
На Форумі віртуально стать визначається не фізиологічно, а психічно.
Не моя вина у тому, що Ви на поважну авторитетну жінку, ще й до того - інтелектуалку пані Шкоду накидаєтеся, як БАЗАРНА-БОМЖИХА-МОСКАЛЬКА-ЯКАСЬ-ЗУБРА-ЗУБРАЇХА, ЯКА ГАНЬБИТЬ ІСЛАМ.
Ви ж прекрасно розумієте, що за приниження релігійних переконань, особливо ІСЛАМУ, Вам буде.

Тому кайтеся перед Аллахом!

Бог - усім нам Суддя!

Я більше спілкуватися із Вами не бажаю.

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 18:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні-ні-ні, пане майоре, треба спілкуватися:)
Останнім часом, настрій не дуже гарний,
а тут клоун знайшовся:)
Краще, на ньому відтягніться, ніж потім на нас:)

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 19:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?v=PBqWc4gKhiU

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 19:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

НЕМА ЧЕРВОНИХ,
НЕМА КОРИЧНЕВИХ.

А СИНЬО-ЖОВТІ Є!

ТОМУ, ЩО ДУХ УРАЇНСЬКИЙ - ВІЧНИЙ І НЕПЕРЕМОЖНИЙ !

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 19:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?v=qZ_o4usjlFY&feature=player_embedded#

УКРАЇНА - ВІЧНА !
УКРАЇНА Є !
СЛАВА УКРАЇНІ !

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2012, 09:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

28 квітня - річниця створення Дивізії СС-"Галичина".
Вітаю всіх Українців!

Image

Слава Україні! Героям - Слава!

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців